Miłość w praktyce

Jeśli chcesz zadowolić swojego mężczyznę, zapytaj go co lubi, a potem wykorzystaj te informacje żeby urozmaicić sztukę kochania.

Dla większości mężczyzn bardzo odpowiada całowanie i pieszczoty. Może jest to niespodzianka dla kobiet, które wyobrażają sobie, że partnerzy robią to tylko dlatego, że chcą im sprawić przyjemność.

Całuj nie tylko usta, ale i uszy (jeśli lubi wkładaj język do środka i prowadź go dookoła), oczy, szyję, różne punkty ciała (na początku omijaj genitalia). Masuj go, jeśli to lubi, lub po prostu znajdź jego czułe miejsca i głaszcz je.

Nie zapominaj jednakże, że on prawdopodobnie bardziej niż ty nastawiony jest na pieszczoty genitaliów. Podczas gdy kobiety lubią być gładzone lub masowane przez długi czas, zanim partner zwróci uwagę na narządy płciowe, on będzie wolał, żebyś szybciej zajęła się jego członkiem. Pieść przez chwilę inne części ciała, ale nie przedłużaj tego w nieskończoność.

Co on lubi

Oczywiście potrzebny jest okres nauki i zdobywania umiejętności. Ale im wcześniej podejmiesz inicjatywę w seksie i zbadasz ciało i reakcje swojego partnera, tym szybciej odkryjesz które partie są najwrażliwsze i co on naprawdę lubi. Jednocześnie dowiesz się, jakich obszarów unikać i co (o ile cokolwiek) działa na niego ochładzająco. Gdy okres prób i błędów zanadto się przedłuża, możesz poprosić go żeby szepnął do ucha, czego pragnąłby najbardziej.

Mężczyźni są często bardziej łasi na pochlebstwa niż kobiety, więc mów mu komplementy. Powiedz jak bardzo go kochasz i pragniesz. Mów szczerze i bezpośrednio. Większość woli ten rodzaj rozmowy, ponieważ mogą stwierdzić, że potrzeby partnerki są tak samo naturalne jak jego.

Mów do niego

Powiedz mu, jaki wspaniały ma członek. Znakomita większość mężczyzn kryje w sobie jakieś resztki kompleksu niższości, a kiedy słyszą od kobiety, że ich penis jest piękny, duży czy twardy, zdecydowanie wzrasta ich pewność siebie, niezależnie od tego, jak bardzo są doświadczeni.

Zobacz też:

W momencie, gdy podnieceni znajdziecie się w łóżku, ty będziesz chciała sprawić mu jak największą rozkosz. Najintensywniejszych doznań dostarczą mu pieszczoty członka i pobliskich obszarów. Zdobycie wiedzy, jak najlepiej stymulować członek wymaga czasu. Najbardziej kompetentnym źródłem informacji jest twój partner, więc zapytaj go co lubi, a potem zrób to.

Możesz też obserwować, jak się masturbuje i zapamiętać ułożenie ręki, prędkość poruszeń, czy robi chwile przerwy, jak mocno ściska członek itd. Dzięki temu staniesz się ekspertem i będziesz umiała pieścić go tak dobrze jak on sam, o ile nie lepiej.

Więcej rozkoszy dla niego

Opanowanie właściwej techniki stymulacji penisa może zwykłe miłosne chwile zmienić w te niezapomniane. Najczęściej popełniane przez kobiety błędy to niedostateczny nacisk na członek, za wolny rytm lub zły sposób trzymania.

Inne podejście

W czasie jednej miłosnej sesji możesz wykorzystać bardzo różnorodne pozycje. Rozpoczęcie od pozycji "kobieta na wierzchu" przyspiesza rozbudzenie partnera.

Porzucenie sypialni na rzecz np. łazienki może dodać ognia słabnącemu pociągowi seksualnemu. Nowa sytuacja wniesie odmianę w miłości.

Dla większości mężczyzn dobry seks oralny to najlepszy środek pobudzający. Mogą to być pieszczoty jednostronne bądź wzajemne w pozycji 69, z mężczyzną albo kobietą na wierzchu.

Należy pamiętać o jeszcze jednym ważnym aspekcie sztuki kochania: rozmaite nastroje i fazy pieszczot miłosnych powinny dyktować podejście do nich i wybór techniki. Jedni mężczyźni lubią pieszczoty jąder - inni nie. Jeśli twojemu partnerowi faktycznie to odpowiada, możesz zastosować kilka technik.

Lekkie podrapanie moszny to dobry początek - przejedź paznokciami w górę i w dół. Zacznij blisko odbytu, następnie przejdź wyżej wzdłuż podstawy członka aż do moszny. Ujmij worek mosznowy w dłoń, ewentualnie używając także drugiej ręki lub ust.

Ściskanie

Teraz spróbuj ściskać same jądra. Ujmij jedno pomiędzy kciuk a palce - zobaczysz, że się wyślizguje i potrzeba wprawy, żeby unieruchomić je w palcach i leciutko ścisnąć. Większości mężczyzn odpowiada nacisk zwiększany do momentu wytrysku, ale skuteczne i podniecające może też być szybkie, lekkie "wyciskanie". W miarę pobudzania jądra mężczyzny wyraźnie zwiększą się i staną wrażliwe, dlatego uważaj, by nie ściskać za mocno.

Pieszczoty oralne

Normalne techniki oralne możesz rozszerzyć kładąc się z partnerem w pozycji 69. Kiedy to robisz, kołysząc się całuj i ssij jego członek. Jeśli nie chcesz żeby wytrysk nastąpił w twoich ustach, możesz nieco zmniejszyć jego podniecenie poprzez odpowiedni nacisk dłoni albo przyjąć wytrysk w kanał uformowany przez twoje piersi – tak zwany seks hiszpański.

Bardzo zmysłowe odczucia kryją się w nacieraniu skóry olejkiem lub kremem – zwykła zapachowa oliwka jest tania i równie dobra jak droższe wyroby sprzedawane w sex-shopach.

Olejki

Nalej trochę olejku na dłoń, żeby go nieco ocieplić i hojnie natrzyj jego ciało. Nie spędzaj na tym zbyt wiele czasu, ale drażnij się z nim zostawiając członek i jądra na sam koniec.

Rozprowadź olejek po całym ciele, zanim nasmarujesz narządy płciowe. Jedną ręką otocz podstawę członka, potem pogładź ją drugą ręką, łagodnie wcierając olejek. Przy każdym ruchu odchylaj główkę członka od ręki okrążającej podstawę. Zacznij łagodnie i stopniowo przyspieszaj - reakcje partnera będą nadawać tempo pieszczotom.

Inne techniki

Dla wielu mężczyzn odbyt jest obszarem bardzo wrażliwym ale wstydzą się powiedzieć o tym swojej partnerce z obawy żeby nie posądziła ich o homoseksualizm. Jeśli możesz zaakceptować te marzenia, oto co niezwykle podnieci twojego mężczyznę - ale bądź ostrożna.

Odbyt może być sferą dużej przyjemności, może jednak być to bolesne, poza tym istnieje problem higieny - należy skrupulatnie przestrzegać czystości. Zanim włożysz palec do odbytu, powinnaś go dobrze namaścić jakimś olejkiem (ślina raczę nie wystarczy). Teraz możesz robić kilka rzeczy, które lubią mężczyźni. Większości odpowiada, jak palec spoczywa tam bez ruchu, podczas gdy ty pieścisz ich w innych miejscach, niektórzy jednak wolą głębszą penetrację i masaż gruczołu prostaty. Można go wyczuć wewnątrz na przedniej ściance w formie grudki wielkości orzecha włoskiego.

Pomysłowość

Niewiele rzeczy pobudza mężczyzn bardziej niż pomysłowa kobieta w łóżku. Jeśli to on zwykle inicjuje seks, z zachwytem przyjmie przejęcie prowadzenia przez kobietę, ponieważ przekona się wtedy, że ma ona własne potrzeby i chce "użyć" jego ciała dla własnej satysfakcji. Wywołuje to olbrzymi efekt u większości mężczyzn.

Wypróbuj nowe pozycje współżycia. Badania dowodzą, że mężczyźni pragną odmiany w technice stosunku. Nową pozycję możesz wprowadzać co miesiąc lub dwa, aby nie stracić inwencji - zaskakuj go, nie zdradzając planów wcześniej. Masturbuj się w jego obecności - najczęściej mężczyźni bardzo to lubią. Zastosuj wibrator na sobie, a także sztuczny członek, jeśli to go podnieca.

Zmiany pozycji

Najpopularniejszą pozycją przy stosunku jest pozycja misjonarska - przy czym kobieta leży na plecach, a mężczyzna pomiędzy jej nogami. Wybierają ją jednak najczęściej kobiety, gdyż uznają ją za "romantyczną" - mężczyzna prowadzi, a poza tym twarze są do siebie zbliżone. Odmiany mogą być nieskończone i pomysłowa kobieta wykorzysta swoje ciało w celu pobudzenia kochanka z najkorzystniejszym efektem - dla swojego partnera i dla siebie.

Proponowane pozycje erotyczne:
Astride

(okrakiem)

Crawl

(na pieska)

Cross

(na krzyż)

Cunniling

(seks oralny)

Fellatio

(seks oralny)

Fireside

(na fotelu)

Futon

(na materacu)

Head to toe

(przy palcu)

Lap

(na kolanach)

Missionary

(misjonarska)

Side by side

(obok siebie)

Split level

(połączeni)

Spoons

(łyżeczka)

Eagle

(na orła)

Standing

(na stojąco)

Stand carry

(trzymając)

Swimming

(pływająco)

Urgent

(numerek)

Spoons

(w ciąży)

Leapfrog

(na żabę)

Pokrewne artykuły