Pozycja na krześle, fotelu

(pozycje erotyczne Fireside)

W tej przytulnej pozycji, która może być rozwinięciem pozycji seks oralny dla niej, kobieta siedzi na fotelu oplatająć swego partneta rękoma i nogami, on natomiast klęczy przed nią.

Kobieta może pochylić się nieco w tył a on chwycić się oparcia fotela, co zapewnia mu w razie potrzeby możliwość wykonywania mocniejszch pchnięć.

Zmiana miejsc w których uprawiacie seks jest wspaniałym sposobem aby odświeżać wasz seks i odkrywać w nim coś nowego.

Jako odmiana tej pozycji siedzącej, można zastosować ją w ten sposób: ona leży oparta o krzesło z rozwartymi nogami, a facet wchodzi w nią z pozycji klęczącej.

Im bardziej do tyłu kobieta się odchyla tym mocniej mężczyzna może ją popychać. Żeby pogłębić penetrację i stymulację głowki penisa kobieta może usiąść okrakiem na facecie bezpośrednio na fotelu, a nogi ułożyć za nim. Kobieta może używać swoich rąk i pośladków aby kontrolować pchnięcia.

Pozycja "na fotelu" jest popularną pozycją miłosną jeszcze z innej przyczyny. Duża liczba kobiet uważa ją za najbardziej romantyczną. Powodem jest fakt, że kochankowie przez cały czas są zwróceni do siebie twarzami. Łatwo zauważyć każdą zmianę wyrazu twarzy, można się swobodnie całować, kiedy przyjdzie na to ochota, a każdy z partnerów widzi, że jest kochany. Nie wszystkie pozycje dają takie możliwości, na przykład pozycja tylna nie posiada tych zalet.

Trudność: 55%
  • Zalety:
  • Bardzo duże doznania podniecające obojgu partnerów.

  • Wady:
  • Pozycja może być trochę niewygodna i męcząca, dlatego powinno się ją stosować na przemian z łatwiejszymi.

Zobacz też:

wpisów: 142 na 1 stronach

Andrzej • Lubań
Nie ma tygodnia żeby ta pozycja nie była w moim repertuarze miłosnym. Polecam ją wszystkim parom.
Lucek • Strupina
To prawda, ta pozycja daje sporo radosci, jest chyba najlepsza do szybkich igraszek. Stosuje ja kiedy tylko sie da :-)
Marek • Laurence308@gmail.com • Australii
Jestem juz wieku 50lat i ciagle jestem aktywny w seksie ! Conajmniej 8razy w tygodniu kochamy sie i zawsze moja partnerka uwielbia Jak wnia wchodze , niema nocy zeby nie piescila mojego penisa .nie urzywam zadnych popendow ani tabletek .,zdarza mi sie czesto ze kocham sie 3 razy na dzien ,moja partnerka lubi rozne pozycje i zawsze szczytuje .Czasami jestem leniwy po pracy ale jak tylko dotknie mojego penisa staje jak drag i jest redy do penetracji ! Wienc to robie z przyjemnoscia !Ciekawy jestem czy ktos jest Jak ja.?
agata • agatka200000-18@o2.pl • przybysław
JAK ja robiłam to ze swoim chłopakiem było cudownie jak mi lizał, normalnie jak w niebie ..Po prostu cudownie ...A gdy w tej pozycji się seksowaliśmy to tez było mi cudownie/
pawson • p4wulon@o2.pl
ostatnio na przepustce cwiczylem z laseczka ta pozycje, pierwszy raz doszla po ok 5min .dochodzila co chwile nie wiem nawet ile razy :p goraco polecam ta pozycje. Testowalismy jeszcze kilka innych odradzic z calego serca moge LAP ,nie mogla dojsc i bolaly nogi. Pozdrawiam ;)
moja dzeiwczyna chce tego !!!:D nie ma sprawy
Jolcia
Zapewne dlatego ze za slabo sie starasz.
Mario
Hej mam mały problem bo moja partnerka nie dochodzi do orgazmu?
bania
uwielbiam tą pozycje;)to jest coś zajebistego;)seks z moim chłopakiem to jest coś cudownego.a do tego orgazm hmmm już mam ochotę aż na niego;
Janusz
Lubię jak ona wychodzi na mnie ,bierze do ręki i wkłada sobie do pochwy i wykonuje ruchy energiczne biodrami, oraz nadziana na członek jedzie na całego,aż do końca.Celina ma rację co do tej pozycji.Myszko pozdrawiam cię.
janek
Celino.Z pełnym zwodem można bardziej energicznie wejść i głębiej .
Celina
Wspaniała pozycja. Cały, ładny srom jest wyeksponowany co stanowi podnietę dla partnera. Łatwo może wejść nawet gdy nie osiągnął pełnego wzwodu. Sztywnieje penetrując. Można się w niej przytulać, całować.
Myszka
Że też mój partner jest teraz daleko...
anetka
No tej pozycji jeszcze nie probowalismy. Chyba czas najwyzszy
Ela
Rozpalona, podniecona po doznanym orgaźmie w wyniku jego pieszczot oralnych z radością przyjmuję go w sobie. Łatwo we mnie wchodzi nawet gdy nie ma pełnego wzwodu. Usztywnia się we mnie penetrując a ja doznaję kolejnego szczytowania czując go we wnętrzu i bliziutko całego przy sobie.
Wiola
Żadko kocham się w tej pozycji. Siedząc na fotelu lub kanapie zaspakajam się sama oglądajac nasze wcześniej nakręcone filmy i mysląc o mym mężczyźnie który jest w dłużej niż bym to chciała podruży służbowej.
Aniela
W książce medycznej przeczytałam o pochwie i chcę się z wami podzielić tymi wiadomościami. Pochwa jest przewodem mięśniowo-błoniastym który łączy jej przedsionek z macicą.Jej głównym zadaniem jest odprowadzanie krwi menstruacyjnej i innych produktów wydzielania macicy, danie kobiecie rozkoszy w wyniku jej masażu, przyjęcie męskiego nasienia a także jest drogą wyprowadzającą dla płodu. W całości leży w miednicy pomiędzy cewką moczową i i odbytnicą. Ściany jej są grube, rozciągliwe i składają się z trzech warstw: błony zewnętrznej łącząca pochwę z narządami sąsiednimi w której znajduje się wiele żył i skupienia nerwów, warstwy mięśniowej którą są aż dwie warstwy mięśni podłużnych, okrężnych i błonę śluzową ściśle zrośniętą z warstwą mięśniową pokrytą nabłonkiem który zwilżany jest przez śluz pochodzący z gruczołów macicy oraz przez płyn surowiczy pochodzący z jej ścian a także w w stanie podniecenia przez gruczoły przedsionkowe położone po obu stronach ujścia pochwy których przewody są w rowku między brzegiem przytwierdzonej błony dziewiczej a wargami mniejszymi. Średnica pochwy nie jest jednakowa na całej swej długości. Najwęższa jest w części przeponowej, najszersza w części obejmującej szyjkę macicy a w części środkowej ma ona przeciętnie 2-4 cm. Dzięki swojej budowie może bardzo się ona rozciągać. W czasie porodu nawet do 13 cm bo tyle ma zwykle główka noworodka. Długość pochwy jest różna u każdej pani. Może ona być od 5 do 14 cm. Jest ona zdolna by się wydłużyć po wprowadzeniu do niej dłużego członka lub jakiegoś gadżetu przez co następuje też przesunięcie pęcherza,cewki moczowej oraz macicy. Śluzówka pochwy tworzy na na ścianie przedniej i tylnej podłużne wzniesienie od którego odchodzą poprzeczne fałdy które znikają dopiero po kilku porodach lub w podeszłym wieku. U dziewicy ujście pochwy jest częściowo zamknięte przez poprzeczny fałd śluzówki.Może on mieć kstałt pierścienia szerszego od tyłu, pierścienia z otworem w środku lub też wieloma otworami, brzegi mogą być też karbowane, bardzo postrzępione lub płatkowate.Przy pierwszym stosunku błona ta zostaje naddarta, jeśli nie było w niej większego otworu, z czym związane bywa niewielkie krwawienie. Po obu stronach ujścia pochwy znajdują się opuszki przedsionka które stykają się gruczołami przedsionkowymi, wyściłają wejście pochwy i nie ulegają silniejszemu wzwodowi ale ich drażnienie wpływa na produkcję śluzu i nawilżanie pochwy. Myślę że te informacje przyczynia się do pozbycia się komleksu u młodych, wchodzących w życie seksualne pań i mężczyzn. Pochwa przyjmie każdej wielkości członek, da wielką rozkosz ale musi być dobrze nawilżona.
Dominik
Moja dziewczyna przez długi czas była wstydliwa. Godziła się na cielesne zbliżenie gdy było ciemno w pokoju. Kochaliśmy się głównie w pozycji obok siebie i klasycznej. Najpierw była dość długa gra wstępna,namiętne całowanie, wzajemne rozbieranie się, pieszczenie ciał, masturbacja aż w końcu wchodziłem.Gdy było po wszystkim szybko biegła do łazienki,myła się a później ubierała. Trwało to prawie pół roku. Odbyliśmy tak kilkanaście stosunków. Byłem delikatny, czuły i nie namawiałem jej do czegoś więcej aż sama przełamała się.Pozwoliła bym podczas gry wstępnej pobudzał ją oralnie ale też przy zaciemnionym pokoju. Przy którymś z kolejnych zbliżeń nieśmiało zrobiła mi to samo. Przestała też opuszać mnie po zakończonym akcie. Potrzebowała bym nadal się nią zajmował. Kolejnym krokiem była zgoda na seks po widoku. Nie chciała jednak bym wtedy pieścił ją oralnie aż w końcu po kilku zbliżeniach pokazała mi swoje zgrabne ciało i piękne miejsca intymne w pełnej krasie. Odbyło się to w tej pozycji. Ma wyniosły wzgórek łonowy z gęstymi, ciemnymi włoskami, pulchne wargi sromowe oraz dość duże wargi sromowe mniejsze które prawie całkowicie pokrywają łechtaczkę. To z powodu przerośniętych warg długo nie chciała mi ich pokazać. Mnie się bardzo podobają te skrzydełka.
Daria
Mamy duże wygodne fotele w których często oglądamy TV i filmy na wideo. Czasem męża nachodzi ochota na zbliżenie gdy nudzi go program lub podnieci się. Nigdy nie odmawiam choć na początku jestem zła na niego zwłaszcza gdy jest dla mnie dobry film. Przechodzi mi gdy klęcząc całuje me nogi a gdy dochodzi wyżej pozwalam na więcej. Pobudzona, sama jednak nie przejawiam incjatywy by go w ten sposób ukarać. Wchodzi łatwo w tej pozycji nawet gdy ma niepełny wzwód. Usztywnia się będąc we mnie. Rozpalona nie myślę o niczym innym tylko o nim i przyjemności jaką doznaję.
karolina
bardzo lubię tą pozycję ma pufie.nie trzeba mi długo czasu aby totalnie odlecieć
Tamara
Nim rozpoczniesz współżycie poznaj młody mężczyzno kobiece miejsca intymne. Pewnie widzialeś je na zdjęciach, filmach ale opis ich wzmocni twą wyobraźnię, będziesz przygotowany do ich podziwiania i pieszczenia w rzeczywistości. Wzgórek łonowy - jest nad szparą sromową i tworzy go duże skupienie tkanki tłuszczowej. Ma on kształt trójkąta, którego wierzchołek skierowany jest ku dołowi. Pokrywają go włosy gdy nie zostały zgolone lub wydepilowane. Wargi sromowe większe - tworzą dwa podłużne fałdy sóry, które ciągną się od wzgórka ku dołowi tworząc szparkę. Są one najgrubsze u góry i u młodej, nie podnieconej kobiety przylegają do siebie chroniąc położone głębiej struktury. Na zewnątrz pokrywa je ciemniej zabarwiona skóra z której też wyrastają włosy jeśli nie zostały usunięta. Wewnętrzna ich powierzchnia jest znaczniej delikatniejsza i wilgotna. Kobieta dojrzała która rodziła ma je bardziej rozchylone a wskutek doznanych urazów porodowych mogą one stracić napięcie, trochę zwiodczeć a nawet luźno zwisać. Wargi sromowe mniejsze - to dwa cienkie fałdy skóry które tworzą dwa skrzydełka, pozbawione owłosinia. Ciągną się one od łechtaczki w dół i ku tyłowi. Mogą być niższe niż wargi sromowe większe i wtedy ukazują się w pełnej krasie po rozchyleniu warg większych lub też mogą być wyrośnięte a wtedy wystają na zewnątrz. Wargi te u góry łączą się ze sobą nad i pod łechtaczką pokrywając jej trzon. Tworzą w ten sposób napletek i wędzidełko łechtaczki przez co jej zasadnicza część jest schowana a wystaje tylko jej czubek zwany żołędzią który przy silniej rozwiniętym napletku może być też ukryty pod nim. Środkowe powierzchnie tych warg ograniczają bocznie wejście do pochwy i za nim łączą się ze sobą tworząc delikatny fałd który przewarznie rozrywa się przy pierwszym porodzie. Wargi te zaopatrzone są obficie w naczynia krwionośne dlatego zwykle mają różowoczerwony kolor. Są cienkie i pozbawione tłuszczu. Łechtaczka - to najwarzniejszy narząd do pobudzania każdej kobiety. Najszybciej reaguje ona na bezpośrednie drażnienie w wyniku czego następuje jej wzwód a żołądź wyraźnie się powiększa. Tworzy ją trzon o kształcie cylindra długości kilku centymetrów ( 2-4 cm) i średnicy 4- 5 mm ( może być więcej) całkowicie schowany pod wargami lub trochę wystający z nich zakończony zaokrąglonym wierzchołkiem - żołędzią. To ta część łechtaczki jest bardzo wrażliwa na dotyk gdyż w niej są liczne nerwy. Prz rozwiniętym napletku, trzba go odsunąć by w pełnej krasie ukazała się żołądź łechtaczki. Przedsionek pochwy-to eliptyczna płytka przestrzeń w której znajduje się wejście do pochwy a nad nią ujście zewnętrzne cewki moczowej. Błona dziewicza- jest to cienka błona śluzowa zamykająca u dziewicy wejście do pochwy.Ma najczęściej kształt pierścienia lub półksiężycowatego fałdu, a niekiedy pierścienia z otworem po środku lub może mieć kstałt owalny. Wolny brzeg jej może być karbowany, postrzępiony, karbowany. Przy pierwszym stosunku błona dziewicza, jeśli nie było w niej większego otworu, zostaje naddarta, z czym zwiazane jest niewielkie krwawienie a czasem i mały bół. Pęka ona w jednym lub kilku miejscach w skutek czego powstaje kilka płatków. Pochwa - jest przewodem łączącym jej przedsionek z macicą. Jest prosta i w pozycji leżącej na grzbiecie ma kierunek prawie poziomy a w pozycji stojącej skierowana jest ku górze i tworzy z płaszczyzną poziomą kąt 50-70 stopni. Przeciętnie długość jej wynosi 8 cm ale może być większa lub mniejsza. Najwężsa jest ona przy wejściu a najszersza w części przy macicy. Jest ona bardzo rozciągliwa dzięki czemu bez bólu przystosowuje się do rozmiarów członka. U młodych kobiet ścianki pochwy mają liczne poprzeczne fałdy silniej rozwinięte na tylnej oraz dolnej jej części. Po kilku porodach i starszym wieku fałdy te zanikają. W części przedniej i górnej około 2 cm od wejscia u części kobiet znajduje się mała, dobrze wyczuwalna palcem wyniosłość, wrażliwa na drażnienie. Jest to punkt G. Gdy zapoznałeś się już teoretycznie namów partnetkę aby przyjeła pozycje ginekologiczną. Każda wie jak ona wygląda. Będziesz mógł podziwiać, pieścić, badać piękne miejsca aby się z nimi oswoić, poznać je dokłatnie a przy tym też reakcje partnerki na twoje poczynania. Łatwo ci będzie później też wejść w tej pozycji i dokonać spółkowania gdy będziecie tego oboje chcieli. Zakochana kobieta wcześniej czy później na to się zgodzi, zwłaszcza dziewica odwlekająca swój pierwszy raz. To doskonały test czy partnerka darzy cię uczuciem, a przez to nie wstydzi się i chce z tobą współżyć.
Iza
Wygodna w przypadku dużej różnicy wzrostu ( wysoki facet, niska kobieta). Dobra dla początkującego mężczyzny gdyż może w niej zapoznać się z budową kobiety. Może też wejść nie osiągając pełnego wzwodu. Ułatwia przytulanie a immisja członka może być głęboka. Pozycja ta sprzyja pocieraniu też łechtaczki.
Aneta
Bardzo podniecająca pozycja dla mego mężczyzny. Gdy tak usiądę i widzi mnie nagą, wie że mam ochotę na pieszczoty, a w tym na miłość francuską. Łatwo mu jest mnie pieścić a także później wejść nawet gdy nie osiągnie pełnego wzwodu który dostaje w trakcie penetracji. Możemy się przytulać, całować w trakcie spółkowania.
Gosia
Można się tak kochać siedząc wygodnie na fotelu, krześle lub innym meblu np. kanapie. Gdy naga lub odziana tylko w kusą koszulkę tak usiądę z rozchylonymi nogami, daję znać memu partnerowi iż mam ochotę na seks. Pobudzam się palcami. Doznaję podniecenia i on także choć nie zawsze osiąga pełny, skuteczny wzwód.Moje nagie ciało, wyeksponowana w pełnej krasie szparka wywołują w nim zawsze chęć działania. Nie pozwala mi długo zaspakajać się samej. Rozbiera się, klęka i rozpoczyna wspaniałe pieszczoty oralne, a później łatwo wchodzi nawet gdy nie ma w pełni sztywnego pomagając sobie przy tym ręką. Dochodzi w trakcie penetracji. Jeśli odchylę się bardziej do tyłu szybkko doznaję szczytowania. Dla mnie wygodna jest ta pozycja do depilacji szparki oraz formowania owłosienia na wzgórku. By widzieć dokładnie co czynię stawiam na stoliku przed sobą lusterko.
Ala
Lubię tę pozycję gdy klęczy przy mnie, całuje i pieści me ciało a przy tym delikatnie wchodzi nawet w stanie małego wzwodu i później dość długo czyni swą powinność.
Jacek
Kiedyś były u mnie dwie dziewczyny meżatki do 30lat. Jak jedna poszla po piwko, to ta co została, nagle siadla mi na kolanach przodem i pieścila mnie przez spodnie. Jak mi stanąl to rozpięła spodnie, uchyliła swoje majtki i bez kozery wprowadzila sobie członka. Szybko mieliśmy orgazm. Pożniej trochę odleciala przez piwko. Dobrałem się też do jej koleżanki. Z nią dlużej się kochaliśmy. Zrobila mi loda wspaniałego, sperma była w ustach i na twarzy. A obok spala jej koleżanka, którą podłapywalem ją za cipkę w tym czasie i za cycki ale nic nie czuła. Wieczorem poszli do swoich domów. Z drugą już byliśmy nadzy
Alek
Ja w takiej pozycji przerżnąłem moja lekarkę rodzinną. Ja usadowiła się w fotelu to najpierw obciągnęła mi loda, póżniej ja jej pieściłem cipkę. Jak weszłem w nią to bardzo czuła moje silne pchnięcia az z silnym jęczeniem. Orgazm dla kobiety zapewniony.
ella
mam 19 lat moj partner 35 uwielbiam ta pozycje. Lubie kiedy wchodzi we mnie i piesci me ciało...czekaam na wolny wieczor i wypad z domu tak mam ochote na sex
Lew
Ułatwia przytulanie i całowanie. Immisja członka głęboka a przy tym sprzyja pocieraniu łechtaczki. Dobra w przypadku dużej różnicy wzrostu ( wysoki mężczyzna niska kobieta).
markiz
wole na jeżdzca..............
A.K.
Wolę szeroko rozchylić nogi nawet unieść je w górę i oprzeć na poręczach fotela. Partner lubi oglądać w ten sposób mą szparkę i pieścić ją ustmami, palcami wsuwając je głęboko we mnie. Dobra gdy zaspakajam się sama. Ułatwia wprowadzenie różnych gadżetów. Można w niej robić z powodzeniem fisting. Mało doświadczony partner poznaje mą piękną budowe oraz reakcje na dawane przez niego pieszczoty.
niuńka
Bylo swietnie!!! Polecam!! Orgazm zapewniony... Mocne pchniecia.
nowy
Pozycja jest ekstra tylko z doborem wysokosci jest problem.Proponuje przed rozpoczeciem zabawy przygotować sobie odpowiednią poduszkę pod kolana bo nie będzie na to czasu pózniej.Zamiast fotela odpowiednio wysoki stół i poduszka pod posladki partnerki.Wszystko jest tak samo tylko partner wykonuje ruchy w pozycji stojącej.Sprawdzę dziś jakie będą tego skutki...
MALA
TA POZYCJA PODOBA MI SIE WYPRUBUJE JA MUSZE
Marek
Całkowicie się zgadzam z obserwacjami Janusza. Prawie każda kobieta jest inna w łóżku i to dobrze. Dzięki temu seks dla mężczyzn którzy chcą zmian, różnych doznań, przeżyć nie jest motonny. Mądra kobieta gdy jej zależy na facecie staje się wluzowana, eksperymentuje, zmienia swoje zachowanie a z czasem też i upodobania.Zawsze powinna być pociągająca, często mieć ochotę na seks, nie tylko przed ślubem, zwłaszcza po urodzeniu dziecka. Istnieje pogląd że kobieta rozbudza się wolniej niż mężczyzna, potrzebuje odpowiedniego nastroju, zróżnicowanych pieszczot poprzedzających stosunek by dał jej on przyjemność, pełnię rozkoszy przez przeżycie orgazmu: mieszanego, pochwowego lub łechtaczkowego. Mądra zna swoje ciało oraz jego reakcje. Raz chce dłuższych pieszczot w wygodnym łóżku ale też nie odmawia w wannie, pod prysznicem, kuchni, samochodzie, na łonie natury czy też po przebudzeniu partnera itp. Stosuje i nie wstydzi się tego różne wymyślone dla niej pozycje a gdy nie odpowiada jej jakaś pomaga sobie sama by być w pełni zaspokojona. Nigdy nie udaje orgazmu ale też nigdy nie gani ani chwali zbytnio partnera. Często pierwsza ma ochotę na zbliżenie lub powtórkę stosunku. Raz chce spokoju, cimności, całkowitej intymności lub też przy muzyce,TV, świetle,lub też świecach. Obecność innych osób w pobliżu zwłaszcza dzieci czy rodziny nie stanowi żadnej przeszkody. Wreszcie dba o zdrowie, wygląd ciała i jego higienę oraz zapach a także ubiór zwłaszcza bieliznę. Taka była moja dziewczyna a od pięciu lat żona której nie mam wcale ochoty zdradzić. Od początu mamy umowę że jeśli któremuś z nas przyjdzie ochota na zdradę to odbędzie się to przy obecności drugiego.
Ola
Ułatwia przytulanie ale zakres ruchów kobiety ograniczony. Bardzo przydatna w przypatku dużej różnicy wzrostu między partnerami, wysoki mężczyzna, niska kobieta. Imisja członka może być głęboka, sprzyja pocieraniu łechtaczki przez penis.
Janusz
Każy chyba wie iż miarą uzyskanej satysfakcji seksualnej przez kobietę jest doznanie orgazmu oraz rozładowanie napięcia. Miałem szczęście,przyjemność kochać się z wieloma dojrzałymi kobietami i mogę stwierdzić że bardzo się od siebie różniły pod tym względem.Niektóre osiągały orgazm już przy krótkiej grze wstępnej by doznać kolejnego podczas spółkowania lub nie. Inne potrzebowały 20- minutowych lub dłuższych pieszczot by doznać rozkoszy i wpuścić w siebie. Były i takie które chciały penetracji przy zerowej grze wstępnej ale potrzebowały za to dłuższego czasu spółkowania co się udawało gdyż mam trochę opóźniony wytrysk. Istniały też takie które czerpały jak twierdziły przyjemność z kontaktu seksualnego ze mną ale nie przeżywały żadnego orgazmu. Chciały pieszczot, pieściły mnie delektując się mym członkiem i nasieniem. Wszyskie panie z którymi się kochałem lubiły patrzeć na członka, dotykać go ale nie wszyskie decydowały się na fellatio. Też nie wszystkie chciały bym pieścił je oralnie. Przekonałem się iż wszyskie za to chciały bym spuścił się w nie bądź na ich ciało lub usta.
Maua
Moja najulubieńsza Zawsze jak kochamy się w tej pozycji to normlnie lecę w kosmos
andrew
ta pozycja jest zajebista musze ją wyprubować z moją laską napewno sie zgodzi
Zakochana:)
Pozycja normalnie Boskauwielbiam sie w ten sposób kochać z moim chłopcem:*mój misiek wie jak to sie robi i robi to wręcz wyśmienicie Wczoraj tak sie kochaliśmy i myślałam,że umrę z zachwytu:*dziś chyba zapowiada się podobny wieczorek i ta pozycja na pewno zagościjupi KOCHAM CIĘ KOCHANIE MOJE:*:*:*
MArtunia do Macieja
Myślę że najlepsza pozycja dla was to klasyczna no wiesz po bożemu ale jeśli jesteście pewni siebie to możecie spróbować czegoś odważniejszego ale myśle że najważniejsze przy 1 razie jest to żeby było wam wygodnie :
ps piotr
Skoro wszyscy tak dobrze oceniają ta pozycję to jutro spróbuje z moja partnerką.Ciekawe jak długo da się wytrzymać taką przytulankę i czy partnerką dojdzie do orgazmu??
16-latka
se kurcze jeszcze na to poczekam no ale wakacje sie zbliżają
słoneczko
ale zajebista pozycja polecam kazdemu
Necia
zaraz wypróbujemy)
Evillka
Pozycja jest super i naprawde daje duzo przyjamności, nalezy do moich ulubionych
sexy Lady
mój mężczyzna nie wytrzymał długo w tej pozycji..było mu za dobrze..
Spider
pozycja też może być nie wygodna ale na tomiast jest fajna
Mafia
Już to robiłem! Jest niezłe, ale dajcie cośbardziej ekstremalnego ! Te wszystkie już przerobione KAMASUTRA!
ania rechlińska
to jest dobre,ale ja czegoś w tym nierozumiem
Miss California
nic, tylko pogratulowac..
Jony
Ah Ah ah Moja dziewczyna ma orgazm <jupi>
M
chętnie panie Z...
Z
Moze sprobujemy te pozycje dzis Pani M ?
Arek 10
Szukam przyjaciolki z okolic Aalen/Schwäbisch Hall. Acha, mam 31 lat, 179 cm wzrostu i jestem bardzo szczuply. Czekam na emaile: pc-arek@web.de. Najlepiej byloby, jak interesowala by sie muzyka powazna. 8 lat gralem na skrzypcach i mam okolo 170 CD klasycznych. Ta pozycja jest chyba niewygodna.
mm
właśnie wypróbowałam tą pozycje Jest zajebista ;) POLECAM wogule mocne pchniecia byly ... Zajebiscie bylo Wypróbujcie sami ;)
kurusik
pozycja jest zaj......:* mocne pchniecia mmmm az mam dreszcze
Agula
spróbowałam. watro
Maciej
Jaka pozycja była by dobra dla mnie i dla mojej partnerki??skoro jeszcze sexu nie uprawialiśmy??
Monia :)
Właśnie wypróbowalismy tą pozycje...Ma tyle faaaaaaaaaaaajnych opisów i było...bosko.Nie ma co,trzeba jeszcze raz <sex>
ninusia
ta pozycja jest cudowna polecam
Radzio
hmm no wyglada kuszaco Bedzie trzeba sprobowac
steskniona
Eh... Wiecie co, wystarczy spojrzec i juz wszystko pulsuje :*
Ich
W tej pozycji kochałam się z moim nauczycielem w klasie. Dziewczyny, mówię Wam: tylko starsi i doświadczeni! To był orgazm stulecia.
norbert
agniesia a ty lubisz tako pozycje
pelasia
ten obrazek jest naprawde boski
IzŚ
nO niezloe... fajnie ze umiesz zrobic mostek ze stania ale to chyba troche meczace jest ;]
T.N.
Zapewnia namiętny stosunek, całowanie, przytulanie mocne i głębokie pchnięcia. Daje dużo radości obojgu choć głównie aktywny jest Pan.
Marta
dobra pozycja.!orgazm przychodzi jak deszcz ;D pozro I oczewiscie polecam tym ktorzy jeszcze nie milli okazji sprobowac..
kamil
kocham sie tak codziennie jest spoko, bosko.
Anka
Wspanale gdy klęczy, tuli mnie a ja się do niego, wchodzi dość głęboko i osto rżnie a przy tym całuje czule a ja go kąsam i drapię po plecach. Dobrze jest mi gdy patrzymy sobie oczy.
Rybka(23)
pozycja jak najbardziej, swietna, uwielbiam przytulac sie do partnera
Emi (21)
hehe ... uwielbiam się przytulać wtedy do mojego chłopaka
WYMYśLnA
Ja najbardziej lubie takie pozycje w których normalnie nikt nie jest w stanie sie utrzymac... Podnieca mnie np. jak robie mostek ze stania a mój facet "podjeżdża" mnie i pieprzymy sie tak żeby w niecałą minutę osiągnąć orgazm Uwielbiam gimnastykę, a w sexie jest ona baaaardzo przydatna! Dziewczyny trenujcie szpagat... to jest dopiero jazda... Pozdro for all ;)
haron.
Musze wypróbować tę pozycję.Podoba mi sie.Która cche dziewczyny?
kwiatuszek
uwielbiam ta pozycje jest zajebista
Olcia14
Kocham ta pozycje, kocham jak mój chłopak wbija mi peniska w cipke i się rusza...a później sperma wypłynie mi na brzuszek i ją liże i lize jego zajebistego fiutka...hmm...marzenie...a później trśnie mi w cipke i ją liże..hm...kocham to i polecam...
Slonko
hmm..... pozyja ta jest wyjatkowa jest poprostu swietna
Jego SKARB
Oj cudowna pozycja! W niej orgazm jest prawie, że GWARANTOWANY!
iwona
Czuje wielką satysfakcję w tej pozycji gdy klęczy, całuje, pieści i penetruje pochwę.
iga
Stosujemy tę pozycję bardzo często. Oboje ją lubimy gdyż zapewnia ona przytulanie oraz głęboka i mocną penetrację. Ja siedzę zwykle na fotelu tak jak na zdięciu a mój ukochany klęcząc pieści mie wspaniale. Polecam.
cukiereczek
bardzo podniecajaca pozycjapolecam wszystkim ją!jeśli chłopak dobrze sie przyłoży to orgazm murowanyale pozycja nie jest dobra na pierwsz raz przynajmniej ja tak uważampolecam!!!
fetiche
Jest to fantastyczna pozycja. kilka lat temu pracowalam w "Żabce" to byl tam wysoki kontuar,mój mężuś posadzil mnie na nim i kochał do upadłego..........
Voag
mam pytanie dokobiet... czy mozeciemi napisac na e-maila swoje ulubione pozycje erotyczne? oto moj adres: voager@poczta.onet.pl pozdro ;)
martusia
spoko spoko lubie sie tak dupczyć
nika
Kurde kosmos i tyle
Goska
O... to jest zajebista pozycja... chce tak jeszcze raz...
madi2123
ta pozycje tez lubie zreszta ktorej nie hehewidze twarz mojego misia i czuje jego bliskosc mh to jest zajebiste
iwa
całe szczęście że mam zlew ze stopką
ZOMBI
Kurde nie mam fotela ale za to ma duże wyro ! Próbowałem na umywalce w łazience, ale zaczełą sie odrywać od sciany musiałem temu zaradzić - kupiłem pralke autom.
Bartek 78.vp.pl
Kobietki wszyskiego naj... naj... naj... w dniu Waszego święta !
kajka
pozycja na 6 z plusssssssssssssssem
Patrycja
To własnie ta nastepna z moich ulubionych..Polecam
Nataliaaa
MMMmMM bardzo podniecającca pozycja polecammm....
SMERFETKI
UWAŻAMY ŻE NAJLEPSZĄ JEST BRAK POZYCJI BO JESTEŚ MY NIE DOŚWIADZCZONE
Biały
Ta pozycja rządzi!!!
carina
co tu duzo pisac....jak dla mnie bomba...mmmm
Maciej
potwierdzam orgazm odrazu szybciej przychodzi (niepolecam tym którzy i tak go mają szybko)
kenoi
jak bralem moja laske w takiej pozycji myslalem ze oszaleje-polecam
marek
Boska pozycja, max. penetracja, odlot gwarantowany, dla lasek tez!!!Polecam na kazda okazje!
Ewa
w tej pozycji nie zwracam uwagi na to, że sasiedzi słysza, co robimy. A niech zazdroszcza
KASIEŃKA
ZAJEBISTA POZYCJA ,PARTNER GŁEBOKO WCHODZI , PODNIETA NA CAŁEGO DLA OBOJGA.OSTRA JAZDA POLECAM
Dawid
ts pozycja jest super
Do Magic
Heheh ja tez Kalisz witam i gorace pozdro
Magic
okolice Kalisza
Do Magic
Zależy gdzie mieszkasz - Aga
Magic
czy jest tu jakaś laka która zrobi ze mną to samo co na zdjęciu, Mam 23cm
hello

do początkującej
Mozesz poczekac az mu fiutek zmięknie i sperma sama wypłynie albo unieś trochę bioderka i pokap mu ją na brzuszek , potem wyliż mu jajeczka i fiutka a gdy ten znowu będzie gotów do akcji możecie wypróbowac kolejną zajebista pozycję np. odwrotny futon lub podwójny crossing. Pamiętaj jednak, ze gdy chcesz mieć z nim dzidziusia to nie mozesz sie ruszac przez ok. pól godziny po wytrysku.
poczatkujaca
mam pytanie - co sie dzieje ze spermą jak juz jest po stosunku? czy mam polezec i poczekac az wyplynie ze mnie, czy jak? chcemy z moim chlopakiem zaczac uprawiac sex i nie bedziemy uzywac gumek, bo biore tabletki. prosze o porade
SCORPION
POZYCJA JEST BARDZO DOBRA DLA FACETÓW KTÓŻ MAJĄ MAŁEGO KUTASKA I TAK DOGODZĄ LASCE.
Kasia
Trzeba mocno... a będzie super....
kasia
nie lubie tego gdyz nie ma w tym ani trche ostrego seky co ja na przyklad uwielbim plusem w tej pozycji jest to ze moze we mnie gleboko wejsc i mocno pchac
Atan
Achhhh.... Polecam Pamiętam, było wygodnie, wszystko... Po prostu super... Tylko żeby było super to dogadajcie się jakie pieszczoty lubicie :> Było BOSKO!
tomek
kiedys zrobilem to i bylo bosko bylo cudownie moja pani sie napiela a ja go wepchnalem i bylo bosko.ona chciala mocniej wiec ja to robilem.oboje mielismy orgezm jak nigdy.na prawde sprobujcie warto polecam ale nie na swoj pierwszy raz na pierwszy raz polecam npozycje klasyczna a na inne juz doswiadczone wlasnie ta i jeszcxze wiel innnych np: fireside,crawl, astride, lap , standing bis, standing, i split level. To sa super rzeczy wogoler sex to super doznanie i polecam na serio. . a tak wogole to moj penis w ten sposob jest super naprezony (w pozycji fireside)i jest genialna podnieta
Aro.
Kochałęm sie w tej pozycji. Powiem wam ze jest bardzo zajebista.Lubie wsadzac mojej pano mego penisa w tym układzie.Moja Laka jest bardzo twarda i zawsze mówie MOCNIEJ. uwielbiam to..
Joanna
Hmm, jak na razie wypróbowałam ten sposób kochania się tylko raz, ale byłam pod dużym wrazeniem ;) Trzeba to sprawdzić ponownie...
Ania
Uwielbiam kochać się w tej pozycji. To takie cudowne. Jak każdy seks z moim Ukochanym... On mnie wtedy tak mocno przytula i szepcze mi takie czułe słówka...
znam sie!!
oo tak z cała pewnoscia moge stwierdzic, ze pozycja ta jest bardzo podniecajaca..I moj Ukochany jest zawze zadowolony, a moze to po prosu ja jestem taka zaj......w tym...co robimy , a nie pozycja, musze sie4 zastanowic;)
Znawczyni :))
Pozycja ta jest full wypas wiec polecam
niedoświadczony
słyszłem że kobiety ta pozycje uwielbiają ja jeste do dyspozycji mój numer gg9106906
mistrz
Nie wybaczlny błąd to nie kochać swojej partnerki w tym układzie, nie ma nic lepszego jak czuć ręce kochającej cie kobiety na plecach i cudowny zapach. Do tego jeszce lekkie pomruki, jak na sasofonie a w tle Miles davis i dużo świec. LUDIZE TO MÓJ APEL DO WSZYSTKICH WYZWOLONYCH KOCHAJCIE SIĘ W TEJ POZYCJI (kobiety ja uwielbiają)
Dziura BOSS
Uwilebiam tak ruchać Ade! On jęczy i krzyczy a ja ją rżne! Uwielbiam takie dziwki! A jeszcze ona potem zrobi mi dobrego loda z połykiem! To jet KURWA!!!
Szymon
witam Ktura dziewczyna chce zaznac tej przyjemnosci tej pozycji i innych zapraszam do mnie.zrobie wszystko.kontakt gg 3412346 lub mejl gsx1300@interia.pl czekam na propozycje lubie seks tez grupowy.cczekam na dziewczyny
mariusz
Te pozycje są pikuś do sexu troche trzeba dodac usmiechu i pikanteri i kolorów to ze ktos sie kocha jak maszyna i robi to monotonie to nic nie jest warte.Buzka
Tapiros
Za tydzień bedzie próba generalna tej pozycji z moja Panią!
julka
bardzo fajna i wygodna pozycja, zapewnia 100% orgazm.Polecam wszystkim
zimna blondyna
Tadziu przeczytal opis pozycji powyzej i poniosly go fantazje z tymi "brzoskwinkami"- zenada! Az roi sie tutaj od sexualnych teoretykow. W zwiazku z tym na ten temat i sie nie wypowiem- za to wyprobuje wieczorem w praktyce...
pepo11
Czy któraś chciałaby tak ze mną? Swojej żony nie mogę na to namówić...
Tarja
Bardzo wygodna pozycja dla partnera, babce zapewnia bliskosc i duza rozkosz. Ja jednak zamiast fotelika preferuje stol
Tadziu
Hm...... Przypomina mi sie wczorajsza noc. Bylo wspaniale! najpierw zjedlismy kolacje przy swiecach, byly romantyczne wyznania. Potem tanczylismy przy wolnym kawalku i ... wzialem moja zone wlasnie w takiej pozycji! Oczywiscie najpierw wylizalem jej brzoskwinke! Szczytowała chyba ze 20 razy. Muszę to powtorzyc i to jak najszybciej!
mala :)
to podobno najbardziej zalosna pozycja...
Betty
Moja ulubina pozycja - zawsze wtedy szczytuje
Karcia
uwielbiam tą pozycje
LuLa
to najlepsza pozycja do osiągnięcia niesamowitego orgazmu
TicTac
Tak kocham sie najczesciej...
Kania
Pozycja całkiem całkiem, godna wypróbowania
kwiatuszek
podniecająca i efektywna super!!!!!!!
JOLKA
TO JEST ŚWIETNA POZYCJA SERDECZNIE WAM POLECAM JEST GODNA WYPRUBOWANIA
misiek
bylo super, ekstra zaje...fajnie. Mpj mały tak sie sie ślinił, że do tej pory mi zostały ślady na ...
wanesa
bardzo interesujonca ta pozycjia musze sprubowac
starzyk
lubia ta pozycja,bo moja fest szczytuje

Pokrewne artykuły