Seks analny, zakazany owoc w sypialni

Seks analny znany jest i praktykowany od zawsze. Może komuś wydawać się, że to wymysł współczesnego świata szukającego kolejnych podniet w zalewie tandetnej pornografii. Prawda jest taka, że krągłość kobiecych pośladków fascynowała ludzi od zawsze.

Kształt i sprężystość damskich pośladków, kusiły i to tak bardzo, że czymś naturalnym stało się podziwianie ich, pieszczenie, czy w końcu kochanie. Miłość analna, była tylko konsekwencją tej fascynacji. Dziś, obarczona piętnem tabu i grzechu, kusi dodatkowym dreszczykiem zakazanego owocu.

Tak na prawdę miłość w drugą dziurkę to doskonałe urozmaicenie życia erotycznego kochanków. Sposób na nowe doznania, dobrą zabawę i sporo przyjemności. Seks analny jest po prostu inny, ciekawy, intrygujący. Warto zerwać ten "zakazany owoc" rozkoszy.

Tematy z forum:

Na pewno dla wielu ludzi miłość grecka jest tematem tabu. Sporo osób jej nie akceptuje. Jest też spora grupa osób, dla których seks analny jawi się urozmaiceniem życia seksualnego, sposobem na miłość z dreszczykiem lekkiej perwersji, czy zwyczajnie jako możliwość poszerzenia swojego ars amandi o nowe, wyjątkowe doznania.

Dla takich właśnie poszukiwaczy jest ten artykuł. Zdaję sobie sprawę, że materiał tu zawarty jest niedoskonały. Nie omawia wszelkich aspektów seksu analnego, jednak starałam się przybliżyć ten rodzaj miłości na ile to możliwe.

Omówię kilka najistotniejszych zagadnień związanych z seksem analnym. Chcę omówić zarówno sposób, w jaki się do niego przygotować, technikę, jak i odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania związane z tą formą seksu. Myślę, że ten artykuł będzie pomocny dla osób, które dopiero mają zamiar spróbować seksu analnego, lub chcą sprawić, by był on lepszy.

Odpowiedzi na pytania:
Myślę, że tak. Oczywiście, jeśli trafią na odpowiedniego nauczyciela - partnera i nie mają mocnych oporów moralnych przed tego rodzajem zbliżeń.
Generalnie zaleca się środki na bazie wody, specjalnie stworzone i sprzedawane do tego typu seksu. Są bardziej gęste i bardziej śliskie.
Nie, jest zalecana, jednak przeważnie nie jest konieczna. Zdecydowanie jednak po takim stosunku twoja partnerka i ty powinieneś mieć możliwość umycia się.
Nie, nie powinien boleć. Może pierwsze kilka razy będzie wiązało się z pewnym dyskomfortem, jednak nie z bólem.
Tak, o ile to nie jest pierwszy, czy drugi raz.
Pewnie dla każdej inne. Jednak dla wielu kobiet to bardzo intensywne, erotyczne doznanie.
Zdecydowanie tak, chociaż orgazm wyłącznie pod wpływem ruchów frykcyjnych członka w odbycie jest dość rzadki. Najczęściej kobieta dochodzi do orgazmu, gdy partner przed stosunkiem analnym poświęca sporo czasu na grę wstępną, i gdy do stosunku dochodzi, gdy partnerka leży na brzuchu. Odbytnica dzieli ściankę z pochwą i w odpowiedniej pozycji stymulacja pochwy poprzez jej ścianę jest całkiem intensywna, co w połączeniu ze stymulacją bardzo wrażliwego na pieszczoty odbytu daje wystarczająco dużo bodźców by zapaść się w rozkoszy.
Tak, jak każda forma seksu.
Nie, po stosunku analnym kobieta może odczuwać wprawdzie lekkie uczucie rozciągnięcia i osłabienia zwieracza, jednak tak naprawdę nie powoduje to problemów, uczucie rozciągnięcia szybko znika. Może się zdarzyć lekkie podrażnienie śluzówki a nawet drobne pęknięcia i otarcia. Nie powinno być po tym śladu po jednym, dwóch dniach. Z czasem, gdy partnerka przyzwyczai się do seksu analnego, nie powinno dochodzić do otarć.
Po prostu wygodna! Zależy to od doświadczenia, kondycji i preferencji partnerów. Warto spróbować kilku pozycji, by znaleźć dla siebie te najodpowiedniejsze.
Seks analny, seks w ogóle, to bardzo intymna i indywidualna rzecz. Najlepiej porozmawiać z nią szczerze o seksie analnym. Wiele dziewczyn nie ma nic przeciwko tej formie zbliżenia. Jeśli jednak nie jesteście ze sobą na tyle blisko by poważnie porozmawiać o seksie, by wyznać swoje potrzeby, fantazje, marzenia, to prawdopodobnie nie jesteście też gotowi na ten rodzaj seksu. Podejście do seksu w tym do seksu analnego wiąże się z wychowaniem. Dla niektórych kobiet i mężczyzn odbyt, seks analny, może być tabu. Nie warto wtedy nalegać, gdyż nakłaniając na siłę partnerkę do seksu analnego, nie można oczekiwać niczego innego jak wielkiego rozczarowania i kaca moralnego.
Odpowiedzi:

Sądzę, że jestem dość otwarta na różne techniki, jednak mój mąż niemal zawsze chce próbować nowych. Kiedy myślę, że wiem, jak go zadowolić, on pragnie czegoś więcej i inaczej. Wydaje się nigdy nie być zadowolony. Co mam zrobić?

To zwykła historia, twój mężczyzna ma dużą wyobraźnię w łóżku i poza nim. Ty uznajesz pewne granice w życiu seksualnym, a on nie. Niemal na pewno masz jakieś zahamowania w seksie, choć twierdzisz coś innego i nieświadomie akceptujesz jedynie to, co jest przyzwoite. Męża natomiast nic nie ogranicza.

Po 12-15 latach związku pary odczuwają lekkie znudzenie miłością. Mężczyźni, szczególnie ci dociekliwi i uparci, wymyślają nowe techniki i pieszczoty, często ku przerażeniu partnerki, całkowicie dotychczas zadowolonej.

Problem polega na znalezieniu złotego środka, który sprawiłby przyjemność obojgu. Twórcze ars amandi wymaga delikatnego wyważenia. Niewielu z nas odpowiada seks inny za każdym razem. Niepewność tego co może nastąpić wprowadza niepokój. Sprecyzowanie potrzeb jest trudne, dla wielu par wręcz niemożliwe. W takich związkach indywidualiści oddają się swoim niespełnionym pragnieniom i potrzebom w fantazjach - podczas masturbacji albo nawet stosunku z rzeczywistym partnerem.

Pokrewne artykuły