Seks oralny i masturbacja dla niej i dla niego

Niewielu z nas czuje ochotę na seks w każdej chwili, a większość od czasu do czasu nie chce mu poświęcać się. Przyczyny mogą być różne, ale jeśli tak się zdarzy, trzeba umiejętnie zapobiegać przekształceniu się w niechęć jako porażkę seksualną. Najrozsądniej uczynimy, jeśli spróbujemy zadowolić partnera w jakiś inny, równie satysfakcjonujący sposób.

Pieszczoty często są zalecanym środkiem zaradczym mającym na celu przywrócenie harmonii związkowi. Chodzi tu między innymi o czułe zwracanie się do siebie i czas poświęcony na tulenie się i rozmawianie ze sobą.

W przypadku gdy mężczyzna unika stosunku, łatwo może zaspokoić partnerkę wzbudzając w niej orgazm na drodze masturbacji.

Masturbacja

On dla niej

Mężczyzno, jeśli nie możesz w danej chwili uzyskać erekcji, nie powinieneś zostawiać swojej niezaspokojonej partnerki, lecz z powodzeniem możesz ją masturbować bądź też pieścić i przytulać, podczas gdy ona zaspokoi samą siebie.

Powinieneś zacząć od całowania i pieszczenia ciała kochanki. Z początku nie dotykaj jej narządów płciowych, lecz powoli, przez kilka minut, rozkosznie posuwaj się w ich kierunku. Skoncentruj się na miejscach, które, jak wiesz, są najbardziej wrażliwe na twój czuły dotyk - stopy, uszy, miejsca za kolanami i wewnątrz ud to obszary preferowane przez większość kobiet.

Następnie pieść okolice bardziej erogenne, jak usta i pośladki, a także łagodnie całuj piersi kochanki, być może ssąc brodawki czy stymulując je językiem. Teraz partnerka powinna osiągnąć stan wysokiego pobudzenia, a ty możesz skoncentrować się na łechtaczce. Za pomocą wydzieliny z pochwy lub śliną zwilż całą okolicę i leciutko pogłaszcz łechtaczkę. Zwróć uwagę na sposób, w jaki ją gładzisz, aby prędkość i rodzaj wykonywanych przez ciebie ruchów odpowiadała upodobaniom kochanki.

Tematy z forum:
Ona dla niego

Natrzyj oliwką całe ciało kochanka, a dopiero potem skoncentruj się na penisie i jądrach. Jedną ręką okrążaj podstawę członka, potem drugą dłonią gładź go łagodnie, ewentualnie wcierając jeszcze trochę oliwki.

Przy każdym ruchu odchylaj żołądź penisa od ręki okrążającej jego podstawę. Zacznij powoli, ale zwiększaj tempo - kierując się przy tym reakcjami mężczyzny. Jeśli partner to lubi, możesz ściskać mosznę kciukiem i resztą palców, ale nie rób tego zbyt silnie. W miarę, jak jego podniecenie będzie rosnąć, jądra nabrzmieją i staną się wrażliwsze.

Seks oralny

On dla niej

Jedną z najwygodniejszych dla kobiety pozycji do seksu oralnego jest leżenie z rozłożonymi nogami, co pozostawia Tobie całkowitą swobodę wykorzystania języka dla stymulowania najwrażliwszych okolic jej ciała.

Na początek całuj jej piersi i brodawki, drażnij językiem całe ciało. Kiedy zbliżysz się do sromu, okryj pocałunkami całą okolicę, potem wargi większe, które też możesz dotknąć językiem. Własnymi wargami ujmij jedną z warg sromowych i ssij ją, następnie w ten sam sposób ssij wargi wewnętrzne.

Dotknij językiem wejście do pochwy, a także obszar pomiędzy pochwą a odbytem. Włóż język płyciutko do pochwy i wysuwaj go w tę i z powrotem.

Kiedy kochanka osiągnie wysokie podniecenie, a w pochwie pojawi się wydzielina, skoncentruj się na łechtaczce. Liż ją łagodnie lub zdecydowanie, w zależności od upodobań kochanki. Gdy orgazm będzie blisko, włóż palce do pochwy i wyjmuj je kilkakrotnie, naśladując ruchy członka, cały czas drażniąc łechtaczkę językiem aż do chwili szczytowania.


Ona dla niego
Rady dla obu płci

Oto, co należy, a czego nie należy robić w czasie seksu oralnego:

  • Nigdy nie gryźcie organów płciowych, nawet w zabawie. Gorączka chwili może was ponieść i zranicie partnera.
  • Zawsze bądźcie pedantycznie czyści. Codziennie myjcie swoje narządy płciowe.
  • Z góry ustalcie "reguły gry" - szczególnie w kwestii połykania nasienia przez kobietę.
  • Bądźcie ostrożni. Nagłe ruchy członkiem głęboko w usta kobiety są nie tylko bezmyślne, ale mogą być też niebezpieczne.

Jeśli nie masz ochoty na odbycie stosunku, spróbuj doprowadzić kochanka do orgazmu za pomocą swoich ust, a w większości przypadków przekonasz się, że twoja inicjatywa wzbudzi jego zachwyt. Jedyną niezbędną czynnością poprzedzającą seks oralny jest zachowanie czystości ciała, a szczególnie narządów płciowych. Kochankowie powinni także z góry ustalić, czy ma to być pełny stosunek, a ejakulacja odbędzie się w ustach kochanki, czy też doprowadzi ona partnera do samego orgazmu za pomocą rąk.

Po uzgodnieniu zasad, musicie zająć wygodne pozycje. Niektórzy mężczyźni wolą stać, podczas gdy kochanka klęczy przed nimi. Inni wolą rozluźnieni położyć się na plecach. Jedną dłonią ujmij penis partnera i włóż żołądź członka jak najgłębiej do ust. Teraz wykonuj nim ruchy w przód i w tył. Kiedy partner wyraźnie się podnieci, wyjmij penis z ust i drażnij go językiem, nie zapominając o niewielkiej szczelinie od spodu. Jeśli wygląda na to, że orgazm nastąpi zbyt szybko, przerwij i skoncentruj się na innych częściach męskiego ciała, pieszcząc i całując je całe.

Gdy erekcja odrobinę się zmniejszy, ponownie skup uwagę na penisie, włóż go do ust, równocześnie delikatnie ściskając jądra, jeśli kochanek to lubi. Przejedź językiem po żołędzi członka, co pewien czas przerywając, aby podrażnić wspomnianą szczelinkę.

Przez cały czas pracuj rękoma, którymi możesz pieścić uda i brzuch mężczyzny. Jeśli nie chcesz przyjmować spermy do ust, przed zbliżającym się szczytowaniem wyjmij penis z ust i na drodze masturbacji doprowadź mężczyznę do orgazmu.

Odpowiedzi:

Bardzo lubię seks oralny, ale nie lubię samej myśli o połykaniu nasienia. Jak ono smakuje i czy to jest niebezpieczne?

Najczęściej kobiety opisują smak nasienia jako lekko słony, choć zmienia się to u różnych mężczyzn. Niektóre nie lubią smaku i zapachu spermy, a innym się podoba. Podczas wytrysku mniej jest nasienia niż ci się zdaje. Biorąc nasienie partnera do ust, zatrzymaj je tam przez chwilę, by móc ocenić, jak jest go niewiele. Samo połknięcie nie jest niebezpieczne. Jeśli nadal niepokoisz się na myśl o połykaniu, dyskretnie wypluwaj je na chusteczkę.

Mój chłopak lubi seks oralny. Wiem, że mnie także sprawiałoby to przyjemność, gdyby nie obawy, że zapach mojej pochwy będzie dla niego nieprzyjemny, jednak on zapewnia mnie, że woń ta go podnieca i pragnie tylko, żebym się odprężyła i przestała tym martwić. Czy możliwe, że mówi prawdę?

Oczywiście. Celem naturalnych wydzielin pochwy, pojawiających się szczególnie w momencie pobudzenia seksualnego, jest zwiększenie poziomu podniecenia partnera - wydzieliny te zawierają ukryte substancje przyciągające, zwane feromonami. Tak więc odpręż się i rozkoszuj swoimi odczuciami. O ile tylko będziesz regularnie się myła (przynajmniej raz dziennie, a częściej podczas upału) i regularnie zmieniała bieliznę, nie będzie powodu do niepokoju o wystąpienie nieprzyjemnych woni.

Pokrewne artykuły