Fellatio - miłość ustami

Chyba nie ma mężczyzny, który nie pragnąłby od partnerki seksu oralnego. Podejrzewam, że nie ma też takiego, którego marzeniem nie byłoby zakończyć zabawę kończąc w jej ustach, czuć jak ssie przy orgazmie jego członek. Jest za to mnóstwo dziewczyn, kobiet, żon i kochanek, które nie za bardzo cenią sobie taki finał. Jest też mała populacja dziewczyn, nie akceptujących pieszczot oralnych członka w ogóle.

Ogólne podejście do seksu oralnego jest bardzo proste. Jeśli kobieta jest związana uczuciowo z partnerem, jeśli zależy jej na nim, jeśli akceptuje ona w pełni seks oralny i uwielbia całować wnętrze jego ud, to z radością ofiaruje mu swoje usta.

Uważam, że zmysłowy seks oralny, taki bez pośpiechu, podparty dobrą znajomością anatomii partnera, jego oczekiwań i reakcji, jest jedną z najwspanialszych form miłości fizycznej. Jest grą, którą należy rozegrać spokojnie i rozważnie. Tak, by nie zepsuć przyjemności pośpiechem. Seksem oralnym należy się rozkoszować powoli. Oczywiście, jeśli mamy przed sobą upojną noc i nie jesteśmy ograniczeni czasem.

Zmysłowa anatomia

Zanim przejdę do technik chciałabym napisać kilka słów o męskiej anatomii członka. Warto przypomnieć podstawowe informacje o nim. Najbardziej czułą częścią męskiego członka jest żołądź. To tam znajdują się prawie wszystkie zakończenia nerwowe. Sama podstawa członka jest mało czuła na pieszczoty. Generalnie stymulacja żołędzia powinna nie być mocna, a podstawy członka silna, lub bardzo silna. Mówiąc wprost, delikatne ruchy ręka nie wystarczą by zadowolić partnera. Większość mężczyzn lubi by ująć członek pewnie w dłoń, zacisnąć na nim średnio mocno palce i wykonywać zdecydowane ruchy w górę i w dół, tak, by odsłaniając napletek stymulować pośrednio główkę. To oczywiście podstawowa technika, do której dochodzić może masaż żołędzia (kciukiem, wewnętrzną stroną dłoni, palcami zwiniętymi w kółko itd.) Podobnie sprawa siły stymulacji ma się przy oralu.

Pozycje erotyczne - fellatio

Jest to wyjątkowo satysfakcjonujący dla mężczyzny sposób zadowalania go przez partnerkę, ponieważ mężczyzna całkowicie oddaje się do jej dyspozycji...

Fellatio seks oralny dla niego

Jest to forma obcowania płciowego polegająca na pobudzaniu narządów płciowych ustami (mineta , minetka - miłość francuska), wyłączne używając ust...

Czuła siła pieszczot

Kobieta pieszcząc partnera ustami, musi pamiętać, że najintensywniej odczuje on pieszczoty, gdy partnerka zajmie się stymulacją jego główki. Ponieważ usta są za słabe by zapewnić samodzielnie taką stymulację, należy pomóc sobie przyciskając główkę językiem do podniebienia, ocierając ją o wnętrze policzka, czy obdarzając lekkimi karesami zębów. Częstym błędem jest skupienie się wyłącznie na pieszczocie główki. Dobrze jest pieszcząc w buzi żołądź stymulować jednocześnie podstawę członka dłonią. Na pewno sprawi to przyjemność partnerowi.

Budując podniecenie

Tak jak i w każdym akcie miłości, fellatio to nie prosta czynność polegająca na wzięciu "go" w usta. To akt miłości, pożądania, seksualnej zabawy. Jak każdy potrzebuje odpowiedniej otoczki, atmosfery.

Nie należy traktować seksu oralnego jako substytutu stosunku, tam gdzie nie ma warunków na miłość. Żadna dziewczyna nie wyobraża sobie sytuacji, by partner wykorzystał jej usta jak lalkę do masturbacji, by potraktował przedmiotowo tą formę seksu. Zawsze fellatio będzie mam nadzieję, miłosną grą pomiędzy partnerami. Nie będzie mało znaczenia czy wykonane w łóżku pośród świec, czy w windzie pomiędzy piętrami. Ważne, by było częścią większej całości, a nie oderwanym aktem seksualnym. Traktujmy tą sprawę zawsze na zasadzie wzajemności.

Pamiętaj o erotycznej grze! To naprawdę ważne. Kobieta kochając faceta ustami, może dać mu cudowną rozkosz. Jeśli ten sam seks oralny zostanie ubrany w odpowiednią atmosferę, kobieta da tobie też wspomnienia, których długo nie będziesz w stanie zapomnieć. Niech odkryje przed tobą swoją kobiecość. Kusi, obiecuje, podnieca a w końcu da to, czego będziesz pragnął całym sobą.

Tematy z forum:

Techniki

Nigdy nie należy traktować przeczytanych technik jako jedyny właściwy sposób na fellatio. W realnym życiu, często dochodzi się do własnych technik i tych polecam się trzymać. Kolejną sprawą jest monotonia. Podczas tego typu seksu, nie stosuje się pojedynczego rodzaju stymulacji. Wykonując fellatio, często należy zmieniać techniki, tak by uatrakcyjnić wzajemne doznania partnera. Jedynym momentem, podczas którego nie zmienia się sposobu pieszczenia - to chwila orgazmu mężczyzny. Podczas orgazmu nic tak nie psuje jego przyjemności jak nagły brak stymulacji. Bez względu, czy wytrysk ma nastąpić w usta, czy na zewnątrz nie powinno się przerywać pieszczot. Gdy kończycie na zewnątrz, pamiętajcie by pieszczoty ustami zastąpić zdecydowanymi pieszczotami ręką. Mając doświadczenie można pieścić go dłonią a jednocześnie całować ustami albo też delikatnie ssać, czy drażnić językiem.

Odpowiedzi:

Mój członek jest większy niż zwykle u mężczyzn i moja dziewczyna twierdzi, że za duży do fellatio. Czy męski członek może być za duży do seksu oralnego?

Niemal każdy członek może spowodować uduszenie, jeśli znajdzie się zbyt głęboko w gardle. Kobietom trudno zewrzeć wargi wokół główki bez zahaczenia zębami. Spróbuj przekonać dziewczynę, że można się do tych warunków dostosować, ponieważ jakaś forma kontaktu ust jest możliwa z członkiem każdego rozmiaru.

Czy można zarazić się AIDS przez seks oralny? Mój chłopak i ja lubimy to, ale ja chcę czuć się bezpieczna.

Tak, można zarazić się AIDS przez nasienie lub płyn pochwowy, jeśli masz ranę lub wrzód w ustach albo przełyku (przewodzie łączącym gardło z żołądkiem). Najlepiej zachowywać bezpieczeństwo - szczególnie, że można nie wiedzieć o pewnych uszkodzeniach. Chyba najlepiej zupełnie unikać seksu, o ile nie jesteś całkowicie pewna swojego partnera. Jeśli chcesz to robić z kimś, kogo nie znasz dobrze, nie zezwalaj mu na wytrysk w twoich ustach.

Mężczyźni nie powinni praktykować seksu oralnego z miesiączkującą kobietą, dlatego, że krew miesiączkowa może przenosić wirus. Złota zasada brzmi: Wstrzymaj się, jeśli nie jesteś pewna.

Słyszałam, że dmuchanie w pochwę może być niebezpieczne i przez to denerwuje mnie seks oralny. Czy to prawda?

Czynności nazywane "blow-job" (zabawa w dmuchanie) nie powinno się brać zbyt dosłownie. Powietrze przedostając się głębiej do pochwy mogą powodować dyskomfort i nieprzyjemne odczucia. Także dmuchanie mężczyźnie do przewodu znajdującego się wzdłuż członka jest ryzykowne.

Mój chłopak lubi seks oralny. Wiem, że mnie także sprawiałoby to przyjemność, gdyby nie obawy, że zapach mojej pochwy będzie dla niego nieprzyjemny, jednak on zapewnia mnie, że woń ta go podnieca i pragnie tylko, żebym się odprężyła i przestała tym martwić. Czy możliwe, że mówi prawdę?

Oczywiście. Celem naturalnych wydzielin pochwy, pojawiających się szczególnie w momencie pobudzenia seksualnego, jest zwiększenie poziomu podniecenia partnera - wydzieliny te zawierają ukryte substancje przyciągające, zwane feromonami. Tak więc odpręż się i rozkoszuj swoimi odczuciami. O ile tylko będziesz regularnie się myła (przynajmniej raz dziennie, a częściej podczas upału) i regularnie zmieniała bieliznę, nie będzie powodu do niepokoju o wystąpienie nieprzyjemnych woni.

Pokrewne artykuły