Seks hiszpański, miłość hiszpańska

Wrażliwość piersi zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, jest bardzo zróżnicowana - wielkość bywa nieistotna a przynajmniej drugorzędna, podobnie jak w przypadku narządów płciowych.

Niektóre kobiety w ogóle nie reagują erotycznie na pieszczoty piersi. Zdarza się to nawet u kobiet, których nie można posądzać o oziębłość, inne reagują na bardzo lekkie dotknięcia, a jeszcze inne lubią wyjątkowo intensywne pieszczoty. Mężczyźni bardzo często nadal nie mają pojęcia o znaczeniu piersi albo nazbyt pośpiesznie przechodzą do „niższych” partii ciała.

Musicie trochę poeksperymentować. Piersi kobiety to z reguły bardzo wrażliwa erotycznie część ciała. Najlepsza metoda na ich docenienie, to pieszczenie czubkiem języka lub szczytem żołędzi obszaru wokół brodawki sutkowej, delikatne ugniatanie obiema rękami, lekkie gryzienie, muskanie i ssanie jak niemowlę. Kobieta może pieścić podobnie mężczyznę, stosując dodatkowo bardzo lekkie pocieranie czubkami palców, jednakże brodawki sutkowe faceta są bardziej podatne na ból. Jeśli kobieta posiada na tyle duże piersi, że się stykają, można uzyskać sporą obopólną przyjemność ze stosunku między piersiami. Jest to dobra metoda wówczas, gdy np. kobieta ma miesiączkę, albo dla urozmaicenia tradycyjnego stosunku.

Tematy z forum:

Ułóż swoją partnerkę wpół uniesioną na poduszkach, klęknij nad nią z odciągniętym do końca napletkiem. Albo ty, albo ona przytrzymajcie złączone piersi - trzeba je owinąć wokół trzonu członka, a nie pocierać o nie żołędzia. Członek powinien wystawać ponad piersi sięgając prawie do brody kobiety. Orgazm kobiety - jeśli go ona uzyska, jest tak samo „pełny” jak przy normalnym stosunku i odczuwany wewnętrz. Orgazmy uzyskiwane w wyniku lizania i pieszczenia piersi dają wrażenie pośrednie.

Jednoczesna stymulacja piersi, pochwy i łechtaczki podczas stosunku dostarcza niektórym kobietom najintensywniejszych i najszybszych doznań.

Odpowiedzi

Kiedy mój chłopak i ja kochamy się, lubię jak wkłada dwa palce do pochwy doprowadzając mnie do orgazmu z równoczesnym stymulowaniem brodawek. Chce on poruszać palcami, przypomina to ruchy frykcyjne penisa, ale ja wolę, jak trzyma je zupełnie nieruchomo. Czy moje upodobania są dziwaczne?

Nie. Większość mężczyzn utożsamia wszystkie rodzaje penetracji ze stosunkiem i trudne, a czasem niemożliwe, jest przekonanie ich, że kobietom nie zależy czasem na penetracji, jeśli Twój chłopiec próbuje zadowolić Ciebie, czemu nie wyjaśnisz mu tej prawdy i nie namówisz, żeby robił dokładnie to, czego pragniesz? Niestety, podobne dylematy często powstają w związkach, w których kobieta nie chce zrobić dla mężczyzny tego, co mu najbardziej odpowiada, więc on w rewanżu (zazwyczaj nieświadomym) nie zadowala jej w maksymalny sposób. Moglibyście ze sobą o tym porozmawiać i nauczyć się dostosowywać do wzajemnych potrzeb.

Odkąd moja żona zaszła w ciążę, jej piersi stały się strasznie wrażliwe i nie znosi, żebym je dotykał, jaka jest przyczyna i co mogę zrobić?

Obawiam się, że musisz zaczekać, aż dziecko się urodzi, a może nawet trochę dłużej. Pewna liczba kobiet stwierdza, że ich piersi stają się tak wrażliwe podczas ciąży - podobnie jak pod koniec cyklu miesiączkowego - że nie znoszą, żeby je dotykać.

Bardzo mnie podnieca widok piersi innych kobiet. Czy oznacza to, że jestem lesbijką?

Niekoniecznie, choć jest to rnożliwe. Około jedna trzecia wszystkich kobiet czuje się bardziej sexy na widok cudzych biustów, i mniej więcej taka sama jest proporcja pań, których podniecają zdjęcia w pismach dla mężczyzn. Dla innych takie materiały są demoralizujące, a pewna liczba przedstawicielek płci żeńskiej nie lubi, jak ich partnerzy oglądają podobne obrazki.

Mąż zawsze lubił piersi, ale ich znaczenie erotyczne chyba jeszcze wzrosło, odkąd zaczęłam karmić dziecko. Dlaczego?

Karmiąca pierś jest zjawiskiem niesłychanie erotycznym. Podczas orgazmu z sutek karmiących kobiet często wytryskuje mleko, a u innych nawet lekkie podniecenie seksualne powoduje wyciek odżywczego płynu. Nie ma nic złego w tym, żeby mąż ssał teraz Twoje piersi - w rzeczy samej niejednej parze sprawia to dużą przyjemność, o ile nie zamienia się w perwersję.

Mój facet lubi szczytować nad moimi piersiami, a chociaż ja to lubię, dręczy mnie obawa, że mogłoby być groźne dla mojego zdrowia. Sądzę, że niepokój ma źródło w dzieciństwie, gdyż kiedy byłam dziewczynką koleżanka powiedziała mi, że to może powodować raka. jestem pewna, że martwię się niepotrzebnie, ale czy moglibyście mnie upewnić?

Osoba, która Ci to powiedziała, jest zupełnie nieodpowiedzialna. Nie ma żadnych dowodów, że jakakolwiek forma aktywności seksualnej (łącznie z praktykami obejmującymi kontakt sutków z penisem bądź spermą) powoduje raka. Prawda wygląda raczej tak, że kobieta, której grozi schorzenie piersi, będzie na to cierpiała niezależnie od uprawianych praktyk seksualnych. Jeśli chodzi o ścisłość, są pewne dowody sugerujące, że stosunek bez zastosowania mechanicznych środków antykoncepcyjnych (to znaczy uniemożliwiających nasieniu kontakt z pochwą i szyjką macicy) może nawet zabezpieczać przed rakiem sutka. Podobnie brak jakichkolwiek dowodów, żeby stosowanie pudru, perfum czy czegoś innego na piersiach było dla nich szkodliwe. Perfumami nie należy skrapiać brodawek, ponieważ ich smak nie jest przyjemny dla partnera, ale to jedyny powód. Zdarza się, że stymulacja brodawek staje się nieprzyjemna z powodu ich tkliwości występującej przy menopauzie, ale kochająca się para znajdzie sposoby na przezwyciężenie tego problemu. W każdym razie bawienie się sutkami i brodawkami nie ma wpływu na nadejście menopauzy i, rzecz jasna, można je kontynuować aż do późnej starości.

Pokrewne artykuły