Twoje fantazje erotyczne

Poziom fascynacji erotycznej waha się we wszystkich związkach miłosnych. Partnerzy przeżywający trudne chwile mogą je przezwyciężać właśnie dzięki wyobraźni.

Większość z nas miewa fantazje seksualne, mniej lub bardziej niezwykłe, służące różnorakim celom. Nasze iluzje mogą być źródłem inspiracji, zabawy i relaksu dla obojga partnerów. Wnoszą odmienność i ożywienie do naszej erotycznej codzienności bez ryzyka, jakie mogłoby powstać przy faktycznej ich realizacji.

Czasem czujemy się zawstydzeni i skrywamy głęboko swój intymny świat seksualnych imaginacji, czasem daje on poczucie satysfakcji i bezpieczeństwa. Większość obaw bywa jednak nieuzasadniona. Możesz być niemal pewien, że cokolwiek ci podsuwa twoja wyobraźnia, zaprząta również myśli innych ludzi.

Trzeba pamiętać, że nasze marzenia seksualne nie muszą odzwierciedlać się na jawie - tak długo, jak potrafisz je od siebie odróżniać i kontrolować. Same marzenia o dominacji i przemocy nie muszą czynić zboczeniem.

Najczęstszym elementem fantazji erotycznych jest seks grupowy. Co trzeci mężczyzna skrywa, iż miałby ochotę na seks z co najmniej trzema kobietami. Uprawianie miłości w miejscach publicznych jak w autobusie, toaletach, kinach, itp., to fantazje prawie każdego mężczyzny. W wyobraźni widzą swoją partnerkę w bardzo seksownej bieliźnie, pończoszkach i koniecznie w butach na wysokich obcasach. Kobiety zaś fantazjują o byłych kochankach, o byciu podglądaną podczas stosunku. Co dziesiąta kobieta przyznaje się do tego, że marzy o zniewoleniu przez swojego partnera.

Wyobrażenia o poddaniu się seksualnym żądaniom nieobce są przedstawicielom obojgu płci. Zazwyczaj bywają odgrywane obie role - "władcy" i "poddanego". Fantazje erotyczne mogą tchnąć świeżego ducha w nasze stosunki partnerskie. Mogą stać się lekarstwem na przeróżne kłopoty seksualne.

Zacznijcie od przytulenia się do siebie, potem niech kobieta pobudza się sama. Partner powinien zwrócić uwagę na to, co ona robi. Należy obserwować następujące rzeczy:

  • jaką pozycję przyjmuje
  • w jaki sposób palcami stymuluje srom
  • na rodzaj, długość ruchów i siłę nacisku
  • czy wkłada palce do pochwy

W ten sposób partner dowie się więcej na temat seksualności kochanki, a widok taki będzie dla niego wielką podnietą.

Marzenia o ucieczce od wszelkich przyziemnych trosk pozwolą osiągnąć stan pełnego zrelaksowania i co za tym idzie, odzyskania zdolności do uprawiania seksu. W każdym udanym związku powinna mieć miejsce rozmowa na temat swoich wzajemnych fascynacji erotycznych. Może to wzbogacić naszą miłość, ale może również przynieść ujemne skutki. Trzeba rozpatrzyć to pod kątem, czy czasami nasze fantazje nie urażą i nie odstraszą naszego partnera. Niektóre pomysły mogą być wcielane w życie, ale wiele należy zachować tylko dla siebie. Ale na pewno najwspanialsze w wyobraźni jest to, że wszystko jest w niej możliwe.

A więc rozbudź swoją fantazję i fascynacje erotyczne.

Odpowiedzi:

Mój partner zaczął narzekać, że nasze życie seksualne jest nudne i chciałby, żebyśmy odpowiedzieli na jakieś ogłoszenia w internecie dotyczące seksu w większym gronie. Ja uważam, że propozycje te są zboczone i zupełnie mi to nie odpowiada. Jednak kocham go i chcę, żeby był szczęśliwy. Co mam zrobić?

Nawiązanie kontaktów tego typu mogłoby poprawić wasze życie seksualne, ale prawdopodobnie zniszczy wasz związek. Jeśli tobie nie podoba się ten pomysł, twój mężczyzna zachowuje się egoistycznie prosząc cię o to. Może natomiast mieć rację, że seks wasz wymaga ożywienia, lecz problem ten musicie rozwiązać wspólnie.

Być może powinnaś zdobyć się na większą fantazję. Kup sobie seksowną bieliznę, niech on ci pomoże wybrać. Proponuję, żebyście współżyli w nieoczekiwanych porach. Powiedz, że go kochasz i nie chcesz się nim dzielić z nikim innym. Pod żadnym pozorem nie powinnaś się zgodzić na coś, czego nie chcesz robić, tylko dlatego, że on tego pragnie. Przypomnij mu, że jeśli darzy cię uczuciem, to nie będzie nalegał.

Pokrewne artykuły