Fellatio - seks oralny dla niego

Jest to forma obcowania płciowego polegająca na pobudzaniu narządów płciowych ustami (mineta , minetka - miłość francuska). W rozumieniu węższym wyłączne używanie ust.

1. Fellatio - czyli całowanie, ssanie, lizanie męskich genitaliów (jąder, prącia oraz odbytu) i tym technikom będzie poświecony ten wykład.

2. Cunnilingus - minetka - lizanie kobiecych narządów - którą omówimy na kolejnym wykładzie.

Trzeba przyznać - niestety ze smutkiem, że znaczna część kobiet nie ma najmniejszego pojęcia, jak dobrze zaspokoić partnera ustami. Większość poprzestaje na uczynieniu ze swoich ust drugiej pochwy, obejmując nimi penisa i posuwając się do przodu i do tyłu i sądząc, że czynią to najlepiej. Chcąc byś dobrą uległą suczką, oddającą największe honory swemu mężczyźnie nie możesz zapominać o całowaniu, ssaniu i lizaniu genitaliów - to oznaka największego oddania i uznania dla swojego mężczyzny.

Aby poznać najczulsze miejsca erogenne swego mężczyzny:

Weź jego jądra delikatnie w jedną dłoń i używając tylko języka poliż łagodnie i ostrożnie całą okolicę jego penisa, a potem samego członka. Zobacz ile przyjemności da Twemu mężczyźnie pieszczota podbrzusza, a jego reakcje powiedzą Ci, które miejsca na ciele są u niego najbardziej wrażliwe. U większości mężczyzn najczulszym punktem jest miejsce, gdzie napletek łączy się z główką penisa. Pieszcząc językiem ten punkt szybko doprowadzisz swego mężczyzny do orgazmu. Jeśli zależy ci na jak najlepszym i najpełniejszym zaspokojeniem mężczyzny, powinnaś zgłębić jego reakcje przed orgazmem, żeby wiedzieć, kiedy ta chwila nadejdzie i przygotować się do niej. Jeśli zobaczysz albo poczujesz, że ujście cewki moczowej na czubku penisa (ta słodka dziurka) otwiera się i wydobywa się z niej kilka kropli, przygotuj się na wytrysk.

Okazując szacunek i pokorę swemu mężczyźnie, a także uwielbienie, klęknij przed nim, między jego nogami (jedna z pozycji seksu oralnego) obdarowując swego mężczyzny największymi doznaniami i uwielbieniem w oczach. Umieść penisa swego mężczyzny w swoich ustach, ale nie zamykaj ich. Zacznij wykonywać głową ruchy okrężne. Penis będzie się przesuwał w różne części ust. Uważaj na zęby! Za zbyt mocne podrapanie nimi delikatnych części ciała twojego mężczyzny spotkać cię może zasłużona kara... Koła zataczaj zarówno w jedną stronę, jak i w drugą, czując penisa w swoich całych ustach, na policzkach, na języku... Pozwala to na przedłużenie przyjemności, a fachowo wykonane sprawia, że penis nie mięknie po orgazmie, co daje możliwość wielokrotnego orgazmu.

Gdy robisz loda swemu mężczyźnie nigdy nie zapominaj o jajkach. Podnieś jego penisa, żeby dostać się do jąder. Poliż ich spodnią część i stamtąd przesuń swój język do czubka penisa. Jest to podobne do lizania długiego lizaka. Ta technika prowadzi do szybkiego wytrysku, niewielu mężczyzn zniesie ją przez dłuższą chwilę bez orgazmu.

Kolejny sposób na oralne zaspokojenie mężczyzny. Wez penisa do ust, najpierw okrążając mokrym językiem jego główkę. Zamknij usta zaraz za główką i wsuń go głębiej, obejmując przy tym dłonią podstawę penisa. Jest ona względnie niewrażliwa na pieszczoty i dotyk, ale silnie reaguje na ucisk, więc obejmując ją ręką stworzysz uczucie, że cały penis jest objęty.

Dalsze pieszczoty zależą tylko od twojej wyobrazni i doświadczenia. Możesz kręcić głową na obie strony tak, żeby Twoje usta pozostawały na tej wysokości, gdzie skóra napletka łączy się z główką. Robiąc to, poruszaj w górę i w dół dłonią zaciśniętą wokół trzonu penisa. Żeby ulepszyć tą technikę i wzmocnić siłę orgazmu umieść kciuk u samej nasady penisa tak, żeby zablokować w ten sposób cewkę moczową, którą wypływa sperma. Dzięki temu nasienie nie będzie mogło się wydostać. W tym samym czasie ssij z zaangażowaniem czubek jego penisa i opózniaj przez parę chwil decydujący moment. Gdy wreszcie pozwolisz na wytrysk, będzie on silniejszy, a doznanie będzie niezwykle wzmocnione.

Włóż penisa swojego mężczyzny do ust tak głęboko, jak ci będzie wygodnie. Otwórz bardzo szeroko usta i wciągnij w płuca dużo powietrza. Robiąc to, wysuwaj powoli penisa z ust. Powinnaś zakończyć mając między wargami sam czubek penisa a w płucach pełno powietrza. Teraz wypuszczaj powoli ogrzane powietrze, wracając przy tym wzdłuż członka i z powrotem wkładając go całego do ust. Ta bardzo przyjemna technika ostudza nieco penisa i pozwala przedłużyć przyjemność.

Obejmij penisa ustami i poruszaj szybko językiem po całej jego wrażliwej powierzchni, łącząc to z ruchami ust wzdłuż penisa oraz lekkim zaciskaniem dłoni na jego nasadzie. Możesz urozmaicić tą technikę przyciskając mocniej na zmianę kolejne palce, dzięki czemu różne partie penisa będą doznawać silniejszej stymulacji. Po jakimś czasie przejdz do zwyczajnego ssania, ta technika szybko doprowadza do wytrysku. Może zdarzyć się, że będziesz chciała doprowadzić mężczyzny do bardzo szybkiego orgazmu, np. gdy robicie to w ukryciu w miejscu publicznym lub tuż przed jego wyjściem do pracy. Na szczęście istnieje dobra technika pozwalająca to osiągnąć. Umieść swoje usta wokół czubka penisa mężczyzny i poruszaj nimi szybko, rozluznionymi, delikatnie, wokół całej głowy penisa, zamykając go i otwierając. Główka penisa jest bardzo wrażliwa, więc nie musisz posuwać ustami czy ręką po całej długości członka by doprowadzić mężczyzny do rozkoszy.

Te techniki to podstawa. Dopóki ich nie opanujesz, nie posuwaj się dalej.

Na pewno wielokrotnie podczas seksu oralnego spotkałaś się z odruchem wymiotnym. Jest to naturalna reakcja obronna organizmu, jednak da się ją przezwyciężyć lub opanować. Większość mężczyzn chce wsunąć swojego penisa do ust w całości, szczególnie w chwili wytrysku, jednak jama ustna jest krótsza niż przeciętny penis, dlatego też penis dostaje się do gardła, uderza w jego tylnią ściankę, powodując wspomniany wyżej odruch wymiotny, dławienie się, łzawienie...

Największą przeszkodą, żeby "przedłużyć" jamę ustną o gardło i przełyk jest to, że gardło jest ustawione pod kątem około dziewięćdziesięciu stopni wobec jamy ustnej. Tak więc musisz tak odchylić głowę do tyłu, by gardło i jama ustna, oraz dalej przełyk tworzyły w przybliżeniu prostą linię.

Żeby uniknąć odruchu wymiotnego musisz też przez cały czas pozostać rozluzniona, nie stresować się, nie wykonywać gwałtownych ruchów ciałem ani tym bardziej głową czy językiem. W tej pozycji powinnaś być całkowicie bierna i pozwolić mężczyźnie, by sam poruszał się w twoich ustach w pasującym mu tempie. Jeśli twój mężczyzna jest doświadczony zacznie ruszać się powoli, szczególnie wiedząc, że robisz to pierwszy raz. Jedyną zasadą, której powinniście bezwzględnie przestrzegać jest utrzymywanie tego samego kąta ruchu penisa przez cały czas. Pamiętaj, żeby być ciągle rozluznioną. Nie bój się, że w momencie wytrysku zakrztusisz się nasieniem. Wytryśnie ono poza miejscem, które jest wrażliwe na odruch wymiotny, już za gardłem i tchawicą i popłynie prosto do żołądka.

Jeśli już przyzwyczaiłaś się do brania go głęboko do gardła, może zrobisz coś, co mężczyźnie sprawi olbrzymią rozkosz. Wez członka głęboko w usta tak, by twój nos był zanurzony w jego włosach łonowych. Nakreśl na jego łonie nosem poziomą ósemkę. Rób to nadal, gdy on powoli posuwa twoje gardło.

Nie wszyscy są w stanie nauczyć się brania członka do gardła. Często wymaga to wielu prób. Nie zrażaj się, gdy ci z początku nie wychodzi i nie próbuj niczego na siłę. Dobry mężczyzna będzie cierpliwie z tobą ćwiczył, nagradzając widoczne postępy. Dzięki temu do kolejnych prób będziesz podchodzić bardziej rozluzniona i szybko okaże się, że potrafisz połknąć całego członka swego mężczyzny.

Teraz zwróćmy uwagę na inną część anatomii, której nie należy ignorować - klejnoty rodzinne. Wiele osób nie uważa jąder za strefy erogenne, ale to nieprawda. Jest to jedna z najwrażliwszych części ciała mężczyzny, bardzo czuła na dotyk, pieszczoty, lizanie, ssanie... Zacznij od delikatnego lizania jąder i brania ich do ust. Pośliń je wcześniej obficie, szczególnie jeśli twój Pan nie jest tam ogolony. W tym czasie możesz pieścić rękami jego sutki lub penisa. Bądz bardzo delikatna, muskaj te klejnoty niemal samymi wargami i czubkiem języka.

Pamiętaj, że jądra są bardzo wrażliwe na ból. Jeśli go zadasz, twój mężczyzna straci zaufanie i spotka cię zasłużona kara. Gdy zaufanie już będzie pełne, możesz wziąć oba jego jądra do ust naraz pamiętając, by przedtem je obficie zwilżyć. Mając oba klejnoty w ustach, poruszaj delikatnie językiem, kręć nim w kółko, ocieraj je o siebie oraz o wewnętrzną stronę swoich policzków... Uważaj tylko przy tym na zęby!

Wielu mężczyzn po wytrysku traci siły i zainteresowanie seksem. W najlepszym wypadku leżą i rozmawiają z tobą paląc papierosa lub leniwie pieszczą twe ciało, w skrajnym - odwracają się na drugi bok i zasypiają. Wiele osób twierdzi wręcz, że mężczyzna jest dominujący tylko do pierwszego orgazmu. Jeśli chcesz tego uniknąć, a zarazem dostarczyć mężczyźnie więcej przyjemności - istnieje kilka sposobów, aby szybko doprowadzić do kolejnej erekcji i orgazmu. Najprzyjemniejsze dla obu stron jest skoncentrowanie się na innych erogennych sferach ciała - sutkach, brzuchu, podbrzuszu , pachach, palcach u stóp, płatkach ucha, szyi. Wyliż go całego, zrób mu lekki masaż, pieść go dłońmi. Poznasz lepiej jego ciało i doprowadzisz do szybkiego powrotu podniecenia.

Pokrewne artykuły

 • Seks oralny

  Seks oralny jest jedną z najintymniejszych technik miłosnych. Do niedawna uważano seks oralny za perwersję. W najlepszym wypadku był dla większości nieprzyzwoitą subtelnością, domeną "zawodowców" i prostytutek, najczęściej uważany za obrzydliwie niemoralny...

 • Cunnilingus - seks oralny dla niej

  Każda kobieta reaguje inaczej, eksperymentuj więc razem z nią, odczytując zachętę lub dezaprobatę z jej spojrzeń, wypowiadanych słów i ruchów bioder, a wkrótce odkryjesz, iż twoje wargi i język potrafią napełnić jej ciało słodkim dreszczem...

 • Fellatio - miłość ustami

  Chyba nie ma mężczyzny, który nie pragnąłby od partnerki seksu oralnego. Podejrzewam, że nie ma też takiego, którego marzeniem nie byłoby zakończyć zabawę kończąc w jej ustach, czuć jak ssie przy orgazmie jego członek. Jest za to mnóstwo dziewczyn, kobiet, żon i kochanek, które nie za bardzo cenią sobie taki finał...

 • Seks oralny i masturbacja dla niej i dla niego

  Niewielu z nas czuje ochotę na seks w każdej chwili, a większość od czasu do czasu nie chce mu poświęcać się. Przyczyny mogą być różne, ale jeśli tak się zdarzy, trzeba umiejętnie zapobiegać przekształceniu się w niechęć jako porażkę seksualną...