Jak zaspokoić kobietę

Każda kobieta lubi być pieszczona. Potrzebuje wrażliwego i kochającego partnera z odrobiną wyobraźni. Ciało kobiety jest bardziej wrażliwe na dotyk aniżeli ciało mężczyzny. Odnosi się to szczególnie do obszaru genitaliów, gdzie kobieta może odbierać daleko większą gamę wrażeń.

Dla prawdziwie kochającej się pary istnieje wiele sposobów na danie rozkoszy kobiecie, przy czym partner może do tego celu wykorzystać pieszczoty ręczne, oralne i za pomocą swojego członka. Kiedy panuje odpowiedni nastrój partner może w pełni zaspokoić kobietę.

U kobiety, która lubi pobudzanie punktu G, mężczyzna może dotykać palcami przedniej ściany jej pochwy, aby doprowadzić ją do całkowicie odmiennego typu orgazmu.

Mężczyzna może pieścić ręką kobiecą łechtaczkę, kiedy jego usta są zaangażowane w całowanie i pieszczenie reszty ciała kobiety.

Mężczyzna może używać ust w czasie kochania na różne sposoby. Ona może również wykorzystać jego usta do doprowadzenia się do orgazmu w swoim własnym tempie.

Przyjemnym startem do każdej zabawy miłosnej jest wspólny prysznic lub kąpiel. Pozwala to partnerowi na namydlenie partnerki, pieszczenie jej ciała i umycie intymnych miejsc. Przy namydlaniu sromu trzeba być ostrożnym, aby nie włożyć namydlonych palców do pochwy, która nie wymaga szczególnego mycia (obecność kwasu mlekowego w wydzielinie z pochwy ma znaczenie ochronne, stwarza warunki dla rozwoju flory bakteryjnej, która tworzy niedogodne warunki rozwoju dla szkodliwych drobnoustrojów wnikających do pochwy z zewnątrz). Mydło może również wejść do krótkiego przewodu moczowego i spowodować szczypanie, a nawet zapalenie.

Pod prysznicem, czynnością wielce pobudzającą kobietę może być skierowanie strumienia wody wprost na jej srom. Dla niektórych kobiet jest to tak podniecające, że mogą nawet przeżyć orgazm. Nie zbliżaj jednak samego prysznica za mocno, ponieważ mogłoby to wymusić wdarcie się wody do pochwy lub przewodu moczowego.

Dotyk

Prawdopodobnie najpopularniejszą i dającą najwięcej przyjemności formą pobudzania kobiety są pieszczoty sromu.

 • Zacznij od górnej części ud i poruszaj się wokół okolic sromu, lekko głaszcząc dolną część jej brzucha, uda i krocze
 • Następnie przesuwaj się wolno w kierunku łechtaczki i wewnętrznych części sromu
 • Przesuwaj palce w dół i w górę wewnętrznych i zewnętrznych części warg sromowych
 • Ściskaj je lekko pomiędzy palcami i kciukiem
 • Pieść obszary po obu stronach łechtaczki, a następnie ją samą, w sposób jaki twoja partnerka lubi najbardziej.

Patrz i ucz się

Każda kobieta reaguje odmiennie na stymulowanie łechtaczki. Mężczyzna może to poznać tylko poprzez uważną obserwację tego jak kobieta masturbuje się, lub gdy zdaje się na szczegółowe prowadzenie przez kobietę, w czasie gdy to robi. Kiedy partnerka onanizuje się zwróć szczególną uwagę na:

 • dokładną długość pociągnięć jaką stosuje
 • którą część obszaru łechtaczki preferuje (ta zmienia się u wielu kobiet w miarę podniecenia)
 • jaką szybkość głaskania stosuje (ta się również zmienia u wielu kobiet)
 • wielkość nacisku jaki stosuje podczas pieszczenia danej części
 • czy przerywa i znowu zaczyna, czy też stosuje ciągłe pobudzanie aż do osiągnięcia orgazmu
 • czy wkłada swoje palce do pochwy i w jakim czasie następuje nawilżenie tego rejonu
 • jaką inną część swego ciała pobudza w tym czasie
 • jakie są oznaki zbliżającego się orgazmu

Dopiero gdy poznasz jej preferencje seksualne będziesz naprawdę w stanie dać jej pełną satysfakcję. Wiele kobiet lubi pieszczoty piersi, brodawek lub gładzenia innych części ciała podczas masturbacji. Zapytaj partnerkę, co najbardziej lubi, a jeżeli mówienie o tym będzie dla niej żenujące, spróbuj głaskać różne części jej ciała i pytaj, czy sprawia jej to przyjemność.

Wnikając do środka

Następnie przy pomocy palców otwórz wejście do pochwy. Upewnij się, że palce masz nasmarowane jej wydzieliną lub własną śliną, a następnie włóż jeden, a później dwa czubki palców do środka.

 • Poruszaj nimi w kółko nie wchodząc głębiej
 • Masuj wejście dość mocno i wolno w miarę jak staje się podniecona
 • Włóż więcej palców dopóki nie powie ci, że wystarczy, a następnie wykonuj okrężne ruchy całą dłonią.
 • Być może będzie teraz chciała, abyś włożył palce trochę głębiej i trzymał je tam lub wkładał i wyjmował naśladując ruchy penisa.

Szyjka

Kiedy już twoje palce znajdują się w jej pochwie, możesz próbować odnaleźć dwa miejsca, które dają niektórym kobietom wyjątkową przyjemność. Pierwszym z nich jest szyjka macicy. Pod względem rodzaju pieszczot jakie mogą być wykonywane w tym miejscu, kobiety znacznie się różnią, a komplikują to jeszcze zmiany wywoływane cyklem menstruacyjnym.

Niektóre kobiety uznają jakąkolwiek formę pieszczenia szyjki za nieprzyjemną, czy nawet bolesną, podczas gdy dla innych będzie to bardzo podniecające. Jest to już sprawą każdego mężczyzny czy chce poeksperymentować ze swoją partnerką, w różnych okresach cyklu miesięcznego, aby sprawdzić co jej sprawia największą przyjemność. Bądź ostrożny i nie rób niczego co mogłoby zranić lub uszkodzić szyjkę. Paznokcie obcinaj krótko, a jeśli masz jakąś infekcję lub chorobę skórną nie wkładaj swoich palców w głąb pochwy.

Tematy z forum:

Znalezienie punktu G

Następnym etapem pieszczot jest znalezienie punktu G. Może być to na początku trudne, ale jest warte zachodu ze względu na intensywność wrażeń jakie może dostarczyć. Poproś, aby położyła się na brzuchu, z dużą poduszką pod biodrami. Teraz obróconą w dół dłonią, włóż dwa palce i dotykaj przedniej ściany pochwy. Około jednej trzeciej drogi w dół od szyjki do otworu pochwy znajduje się miejsce, którego pobudzanie kobieta lubi najbardziej.

Głaszcz je mocno i obserwuj jej reakcję. Pieść to miejsce dopóki ci nie powie, że wystarczy lub dopóki nie osiągnie orgazmu. Nie wszystkie kobiety uznają to za przyjemne lub podniecające, zdaj się więc na to co ona mówi. Być może skorzystaj z okazji i spróbuj znaleźć punkt G, w szczególnie podniecającym momencie gry wstępnej.

Używanie ust

Cały obszar sromu i krocza można całować i lizać. Pokrywaj jej ciało pocałunkami. W miarę jak rośnie podniecenie partnerki zbliżaj się do sromu i łechtaczki. Staraj się odkryć jaki rodzaj pobudzenia oralnego sprawia jej największą przyjemność:

 • Można wciągać i lizać zewnętrzne wargi sromowe
 • Rejon łechtaczki można całować i lizać - nigdy nie wolno gryźć
 • Wejście do pochwy można całować i lizać, wsuwając lub nie język do środka
 • Można przesuwać językiem wokół otworu podrażniając, ale nie wkładając go do środka
 • Dodatkową atrakcją może być położenie jakiegoś jedzenia na srom i zlizanie go. Może to być na przykład śmietana, jogurt lub nawet odrobina miodu. Dla zabawy, jeżeli się na to oboje zgodzicie, można użyć banana lub czekoladkę.

Używanie penisa

Istnieje wiele przyjemnych pieszczot z wykorzystaniem członka, które nie muszą kończyć się stosunkiem. Podstawową zabawą jest drażnienie:

Na początek nie zwracaj uwagi na pochwę i używaj członka do podrażniania innych części ciała. Przesuwaj go po piersiach, drażniąc po kolei każdy sutek. Później przesuwaj go wolno w dół, aż dojdziesz do okolic genitaliów

Teraz pocieraj członkiem jej uda, przechodząc do sromu, łechtaczki a wreszcie otworu pochwy

Wsuń główkę penisa i poruszaj nim z boku na bok. Wsuwaj i wysuwaj delikatnie, aby ją podrażnić. Odmów głębszego wchodzenia na tym etapie, nawet jeżeli cię o to prosi.

Inne sposoby

Dla urozmaicenia stosunków możemy wymyślić nowe zabawy. Każda para różni się pod względem tego co lubi lub nie, ale doświadczenie wskazuje na kilka pieszczot, które bywają dla ludzi ekscytujące. Zależy to od ciebie czy chcesz je wypróbować lub odkryć swoje własne przyjemne odmiany.

 • Możesz pobudzać genitalia partnerki niemal dowolną częścią ciała:
 • Gdy leży na brzuchu lub na plecach, aby ją pobudzić możesz ocierać swoim ciałem dolne partie jej ciała
 • Włóż nogę pomiędzy jej uda i pocieraj jej srom
 • Niech dosiądzie cię jak konia, a ty imitując jazdę pobudzaj jej srom

Możliwości są nieograniczone, wypróbuj najprzyjemniejszy dla was wariant. Wiele kobiet uważa oglądanie swojej pochwy przez partnera za bardzo intymny i podniecający akt. Możesz to zrobić przy pomocy lustra, niektóre pary lubią zamienić to w rodzaj zabawy w doktora.

Kobieta w pełni ubrana wchodzi do pokoju, jak gdyby do gabinetu doktora. Jej kochanek prosi o zdjęcie majtek lub sam to robi i rozkłada szeroko jej nogi. Następnie siada lub klęka i mając pełny obraz dokładnie ją bada. Rozwinięciem zabawy w doktora jest fotografowanie jej krocza. Fotografie wykonywane przez partnera udającego fotografa może być podniecające dla wielu kobiet.

Wibratory mogą być bardzo podniecające dla kobiet w różnym wieku. Można ich używać z dobrym efektem na dowolnej części genitaliów kobiety, ale najprzyjemniejszym rejonem będzie okolica łechtaczki, a nawet ona sama. Wibratory są używane w celu stymulacji kobiety i doprowadzenia jej do orgazmu. Chociaż wiele wibratorów ma kształt penisa, kobiety zwykle nie używają ich wewnątrz pochwy podczas masturbacji. Niektóre kobiety lubią mieć w sobie wibrator (włączony lub nie) w czasie gdy doprowadzają się do orgazmu, ale będziesz musiał się nauczyć tego co twoja partnerka lubi. Nie rób więc tego co chcesz, ale daj się prowadzić przez jej potrzeby i odczucia.

Wiele kobiet lubi mieć coś w pochwie podczas orgazmu i dla niektórych dildo jest pobudzającym dodatkiem. Mężczyzna musi być prowadzony przez kobietę, gdy stosuje dildo, oczywiście przy założeniu, że ona nie wstydzi się wyrażać swoich odczuć. Często kobiety lubią raczej płytkie użycie dildo, a niektóre chcą aby trzymać je nieruchomo podczas, gdy inne części ciała są pobudzane do orgazmu. Dla kobiet lubiących przede wszystkim drażnienie pochwy odpowiednie będzie naśladowanie ruchów penisa.

Nie ma żadnych przeciwskazań co do wkładania różnych przedmiotów do kobiecej pochwy, o ile partnerka się na to zgadza, uważa to za przyjemne i o ile rzeczy te są czyste, nietłukące się i nie mają ostrych brzegów. Poprzez stulecia kobiety używały różnych przedmiotów przypominających penis do masturbacji.

Pokrewne artykuły