Czym jest miłość

Wszystkie te istoty, które operują miłością jako systemem rozpoznawczym, natychmiast odbierają wasze sygnały. Każda z istot reaguje na waszą miłość na swój sposób. Jedne bardzo się cieszą wytwarzając radość i dzieląc się nią wzajemnie. Inne biorą waszą miłość i ją wzmacniają, żeby dotarła jeszcze dalej i była wszechobecna. Inne zjawiają się natychmiast robiąc rozpoznanie okoliczności waszej miłości. Te istoty są szczególnie zainteresowane ludźmi, gdyż nie jesteście jeszcze w stanie sami operować na poziomie energii.

Wkrótce nauczycie się kształtować energię, wysyłać celowo określone sygnały, będziecie potrafili dokładnie przewidywać skutek waszego działania na poziomie energetycznym. Na razie, świat ten jest jeszcze dla was trochę przysłonięty i posługujecie się jednym najważniejszym sygnałem rozpoznawczo-przywoławczym, jakim jest miłość. Upraszczając można powiedzieć, że kiedy wysyłacie miłość, to dla nas zapala się lampka, a my już sami wiemy, co wtedy robić. Kiedy na miejsce zdarzenia przybywają energie rozpoznawcze, przejmujemy wszystko w swoje ręce. Sprawy dzieją się wtedy błyskawicznie. Pomiędzy istotami, które w jakiś sposób są z daną sytuacją powiązane lub mogą pomóc, następuje wymiana informacji.

Dzieje się to z prędkością z jaką przebiegają impulsy myślowe w waszych mózgach. Wszyscy jesteśmy tutaj ze sobą połączeni i nasze świadomości potrafią się łączyć sprawiając, że nasza komunikacja jest doskonała. Gdy ktoś z nas formułuje myśl, jest ona natychmiast odbierana przez wszystkich tych, którym w jakiś sposób jest bliska. W ten sam sposób napływają odpowiedzi. Po bardzo krótkim czasie sytuacja jest rozpoznana i każdy wie, co ma do wykonania. Za każdym razem, kiedy wysyłacie miłość, powstają niewiarygodne układy i połączenia, nawiązywana jest fascynująca współpraca. Jednym z najważniejszych i nieodzownym ogniwem tej współpracy jesteście wy sami. Sprawujecie patronat nad całą tą sytuacją. Dlatego ważne jest, aby ilość i intensywność waszej miłości były odpowiednie. Gdy zbyt szybko odstępujecie od miłości, nasze połączenia słabną i może dojść do przedwczesnego przerwania prac.

Prawda nie zawsze Jest dobra. Jeżeli masz wyznać coś, co nie jest przyjemne dla partnerki lub co zrobi jej przykrość, często warto to ukryć. Zwłaszcza gdy twoje postępowanie nie niesie ze sobą żadnych konsekwencji.

Gdy staracie się wysłać zbyt wiele miłości, szybko słabniecie i tracicie zdolność do jej utrzymywania. W tej sprawie musicie wykazać wiele wyczucia. Gdy nie potraficie spontanicznie określić jak dużo miłości wysłać, najpierw wysyłajcie jej tylko trochę. Jeżeli czujecie się z tym dobrze i macie ochotę wysłać więcej, zróbcie to. Po chwili zapytajcie się siebie: "Czy mam wysłać jeszcze trochę, czy też może całą swoją miłość, na jaką potrafię się zdobyć w tej chwili?" Gdy wyślecie już np. całą swoją miłość, możecie zapytać siebie: "A może na zakończenie wyślę jeszcze troszeczkę?" Być może, po jakimś czasie, powróci do was myśl o danej sytuacji lub osobie i poczujecie, że warto wysłać jeszcze trochę miłości. To jest bardzo dobre ćwiczenie i przygotuje was wyśmienicie do dalszej pracy z energią. Wy sami także musicie określić, kiedy miłość stosować, a kiedy lepiej skupić się na działaniu.

Pierwszy seks, kiedy go zacząć?

Większość z was (młodych ludzi) ma mieszane odczucia na temat seksu i czasu jego rozpoczęcia, a sprzeczne wiadomości jakie docierają do was z różnych źródeł, jeszcze bardziej fałszują te opinie. Seks odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ przyczynia się do scalenia związku. Bez wątpienia jest to najpełniejszy sposób okazywania sobie uczuć.

Z pewnością, miłość jest niezbędna zawsze wtedy, kiedy czujecie się czymś dotknięci, poruszeni - zarówno w pozytywnym jak i negatywny sensie. Gdy myślicie o czymś wspaniałym, potrzebna jest miłość, aby to się przy naszej pomocy i pomocy innych energii spełniło. Gdy coś was smuci czy gniewa musicie wysłać miłość, aby zmienić okoliczności tej sytuacji i nie musieć odczuwać więcej smutku czy gniewu. Nie miejcie oczekiwań, w jaki sposób dana sytuacja ma ulec zmianie. My to wiemy. Czasami problem leży gdzie indziej, niż to sobie wyobrażacie. Lęk i strach uniemożliwiają wysyłanie miłości. Kiedy czujecie lęk czy też się boicie, nie wysyłajcie miłości. Zróbcie coś, co zmniejszy strach lub poczekajcie aż się złagodzi. Dopiero wtedy zdecydujcie, czy wysyłać miłość i ile. Pytanie: Czy są istoty które nie posługują się miłością?

Tematy z forum:

Jak wspomniałam, miłość jest sygnałem rozpoznawczym całej świetlanej rodziny. Obok światła i mocy jest jednym z jej filarów. Za każdym razem, kiedy posługujecie się miłością, wyrażacie przynależność do wielkiej świetlanej rodziny i stwarzacie dla siebie dostęp do jej dziedzictwa: nieograniczonych możliwości i nieograniczonego wzrostu. Możecie również podjąć decyzję aby zrezygnować z miłości. Zamykacie wtedy wiele drzwi, przez które mogłaby płynąć nasza pomoc, choć nie wszystkie. Życie staje się wtedy trudniejsze, bardziej się zmagacie, gdyż każdy efekt sami musicie sobie wypracować. W dodatku działacie wtedy w oparciu o swoją ograniczoną wiedzę i sposób widzenia, podczas gdy my mamy pełny obraz i nasze działania służą zawsze waszemu wyższemu dobru i dobru wszystkich.

Powstało wiele systemów nie działających w oparciu o miłość. Wśród świetlanej rodziny istnieje wiele bytów wyspecjalizowanych w pracy dla dobra tych, którzy zrezygnowali z posługiwania się miłością. Praca tych bytów jest całkiem inna i polega na czuwaniu, przyjmowaniu i wzmacnianiu wszystkich tych impulsów, które służą przebudzeniu takiej osoby. Również te istoty czerpią ze swojej pracy wiele radości.

Pokrewne artykuły