Całowanie, zmysłowe pocałunki

Pocałunek sprawia, że kochankowie zbliżają się do siebie, lepiej się poznają. Na początku trwania związku pary chcą całować się cały czas i wszędzie. Potem ten "szał" zazwyczaj mija, ale czar pocałunku nie pryska i w najbardziej intymnych zbliżeniach jest niezwykle pięknym i ważnym elementem. Pocałunek wyzwala pożądanie, podnieca i fascynuje. Jest ekscytujący, potwierdza bliskość kochanków. Nie można o nim zapomnieć.

Kiedy związek jest już bardzo dojrzały nie można go zaniedbać. Wiele par zapomina o tym fascynującym przeżyciu, a przecież jest ono bardzo istotne, tak samo na początku, jak i w późniejszych fazach związku. Sprawia, że kochający się ludzie myślą tylko o sobie, zbliżają się do siebie. Poza tym, pocałunek jest taką formą pieszczot, która nie wymaga samotności, wielkiego skupienia, nie jest najintymnieszym zbliżeniem. Jednocześnie jest pięknym przeżyciem!

Dla wielu kobiet jest konieczny do osiągnięcia podniecenia, jest zachętą do dalszych pieszczot, albo seksu, jest konieczną częścią gry wstępnej. Pocałunek przypomina obojgu partnerom o uczuciu, jaki ich łączy. Może być romantyczny, zmysłowy, szalony.

Pocałunki w czoło, w kark, szyję są niezwykle przyjemne, a często te niewinne pieszczoty przemieniają się w bardziej namiętne. Jednak te delikatne muśnięcia warg w usta, czoło są piękne i niewinne. Można je bezpiecznie wykonywać na ulicy, wszędzie tam, gdzie te bardziej erotyczne byłyby "nie na miejscu". Pocałunki w czoło mają w sobie niesamowitą magię, świadczą o przywiązaniu, opiekuńczości. Kiedy mężczyzna w ten sposób całuje kobietę, ona czuje się w jego ramionach bezpieczna.

Pocałunki w pewnym sensie nie wymagają nauki, chociaż łatwo je pominąć w zaślepionym dążeniu do penetracji.

Całowanie ciała za pomocą warg i języka wzbogacają bardzo stosunek płciowy we wszystkich pozycjach twarzą w twarz. Całowanie piersi jest niezbędne, jeśli nie chcesz pozbawić kobiety całej gamy doznań, natomiast te genitalne, stwarzają osobną możliwość wyrażenia czułości.

Pocałunkami można obsypać każdą część ciała, składane ustami stwarzają wiele możliwości od lekkiego muśnięcia do pozostawiającego sińce pocałunku (tzw. malinki).

Te bardziej namiętne sprawiają, że partnerzy zapominają o odtaczającym ich świecie. Są bardzo intymne i zmysłowe. Najpierw delikatne i lekko powściągliwe, potem stają się coraz bardziej nieokiełznane i poedniecające. Kamasutra przedstawia różnorodne techiniki pocałunków, od tych najbardziej delikatnych, po te szalone i głeboko erotyczne. Delikatne muśnięcia ustami warg partnera, dotykanie ich językiem , sprawi, że zapomni on o całym świecie!

Tematy z forum:

Pocałunki mogą przerodzić się w dzikie i namiętne, sprawić, że partnerzy poczują, jakby byli jednością, tego uczucia nie da się porównać z niczym innym. Również w czasie zbliżenia pocałunki wzmagają erotyczne odczucia, dzięki nim kochankowie czują, że poza nimi nie ma już nic.

Pocałunki mają w sobie obietnicę na coś więcej, a jednocześnie same w sobie są już wspaniałym przeżyciem. Chwila pocałunku jest magiczna, wyraża wzajemne pożądanie i miłość.

Odpowiedzi:

Czy można zarazić się AIDS przez seks oralny? Mój chłopak i ja lubimy to, ale ja chcę czuć się bezpieczna.

Tak, można zarazić się AIDS przez nasienie lub płyn pochwowy, jeśli masz ranę lub wrzód w ustach albo przełyku (przewodzie łączącym gardło z żołądkiem). Najlepiej zachowywać bezpieczeństwo - szczególnie, że można nie wiedzieć o pewnych uszkodzeniach. Chyba najlepiej zupełnie unikać seksu, o ile nie jesteś całkowicie pewna swojego partnera. Jeśli chcesz to robić z kimś, kogo nie znasz dobrze, nie zezwalaj mu na wytrysk w twoich ustach.

Mężczyźni nie powinni praktykować seksu oralnego z miesiączkującą kobietą, dlatego, że krew miesiączkowa może przenosić wirus. Złota zasada brzmi: Wstrzymaj się, jeśli nie jesteś pewna.

Czy to prawda, że niektóre kobiety można doprowadzić do orgazmu jedynie przez całowanie, pieszczenie, pocieranie i ściskanie piersi?

Tak, ale jeśli patrzeć na seks wyłącznie jak na technikę stymulacji pewnych rejonów ciała aby osiągnąć orgazm, to rezygnuje się z góry z wielu rozkoszy wyższego lotu. Generalnie rzecz biorąc, właściwie całe ciało kobiety może być podnietliwe. Podczas miłosnego zapału, gdy zmysłowy dotyk gra pierwsze skrzypce, niektóre kobiety mogą osiągnąć szczyty ekscytacji przez pieszczoty i pocałunki w uszy, stopy, kolana, kostki i inne części ciała.

Pokrewne artykuły