Pierwszy pocałunek.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Baton88
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2005, 09:34
Skąd: Zabrze
Płeć:

Pierwszy pocałunek.

Postautor: Baton88 » 25 maja 2005, 09:44

A więc tak. Mem 17 lat i jeszcze nie całowałem dziewczyny. DO tej pory sie tym jakoś specjalnie nie przejmowałem ale zakochałem sie w pewnej dziewczynie. Jestem pewien że Ona mnie też kocha bo żuciła swojego chłopaka z kórym była zaledwie od 6 dni i powiedziała mu że kocha kogoś onnego (ten chłopak to muj dorby qmpel). I mam problem bo dziś planuje ją pocałować bo chyba wieczorem sie spotkamy w gronie znajomych w jakimś pubie. Ja totalnie nie wiem jak zainicjować pocałunek i co robić :( jestem totalnie zielony w tych sprawach :(. Porsze Wasz o jak najszybszą pomoc.

POZDRAWIAM
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 25 maja 2005, 09:46

Wyluzuj nie mysl o tym tak.To samo przyjdzie,całowania nie da się nauczyć,każdy ma swoją"technike" ;)
Pozdrawiam
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"
"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"
"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 25 maja 2005, 09:48

Nic na siłę...
Jak będzie chciała, sama da ci synał, żebyś ja pocałował...
Baton88
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2005, 09:34
Skąd: Zabrze
Płeć:

Postautor: Baton88 » 25 maja 2005, 10:19

No spoko ale ja nie chciałbym sie zbłaźnić :( Jaki Ona może mi dać znak ? Ja naprawde nie wiem nawet jak sie za to zabrać. A wiem że Ona tego chce.

POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 maja 2005, 10:21

Najlepiej nie rzucaj sie na nia przy wszystkich w pubie tylko jak bedziecie na osobnosci. To samo wyjdzie. Nie przejmuj sie tym i baw sie dobrze. Jezeli podobasz jej sie to da Ci sygnal. Calowanie sie jest chyba jedna z najbardziej naturalnych rzeczy i na pewno bedziesz wiedzial jak to zrobic. Szczegoly wyjda w praniu czy z jezyczkiem czy bez <banan> . Sprobuj ja po prostu wyczuc.
Pytasz ise jak zainicjowac? Pobaw sie jej wloskami, poglaszcz po twarzy spojrzyj sie gleboko w oczy i bedziesz widzial czy tego chce czy nie. Gwarantuje <browar>
cajmer

Postautor: cajmer » 25 maja 2005, 10:34

Jak bedzie gotowa na pocałunek to na pewno da Ci znać. Jak? To już jej inwencja:P
Nie bój żaby bedzie dobrze, jak Cie kocha to sama 'naumie Cie całować";]

Zawsze musi być ten pierwszy raz, który jest najprzyjemniejszy. Do tej pory pamiętam swój pierwszy pocałunek. Ciepło jej ust, ich miękkość, smak jej śliny, jej języczek... Było extra i jeszcze ta niepewność czy jej sie podobało, czy dobrze całowałem.... Niezapomniane uczucie:)
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 25 maja 2005, 10:37

Justa kocham Cie!

eeee to do mnie??? :| o co chodzi?? czy ja o czymś nie wiem???:P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 maja 2005, 10:40

Justa pisze:eeee to do mnie??? o co chodzi?? czy ja o czymś nie wiem???

Ludzie kiedy przestaniecie sie nabierac na te skrypty. Ile osob ma to jeszcze zastosowac? Nie ludz sie Justa nikt Tobie specjalnie nie poswecilby podpisu. Chyba ze bylby tu Twoj facet.
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 25 maja 2005, 10:44

No dokładnie Sarah :]

A swoją drogą, po cholerę Pleasers i cajmer to robicie? :>
cajmer

Postautor: cajmer » 25 maja 2005, 10:51

A swoją drogą, po cholerę Pleasers i cajmer to robicie?



Może licze na pocałunek o którym mowa w temacie;]

Nie wiedziałem ze ktoś w ogóle czyta te podpisy:)
Baton88
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2005, 09:34
Skąd: Zabrze
Płeć:

Postautor: Baton88 » 25 maja 2005, 10:54

Dzięki za wypowiedzi. No i oczywiście czakem na opinie innych forumowiczów.

POZDRAWIAM
cajmer

Postautor: cajmer » 25 maja 2005, 10:57

Nie ma za co...

Nie wiem czy wiesz ale Twoim obowiązkiem jest zrelacjonowanie pierwszego pocałunku na tym forum. Wiesz, nic nie ma za darmo. My Ci dajemy rade a Ty nam relacje:D <banan>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 maja 2005, 12:36

Baton88 pisze:I mam problem bo dziś planuje ją pocałować bo chyba wieczorem sie spotkamy w gronie znajomych w jakimś pubie.

No wiec tak:

POCAŁUNEK

- lekcja pierwsza - pocałunku nie trzeba, nie mozna i nie nalezy planowac

- lekcja druga - do pocalunku, zwlaszcza pierwszego, wybitnie potrzebna jest w miare intymna sytuacja "sam na sam" i po raz wtory mając na uwagę ze to ten pierwszy raz, dobrze by również bylo, zeby nie odbylo sie to w knajpianym kiblu :]

- lekcja trzecia - pocałunek, jest czynnoscia naturalna, przyrodzona człowiekowi - absurdem jest twierdzenie, ze nie bedzie sie wiedzialo co robic... Wyobrazacie sobie forum dzieci w brzuchach mamy i nagle jeden otwiera temat "Jak oddychac?" :)

- lekcja czwarta - oczywiscie, ze jeden caluje lepiej drugi gorzej, zreszta to zroznicowanie odnosi sie do obydwu płci, mozna w miare treningu nauczyc sie delikatnosci, wyczucia i pewnych indywidualnych "technik", ale do tego potrzebna jest praktyka, zadna teoria nie zastąpi w tym wypadku praktyki... Hmm moze jedyna teoria jaka Ci potrzebna, to zebys nie wpychac jej calego jęzora do ust, tylko poczekal cierpliwie, aż ona wyjdzie z "inicjatywa" kontaktu jezykami :DDD

- lekcja piąta - zapewniam Cie, ze przy pewnej dozie zaangażowania doskonale wyczujesz moment, w ktorym ona bedzie oczekiwac Twojego pocalunku

- lekcja szosta - z gory wykluczone sa pytania "moge cie pocalowac?", "jak ci sie podobalo?", "jak caluje?"

Przyjemnego calowania zycze i pozdrawiam <browar>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 25 maja 2005, 13:24

Baton88 pisze:Jestem pewien że Ona mnie też kocha bo żuciła swojego chłopaka z kórym była zaledwie od 6 dni i powiedziała mu że kocha kogoś onnego (ten chłopak to muj dorby qmpel).

Sorry to mnie rozwaliło. <rofl2>

Poczekaj z tym pocałunkiem z 6 dni. Jak nie powie Ci "sorry ale juz się odkochałam i teraz kocham innego" to całuj.

Poćwicz sobie na ręce, lalce czy innej koleżance.

Takich rzeczy się nie uczy!
Awatar użytkownika
Pogosia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 239
Rejestracja: 12 kwie 2005, 13:53
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: Pogosia » 25 maja 2005, 13:36

moon pisze:Poczekaj z tym pocałunkiem z 6 dni. Jak nie powie Ci "sorry ale juz się odkochałam i teraz kocham innego" to całuj.


ha ha ha, Moon rozwalasz mnie :D
Some things in life are like fucking for virginity - you know it's pointless but it feels so good that you just don't want to stop.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 25 maja 2005, 13:47

Ale srogi plan!! <banan>
Ile kartek A4 Ci wzięło, by opisać ten PLAN DZIAŁANIA? :D

Chłopie, miłość to nie strategia ścisła. Strategią jest ale raczej spontaniczną. :)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Kitty_girl
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 25 maja 2005, 14:31
Skąd: Pomorze
Płeć:

Postautor: Kitty_girl » 25 maja 2005, 15:03

To może ja opowiem jak to było ze mną. Mój pierwszy pocałunek miał miejsce w klubie z nieznanym mi chłopakiem(był znajomym znajomych mojej kumpeli 0_o). Po długim tańczeniu usiadłam na kanapy (siedzieliśmy wszyscy w loży) no i on zaczął mnie głaskać (w międzyczasie reszta poszła tańczyć) po biodrach, brzuszku, a potem dalej. Siedzieliśmy tak, że ja opierałam sie o jego klatke a on mnie obejmował no i w pewnej chwili on sie troche odsunął, myślałam że mu nie wygodnie ale on sie nachylił a jak sie spojrzałam(żeby zobaczyć co robi) to było za późno żeby odmówić no i odruchowo otworzyłam usta. Pocałunek był miły i odrazu z języczkiem :D I raczej nie było źle bo całowaliśmy sie potem jeszcze pare razy z rzędu :P
To było w styczniu a 2 miesiące temu miałam 18nastke więc nie przejmuj sie chłopie ;)
po prostu zostańcie sami, pomuskaj ją delikatnie,obejmij ją, zdobądź sie na odwage i pocałuj.
Trzymam kciuki
Awatar użytkownika
Orbital
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 228
Rejestracja: 12 maja 2005, 18:41
Skąd: skosmosu
Płeć:

Postautor: Orbital » 25 maja 2005, 15:29

Dasz radę!! <browar>

Porsze Wasz


trzymam za słowo :P
"Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza."
zielona
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 334
Rejestracja: 21 maja 2005, 22:50
Skąd: KINGSAJZ
Płeć:

Postautor: zielona » 25 maja 2005, 15:54

oj najlepiej gdy się wszystko (czytaj. pocałunek) wydarzy nagle, bez przemyśleń..wtedy jest chyba najlepszy moim skromnym zdaniem 8) a tak jak myślimy ciągle o tym, to łeb może pęknąć! z kolei jak mi niedawno koleś powiedział, że byłam pierwszą laską, z która się całował to mi to szczerze powiedziawszy zaimponowało....więc nie masz się co wstydzić, że to twój pierwszy raz....tzn pierwszy w znaczeniu pocałunku :P
"Nie boję się obietnic / Nie lękam się zazdrości /Nie dbam o nagrody / Kpię z przyzwoitości"
[Akurat- "O dziewiątce"]
Kiara
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 maja 2005, 20:48
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Kiara » 25 maja 2005, 16:25

Kiara jest de best

czy to jakaś aluzja :> ?
Śpieszmy się kochać mężczyzn...bo tak szybko głupieją :)
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 25 maja 2005, 16:26

Kiara pisze:
Kiara jest de best

czy to jakaś aluzja :> ?

Postuluje wprowadzic do regulaminu zakaz uzywania tego skryptu, bo straszny burdel sie robi...
soul of a woman was created below
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 25 maja 2005, 16:27

Kiara pisze:Kiara jest de best
czy to jakaś aluzja ?

Kiara o mnie też tak pisał :P
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Kiara
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 81
Rejestracja: 05 maja 2005, 20:48
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Kiara » 25 maja 2005, 16:34

Justa pisze:Kiara o mnie też tak pisał

widzę, że się im nudzi...bo dziś chyba kolej na mnie :|
Śpieszmy się kochać mężczyzn...bo tak szybko głupieją :)
Justa
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 369
Rejestracja: 30 maja 2004, 19:18
Skąd: Ladek zdrój :)
Płeć:

Postautor: Justa » 25 maja 2005, 16:44

widzę, że się im nudzi...bo dziś chyba kolej na mnie

No chyba tak,ale ja nie zwracam na to uwagi :)
"Love`s an eagle,hearts are burning,feels start to fly"

"Kochaj kiedy możesz,ufaj kiedy możesz kiedy trzeba pokaż kły!"

"Tylko zrozum to że ludzie płacza czysta krwią tylko zrozum to że to twój los..."
Awatar użytkownika
sarah
Weteran
Weteran
Posty: 832
Rejestracja: 11 sty 2004, 20:44
Skąd: W-w/W-wa
Płeć:

Postautor: sarah » 25 maja 2005, 17:24

wrrrr. Jaka kolej do cholery jasnej no czy wy nie rozumiecie jak dziala ten skrypt? przecie bylo to tlumaczone setki razy. Kazdy widzi tam swojego nicka! Drugi raz w tym samym topicu. Popieram propozycje Charliego. Mav dodaj do regulaminu zakaz uzywania tego bo kto nowy przychodzi to sie na to nabiera i robia sie offtopy w kazdym topicu.
1rayvin1

Postautor: 1rayvin1 » 25 maja 2005, 21:26

Witam! Fajne forum... i bardzo ciekawe... :)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i oczywiscie piekne forumowiczki... <aniolek2> <browar>

Hmmm... Ja mialem 16 lat jak sie pierwszy raz calowalem tak naprawde... ;P ... a bylo to w szpitalu... jakos dziwnie bylo... ale to dlatego ze rowniez bylem >> zielony! Nie ma co sie bac... kiedys zawsze jest ten pierwszy raz... ;)
Joe
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 88
Rejestracja: 15 mar 2004, 16:51
Skąd: włodawa
Płeć:

Postautor: Joe » 25 maja 2005, 22:28

A ja mam 22 latka wiec nie masz co sie przejmowac ze sie nie całowałeś. Sa starsi, co tego nie robili. <aniolek2>
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 28 maja 2005, 17:34

Niektórzy na tym forum mnie rozwalają... Może niedługo powstanie temat: "Jak zaprosić szóstoklasistkę na bal przebierańców"? Nie chodzi nawet tak bardzo o tematy, ale o podejście do nich.
Pozdrawiam

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 401 gości