Atrakcyjność mężczyzn, na czym polega

Czym przejawia się atrakcyjność mężczyzn? Na to pytanie padną różne odpowiedzi, gdyż każda kobieta ma swój wymarzony ideał faceta. Jedna preferuje brunetów, inna blondynów. Oczywiście co do jednego są zgodne - muskularne i wysportowane ciało to jest to.

Dużo mówi się o tym, że wygląd nie jest najważniejszy, ale to co kryje wnętrze. Ale nie oszukujmy się. Każda kobieta marzy o przystojnym facecie, który wzbudza zazdrość u przyjaciółek. Jego powierzchowność ma przyciągać wzrok kobiet na ulicy. Dobrze ubrany, zawsze zadbany, pachnący, no i przede wszystkim... sexy.

Dlaczego mężczyźni oddzielają miłość od seksu

Dla kobiet pojęcia: seks i miłość są nierozerwalnie ze sobą powiązane. Często widzą one w mężczyźnie potencjalnego ojca swoich dzieci i dlatego angażują ogromny potencjał emocjonalny.

Mężczyzna nie zawsze szuka związku między seksem a miłością. Jako typowy samiec, raz na jakiś czas musi po prostu rozładować swoje napięcie seksualne. Ale o tę kobietę na której mu naprawdę zależy, będzie troskliwie dbać, opiekować się i chronić przed niebezpieczeństwem - co świadczy o tym, że darzy ją jakimś specjalnym uczuciem.

Oglądamy was co dzień w mediach - aktorzy, piosenkarze, modele. Od kilki lat wybieramy "Mister Poland", gdzie na wybiegu pokazują swoje muskularne ciała naprawdę atrakcyjni mężczyźni (najciekawszy jest jak sądzę, pokaz w bieliźnie osobistej).

Często bywa tak, że dziewczyna wiąże się z mężczyzną, którego wygląd jest daleki od wymarzonego ideału. Lecz jakoś ona tego nie zauważa, bo naprawdę coś do niego czuje. W końcu stwierdza, że jest on dla niej atrkcyjnym facetem, i nie ważne jest, co sądzą inni. Utarte jest powiedzenie, że nie ma brzydkich kobiet, są tylko zaniedbane. To samo odnoszę do mężczyzn.

Tematy z forum:

Tak, jak mężczyzną sprawia przyjemność oglądanie pięknych kobiet, tak nam, niewiastom, widok przystojnego mężczyzny przyprawia gęsią skórkę i dreszczyk emocji. I tak powinno być, bo dla kogo, jak nie dla płci przeciwnej, chcemy być bardziej efektowni, piękni i atrakcyjni. Chyba jest to prawo natury i zachowania gatunku ludzkiego.

A zatem, panowie!, popatrzcie sobie na atrakcyjne kobietki (wskazany jest gwizd podziwu podczas oglądania).

Odpowiedzi

Mam 21 lat i doświadczenie z czterema wcześniejszymi chłopakami. Czy powinnam o tym wspomnieć mojemu obecnemu chłopakowi, szczególnie, że jest on raczej starej daty?

Zależy to wyłącznie od ciebie, nie ma jednak powodu, aby się tego wstydzić. Oczywiście lepiej jest to wyjaśnić na początku waszego związku, aniżeli dawać szansę, że partner może to odkryć sam jakiś czas później, jeżeli twój chłopak pomyśli o tobie jak najgorzej, to oznacza, że nie postrzega on ciebie takiej jaka jesteś, ale raczej kieruje się fantazjami ciebie dotyczącymi. Tak długo jak nie będziesz go niekorzystnie porównywała ze swoimi wcześniejszymi sympatiami, może się okazać, że będzie to traktował jako komplement. Bądź co bądź wybrałaś go na podstawie doświadczenia.

Mój chłopak mówi, że mnie kocha, ale wciąż nie może powstrzymać się od przyglądania się innym seksownym kobietom. Czy to możliwe żeby pociągały go inne i równocześnie był zakochany we mnie?

Takie zachowanie jest naturalne, zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Z pewnością nie zaprzecza to uczuciom, jakie żywi do ciebie.

Pokrewne artykuły