Zauroczyłem się w nieznajomej.

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Zauroczyłem się w nieznajomej.

Postautor: gareth1982 » 19 wrz 2006, 21:56

Witam. Słuchajcie, wczoraj przeżyłem coś niesamowitego. Może zacznę od tego, że pracuję w takim miejscu, gdzie co chwila przewija się sporo ludzi, ja siedzę na informacji i udzielam porad interesantom. Mniejsza o to. I w końcu po paru niciekawych godzinach pojawiła się dziewczyna, na widok której od razu podskoczyło mi ciśnienie. Po prostu zadziałała na mnie tak niesamowicie, że już nie pamiętam kiedy ostatnio czegoś podobnego doświadczyłem. A może i 1 raz w życiu. Już nawet nie chodzi o jej urodę, bo co prawda była bardzo ładna, ale widywałem piękniejsze od niej. Ta za to miała w sobie to "coś" - śliczne oczy, przeszywające spojrzenie, łądny uśmiech, nawet sposób w jaki mówiła i jej głos powodował moje przyspieszone bicie serca. Była bardzo naturalna i kobieca. Ale wiecie jak to jest, siedzi człowiek w pracy i nie za bardzo może normalnie porozmawiać. Zamieniliśmy kilka takich oficjalnych zdań i tak się to skończyło. I od tamtej pory nie mogę o niej zapomnieć. Jako że załatwiała sprawy urzędowe, to zdobyłem jej adres. Okazuje się, że mieszka jakieś 10 km od mojego miasta, czyli blisko. Wpadłem na pomysł, że skoro już mam ten adres, to muszę coś w tym kierunku poczynić, bo nie daruję sobie jeśli tak to zostawię. I teraz pojawia się problem, bo nigdy jeszcze nie robiłem tego typu "szaleństw" i nie wiem jak to rozegrać. Dwie opcje chodzą mi po głowie. Jedna jest taka, żeby wysłać jej kurierem bukiet kwiatów z krótkim liścikiem. Druga jest taka, żeby wysłać jej jakąś kartkę, a w niej kilka słów o sobie i napisać jak duże wrażenie na mnie wywarła i zaproponować spotkanie przy kawie gdyby miała ochotę. I tutaj mam pytanie do kobiet. Ja wy byście zareagowały gdyby nieznajomy wam facet nagle dał o sobie znać w ten sposób? Ja rozumiem, że kwiaty to dla każdej kobiety coś przyjemnego, ale czy po czymś takim zgodziłybyście się na spotkanie? Oczywiście ja sobie zdaję sprawę, że nic z tego pewnie nie wyjdzie, ale chcę zaryzykować, przecież i tak nic nie tracę. Dodam, że ona na pewno nie jest mężatką, bo nie miała obrączki :) A czy ma faceta, to nie wiem. W każdym razie przyszła ze swoją mamą, a to może też coś oznaczać. A gdyby ktoś pytał, to ma 24 lata. Co mi poradzicie? :)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 wrz 2006, 22:04

gareth1982 pisze:ona na pewno nie jest mężatką, bo nie miała obrączki
Niektore nie nosza.
gareth1982 pisze:Ja wy byście zareagowały gdyby nieznajomy wam facet nagle dał o sobie znać w ten sposób?
A ja wiem? Zalezy jak tak naprawde. Pewnie bym byla zdziwona podziekowala ladnie i tyle. Nie postkalabym sie.

Mnie bardziej intryguje to ze jej adres jej poufna sprawa. Nie sadzisz ze mozesz miec nieprzyjemnosci z tego wzgledu jelsi nie wypali. Nie kazda lubi jak za nai gosc z urzedu lata tylko dlatego ze muisiiala podac swoj adres. Chocby byl przemily i uprzejmy i rozumial "nie".
gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gareth1982 » 19 wrz 2006, 22:07

No właśnie o tym też myślałem. W sumie jestem dla niej zupełnie obcym facetem i jeszcze później przyleci do mnie do urzędu z jakimiś pretensjami że jej adres wykorzystałem ;)
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 19 wrz 2006, 22:08

moon pisze:Mnie bardziej intryguje to ze jej adres jej poufna sprawa. Nie sadzisz ze mozesz miec nieprzyjemnosci z tego wzgledu jelsi nie wypali. Nie kazda lubi jak za nai gosc z urzedu lata tylko dlatego ze muisiiala podac swoj adres. Chocby byl przemily i uprzejmy i rozumial "nie".

Wątpie.
Myślę, że bedzie mile zaskoczona. Takie niespodzianki zawsze działają na wyobrażnię.
Niektore nie nosza.

Większość nosi, no ale jeśl bedzie męzatką, na pewno Ci to powie.
Moim zdaniem, do odważnych świat należy. Poźniej mozesz żałować...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gareth1982 » 19 wrz 2006, 22:11

W sumie to mogę wysłać jej jakiś bukiecik, ale tak za tydzień-dwa tygodnie, żeby trudno jej było skojarzyć kto mógł jej zrobić taką niespodziankę. Nie będę przecież pisał, że "to ja, ten koleś który pomógł Ci załatwić sprawy w urzędzie". A w liściku dopisać swój nr telefonu i jeśli ma ochotę się przekonać kim jestem, to niech puści smsa :) Co myślicie o czymś takim?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 wrz 2006, 22:13

gareth1982, najbezpieczniejsze. :) Co Ci szkodzi?Zrob to. :)
gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gareth1982 » 19 wrz 2006, 22:17

Czyli zmieniłaś zdanie? :) Poczekam jeszcze na opinie innych kobiet.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 wrz 2006, 22:20

gareth1982 pisze:Czyli zmieniłaś zdanie?
Nie.
Ja bym zrobila jak napisalam , ale zdaje sobie ze nie wszytskie sa takie jak ja i ze mozesz trafic bardzo fajnie. Poza tym inna sytuacja jak nie wie sie kogo mozna za cos takiego zabic :D
Awatar użytkownika
Zielonowłosa
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2004, 19:54
Skąd: dokąd
Płeć:

Postautor: Zielonowłosa » 19 wrz 2006, 22:54

Hmmm, intrygujące:)
Kwiaty mogłyby być miłą niespodzianką, ale i skutecznym odstraszaczem (zalezy od wyobraźni dziewczyny- mogła sie za dużo filmów naoglądać o psychopatycznych mordercach, czy cos... ludzie są różni :) )... Choć ja, osobiście, nie miałabym nic przeciwko.
Popieram wersję z kartką jakąś ciekawą + nr telefonu...
Powodzenia! Działaj, co Ci szkodzi:) No i napisz potem, jak sie sprawa rozwinęła :)
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 19 wrz 2006, 23:05

z kartka i numerem telefonu dobry pomysl, poniewaz nie mogliby jej podac Twoich danych osobowych w razie jakby cos jej nie podpasilo ;)
moze byc jeszcze taka sytucja, ze zadzowni do Ciebie jej chlopak i bedzie brecht hehe <banan> :D
ale wtedy sie ladnie i po cichu wycofasz :> <aniolek>

ogolnie pomysl popieram :) :)
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2006, 23:18 przez joj_sport87, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 19 wrz 2006, 23:14

gareth1982 ales Ty pozytywnie zakrecony <brawo> Ta kartka i numer, pod ktorym moze Cie zlapac, to chyba najmniej obarczona potencjalnymi niemilymi konsekwencjami opcja. Ja bym jeszcze postarala sie o jakis stempel czy tez inny znak rozpoznawczy zakladu, gdzie jestes zatrudniony do tego strzaleczka i dopisek "tu spotkalismy sie pierwszy raz". Z calego serca zycze Ci powodzenia <browar>
// Life is...
zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,
WysypiskoLudzkichSił
iZałzawionyKrzakPytań
międzyMarzeniami,ASnem
chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy
jakiŚwiatBezNocy
więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia
...but a dream //
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 wrz 2006, 23:15

jamaicanflower pisze:Ja bym jeszcze postarala sie o jakis stempel czy tez inny znak rozpoznawczy zakladu, gdzie jestes zatrudniony do tego strzaleczka i dopisek "tu spotkalismy sie pierwszy raz".
A ja wlasnie nie. To moze jesli sie odezwie zachecona. Mozesz napisac hcociaz miasto gdziescie sie spotkali i kiedy ale bez szczegolow ;)
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 19 wrz 2006, 23:21

jamaicanflower pisze:Ja bym jeszcze postarala sie o jakis stempel czy tez inny znak rozpoznawczy zakladu, gdzie jestes zatrudniony

hehe, a pozniej ladujesz u szefa na dywaniku, w najlepszym przypadku tylko z ostrzezeniem co do ustawy o ochronie danych osobowych tak ? <aniolek>
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 19 wrz 2006, 23:22

moon pisze:jamaicanflower napisał/a:
Ja bym jeszcze postarala sie o jakis stempel czy tez inny znak rozpoznawczy zakladu, gdzie jestes zatrudniony do tego strzaleczka i dopisek "tu spotkalismy sie pierwszy raz".
A ja wlasnie nie. To moze jesli sie odezwie zachecona. Mozesz napisac hcociaz miasto gdziescie sie spotkali i kiedy ale bez szczegolow ;)


no widzisz, Moon, Ty sie sklaniasz do ujawnienia miasta, a ja konkretnie znaku szczegolnego zakladu pracy garetha, ale sens jest ten sam - zaintrygowac, uchylajac rabka tajemnicy. To musi zrobic, a w jaki sposob to juz niech gareth sam zdecyduje <browar> Trzymam kciuki!!
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 wrz 2006, 23:24

jamaicanflower pisze:sens jest ten sam - zaintrygowac, uchylajac rabka tajemnicy.
Tak ale ja wybiream bezpieczniejsza opcje. Bo nie wie kim ona jest. Potem przyjedzie Ci taki nerwus jak Haro bo sie okaze ze jej facet i same problemy z tego beda. Lepiej dmuchac na zimne ;)
Awatar użytkownika
Hyhy
Weteran
Weteran
Posty: 2611
Rejestracja: 29 mar 2004, 01:41
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hyhy » 19 wrz 2006, 23:41

opcja z kartka :)
"Jest taka cierpienia granica, za ktora sie usmiech pogodny zaczyna...Hyhy "

hyhy e(L)o :)
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 19 wrz 2006, 23:43

gareth1982, chlopie bij napierdalaj ;DD
Zycie jest tylko jedno: kto nie bierze ile sie da ten pozniej zaluje! Dzialaj jak najszybciej, tzn. nie za tydzien/dwa tylko juz poki jeszcze cie moze skojarzy jak sie przedstawisz ;)
Good luck i napsiz jak poszlo :> ;DD <browar>
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę
<sex> -> ta też jest fajna
<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...
<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!
;DD -> jeszcze ta mi lezy
gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gareth1982 » 19 wrz 2006, 23:58

Dzięki za rady! A więc kwiaty odradzacie? Teraz jeszcze pytanie, jak taka kartka ma wyglądać? Myślę o czymś a'la walentynkowym, ale oczywiście bez żadnych serduszek i tym podobnych. Może macie jakieś sugestie? Wydaje mi się, żeby lepiej nie zdradzać nazwy urzędu, tylko po prostu napisać ogólnikowo, że "spotkałem Cię parę dni temu gdzieś w mieście..." itd. I może faktycznie nie ma co czekać tydzień czy dłużej, wyślę jeszcze w tym tygodniu. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 wrz 2006, 00:13

gareth1982, k u r w a ! ! ! !
Dzialaj sam. Masz 24 lata wiec zacznij ruszac glowa, dupa i cala reszta ;DD
Jesli nie daj Bog cos ci nie wyjdzie to przynajmniej nie bedziesz musial zakladac tematu ze ktos tutaj jest idiota bo przez niego zwaliles z panna znajomosc ;)
Badz soba. Co ty cale zycie chcesz isc na barkach kogos innego? Ile jest kobiet na swiecie? A kazda jest inna, wiec myslisz ze jesli ci te osoby [co praktycznie tylko one sie wypowiadaj tutaj na forum] poradza to masz od razu recepte na wszystkie panny na swiecie?
Tak wiec podsumowujac:
- rusz 4 litery
- kup kwiaty/maskotke z clkiwymi oczkami/kartke milosna/.../ etc.
- dzialaj bo szkoda czasu
- postaw mi piwo ;DD
- nie dyskutuj dalej ;DD

Jezu ile jebania z ludzmi zeby w koncu zaczeli dbac sami o siebie :P <browar>

[ Dodano: 2006-09-20, 00:15 ]
To jest twoje zycie a ty chcesz oddac [moze] najwazniejsza decyzje w swoim zyciu obcej osobie... :?
Bierz je w swoje rece i nie pitol ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Sun
Bywalec
Bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 06 maja 2006, 14:49
Skąd: z bajki...
Płeć:

Postautor: Sun » 20 wrz 2006, 00:18

A myślałam, ze takie historie to tylko w bajkach <zakochany>

Spodobała Ci się to teraz kombinuj jak się z nią spotkać.
Możesz wysłać karteczkę, podaj swój numer telefonu i powiedz że zadzwonisz np. o 19.00. Zadzwoń, poproś o spotkanie :) na spotkanie weź kup jakiegoś kwiatka i powinno być ok.
Zalezy jaka jest dziewczyna... bo może okazać się niesmiała, może mieć chłopaka. Musisz brać pod uwage wszystkie możliwości.
Kwiaty wysłane pod jej adres to też nie jest głupi pomysł... :) Ja bym była zachwycona :)
Tylko nie czekaj za długo. Skąd wiesz kiedy będzie miała czas, czy nie wyjedzie na studia.

Powodzenia i trzymam kciuki.

P.S. Na karteczce nie pisz wypracowania, ale nakreśl mniej więcej sytuacje :) Żeby nie pmyślała, że jesteś seryjnym mordercą :D Ty ją sprawdziłeś, gdzie mieszka ona może sprawdzić czy nie kłamiesz i czy naprawdę wtedy znajdowała sie w tamtym miejscu, gdzie ją zobaczyłęś.
Po zachodzie bywa najprzyjemniej...
Awatar użytkownika
sadi
-#
-#
Posty: 826
Rejestracja: 17 kwie 2005, 00:53
Skąd: płynie czas?
Płeć:

Postautor: sadi » 20 wrz 2006, 00:20

Sun pisze:Tylko nie czekaj za długo. Skąd wiesz kiedy będzie miała czas, czy nie wyjedzie na studia.

O toz to!
Chlopak ma dzialac jak najszybciej i ma to zrobic sam! ;DD
<zmieszany> -> uwielbiam tę mordę

<sex> -> ta też jest fajna

<hahaha> -> często sie śmieję...ze wszystkiego...

<fuckoff> -> jak mnie ktos wku$%^&!

;DD -> jeszcze ta mi lezy
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 20 wrz 2006, 13:25

Co Wy kuźwa pieprzycie z "danymi osobowymi". Patrzcie bo jakies kobiecie bedzie się chciało chodzić po urzędach, bo jakiś zekręcony facet Jej wysłał kwiaty.
Co najwyżej może byc zdziwiona lub zdenerwowana. Przeciez on Jej nie bedzie żadnych anonimów z pogróżakmi wysyłał.
sadi, <browar> zgadzam się z Tobą ;)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 20 wrz 2006, 13:40

gareth1982 pisze: Druga jest taka, żeby wysłać jej jakąś kartkę, a w niej kilka słów o sobie i napisać jak duże wrażenie na mnie wywarła i zaproponować spotkanie przy kawie gdyby miała ochotę.

NIE! Masz zaintrygować, a nie wywalić flaki i wyślinić się na wstępie. :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 20 wrz 2006, 13:46

NIE! Masz zaintrygować, a nie wywalić flaki i wyślinić się na wstępie.

Otóż to i popieram Kolegę Charles'a.
Bukiecik kwiatków z bilecikiem, a nim po prostu "miłego dnia", w zupełności wystarczy na początek.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Golly Gee
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 190
Rejestracja: 14 wrz 2006, 11:12
Skąd: *b*a*h*a*m*y*
Płeć:

Postautor: Golly Gee » 20 wrz 2006, 13:50

Bash,
Tak czytam i czytam i już sobie układam posta w głowie, że zacznie się... CO wy tu pieprzycie o jakiejś ochronie danych osobowych itd. no i nadziałem się na Twojego posta. No ja też nie rozumiem. Ludzie co niektórzy jacyś przestraszeni. A przecież jak jest ryzyko to jest zabawa. A facet niech to zrobi po swojemu. Tylko za bardzo rozkminia szczegóły, jak by od obrazka na kartce miało coś zależeć :/
ale wkoło jest wesoło
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 20 wrz 2006, 13:57

Jak usłyszałam o kwiatach to odrazu mi się motyw z M jak miłość przypomniał. Pomysł fajny, ale jak ona ogląda ten serial to za orginalnego Cię nie weźmie...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
jabłoń
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 14 lis 2005, 17:43
Skąd: Wielkopolska
Płeć:

Postautor: jabłoń » 20 wrz 2006, 14:47

E tam, jak nie zahaczyłeś jej w tym urzędzie, to teraz już musztarda po obiedzie.... ;)

Trzeba było od razu o nr telefonu prosić. By Cię przynajmnie zapamiętała.

Trzeba jeszcze szybciej działać !

Włosi, Hiszpanie itp. itd. a nie polskie flaki z olejem.

Moim zdaniem, teraz już za późno i nic z tego nie wyjdzie <aniolek>

Aczkolwiek za każdą próbę duży plus od losu :)
"Bądźmy niewolnikami prawa, abyśmy mogli być wolni."
Cyceron (Cicero Marcus Tullius, 106-43 p.n.e.)
gareth1982
Bywalec
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2005, 13:53
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: gareth1982 » 20 wrz 2006, 17:34

Hej ponownie. Postanowiłem, że to będzie jednak kartka, właśnie kupiłem takie coś niby śmieszne, niby romantyczne i muszę wymyślić jakiś tekst. Faktycznie dobrze radzicie, żeby jej nie słodzić od razu, bo to ją może zniechęcić. Wyślę coś zwykłego, neutralnego, a co to przyniesie to zobaczymy. Jeśli nawet się nie odezwie, to przynajmniej nie będę sobie pluł w brodę że nie zaryzykowałem. Aha, jabłoń - ja wiem, że najlepiej gdybym od razu z nią zagadał, ale naprawdę się nie dało. Było bardzo dużo ludzi dookoła i straszny zamęt. A może to dlatego, że nie jestem Hiszpanem albo Włochem ;)
Awatar użytkownika
jamaicanflower
Maniak
Maniak
Posty: 567
Rejestracja: 13 paź 2004, 15:43
Skąd: Jamajka :D
Płeć:

Postautor: jamaicanflower » 20 wrz 2006, 20:23

joj_sport87 pisze:jamaicanflower napisał/a:
Ja bym jeszcze postarala sie o jakis stempel czy tez inny znak rozpoznawczy zakladu, gdzie jestes zatrudniony

hehe, a pozniej ladujesz u szefa na dywaniku, w najlepszym przypadku tylko z ostrzezeniem co do ustawy o ochronie danych osobowych tak ? <aniolek>

no dobra, no! o przyziemnych sprawach typu konflikt z prawem niech mysla inni, ja w takich okolicznosciach trace rozsadek i opanowanie, a to sytuacja wyjatkowa przecie!;) Gareth pisz jakby c.d.n.! Jejus, jak ja lubie takie ckliwe historie...ja to jednak jestem typowa baba <aniolek>
// Life is...

zatraconyŚwiatNagichSłów,PudłoStarychMyśli,

WysypiskoLudzkichSił

iZałzawionyKrzakPytań

międzyMarzeniami,ASnem

chcęWiedziećPierwszaJakiJestŚwiatBezNocy

jakiŚwiatBezNocy

więcWyjęSzeptemDoWieczornegoMilczenia

...but a dream //
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 wrz 2006, 20:38

jamaicanflower pisze:Jejus, jak ja lubie takie ckliwe historie...ja to jednak jestem typowa baba <aniolek>

to ja jestem nietypowa, bo mnie od nadmiaru ckliwosci mdli
gdyby do mnie napisał to albo bym nie ospisała, albo kazała dac sobie spokój

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 372 gości