Najgorsze błędy przy zdobywaniu kobiet

Chcesz zostać ekspertem w zdobywaniu kobiet? Muszę cię uświadomić, że nie można nim być bo każda kobieta jest inna, ma inne potrzeby i pragnienia wobec faceta, więc niestety nie ma najlepszych metod. Jednak zdecydowanie mogę napisać, czego NIE robić pod żadnym pozorem.

1. Jeśli spodoba ci się dziewczyna którą znasz już dość dobrze od pewnego czasu, to prawdopodobnie jest to pod natchnieniem chwili, ale może ugrząźć w psychice. Większość mężczyzn widzi "swój typ" kobiety już przy pierwszym spotkaniu a później upewnia się co do przeczuć - bardzo rzadko w drugą stronę. Jeśli jednak jesteś 100% przekonany, że zdarzyło się to właśnie tobie to wiedz, że będziesz miał cholernie pod górkę i czytaj dalej.

2. Kobiety nigdy nie lubią wiedzieć o swoich partnerach absolutnie wszystkiego, a co dopiero o mężczyznach nimi nie będącymi. Rozmawianie o wszystkich swoich hobby, każdym możliwym spędzeniu czasu wolnego oraz innych zainteresowaniach, może cię bardzo szybko wypalić w jej oczach. Staraj się raczej nawiązywać do jej zainteresowań i od czasu do czasu wplatać coś od siebie ograniczając to do minimum.

3. Idąc dalej myślą pkt. 2 gdy już jakaś dziewczyna wpadnie ci w oko nie ociągaj się, nie próbuj być dla niej kumplem i zobaczyć co z tego będzie. Myślisz, że chociaż trochę ją pociągasz więc działaj. Po pierwsze - kobiety bardzo nie lubią nieśmiałości i niezdecydowania. Po drugie jeśli za bardzo przeciągniesz to w czasie, to patrz pkt. 2. Jakieś neutralne kino, kawa, lody na dzieńdobry i wiesz na czym stoisz.

Tematy z forum:

4. Nie goń, odpuść. Jedną z najbardziej znienawidzonych cech u mężczyzny jest natrętność. Jeśli raz ci powiezdziała i dała do zrozumienia, że nie jest tobą zainteresowana to znaczy, że musisz to przyjąć do wiadomości. Im dłużej będziesz naciskał tym większa szansa na to, że cię znienawidzi i zacznie unikać. Jeśli chcesz mieć jakiekolwiek nadzieje, to ogranicz z nią kontakt do minimum. Twoje szanse wzrosną powyżej zera jeśli ona zobaczy w tobie całkiem odmienioną osobę, a nie stanie się to z dnia na dzień ani na pewno jeśli będziesz się jej trzymał na każdym kroku jak rzep psiego ogona. Daj jej do zrozumienia, że już cię nie interesuje (ale nie przesadzaj bo to też widać) i spróbuj za jakiś czas.

Dla kobiet ważniejsza od technicznej sprawności partnera jest czułość, delikatność oraz więź emocjonalna, a także poczucie bliskości i bezpieczeństwa, jakie daje jego obecność. Natomiast mężczyźni dążący do realizacji "ambitnych" zamierzeń, obawiają się niepowodzenia i kompromitacji przed partnerką, co prowadzić może do problemów ze wzwodem, a co za tym idzie z odbyciem stosunku.

5. Nie rozklejaj się. Wszelkie próby wzbudzenia litości i szantażu ZAWSZE kończą się fiaskiem i to kompletnym. Kobiety jednak wolą twardzieli, a jeśli okażesz kompletny spokój i brak uczuć na ten temat - kto wie, może jeszcze ją przyciągniesz, a wręcz wzbudzisz zazdrość. W najgorszym przypadku pamiętaj, że ona ma koleżanki a jej koleżanki swoje itd.

6. Nie rób z kobiety swojej królowej zanim nią się nie stanie. Kobiety uwielbiają podarunki - fakt, ale od osoby od której mogą ich oczekiwać. Jeśli ci się podoba to miłym gestem jest podanie jej torby czy potrzymanie kurtki ale nie przybiegaj do niej z nagranym filmem o którym wczoraj wspominiała, że chciałaby go zobaczyć. Nie biegaj jej po drinka gdy tylko ciebie o to poprosi - poociągaj się czasem, po marudź. Trzymaj jednak granice - zero chamstwa. Nie zastosowanie się do tej rady w lepszych sytuacjach zniechęci do ciebie kobietę, w gorszych spowoduje, że cię wykorzysta i narobi ci mnóstwo płonnych nadziei.

7. Nigdy, przenigdy nie korzystaj z pomocy jej znajomych. Pamiętaj to są jej znajomi i jeśli komuś mają pomóc lub powiedzieć więcej w pierwszej kolejności to nie będziesz to ty. Możesz ich pytać o zainteresowania (ale konkretnie "czy lubi xyz" ale nigdy "co lubi") ale nigdy nie mów otwarcie. Jeśli ona dowie się, że próbowałeś załatwić to przez znajomego/znajomą jesteś spalony. Jeśli naprawdę potrzebujesz porady i oceny sytuacji to pytaj się swoich znajomych i to takich co do których masz 100% zaufania, ale nawet w tym przypadku to ma być tylko ocena, a nie bezpośrednie ingerowanie - naprawdę mało kto jest tak dobry, żeby to ukryć. W 99,99% "operacji" działaj sam.

To tyle jeśli chodzi o ten temat - mam nadzieję, że pomogą może paru osobom zrozumieć błędy, a innych przed nimi uchronią. Jak pisałam na początku - nie ma gwarantowanych sposobów na zdobywanie kobiet - takie po prostu nie istnieją. Myślę jednak, że każdy kto będzie wiedział czego na pewno NIE robić wyczuje swój grunt i jakoś sobie poradzi lub przynajmniej będzie wiedział kiedy odpuścić i odejść z twarzą.

Odpowiedzi:

Mój chłopak i ja zdecydowaliśmy nie współżyć ze sobą, aż do czasu gdy się pobierzemy. Moje przyjaciółki mówią, że to głupie. Czy mają rację?

Twoje przyjaciółki powinny szanować wasze szczere decyzje, w ten sam sposób jak ty zapewne szanujesz ich poglądy. Jest wystarczająco dużo czasu na obie te postawy. Wiele osób uważa, że seks przedmałżeński jest zarówno przyjemny jak i pożyteczny dla ich związku. Ale nie ma sensu współżyć ze swoim partnerem, jeżeli miałabyś z tego powodu czuć się winna.

Wiele par, które powstrzymują się przed odbywaniem stosunku seksualnego ze względów religijnych lub moralnych, jest jednak w stanie nauczyć się wiele o swoich reakcjach seksualnych poprzez całowanie się, pieszczoty i petting. Jest to samo w sobie bardzo cenne doświadczenie, które może przyczynić się do tego, że partnerzy będą się czuli bardziej zrelaksowani i wrażliwi, gdy wreszcie dojdzie do stosunku po zawarciu małżeństwa.

Pokrewne artykuły