Szybki seks i nieplanowane szybciki

Przez większą część życia seksualnego kochankowie koncentrują się na sprawieniu sobie nawzajem jak największej przyjemności, jednak od czasu do czasu prymitywne nagłe pożądanie bierze górę i wtedy partnerzy chcą kochać się szybko - bez wyrafinowanych sztuczek.

Dla wielu par stosunek miłosny jest tylko i wyłącznie przeżyciem, które trzeba rozwijać stopniowo. Chociaż faktycznie sprawia to wszystkim przyjemność i stanowi podstawowy element intymnego związku, to do jego części należą też te niezaplanowane chwile, kiedy ludzie mają ochotę na seks bez żadnych przygotowań.

Konwencjonalna pozycja "na jeźdźca" zyskuje nowe wymiary, jeśli kobieta jest tylko częściowo ubrania. W miarę wzrostu tempa mężczyzna może sięgnąć rękoma i wyswobodzić jej piersi, zanim oboje gwałtownie osiągną orgazm.

Para, która naprawdę nie ma czasu, może wykorzystać ścianę jako jedyne potrzebne im oparcie, jeśli różnica wzrostu utrudnia stosunek, niższa partnerka może na czymś stanąć, np. na kilku książkach.

Przy szybkim seksie może się przydać niemal każdy domowy mebel. Kiedy kobieta chce przejąć inicjatywę, partner ma tylko usiąść wygodnie w fotelu.

Niektóre pary zrobiły z seksu rytuał. Kochają się zawsze tak samo, nawet w tych samych dniach tygodnia. Być może zadowala to wielu, ale inni często narzekają na nudę lub gdzie indziej, w fantazji czy na jawie, szukają ciekawszych wrażeń. Często nie docenia się radości płynących z pospiesznego seksu, zdarza się to nawet doświadczonym kochankom. Wszyscy mamy tendencję do obsesyjnego przejmowania się techniką i często zapominamy o rozkoszach kryjących się w spontaniczności.

Szybki seks ma wiele zalet

1. Dzięki niemu udowadniacie sobie, że wasze wzajemne pożądanie ma też czysto fizyczne podstawy. Romantyczne zachowanie i subtelne pieszczoty wstępne są świetne, ale czasami każdy chciałby widzieć, że partner gwałtownie go pożąda. Niektóre kobiety twierdzą, iż pospieszny seks jest dla nich najlepszy. Ponieważ jest nieplanowany, nie musiały nic robić - zostały po prostu wzięte i obezwładnione pożądaniem swojego mężczyzny. W rzeczy samej, część kobiet może przeżyć orgazm jedynie podczas takiego szybkiego stosunku.

2. Podobnie część facetów ma kłopoty z odpowiednimi reakcjami seksualnymi, albo nawet przejawia impotencję, jeżeli zbyt wiele uwagi zwraca się na ich członek. Widok partnerki gwałtownie i niepohamowanie pragnącej seksu może takich mężczyzn naprawdę podniecić, szczególnie jeśli w głębi serca żywią przekonanie (a jest tak w wielu przypadkach) że kobieta kocha się z nimi tylko po to, żeby sprawić im przyjemność, albo z poczucia obowiązku.

3. Szybki seks często wiąże się z sytuacją, w której istnieje ryzyko wykrycia. Może to być podniecające, ponieważ niektórym ludziom potrzebny jest pewien stopień "nieprzyzwoitości" do tego, żeby przeżyć największą rozkosz. "Szybciki" w miejscach na wpół publicznych gwarantują wrażenie nieprzyzwoitego zachowania./p>

4. Rodzaje pozycji wykorzystywanych w czasie szybkiego seksu różnią się od tych stosowanych w sypialni. Nieznane ruchy i ustawienie ciał wywołują nowe odczucia - nierzadko niemożliwe do powtórzenia w spokojniejszych okolicznościach.

5. Przy "szybcikach" zazwyczaj przynajmniej jeden z partnerów jest częściowo ubrany, już samo to bardzo niektórych podnieca. Widok kobiety, która po prostu podciągnęła spódnicę pochylając się nad stołem kuchennym napełni pożądaniem nawet najbardziej znużonego mężczyznę.

Oto kilka innych podniecających czynności:
  • Uwolnij z biustonosza jedną pierś, żeby ją ssać i całować.
  • Odciągnij majtki w jedną stronę i z drugiej strony włóż członek.
  • Odepnij męską koszulę, odkrywając część klatki piersiowej i umożliwiając włożenie tylko jednej niosącej pieszczotę ręki.

Szybki i nieplanowany seks przynosi też inne korzyści

Nieprzygotowani na seks partnerzy nie są dokładnie umyci, toteż pachną potem i innymi wydzielinami ciała. Te zapachy są podnietą dla wielu osób.

Wielu ludzi traktuje "szybciki" jak odegranie fantazji seksualnych. Marzenia w większości dotyczą kochania się z partnerem w niekonwencjonalnym otoczeniu. Szybki seks może sprawić, że staną się one rzeczywistością. Mając wybór i czas na przemyślenie nie wszyscy ochoczo zgodziliby się na uprawianie seksu w jakiś niezwykły sposób - zawsze znalazłaby się jakaś wymówka. Kiedy wydarzenia są na nich "wymuszone", często sprawiają im wielką przyjemność, a nawet są potem włączane do własnych fantazji seksualnych.

Niektórzy ludzie podniecają się widokiem lub dotykaniem pewnych rodzajów ubrań, jedwabna suknia, widok butów na wysokich obcasach czy dotknięcie męskim swetrem nagiej skóry może być ekscytującym dodatkiem do szybkiego seksu.

Mówi się, że dobry seks zależy od drobiazgowych pieszczot wstępnych, które podniecają kobietę tak, że pochwa robi się wilgotna. Jednak ten kobiecy narząd może się nawilżyć niemal natychmiastowo, jeżeli jest ona w nastroju do szybkiego seksu. A niektóre kobiety ten rodzaj miłości podnieca najbardziej, ponieważ towarzyszy jej wyjątkowa namiętność.

Seks prawdziwych kochanków ma wiele postaci i służy różnorakim celom. Jednym z nich jest wzmocnienie tajemnych węzłów łączących dwoje osób, dzięki czemu pogłębia się ich niepowtarzalny związek. W tym kontekście "szybciki" nabierają wybornego smaku, jeśli rozgrywają się w trakcie jakiejś imprezy, na której są obecni inni ludzie. Dlaczego nie wyprowadzić partnerki z pokoju podczas proszonego obiadu bądź innego zebrania towarzyskiego i szybko się z nią kochać? Będzie to wasza prywatna tajemnica.

Odpowiedzi:

Z pierwszą żoną całkiem regularnie uprawiałem "szybciki". Mojej obecnej żonie podoba się ten pomysł, ale potrzebuje dużo czasu, żeby się pobudzić i mówi, że szybki seks nie daje jej zaspokojenia. Co możemy zrobić?

Prawdopodobnie obydwoje nie rozumiecie idei "szybcików". Od prędkości dużo ważniejszy jest element niespodzianki. Kompromis pomiędzy tymi dwoma czynnikami powinien zagwarantować seks satysfakcjonujący Was oboje. Jeśli Twojej żonie podoba się idea "szybcików", powinieneś zaleźć najróżniejsze okazje do zaskoczenia partnerki. Ale zamiast kochać się z nią szybko, spróbuj pomysłowo potraktować pieszczoty wstępne, żeby przeżycie to było równie pobudzające dla niej, jak dla Ciebie i Twojej pierwszej partnerki.

Zachęć żonę do tego, żeby czasami przejmowała inicjatywę. Wielu mężczyzn marzy o dominujących kobietach, a lubiąca "szybciki" partnerka może z łatwością doprowadzić partnera do podniecenia podejmując inicjatywę w najmniej oczekiwanym momencie. W ten sposób Twoja żona będzie w stanie się podniecić, zanim zaskoczy Ciebie zainicjowaniem zbliżenia.

Czasem mam ochotę na "szybcika", ale mój chłopiec uważa, że współżycie powinno być traktowane poważniej. Oskarża mnie o pomniejszanie znaczenia seksu. Czy ma rację?

Twój chłopak musi się jeszcze dużo nauczyć. Kto powiedział, że seks "powinien" być czymkolwiek? Współżycie seksualne po prostu odzwierciedla nastrój chwili. Zatem można uprawiać seks, kiedy człowiek jest zły, sfrustrowany, szczęśliwy, smutny, podniecony, "w nastroju do miłości" i bez niego.

Para, która czeka na "idealny nastrój" do kochania się traci wszystko oprócz swoich wydumanych pojęć o seksie "romantycznym". Szybki seks ma swój własny charakter. Nie jest ani mniej, ani więcej wart, czy "trywialny" od innych odmian współżycia.

Sądzę, że jestem dość otwarta na różne techniki, jednak mój mąż niemal zawsze chce próbować nowych. Kiedy myślę, że wiem, jak go zadowolić, on pragnie czegoś więcej i inaczej. Wydaje się nigdy nie być zadowolony. Co mam zrobić?

To zwykła historia, twój mężczyzna ma dużą wyobraźnię w łóżku i poza nim. Ty uznajesz pewne granice w życiu seksualnym, a on nie. Niemal na pewno masz jakieś zahamowania w seksie, choć twierdzisz coś innego i nieświadomie akceptujesz jedynie to, co jest przyzwoite. Męża natomiast nic nie ogranicza.

Po 12-15 latach związku pary odczuwają lekkie znudzenie miłością. Mężczyźni, szczególnie ci dociekliwi i uparci, wymyślają nowe techniki i pieszczoty, często ku przerażeniu partnerki, całkowicie dotychczas zadowolonej.

Problem polega na znalezieniu złotego środka, który sprawiłby przyjemność obojgu. Twórcze ars amandi wymaga delikatnego wyważenia. Niewielu z nas odpowiada seks inny za każdym razem. Niepewność tego co może nastąpić wprowadza niepokój. Sprecyzowanie potrzeb jest trudne, dla wielu par wręcz niemożliwe. W takich związkach indywidualiści oddają się swoim niespełnionym pragnieniom i potrzebom w fantazjach - podczas masturbacji albo nawet stosunku z rzeczywistym partnerem.

Pokrewne artykuły