Zakazane sny i fantazje

Możesz zabronić swojej kobiecie pić, palić malować się i szydełkować, ale nie możesz jej zabronić, by przestała fantazjować.

Sądzisz, że twoja kobieta nie ma przed tobą żadnych tajemnic? Nie bądź naiwny. Nigdy nie dowiesz się, o czym myśli lub kogo sobie wyobraża, gdy ty w upartym mozole próbujesz doprowadzić ją na szczyt rozkoszy. Zamyka oczy i zamiast ciebie pojawia się sąsiad, twój przyjaciel, szef, inkasent albo listonosz. Możesz nie wierzyć, ale seksuolodzy twierdzą, że aż 70 procent kobiet fantazjuje podczas masturbacji, zaś 52 procent podczas stosunku. Ale choćbyś stawał na głowie i wszystkimi znanymi ci sposobami nalegał, Twoja partnerka i tak do niczego się nie przyzna.

Pierwsze zaskoczenie

Erotyczne fantazje, pojawiają już w młodym wieku, np. gdy kobietka wsiada na rower i czuje jakieś dziwne mrowienie w newralgicznym miejscu. Podniecona i zaskoczona najpierw radzi sobie z tym nieuświadomionym erotycznym pragnieniem w snach, a następnie na jawie - gdy w jakiś przecudny sposób posiądzie umiejętność masturbacji. Jako nastolatka łączy swe fantazje z podkochiwaniem się w kolegach czy nauczycielach. Już wtedy często marzy o całkowitym oddaniu się obcemu mężczyźnie. Zazwyczaj jest to znany aktor, piosenkarz, prezenter telewizyjny, itp.

Tematy z forum:

Prawdziwa odsłona

Z wiekiem fantazje nabierają realnych kształtów - spełniają się na pierwszej randce, podczas której dochodzi do inicjacji seksualnej. Tak - spełniają się, ale przecież nie do końca. Dlatego każda kobieta marzy dalej. Jej dorosłe sny na jawie stają się coraz bardziej agresywne, nawet wyuzdane. Marzy różnie - na przykład:

 1. Chce być podglądana podczas uprawiania seksu. Większość kobiet ma lekkie odchylenie ekshibicjonistyczne - kiedy twoja dziewczyna szarżując w łóżku zamyka oczy, może wyobrażać sobie, że właśnie wprawia w zdumienie podglądającego was sąsiada lub sąsiadkę.
 2. Pragnie, abyś był brutalny. Marzy, byś ją sponiewierał. Chociaż mówi, że podobają jej się wyłącznie szczupli inteligenci, śni np. o krzepkim bacy, który targa ją za włosy, rzuca na łóżko i drze na strzępy sukienkę. Co ciekawe, wyobraża sobie, że to wcale nie będzie bolało.
 3. Śni o seksie z nieznajomym. Następnym razem, gdy będziesz siadał w zatłoczonym autobusie, przyciśnięty do piersi jakiejś ślicznotki, wiedz, że ona niemal na pewno marzy o szybkim numerku z tobą. Ale gdybyś chciał ją zaprosić do siebie na herbatę, na pewno spotkałbyś się z odmową.
 4. Tęskni za seksem grupowym: fantazjuje na przykład, że leży naga na plaży, a wokół niej uwijają się dziesiątki facetów, którzy całują, pieszczą, liżą, ugniatają jej piersi, uda i całą resztę. Wszyscy naraz.
 5. Marzy jej się seks z kolegą z pracy, który czymś jej zaimponował. Tą osobą może być nawet młody, sympatyczny sprzątacz lub portier, który umył jej kubek. Marzy też o krótkim spięciu z szefem. Dlaczego? Tego nie wie nikt!
 6. Chętnie zrobiłaby to w miejscu publicznym - albo w wersji hard (na ławie w ulubionym pubie), albo w wersji soft, prezentując jedynie swe wdzięki na balkonie. Pragnienie pokazania światu swego ciała jest jednym z najpowszechniejszych marzeń kobiety.
 7. Pragnie seksu ze sławną osobą - dlatego nie opuści żadnego filmu z ulubionym aktorem i kupuje masowo pisma plotkarskie o życiu sławnych ludzi.
 8. Chce seksu z inną kobietą. Z ciekawości, by dowiedzieć się jak to jest, kiedy pieści się łono bądź piersi partnerki. Każda dorosła pani co najmniej raz w życiu spotkała kobietę, do której czuła silny pociąg seksualny.
 9. Śni o tzw. seksie ekstremalnym: w dzisiejszym świecie jak nigdy dotąd widać rywalizację i ostrą walkę o dominację, której nie unikają również kobiety. Ma to oczywiście swoje odbicie w ich fantazjach. I tak kobiety, zajmujące kluczowe stanowiska, często wyobrażają siebie jako „ofiary”, zaś sekretarki menedżerów lub gospodynie chętnie wystąpiły w roli siły dominującej.

Fatalne zauroczenie

Tak to wygląda w teorii. A w praktyce? W praktyce fantazje, choć czasami przerastają wszystko, co wymyśliła branża porno, i tak rzadko się się spełniają. Ale uwaga - są takie, które kobiety z łatwością zrealizują, jeżeli bardzo im się zachce. Jakie to fantazje?

 • Seks z nieznajomym. To się materializuje najczęściej - zwykle podczas samotnych podróży służbowych lub wakacyjnych. Powodem jest naiwne przekonanie, że oddać się komuś kompletnie obcemu, do którego nic się nie czuje i wobec którego nie ma żadnych zobowiązań, a co najważniejsze, którego nigdy się już nie spotka, jest łatwo i przyjemnie. Zero stresu, żadnych komplikacji. Kobieta ma nadzieję, że pozwalając sobie na takie szaleństwo, odkryje swą prawdziwą seksualność. Zazwyczaj jednak jest to fatalna pomyłka, a rozczarowanie piecze jeszcze przed długi czas. Zwłaszcza wtedy, gdy rzecz cała odbyła się pod wpływem alkoholu. Jeśli to ty byłeś jej „pijackim kochankiem”, może cię nawet za tę noc znienawidzić. Możesz jednak sprawić, że taka ziszczona kobieca fantazja stanie się miłym dla niej wspomnieniem. Idź do któregoś z hoteli, w którym odbywają się konferencje dla firm. Takie zjazdy to zawsze seks - festyny, dla większości uczestników jedyna okazja skoku w bok. Tam kobieta siedząca przy barze szuka anonimowego seksu. Zaoferuj jej drinka. Mów, że jesteś człowiekiem sukcesu, że pieniądze, że kontrakty, że powodzenie. Ona nie chce ofiary losu. Nie nadskakuj ani też nie bądź nieśmiały. Ona pragnie zdecydowanego faceta. I pamiętaj: jeśli nie bawi cię wbijanie paznokci w plecy, kąsanie ramion i innych szaleństw uwikłanej w rutynę dnia codziennego kobiety, unikaj kobiet po 35 roku życia.
 • Seks publiczny. Panie nie muszą iść na całość, by zaspokoić tę właśnie fantazję. Wystarczy w słoneczny, wietrzny dzień nie włożyć bielizny pod kusą spódniczkę. Szczególnie dobrze jest wtedy owej pani, gdy jest przy niej jej partner (sama często czuje się nieswojo), który z kolei może w ramach szampańskiej zabawy sugerować jej przed kim i kiedy się odsłonić.
 • Seks z kumplem. Kobieta chce mu pokazać, jakim jest szczęściarzem. Przy okazji, uwodząc go, udowadnia ogrom swej władzy nad rodem męskim. Jeśli jej motywy mają jedynie charakter seksualny, to po przespaniu się z przyjacielem, wraca do stałego partnera. Taki skok w bok świadczy jednak o braku wartości w jej związku.

Ku pamięci

Interesujące, prawda? A jeszcze ciekawiej byłoby, gdyby twoja pani zechciała ci ujawnić swoje erotyczne urojenia. Kobiety jednak wstydzą się ich, powierzając sekrety tylko przyjaciółkom. Jeśli jednak będziesz nalegał, a ona się zgodzi, niech cię nie zdziwi to, co możesz usłyszeć. Współczesne kobiety są bardzo sadystyczne w swoich fantazjach. Możesz np. usłyszeć, że twoja piękna, mądra i uwielbiająca ciebie kobieta wyobraża sobie swój stosunek z wielkim i spoconym murzynem. Mocne, ale przecież facetom też w głowach lęgną się różne rzeczy.

Mądrzy ludzie twierdzą, że im delikatniejsze są wasze fantazje, tym większe macie szansę urzeczywistnić je. Musicie tylko omówić szczegóły oraz ewentualne negatywne skutki całego przedsięwzięcia. Wymyślcie jakieś słowo - klucz, które będzie sygnałem, że zabawę należy przerwać. A jeżeli twoja kobieta uparcie twierdzi, że nie ma żadnych fantazji, to znaczy tylko jedno: są one tak niezdrowe jak zapijanie wódki mlekiem i zagryzanie truskawkami.

Odpowiedzi:

Czasem mam ochotę na "szybcika", ale mój chłopiec uważa, że współżycie powinno być traktowane poważniej. Oskarża mnie o pomniejszanie znaczenia seksu. Czy ma rację?

Twój chłopak musi się jeszcze dużo nauczyć. Kto powiedział, że seks "powinien" być czymkolwiek? Współżycie seksualne po prostu odzwierciedla nastrój chwili. Zatem można uprawiać seks, kiedy człowiek jest zły, sfrustrowany, szczęśliwy, smutny, podniecony, "w nastroju do miłości" i bez niego.

Para, która czeka na "idealny nastrój" do kochania się traci wszystko oprócz swoich wydumanych pojęć o seksie "romantycznym". Szybki seks ma swój własny charakter. Nie jest ani mniej, ani więcej wart, czy "trywialny" od innych odmian współżycia.

Pokrewne artykuły