Czy mnie jeszcze kochasz i ciekawisz?

Wiesz co jest największym wrogiem miłości? - Nuda. Wkrada się, gdy już wszystko o sobie wiemy. Sprawdź, czy wciąż interesujecie się sobą i co możesz zrobić, by rozbudzić dawną namiętność. Każda odpowiedź jest punktowana w skali 1-3

1. Twoja kobieta znika wieczorami w... telewizorze. Wciągnął ją brazylijski serial o nieszczęśliwej miłości. Ty nie znosisz tych beznadziejnych filmów, więc:

2. W piątek wieczorem ona chodzi po domu poirytowana i byle co wyprowadza ją z równowagi. Jak reagujesz?:

3. Twój kolega chodzi z żoną na terapię małżeńską. Psycholog poradziła im, żeby przez miesiąc wstawali 15 minut wcześniej, po to żeby razem rozpocząć dzień: wypić kawę i przytulić się. Myślisz: "Fajny pomysł, ale...":

4. Przypomnij sobie pięć sytuacji w ostatnim miesiącu, kiedy poczułeś się dumny ze swojej partnerki:

5. Od tygodnia narasta między wami napięcie. Ty masz pretensje do niej, ona do ciebie. Jednak:

6. Jedziecie na wesele do twojej kuzynki. Chcesz kupić droższy i atrakcyjniejszy prezent, ale ona upiera się, że wystarczy skromniejszy. Jesteś wściekły na jej skąpstwo i:

7. W waszej małżeńskiej sypialni wieje nudą. Który ze sposobów urozmaicenia waszego życia intymnego wydaje ci się najlepszy?:

8. Wasi sąsiedzi rozwodzą się po czterech latach małżeństwa. Dziwi cię to, bo uważałeś ich za dobrą parę. Twoja kobieta:

9. Nie przepadasz za zarozumiałą siostrą twojej kobiety, ale idziesz na jej urodziny, bo:

Pokrewne artykuły