Potrzeba uczucia miłości

Straszne jest uczucie samotności, świadomość, że nikt o tobie nie myśli, nie jesteś nikomu potrzebny. Nie ma po co patrzeć na drzwi, bo nikt się w nich nie pojawi, nie ma po co wychodzić na zewnątrz, bo i tak nikt za nimi nie czeka... Kto jest samotny jest niczyj; może umrzeć bez śmierci!

Miłość jest nie tylko potrzebą wewnętrzną, lecz także zdrowiem i ocaleniem. Nauczyłam się wierzyć w siłę miłości, ponieważ jedynie miłość potrafi czynić cuda.

I potwierdzam to nie tylko jako świadek wielu dramatów miłosnych, które były uznawane jako sytuacje bez wyjścia, a które potem rozwiązały się same. I właśnie dlatego, jakby wbrew wszystkiemu, wierzę w miłość jako godny podziwu przejaw ludzkiej mocy. Miłość potrafi czynić cuda.

Tematy z forum:

Dlatego uwierz w miłość. Choćby do samego siebie. Jedynie ktoś, kto zaakceptuje siebie, zaakceptuje także drugiego człowieka. Kochać i być kochanym, to tak jakby czuło się słońce z jego obu stron Miłość podobnie jak esperanto jest uniwersalnym językiem, zdolnym do swobodnego porozumiewania się między ludźmi.

Orgazm - kobiety i mężczyzny

Orgazmy są zjawiskiem indywidualnym. Nie ma dwóch takich samych. Odkryj sposoby podniesienia przyjemności orgazmu dla siebie i swojego partnera...

czytaj dalej

Pokrewne artykuły