Letnie zauroczenie, letni romans

Latem stajemy się piękniejsi, weselsi, czujemy się swobodniej, mamy ochotę na oderwanie się od codzienności. Nasz popęd seksualny też się zmienia, staje się silniejszy, mamy większą ochotę na seks, a że stajemy się trochę odważniejsi, także na ten bez zobowiązań. Stąd letnie romanse, które jednak nie zawsze kończą się tak dobrze, jak się zaczęły. W czasie letniego wyjazdu także łatwiej o zdradę.

Letni wyjazd sprawia, że mamy ochotę zaszaleć, wszystko nabiera piękniejszych barw, a konsekwencje nie są tak przerażające. Taki niewinny romansik nie jest przecież niczym złym. Pod kilkoma jednak warunkami: że nie krzywdzimy kogoś, kogo naprawdę kochamy, że wiemy, iż letnia zabawa w miłość skończy się wraz z powrotem do domu i że będziemy bardzo uważać.

Nie ma co bawić się w takie układy, jeśli w domu czeka ukochany partner, na którym ci zależy. Nawet niewinny flircik może się w takim wypadku źle skończyć. Wyrzuty sumienia, brak lojalności wobec partnera, no i przecież nigdy nie wiemy, kim jest letnia miłość tak naprawdę i nawet jeśli mieszka na drugim końcu Polski może okazać się kimś znajomym.

Liczysz na wielką miłość? Niekoniecznie znajdziesz ją na wakacyjnym wyjeździe. Letnie romanse mają swoją zasadę, że kończą się wraz z latem. Każdy odjeżdża w swoją stronę bez nadziei na kolejne spotkanie.

Jeśli jednak masz ochotę na przelotny romansik, który doda nowych barw twojemu życiu, ruszaj na łowy! Nie zapomnij jednak uprzedzić letniego partnera, że gry zabawy są jasne. Flirt kończy się po dwóch tygodniach uroczego urlopu. O tych zasadach także ty nie powinnaś zapominać... Nie zapominaj także o ostrożności. Lepiej nie zostawać sam na sam z dopiero co poznanym mężczyzną, nawet jeśli ten wydaje ci się wyjątkowo kulturalnym i przemiłym człowiekiem. Nie wiesz, co mu "odbije" gdy zostaniecie sami. Jeśli jednak zdecydujesz się na seks, nie zapominaj o konsekwencjach. Bez prezerwatywy ani rusz. Zaopatrz się w gumki jeszcze przed wyjazdem Nie pij zbyt wiele. To banał, ale wiele kobiet czuje się po alkoholu bardzo swobodnie i chce robić rzeczy, których na drugi dzień bardzo żałuje. Letni romans? Ok., ale z rozsądkiem.

Tematy z forum:

Wakacyjne zauroczenie sprawi ci dużo frajdy, jeśli wiesz, że tego naprawdę chcesz, zdajesz sobie sprawę, że szybko się skończy i nie będziesz liczyć na wielką miłość. Trochę adrenaliny nigdy nie zaszkodzi, a i miło jest się dowartościować na wakacjach.

Odpowiedzi:

Mój chłopak lubi bawić się moimi sutkami, ale we mnie wywołuje to mało przyjemne odczucia. Niejedna z moich przyjaciołek twierdzi, że stymulowanie brodawek pozytywnie wpływa na ich seksualność, dlaczego więc dla mnie jest to takie niemiłe - czy ze mną jest coś nie w porządku?

Wcale nie, chociaż wielu kobietom pieszczoty piersi sprawiają przyjemność, równie wiele pan za tym nie przepada, jednak nie znaczy to, że Twój chłopiec nie może bawić się Twoimi sutkami jeśli go to pobudza. Poproś, żeby pieścił piersi nie dotykając brodawek. Może się zdarzyć, że dotknięcie jego ust na piersiach uznasz za doświadczenie przyjemne. Nie musi ssać brodawek, jeśli jest to dla Ciebie niemiłe, może po prostu wodzić po nich językiem albo delikatnie je lizać. Eksperymenty podpowiedzą, co Ci odpowiada, ale jeśli okaże się, że po prostu nic nie sprawia Ci przyjemności, nie martw się tym i uznaj za normalne.

Pokrewne artykuły