Masaż i gra wstępna

Najlepsza gra wstępna to całkiem proste pieszczoty. Podejmowane przez kochanków działania nie podlegają żadnym regułom. Chociaż w związku intymnym zawsze znajdzie się miejsce na akcesoria seksualne, najlepszym narzędziem kochanka jest zawsze jego własne ciało. Nim dojdzie do kontaktu genitalnego możecie wypróbować kilka podniecających propozycji.

Zmysłowy dotyk

Masaż doskonale odpręża i pobudza seksualnie. Ilość technik masażu jest różnorodna, od starożytnych, orientalnych wersji do aromaterapii. Zadaniem większości z nich jest relaksacja. W tym punkcie różnią się od masażu erotycznego - ten został stworzony wyłącznie po to, by wzbudzać podniecenie. Najlepiej z góry ustalić, kto ma poddać się masażowi - następnym razem jemu przypadnie aktywna rola. Ponieważ masaż jest doświadczeniem bardzo przyjemnym, najlepiej chyba nie zmieniać ról podczas jednego zbliżenia miłosnego.

Przygotowanie

Przy masażu erotycznym należy posłużyć się olejkiem. W sklepach z akcesoriami seksualnymi można kupić produkty różnych firm, ale ogólnie rzecz biorąc oliwka dla niemowląt lub jakaś inna oliwka kosmetyczna o miłym zapachu będzie równie dobra, a o wiele tańsza.

Ten masaż ma być formą pieszczot wstępnych - najprawdopodobniej po nim nastąpi stosunek. Nie ma jednak przeciwskazań, by orgazm stał się częścią masażu, czy to na drodze stymulacji manualnej, czy oralnej - to zależy od was. Być może dobrze byłoby z góry ustalić, czy zamierzamy w ten sposób wzbudzić w partnerze orgazm, ale nie zawadzi zachować elastyczność. W miłości wiele decyzji trzeba podejmować spontanicznie.

Pieszczotę piersi rozpoczynaj łagodnie - pocierając dłonią skórę jej biustu, zanim zajmiesz się brodawkami. Otaczając pierś dłonią całuj i pieść delikatną aureolę otaczającą same brodawki.

Za pomocą języka liż i drażnij przerywanymi dotknięciami jej sztywną brodawkę, następnie wciągnij ją do ust, w miarę intensyfikowania się przyjemności przy osiąganiu orgazmu. Wrażliwość na ból partnerki będzie się zmniejszać, bądź więc ostrożny.

Dla niej

Sprawdź, czy partnerka wygodnie leży na łóżku lub na podłodze, i czy w pokoju nie jest zimno. Nalej sobie na dłoń kilka kropli oliwki i łagodnie natrzyj plecy kochanki. „Eksperci” są zdania, że tak zachowa się dobrze wychowany człowiek, chyba jednak równie dobrą - odrobinę zaskakującą - możliwością jest nalanie oliwki bezpośrednio z butelki.

Delikatnymi ruchami wgniataj płyn w skórę partnerki. Szczególną uwagę zwróć na ramiona i łopatki starając się zlikwidować napięcie mięśni. Zwiększ siłę nacisku i zacznij poruszać się stałym regularnym rytmem. Ma to duże znaczenie, ponieważ jeśli masażysta ciągle zmienia styl i tempo działania, partnerce trudno się rozluźnić i zatopić w przeżywanych odczuciach.

Kiedy skończysz masowanie pleców, nalej trochę oliwki na nogi z tyłu. Ponownie za pomocą silnych ruchów masuj każdą nogę od stopy aż do górnej części ud. Możesz przy tym lekko rozchylić pośladki, ale jeszcze ich nie dotykaj. Następnie wylej oliwkę na pośladki i na dzielącą je szczelinę.

Naciskaj dość silnie i za pomocą obu rąk wcieraj delikatnie płyn, a na zakończenie jednym palcem wymasuj szczelinę. Teraz, jeśli wyczujesz, że partnerka już się podnieciła, łagodnie obróć ją na plecy i zajmij się przodem jej ciała.

Posmaruj oliwką klatkę piersiową i brzuch, i regularnymi ruchami wgniataj w skórę. Na tym etapie pomiń piersi. Pamiętaj, że brzuch bywa obszarem bardzo wrażliwym, zatem jeśli poczujesz, że łaskoczesz partnerkę - czego sygnałem będzie śmiech i chichotanie - zrezygnuj z masowania brzucha, a zajmij się nogami.

Piersi

Teraz obiema rękami posmaruj oliwką każdą pierś kochanki z osobna. Okrąż brodawki nie dotykając ich i lekko zwiększaj nacisk. Czule ugniataj piersi, a potem łagodnie wetrzyj oliwkę w każdą brodawkę. Drażnij kochankę okrężnymi ruchami dłoni. Kiedy nadejdzie odpowiedni moment, skup uwagę na okolicę sromu.

Małżowiny uszne

Uszy są zwykle niedoceniane jako strefy erogenne wrażliwe na dotyk i na pocałunek. Są ludzie, którym wystarcza lekkie podrażnienie uszu lub złożony na nich pocałunek, by uzyskali natymiastowy orgazm. Ciepły oddech skierowany prosto do ucha jest bardzo podniecający, ale wielu mężczyzn i kobiet niezwykle mocno zareaguje, jak partner przejedzie koniuszkiem języka wokół małżowiny, a następnie włoży go prosto do ucha. Jednak zachowajcie ostrożność i jeśli już musicie, dmuchajcie w ucho bardzo delikatnie i lekko.

Dla niego

Zasady masażu erotycznego dla mężczyzny są niemal takie same, jak dla kobiety, z wyjątkiem jednej - skoro wrażliwość mężczyzn skupia się bardziej na odczuciach płynących z genitaliów, lepiej mniej czasu poświęcać sferom mniej erogennym, a za to dość szybko skoncentrować się na pośladkach i penisie.

Zakładając, że temperatura w pokoju na to zezwala, raczej nalewaj oliwkę bezpośrednio na skórę. Sprawdź, czy mężczyzna leży wygodnie na brzuchu i silnie wetrzyj płyn w jego plecy. Następnie za pomocą zdecydowanych ruchów wymasuj tylną część ud i łydek.

Teraz nalej oliwkę na pośladki i na szczelinę znajdującą się pomiędzy nimi i ocieraj jeden pośladek o drugi - możesz to robić dość energicznie, jako że większość mężczyzn ma bardzo wrażliwe pośladki i odbyt. Nawet jeśli na tym etapie zauważysz erekcję, nie dotykaj jeszcze penisa. Palcem podrażnij szczelinę między pośladkami. Siła nacisku powinna odpowiadać męskim upodobaniom.

Następnie obróć swojego mężczyznę na plecy i wymasuj go z przodu. Natrzyj oliwką jego nogi, klatkę piersiową i brzuch. Zataczaj kręgi coraz bliżej członka, nie dotykając go na razie. Świetnie podziała równoczesny masaż górnej części ud i dolnej części brzucha. Aby podrażnić go jeszcze bardziej, zbliż głowę do penisa, aby kochanek poczuł, jak owiewa go twój oddech. Do tej pory będziesz już wiedziała, czy doprowadzisz go do orgazmu rękoma bądź ustami, czy też w pozycji kobieta na wierzchu.

Zmysłowe pocałunki

Wielu kochanków ogranicza pocałunki jedynie do bezpośredniego kontaktu ust. Tymczasem całowanie to sam w sobie zabieg bardzo zmysłowy, warto więc wypróbować różne jego odmiany. I pamiętajcie - usta kochanka są tylko jedną z wielu części jego ciała, którą można dotknąć wargami.

Usta w usta

Rękoma ujmij twarz kochanka i językiem zakreśl ścieżkę wokół jego warg. Następnie włóż język do ust partnera i drażnij jego język. Palcami pieść głowę kochanka oraz chwytaj uszy i ciało zębami i wargami. Nie spiesz się dbając o różnorodność wrażeń. Setki małych pocałunków mogą posłużyć jako przygotowanie do generalnego ataku ust na usta. Rękoma zamknij powieki partnera, podczas gdy językiem będziesz sięgać jak najdalej w głąb jego ust. Takie pocałunki możesz składać w różnych okolicznościach. Będą równie ekscytujące, gdy jesteście ubrani, jak i gdy nago przygotowywać będziecie się do zbliżenia.

Tematy z forum:

Inne propozycje

Połóż kochanka na plecach - na podłodze lub łóżku, i klęknij tak, by jego głowa znalazła się niemal przy twoich kolanach. Teraz wargami możesz pieścić całą jego twarz i drażnić oczy językiem. Nie zapomnij o żadnej części twarzy. Następnie językiem leniwie zakreśl ścieżkę po ciele partnera.

Jak całować kobietę

Spróbuj całować ją wokół piersi, ale jeśli nawet dostrzeżesz, jak brodawki unoszą się w oczekiwaniu, nie dotykaj ich jeszcze przez chwilę. Całuj jej pępek i przesuwając się po sromie, całuj nogi - uda, łydki i tylną stronę kolan. Włóż do ust palec od nogi kochanki i łagodnie ssij, uważając, żeby jej nie łaskotać.

Skoncentruj się na tym, aby całowanie stało się zmysłowym doświadczeniem samym w sobie. Okazjonalnie możesz bezpośrednio przejść do seksu oralnego lub pobudzać piersi kochanki, ale obecnie skup uwagę na strefach mniej erogennych. Seks, dobry seks, składa się w dużym procencie z oczekiwania na spełnienie.

Jak całować mężczyznę

Jeśli kobieta wykorzysta swoje usta w opisany wyżej sposób, uda jej się doskonale podniecić swego mężczyznę. Całuj go w dół klatki piersiowej i brzucha, omijając członek i ignorując ewentualne prośby kochanka o to, byś wzięła go do ust. Wykorzystaj nie tylko język, ale i resztę ciała. Piersiami drażnij jego twarz - jeśli będzie chciał, pozwól mu wziąć jedną do ust. Całuj jego stopy, łydki i uda, następnie obróć na brzuch i drażnij pośladki. Na tym etapie nie dąż do pełnego zbliżenia, a raczej skoncentruj się na sprawieniu partnerowi maksymalnej rozkoszy.

Pokrewne artykuły