Co najbardziej urzeka mężczyzn

Nie ulega wątpliwości, że mężczyznom podobają się kobiety - gdyby tak nie było, rasa ludzka wymarłaby już dawno temu. Ale gdy podsłuchuje się męskie rozmowy, często trudno rozszyfrować, dlaczego podobają im się właśnie te kobiety z którymi spędzają czas.

Są jednakże pewne kobiece kształty, cechy i umiejętności, którym mężczyźni po prostu nie mogą się oprzeć. Podczas gdy w internecie panowie szukają i cenią modelki z dużym biustem, w rzeczywistości często wolą piersi mniejsze, szczególnie jeśli mają dobrze ukształtowane brodawki. Złota myśl powtarzana w barach brzmi: "Wszystko, co nie mieści się w dłoni, to marnotrawstwo".

Chociaż pełniejsze kobiety z figurą klepsydry jakby powracają do łask, większość mężczyzn nadal podniecają panie szczupłe. Płaskie brzuchy, atrakcyjne okrągłe biodra i smukłe kształtne uda - są bardzo zmysłowe. Te cechy sprawiają, że kobieta wygląda młodo, niewinnie i wydaje się, że jest doskonałą kochanką.

Jednak niezależnie od tego, czy jest ona chuda jak modelka, czy zaokrąglona jak Marilyn Monroe, długie nogi zawsze będą jej atutem. Wysokie obcasy są często wykorzystywane w celu sztucznego przedłużenia nóg i wybrzuszenia mięśni łydek, co nadaje im ładniejszy kształt. Jeśli chodzi o pośladki, to wielkość nie jest tak istotna, jak kształt. Płaskie, kościste biodra nie znajdują uznania, w przeciwieństwie do okrągłych.

Charakterystyczny głos także może być podniecający. Jedną z najważniejszych cech "kociaka" jest pociągające mruczenie. Głęboki niemal męski głos powoduje dreszcze u mężczyzny, szczególnie jeżeli towarzyszy mu atrakcyjna intonacja.

Doświadczenie

Pomimo że niewinność jest w pewnym stopniu pociągająca, prędzej czy później każdy mężczyzna zechce przejść do konkretów - pieszczot i zbliżenia. Idealnym połączeniem byłaby kobieta wyglądająca dziewiczo i niewinnie, ale w sypialni przemieniająca się w tygrysicę.

Jak zadowolić mężczyznę:

Jak zadowolić kobietę:

Doświadczenie seksualne kobiety czyni ją atrakcyjniejszą dla niektórych mężczyzn. Ostatecznie jeśli je wykorzysta, to aktualny kochanek niewątpliwie nieźle będzie się bawił.

Mężczyźni lubią też, gdy ich partnerki okazjonalnie (lub często) przejmują inicjatywę. Lubią także gdy ich kobiety proponują uprawianie seksu w miejscach niecodziennych lub o niezwykłych porach. Mają dzięki temu uczucie, że partnerka nie może się doczekać miłosnych chwil.

Najważniejsze

Cechy urzekające mężczyzn:
 • Kształtne piersi
 • Smukła figura
 • Długie nogi
 • Okrągłe pośladki
 • Charakterystyczny głos
 • Niewinny wygląd
 • Doświadczenie seksualne
 • Podejmowanie inicjatywy
 • Ciekawość życia
 • Skromność
 • Zdolności
 • Optymizm
 • Schludność
 • Elegancja, ale bez przesady
 • Seksowna bielizna
 • Poczucie niezależności
 • Uleganie słabościom
 • Przedsiębiorczość
 • Wrażliwość i dobroć
 • Bogaci rodzice :-)

Mężczyźni nie tylko chcieliby, żeby ich kobiety były śmiałe w łóżku. Chcą żeby żądza przygód znajdowała wyraz w innych dziedzinach życia.

Kobieta dbająca o nietypowy wygląd to stałe źródło zadowolenia i podniety dla partnera, jednak zbyt duże podniecenie niekoniecznie jest rzeczą dobrą. Ostatecznie mężczyźni są pełni sprzeczności. Może pociągać ich wyzywająco seksowna kobieta, ale jeśli chodzi o związek stały, wolą skromniejsze partnerki.

Z drugiej strony każdy chce, żeby jego partnerka była niemalże seksbombą (choć dostępną tylko jemu). Pragną także, żeby towarzyszka ich była uzdolniona w jakiejś dziedzinie i mogli być z niej dumni.

Jeśli jest znaną aktorką, gwiazdą muzyki pop, wybitnym mikrochirurgiem, doskonałym prawnikiem czy fizykiem otrzymującym nagrodę Nobla - tym lepiej. Podnosi to tylko jej cenę. Lecz życie jest wystarczająco ciężkie bez nieosiągalnych ambicji i większość ludzi zadowala wygodna spokojna codzienność.

Trzeba przyznać, że aby przeżyć i nie poddać się stresom, potrzebna jest pewna doza optymizmu. Kiedy wszystko idzie źle, partnerka dostrzegająca jaśniejsze strony życia jest bezcennym skarbem.

Temat z forum:

Mówi się, że za każdym człowiekiem sukcesu stoi silna kobieta. To moc kobiecego optymizmu podtrzymywała wielu panów gdy zajmowali się swoją karierą, podczas gdy bez niej dawno już ulegli by pokusie poddania się rozpaczy.

Dobre nawyki

Większość kawalerów prowadzi życie zupełnie chaotyczne, więc pomocna damska dłoń jest niezwykle cenna. Kobiety często zajmują się eleganckim wyglądem swoich mężczyzn, namawiają ich do kupna nowych ubrań, regularnego golenia i dbania o siebie. Panowie także lubią zadbane kobiety, nawet jeśli sami ubierają się niechlujnie.

Zadbana kobieta wsparta o ramię osobnika brzydkiej płci sprawia, że czuje się on naprawdę mężczyzną. Na pewno nie chce on wyglądać głupio, więc krzykliwie ubrany kociak czy wyniosła dama, która niechętnie włącza się w nieoczekiwane wydarzenia, może wywoływać zakłopotanie.

Inne wymagania

Mężczyżni lubią mieć świadomość, że ich kobiety są w stanie o siebie zadbać. Chcą, żeby miały dobrą pracę, własne mieszkanie i samochód oraz towarzystwo, dające oparcie w razie rozpadu związku. Podoba im się też, gdy partnerki od czasu do czasu załamią się i wyznają ze łzami - zgodnie z prawdą lub nie - że ich nieugiętość i siła to tylko fasada. Tak naprawdę są zupełnie inne. Są kruche i potrzebują męskiej opieki, pomocy i przede wszystkim miłości.

Przyczyna dla której mężczyźni lubią kobiety o pozornie "twardym" charakterze, a w rzeczywistości delikatne, jest być może zaskakująca - oni też mają swoje słabości i w takich chwilach chcą mieć przy sobie dzielną towarzyszkę, która w końcu zdejmie ciężar z ich barków. Życie z kochanką na której można polegać, to satysfakcjonujące partnerstwo.

Pokrewne artykuły