Kobieta, ach te kobiety!

Kobieta - z nimi źle, a bez nich to już szkoda gadać. Jeśli jesteś w niej zakochany i ona jest naprawdę ekstra to wszystko w porządku, jednak nie zawsze tak jest.

Mimo tego, że w większości są po prostu super i trudno bez nich żyć, to jednak niektóre są naprawdę niewarte zainteresowania. O kobietach mówi się różnie, często uważane są za całkiem inny gatunek. Jest to jednak pogardliwe określenie i nie powinno się takim mianem nazywać płeć piękną. Tak naprawdę trzeba być optymistą, mieć nadzieję, stalowe nerwy, być wytrwałym i mieć trochę szczęścia aby trafić na naprawdę fajną i wartościową kobietę. Prawdziwym szczęściem jest taką spotkać, poderwać, spotkać się ponownie, nie mieć wątpliwości, naprawdę ją polubić, pochodzić z nią trochę i tu jest kilka możliwości.

  • ona cię rzuci
  • ty ją rzucisz
  • lub stracisz dla niej głowę i poprosisz ją o rękę

A wtedy jeśli się zgodzi za ciebie wyjść czeka cię wspólne życie z tym cudem i po długich latach "podlewania, pielęgnowania i opieki" uda ci się dożyć waszych srebrnych, złotych, brylantowych lub podwójnych z nich godów i miejmy nadzieję, że wtedy będzie nadal dla ciebie tą piękną dziewczyną z przed lat. Jeśli tak to możesz się uważać za wielkiego wybrańca szczęścia.

Tematy z forum:

Pokrewne artykuły