Erotyczne zmysłowe sztuczki

Żeby wasza miłość, wasz seks nie stał się monotonny i nudny musicie wspólnie pielęgnować swoje zmysły, żądze, fantazje erotyczne i dążenia do jak najlepszych rezultatów w waszym wspólnym łóżku.

Wieczorem przygotuj sypialnię, zmień pościel, delikatnie skrop ją pobudzającym erotycznie olejkiem jaśminowym. Nastaw waszą ulubioną, spokojną muzykę i zapal świece. Możesz też przygotowania zacząć wspólnie z partnerką, wprawią was w odpowiedni nastrój i wywołają dreszczyk podniecenia. Idź potem do łazienki i weź prysznic lub kąpiel, żeby twoje ciało było czyste, pachnące, rozgrzane i rozluźnione.

Połóżcie się i przytulcie do siebie. Nie rozmawiajcie, tylko starajcie się wsłuchać w swoje ciała. Potem popatrzcie na siebie czule i zacznijcie nawzajem głaskać się po twarzach, włosach, tak, byście poczuli swoją miłość. Niech wasze ruchy będą spokojne, prawie leniwe - im wolniejsze i bardziej dokładne, tym lepiej, bo wasze podniecenie będzie się wzmagało.

Teraz odsuńcie się od siebie na wyciągniecie ręki i zacznijcie bardzo delikatnie dotykać swoich ciał - punkt po punkcie. Powoli i dokładnie poszukuj najbardziej wrażliwych miejsc na mapie jej ciała całuj wewnętrzne strony jej dłoni, głaszcz brzuch w okolicy żeber, pomasuj wewnętrzne strony ud. Kreśl ósemki, rysuj serduszka, baw się dotykiem, niech ona tęskni za twoimi dłońmi. Przez cały czas muskaj ręką okolice jej najwrażliwszych sfer, ale nie dotykaj ich - to jeszcze bardziej wznieci w niej pożądanie. Niech twoja kobieta odwzajemni się tym samym.

Zmiana podejścia do seksu jednego z partnerów lub obojga często w krótkim czasie może zaradzić nierównym potrzebom seksualnym.

Teraz, kiedy już wydaje się, że nie możecie wytrzymać, musicie ochłonąć. Kluczem do bardzo silnego orgazmu u kobiety i faceta jest wycofanie się tuż przed osiągnięciem szczytowania. To wzmaga wasze napięcie i wpływa na długość późniejszego orgazmu. Odejście od niego w odpowiednim momencie jest trudną sztuką, ale naprawdę warto sprawdzić, jak działa erotyczne napięcie. Przerwijcie na chwilę pieszczoty, niech każde z was zapanuje nad oddechem, znów popatrzcie sobie w oczy, zrelaksujcie się chwilę.

Tematy z forum:

Znów zacznijcie pieszczoty - tym razem przytulcie się do siebie i pieśćcie jak najdłużej, odsuwając w czasie moment samego zespolenia, czyli wniknięcia twojego członka w partnerkę. Najlepsza dla was pozycja to kochanie się na siedząco. Dzięki temu oboje będziecie mieli wolne ręce i będziecie mogli doskonale się pieścić. Wasze twarze się spotkają i będziecie nawzajem widzieć swoje narastające podniecenie. Nie brońcie się przed westchnieniami. Teraz jesteście na najlepszej drodze do osiągnięcia największego z waszych orgazmów.

Odpowiedzi:

Sądzę, że jestem dość otwarta na różne techniki, jednak mój mąż niemal zawsze chce próbować nowych. Kiedy myślę, że wiem, jak go zadowolić, on pragnie czegoś więcej i inaczej. Wydaje się nigdy nie być zadowolony. Co mam zrobić?

To zwykła historia, twój mężczyzna ma dużą wyobraźnię w łóżku i poza nim. Ty uznajesz pewne granice w życiu seksualnym, a on nie. Niemal na pewno masz jakieś zahamowania w seksie, choć twierdzisz coś innego i nieświadomie akceptujesz jedynie to, co jest przyzwoite. Męża natomiast nic nie ogranicza.

Po 12-15 latach związku pary odczuwają lekkie znudzenie miłością. Mężczyźni, szczególnie ci dociekliwi i uparci, wymyślają nowe techniki i pieszczoty, często ku przerażeniu partnerki, całkowicie dotychczas zadowolonej.

Problem polega na znalezieniu złotego środka, który sprawiłby przyjemność obojgu. Twórcze ars amandi wymaga delikatnego wyważenia. Niewielu z nas odpowiada seks inny za każdym razem. Niepewność tego co może nastąpić wprowadza niepokój. Sprecyzowanie potrzeb jest trudne, dla wielu par wręcz niemożliwe. W takich związkach indywidualiści oddają się swoim niespełnionym pragnieniom i potrzebom w fantazjach - podczas masturbacji albo nawet stosunku z rzeczywistym partnerem.

Pokrewne artykuły