Filmy erotyczne

Nie ma co ukrywać, że chętnie po nie sięgamy. Choć oglądamy je prawie wszyscy, to nie każdy do tego się przyznaje. Coś w tym musi być, skoro "podglądanie" pary uprawiającej seks na ekranie telewizora ma tylu zwolenników.

Oczywiście nie mówię tylko o mężczyznach, bo kobiety w tej kwestii w niczym im nie ustępują. Pewnym jest, że filmy z tej dziedziny z założenia mają sprawiać nam przyjemność.

Po takim seansie mamy ogromną ochotę na seks, wznosimy innowacje w nasze pożycie seksualne. Wcielamy się w oglądane postacie i puszczamy wodze fantazji. Śmiało można określić je jako swego rodzaju afrodyzjaki.

Tematy z forum:

Są osoby, które czują się urażone, że partner przed pójściem do łóżka musi obejrzeć "pornosa" i dopiero wtedy nabierają apetyt na seks. Myślę, że to nic zdrożnego, zwłaszcza jeśli po takim seansie na pewno zmieni się w demona seksu.

Więc zapraszam do domowego kina erotycznego. A po projekcji... reszta w waszych rękach.

Odpowiedzi:

Naprawdę chciałbym żeby moja dziewczyna masowała mi prostatę, ale waham się czy mogę powiedzieć jej o tym bo boję się, że może posądzi mnie o skłonności homoseksualne, ponieważ pragnę penetracji odbytu. Czy sądzicie że powinienem zapomnieć o tych obawach?

Stymulacja prostaty może umożliwić Ci osiąganie bardzo intensywnych orgazmów, jeśli Twoja dziewczyna ma nowoczesne podejście do seksu, to nie wyciągnie pochopnie niewłaściwych wniosków z tego, że pragniesz żeby zrobiła coś takiego.

Chodzę z moją dziewczyną od ponad 6 miesięcy, miesiąc temu postanowiliśmy wspólnie zamieszkać. Problem w tym, że od tego czasu nasze życie seksualne jest nieudane - pora nigdy nie wydaje się odpowiednia, a ponieważ oboje pracujemy, wieczorem dosłownie padamy na łóżko wykończeni. Wciąż dobrze nam się układa, ale ja się martwię. Czy wspólne zamieszkanie ujawniło niedopasowanie?

Mieszkanie ze sobą pod wspólnym dachem niewątpliwie przynosi stresy i napięcia, ale nie ma powodu, dla którego mielibyście pozwolić, żeby was one przytłoczyły. Jest to klasyczny przykład niemożności odnalezienia rytmu w uprawianiu miłości. Kiedy mieszkaliście osobno, seks był czymś nowym i ekscytującym. Teraz widzicie się nawzajem cały czas - zarówno z dobrej jak i złej strony, a powszednie kłopoty sprawiają, że oboje odczuwacie brak zainteresowania seksem.

Rozwiązaniem byłoby zarezerwowanie nieco czasu na uprawianie miłości i praca nad wniesieniem na powrót w wasze życie nieco dawnej tajemniczości. Zrób niespodziankę swojej dziewczynie przełamując codzienną rutynę. Zaaranżuj niespodziewane wspólne wyjście do restauracji albo wyjazd na weekend i staraj się być jak najbardziej tajemniczy i seksowny. Na pewno zauważycie, że seks nie jest czymś, co można wcisnąć między przepierkę a oglądanie telewizji. Po pewnym czasie wasze codzienne życie ustabilizuje się i znajdziecie czas na miłość.

Pokrewne artykuły