Prawdziwe mądrości na temat mężczyzn

Kiedy facet poświęca swój sen i zdrowie tylko po to, żeby być z kobietą, to znaczy, że pragnie być z nią tak często, jak tylko się da i naprawdę mu się podoba.

1. Faceci nie znoszą dziwek nawet, jeżeli uprawiają z nimi seks.

2. "Ej, czy jesteś zajęty" oraz "Czy robisz coś teraz" - dwie frazy, które pozwalają facetom przestać zawieszać się przy telefonie.

3. Faceci mogą zajmować się flirtowaniem przez cały dzień, ale zanim pójdą spać, zawsze myślą o dziewczynie, na której im naprawdę zależy.

4. Zanim zadzwonią, faceci próbują zaplanować mniej więcej to, co chcą powiedzieć aby uniknąć niezręcznych pauz, ale z chwilą, kiedy znajdą się na linii, zapominają o wszystkim i wymyślają to na bieżąco.

5. Faceci szaleją, gdy uśmiechnie się do nich dziewczyna, która im się podoba.

6. Facet zrobi wszystko, abyś tylko go dostrzegła.

7. Faceci nie znoszą, kiedy kobieta mówi o swoim byłym chłopaku lub byłym obiekcie miłości - o ile nie stosują strategii "pozwól aby wygadała się tobie i zrozumiała jaki jesteś wspaniały i czuły".

8. Facet, któremu kobieta się podoba, chce być jedynym facetem, z którym ona może rozmawiać.

9. Chłopaka należy często upewniać, że jest nadal kochany.

10. Kobieta nie powinna rozmawiać ze swoim facetem o jego znajomych.

11. Faceci łatwo stają się zazdrośni.

12. Faceci są bardziej emocjonalni niż chcą się wydawać.

13. Przekazanie facetowi nieokreślonej myśli takiej, jak "Wiesz co? Ech, nieważne..." doprowadzi go do zupełnie innych wniosków niż to, o co ci chodzi. Po czym założy on, że zrobił coś nie tak i wpadnie w obsesję próbując dowiedzieć się, co.

14. Faceci umieją prawić komplementy podczas zalotów, ale zazwyczaj zacinają się, gdy rozmawiają z dziewczyną, która naprawdę im się podoba.

15. Faceci nienawidzą prosić rodziców o pieniądze na prezent dla dziewczyny. Więc wpadają na pomysły takie, jak oszczędzanie na posiłkach przez tydzień. Ale ponieważ faceci są zawsze głodni, to i tak kończy się to na tym, że proszą rodziców o pieniądze.

16. Dziewczyny są słabością facetów.

17. Faceci są bardzo otwarci w rozmowach o sobie.

18. Dobrze jest sprawdzić faceta, zanim kobieta mu zaufa. Ale nie powinna pozwolić mu czekać zbyt długo.

19. Przyjaciółka, u której twój facet szuka pomocy w problemach związanych ze swoją kobietą, może skończyć jako obiekt jego zalotów.

20. Jeżeli facet opowiada kobiecie o swoich problemach, to potrzebuje po prostu kogoś, kto go wysłucha. Ona wcale nie musi udzielać mu porad.

21. Typową czynnością dowodzącą, że kobieta podoba się facetowi jest to, że jej dokucza.

22. Facet będzie kochał kobietę bardziej niż ona jego, jeżeli traktuje poważnie związek.

23. Faceci przechwalają się byle czym.

24. Faceci do opisu dziewczyn używają słów takich, jak "gorąca" czy "słodka". Rzadko używają słowa "piękna". Jeżeli facet mówi tak o kobiecie, to podoba mu się bardzo mocno.

25. Faceci myślą o wiele za dużo. Byle drobiazg uczyniony przez dziewczynę, nawet jeżeli ona go nie dostrzeże, potrafi sprawić, że facet będzie godzinami próbował rozgryźć jego znaczenie.

26. Faceci szukają porad u dziewczyn zamiast u innych facetów. Ponieważ większość facetów myśli w podobny sposób, to skonfundowanie jednego pociąga za sobą skonfundowanie wszystkich.

27. Dowolny facet mógłby napisać podręcznik flirtu, ale żaden nie potrafiłby napisać książki o tworzeniu związków.

28. Facet powinien doświadczyć odrzucenia, ponieważ jeśli jest za dobry i nigdy nie dostał kosza, nigdy nie był zakochany i zraniony, to nie dojrzeje i nie rozwinie się.

29. Jeżeli facet wygłupi się przed dziewczyną, to będzie myślał o tym przez następnych kilka dni lub do momentu, aż spędzi z nią trochę czasu.

30. Nieważne, ile faceci gadają o cyckach i dupach - osobowość jest kluczowa.

31. Faceci uczą się z doświadczenia, a nie z książkowych romansów, które dziewczyny traktują jako podstawę doświadczenia.

32. Faceci obawiają się przekroczenia cienkiej granicy między byciem wrażliwym a byciem żałosnym.

33. Jeżeli facet wydaje się być niecodziennie spokojny i wycofany, prawdopodobnie pozoruje to i przeżywa wszystko wewnątrz.

34. Jeżeli facet mówi, że szaleje za dziewczyną, to naprawdę tak jest. Faceci rzadko to mówią.

35. Jeżeli facet mówi, żebyś zostawiła go w spokoju, tak naprawdę oznacza to "Podejdź i wysłuchaj mnie".

36. Faceci nie podejmują ostatecznych decyzji.

37. Jeżeli facet rozpoczyna poważną rozmowę, kobieta powinna go wysłuchać. Nie zdarza się to często, więc jeśli tak się dzieje, to powinna wiedzieć, że coś jest na rzeczy.

38. Gdy facet patrzy na kobietę dłużej niż przez sekundę, to na pewno coś sobie myśli.

39. Facetom podoba się kobiecość, a nie niedorozwój umysłowy.

40. Faceci nie lubią dziewczyn, które mają większą krzepę od nich.

41. Faceci mają więcej problemów, niż jesteś w stanie dostrzec gołym okiem.

42. Faceci mogą zostać onieśmieleni i łatwo się poddać.

43. Faceci mówią o dziewczynach więcej niż dziewczyny o facetach.

44. Faceci nienawidzą odrzucenia, ale jeszcze bardziej nienawidzą przeciągania sytuacji.

45. Faceci naprawdę myślą, że kobiety są dziwne i podejmują nieprzewidywalne decyzje i są strasznie pokrętne, ale coś przyciąga ich ku nim jeszcze bardziej.

46. Facet da sobie rękę uciąć, żeby tylko był w stanie wejść w umysł dziewczyny na jeden dzień.

47. Żaden facet nie potrafi poradzić sobie ze wszystkimi swoim problemami samemu. Jest po prostu zbyt uparty, aby to przyznać.

48. Nie wszyscy faceci są dupkami. To, że jeden jest nie oznacza, że reprezentuje wszystkich.

49. Facetom nie podobają się dziewczyny, które są za chude.

50. Faceci uwielbiają, kiedy dziewczyny mówią o swoich tyłkach.

51. Najłatwiej rozmawia się z nieśmiałymi facetami.

52. Kiedy facet klepie cię w tyłek, oznacza to, że pożąda cię seksualnie.

53. Wszyscy faceci mają łaskotki na żebrach, nawet jeśli temu zaprzeczają.

54. Faceci uwielbiają masaż pleców i jeżeli jakiś pozwala kobiecie na to, to znaczy, że bardzo mu się ona podoba lub jego plecy bardzo bolą.

55. Faceci będą sondować, jak daleko mogą się posunąć przebywając z kobietą. Nastąpi to nawet jeżeli nie mają takich intencji. Ona musi zdecydować, na jak wiele chce mu pozwolić, a on zacznie to respektować, gdy kilka razy kobieta da mu to do zrozumienia.

56. Kiedy facet poświęca swój sen i zdrowie tylko po to, żeby być z kobietą, to znaczy, że pragnie być z nią tak często, jak tylko się da i naprawdę mu się podoba.

Pokrewne artykuły

  • Największe błędy popełniane przez facetów

    W tym poradniku podam ci listę rzeczy, których powinieneś unikać podczas zbliżeń erotycznych, ponieważ gwarantują one zabicie popędu w kobiecie. Jeżeli popełniasz więcej niż 10 rzeczy z niżej wymienionych, musisz...