Upodobania kobiet w seksie i miłości

To, co sprawia przyjemność jednej kobiecie, nie musi koniecznie zadowalać drugiej. Pozwól więc prowadzić się swojej partnerce, poświęcaj wiele czasu pieszczotom wstępnym. Większość kobiet przepada za pocałunkami i przytulaniem, a przeważająca część, zanim zacznie odczuwać radość z seksu, musi czuć się pożądana i kochana.

 • Rozbieraj ją powoli, okazując zachwyt dla jej ciała. Jeśli wpływa to na nią podniecająco, weźcie wspólny prysznic lub kąpiel. Za każdym razem upewnij się, że umyłeś swoje narządy płciowe. Mało która kobieta znajduje przyjemność w kontakcie fizycznym z mężczyzną nie dbającym o higienę osobistą.
 • Wyłącz telefon i zadbaj, aby atmosfera była jak najbardziej relaksująca. Większości kobiet bardzo trudno rozluźnić się i wejść w odpowiedni dla miłości nastrój, jeśli boją się, że coś nagle im przeszkodzi.
 • Przygaś światła, ale ich całkowicie nie wyłączaj, ponieważ możliwość patrzenia na siebie jest przecież sama w sobie podniecająca.
 • Przede wszystkim - mów do niej. Powiedz, jak bardzo ją kochasz i jak seksowne jest jej ciało. Bądź czuły i kochający. Całuj jej wydatny brzuszek, bliznę po wyrostku robaczkowym lub inne miejsca, na które jest wyczulona. Okazuj, że zachwyca cię każdy fragment jej ciała.

Pieszczoty wstępne

Nie spiesz się. Zazwyczaj osiągnięcie podniecenia seksualnego zabiera kobietom więcej czasu niż facetom, dlatego wstępna gra miłosna powinna być przeprowadzona łagodnie i powoli. Niech pieszczoty wstępne zajmą ci przynajmniej pół godziny, chyba, że ona zechce przyspieszyć działania. Każdą kobietę ekscytują inne pieszczoty, dlatego musisz zawsze być świadomy szczególnych potrzeb swojej partnerki.

Patrz i słuchaj dokładnie. Najmniejsze westchnienie czy jęk aprobaty, zmiana położenia ciała, abyś mógł zrobić coś lepiej, uśmiech i gotowość do szerszego rozchylenia ud - to wszystko są sygnały dla wrażliwego mężczyzny.

Całuj i pieść jej ciało, zaczynając z dala od piersi i łona, powoli zbliżając się w ich stronę. Wyszukuj najbardziej erotogenne obszary l koncentruj się na nich. Stopy, płatki uszne, zgięcia kolan, ramiona i wewnętrzne strony ud są u wielu kobiet bardzo wrażliwe seksualnie, czego faceci często niestety nie zauważają.

Pieść miejsca o większej wrażliwości seksualnej, takie jak usta i brzuch, nie posuwając się dalej.

Teraz całuj łagodnie jej piersi. Niektóre kobiety narzekają, że ich partnerzy robią to zbyt szybko i brutalnie. Odkryj, co ona lubi i spełnij jej życzenie. Dla jednych kobiet najprzyjemniejsze jest, gdy partner ssie całe piersi, dla innych, gdy mocno obejmuje ustami brodawki sutkowe albo drażni sutek koniuszkiem języka. Sam wyszukaj, co jest dla niej najmilsze.

Opisane pieszczoty powinny już całkowicie ją pobudzić, możesz zatem przenieść swoją uwagę na jej łechtaczkę. Wykorzystaj płyn z pochwy do zwilżenia całej okolicy, możesz także użyć swojej własnej śliny. l tym razem zaspokajaj jej największe upodobania. Zwróć uwagę na długość bodźców, które stosujesz, na preferowaną prędkość i rodzaj ruchów, a także intensywność nacisku. Równocześnie, nie przestawaj drażnić innych części jej ciała. Wiele kobiet lubi, gdy równolegle z łechtaczką pieści i całuje się ich piersi.

Tematy z forum:

Podczas masturbacji, na większość kobiet działa niezwykle podniecająco umieszczenie w pochwie jednego lub dwóch palców. jeśli to lubi, ułóż się w pozycji, w której możesz włożyć palca do jej pochwy, nie przerywając stymulowania łechtaczki.

Doprowadź do orgazmu, jeśli tego pragnie - nie zapominaj o jednoczesnym pieszczeniu innych części ciała. Niech twoje ręce i usta zajęte będą przez cały czas dawaniem jej rozkoszy. Gdy przeżyje orgazm łechtaczkowy, być może zapragnie zbliżenia. Daj jej szansę samodzielnego wyboru i okaż uznanie.

Kochająca się i rozmawiająca ze sobą para może spędzić wiele godzin, obserwując i ucząc się, jak każde z nich przeżywa orgazm. W podejściu do własnego partnera, te konkretne informacje są cenniejsze niż jakakolwiek książka o seksie. Niestety niektórzy są zbyt nieśmiali, dlatego podaję tutaj kilka wskazówek dotyczących pieszczot niezwykłe podniecających wiele kobiet, zanadto wstydliwych, aby je sprowokować, nawet gdy znajdują się w długo trwających związkach. Żadnej z tych rzeczy nie wymuszaj na partnerce siłą. Twoim celem jest sprawienie jej przyjemności, a nie stawianie w krępującej i kłopotliwej sytuacji. Poproś, aby zasygnalizowała, jeśli któraś z propozycji nie będzie jej odpowiadać.

 • Użyj wibratora w okolicach sromu i łechtaczki, jeśli to lubi.
 • Włóż wibrator do pochwy, w tym czasie pieść łechtaczkę.
 • Zastosuj wibrator w obrębie jej odbytu, jednocześnie wkładając palce do pochwy i drażniąc łechtaczkę językiem.
 • Stymuluj jej odbyt koniuszkiem palca.
 • Poruszaj kilkoma palcami w pochwie, w sposób, który sprawia jej największą przyjemność. Niektóre kobiety lubią, gdy wkłada się tam dwa palce, innym sprawia rozkosz bardzo szerokie rozciąganie wejścia do pochwy trzema lub czterema palcami szczególnie w momencie orgazmu.
 • Twoją partnerkę może bardzo podniecać, jeśli będziesz dotykać szyjki macicy - wyczujesz ją głęboko w pochwie, jako wypukłość przypominającą koniec nosa. Pobudzające jest również drażnienie przedniej ścianki pochwy, za pomocą palców lub wibratora. Jest to tzw. "strefa punktu G"; jej stymulacja doprowadza niektóre kobiety do orgazmu, nawet bez bodźców łechtaczkowych.
 • Chętnie bierz udział w zabawach erotycznych, które ją podniecają. Mogą one przybierać różne formy, włączając w to wzajemne przebieranie się i granie odwrotnych ról.

Nadrzędnym dążeniem mężczyzny, który chce doprowadzić partnerkę do orgazmu, powinno być hamowanie swoich reakcji w celu dostosowania się do jej rytmu. Pozycja, jaką para stosuje, jest dużo mniej ważna od tego, jak faktycznie zachowują się podczas stosunku.

Widok pięknego ciała zwykle wystarcza, abyś zapragnął kochać się z kobietą. Nie znaczy to wcale, że nie pragniesz zakochać się i być romantycznie traktowany przez partnerkę, lecz pierwszy impuls w kierunku jej ciała i seksualności jest często natury czysto fizycznej.

Stosunek płciowy

Nie spiesz się. Pośpiech stwarza ryzyko, że zbyt wcześnie osiągniesz orgazm. Wbrew opiniom wielu mężczyzn i kobiet, gwałtowne, silnie dobijające do dna pochwy ruchy nie są w większości przypadków wystarczające, aby doprowadzić kobietę do orgazmu.

Stymuluj łechtaczkę. W pozycjach, w których leżysz na partnerce, możesz ocierać się o okolice łonowe, co wywołuje u niej orgazm. Możesz też nadal drażnić łechtaczkę palcami. Niektóre kobiety wolą robić to własnoręcznie.

Okazuj jej swoje uznanie. Bądź wrażliwy na wszystko, co mówi i czyni. Jeśli oboje osiągnęliście już orgazm, nie odwracaj się i nie zasypiaj. Dla wielu kobiet pocałunki i pieszczoty są wtedy bardzo ważne. Pozostaw członek w pochwie i całuj, mówiąc, jak bardzo ją kochasz.

Później przytul ją do siebie. Większość kobiet skarży się, że mężczyzna po stosunku odwraca się w drugą stronę, a nawet od razu zasypia. Dlatego trzymaj ją blisko i mów o łączących was uczuciach.

Jej rozkosz jest rozkoszą dla ciebie

Kiedy już poznałeś upodobania i awersje swojej partnerki, pożądane jest, abyś jak najczęściej robił rzeczy przez nią ulubione. Prawie wszystkie pary pragną od czasu do czasu eksperymentować. Jednak dla większości ludzi satysfakcjonujący seks jest kompromisem między eksperymentami rozbijającymi nudę kochania się wciąż w jeden sposób, a stosowaniem gry miłosnej tak nieprzewidywalnej, że aż powodującej niepokój. Różnorodność dodaje miłości uroku i umacnia związek.

Rozkosz twojej partnerki dostarcza i tobie rozkoszy, ale powinieneś być otwarty także na jej inicjatywy, aby mogła cieszyć się twoim ciałem i seksualnością. Są kobiety, które najbardziej podnieca przejmowanie dowodzenia w kochaniu się. Sprawianie jej przyjemności nie jest tylko kwestią twoich działań, ale również wiąże się z osiągnięciem stanu radości i relaksu.

Pokrewne artykuły