Kobiecy tyłek (pupa)

Przyciąga wzrok i zawraca facetom w głowie. Jest wyjątkowo ważnym elementem w sztuce uwodzenia. Rozpala żądze, jak żadna inna część kobiecego ciała.

Prawda w tyle

Tylna część kobiecego ciała pobudza mężczyzn do najdzikszych fantazji. Nie tylko ze względu na silną wymowę erotyczną. Podobno pośladki są kluczem do poznania prawdziwego charakteru i temperamentu ich właścicielki. Niektórzy twierdzą, że powszechny symbol miłości - kształt serca - w rzeczywistości przedstawia kobiecy tyłeczek.

Wspaniały przedmiot pożądania

Twarde i ładnie ukształtowane pośladki kojarzą się z potencją, zmysłowością i seksapilem. Trzy masywne i silne mięśnie w każdym z pośladków pozwalają nam chodzić i siedzieć. Proporcjonalnie do masy ciała pośladki kobiet są większe od męskich, choć damskie mięśnie są dużo słabiej rozwinięte. Dzieje się tak dlatego, że miednica kobiety została przystosowana do porodu, jest więc zaokrąglona i szersza niż u mężczyzny Po drugie - biust oraz pośladki i uda pełnią u kobiet rolę magazynu tłuszczu. Z kolei panowie nadwyżki sadła kumulują raczej w części brzusznej i tyjąc przybierają kształt dojrzałego jabłuszka, podczas gdy ich partnerki zaokrąglają się na podobieństwo gruszki.

Właśnie takie otłuszczone, przerośnięte kobiece pośladki uzyskiwały w wielu przypadkach najwyższe noty Jeszcze dziś u niektórych afrykańskich plemion, smukłe kobiety o sylwetce europejskich modelek są skazane na staropanieństwo. Tamtejsi mężczyźni uważają, że im więcej sadła uda się odłożyć młodej dziewczynie, tym większa gwarancja pomyślnej prokreacji.

Zgrabne tyłeczki

Damskie tyłki można podzielić ze względu na ich kształt, na pięć grup. Przerywana linia wyznacza ten potencjalnie idealny.

  • 1. Mały i kształtny Tego typu tyłek należy do kobiety sukcesu, która zachowuje się naturalnie i niewymuszenie. Jego właścicielka jest dobrą kochanką i świetną kumpelką.
  • 2. Jak gruszka Gruszkowaty tyłek mimo bliskiego perfekcji kształtu świadczy o zahamowaniach seksualnych. Kobiety o takiej pupie są nieco nudne, ale za to wierne aż po grób.
  • 3. Płaski Panie obdarzone płaskimi pośladkami nie przejawiają inwencji w łóżku. Kiedy jednak nabiorą zaufania do partnera, potrafią stać się świetnymi kochankami.
  • 4. Kościsty Lepiej unikać bliższych kontaktów z kobietami o kościstych tyłkach. Wróżą one bowiem kłopoty, gdyż wskazują na niezrównoważenie charakteru i wahania nastroju.
  • 5. Jak jabłko Kobiety obdarzone pulchnymi, kształtnymi pośladkami gwarantują czułość i ciepło domowego ogniska. W zamian za to oczekują od partnera bezpieczeństwa.

Duże zadki kobiece cenią również Arabowie. Wyznawcy islamu znaleźli nawet uzasadnienie dla swojej słabości do niewiast o rubensowskich kształtach. Twierdzą, że tylko obfite pośladki mogą zrównoważyć ciężar płodu podczas ciąży i trudy porodu.

Europa również przez pewien czas gustowała w przesadnie wybujałach kształtach. Dlatego kobiety chętnie nosiły „przyprawiane tyłki”, uzupełniając tym samym braki natury. Z czasem jednak miejsce wybujałych kształtów zajęły wysmukłe, chude niewiasty. Ale i w środku Europy, w dobie chudych i płaskich modelek, pulchne kobiety uzyskują wysokie notowania na „rynku seksualnym”. Podobno panie o obfitych pośladkach mają piękną skórę i gęste lśniące włosy, a także nie opuszcza ich nigdy pogoda ducha. Zwykle też szczęśliwiej układają sobie życie seksualne.

Tematy z forum:

Wymowne cztery litery

Bez względu na rozmiary i kształty, pupa pozostaje w dalszym ciągu bezkonkurencyjnym środkiem uwodzenia. Wiedzą o tym nie tylko specjaliści od reklamy i projektanci mody, ale i wszyscy mężczyźni. Ruchy tylną częścią ciała mają znaczenie w każdym tańcu, niezależnie od kultury. Niosą w sobie bowiem niezwykle silny ładunek erotyzmu i zmysłowości. W ten sam sposób poruszają się współczesne striptizerki i zawodowe tancerki np. podczas karnawału w Rio, a także amatorki tańca na imprezach techno.

Kobiety XXI wieku nie życzą sobie i unikają wybujałych kształtów. Aby zbliżyć swoje ciało do perfekcji, gotowe są poświęcić czas, zdrowie i fortunę. Potem z wdziękiem wabią mężczyzn, kołysząc biodrami. Pośladki również nie lubią siedzącego trybu życia. Sport i seks wpływają dobroczynnie na ich jędrność. To z kolei silniej przyciąga mężczyzn.

Pokrewne artykuły