Co mówić kobiecie po seksie

To, że zafundowałeś swej kobiecie miłe chwile w pościeli, nie znaczy, że sprawa jest już załatwiona. Mile wspominając niedawną rozkosz, zabaw ją słodką łóżkową pogawędką. Wiele się nie namęczysz, a skorzystacie oboje. Wypróbuj poniższe seksowne zdania.

To było niesamowite.

Wiesz, że wasz seks był super i w głębi duszy ona też to wie, a jednak, twoja kobieta chce usłyszeć z twych ust, jakie to było "niewiarygodne". Dlaczego? Cóż, my kobiety, też się martwimy jak wypadłyśmy, dlatego dziewczyna potrzebuje twojego zapewnienia, że jest dobra w łóżku. A im więcej pozytywnych komentarzy od ciebie usłyszy, tym bardziej będzie pewna siebie w seksie. Co oznacza, że będzie chciała się kochać częściej.

Ale masz sexy ciało!

Zawsze zbierasz punkty, gdy mówisz dziewczynie, że jest seksowna, ale te słowa mają szczególną wagę, gdy przed chwila skończyliście się kochać. Wtedy kobieta czuje się krucha i obnażona, dlatego komplement pod adresem jej ślicznego brzuszka czy pupy podniesie jej pewność siebie i sprawi, że nago będzie czuła się swobodniej.

Jak długo miłość może być intensywna i podniecająca? Choć można usłyszeć stwierdzenia, że przez całe życie nic się nie zmieni, nie wydaje się to prawdopodobne, ponieważ stan miłosnego oczarowania jest ściśle związany z wrażeniem nowości i odkrywania nieznanych horyzontów.

Co tam u ciebie?

Faceci nie znoszą pytań z gatunku: "O czym tak myślisz?" ale kobiety je uwielbiają. Zadając dziewczynie takie pytanie tuż po seksie, pokazujesz, że naprawdę zależy ci na niej i interesujesz się nią jako człowiekiem, a nie tylko kawałkiem ciała. A gdy dasz jej się wygadać, będziesz miał spokój z "poważnymi rozmowami" przez co najmniej 24 godziny.

To jak masz na imię?

Wiem - co myślisz: "Co ona tu pisze?!". Spokojnie, czytaj dalej. Oczywiście, nie próbuj tej odzywki na dziewczynie, którą dopiero poznałeś, ale jeśli palniesz takie coś kobiecie, z którą jesteś już jakiś czas, ona nieźle się uśmieje. A seks to przecież również zabawa. Gdy więc, już po wszystkim zaczynasz się wygłupiać, wprowadzasz do waszej sypialni figlarność i humor. Twój żarcik nie tylko poprawi wam nastroje, ale też zacieśni więź między wami, dowodząc, że potraficie najpierw namiętnie się kochać, a potem razem się wyluzować.

Odpowiedzi:

Mam 21 lat i doświadczenie z czterema wcześniejszymi chłopakami. Czy powinnam o tym wspomnieć mojemu obecnemu chłopakowi, szczególnie, że jest on raczej starej daty?

Zależy to wyłącznie od ciebie, nie ma jednak powodu, aby się tego wstydzić. Oczywiście lepiej jest to wyjaśnić na początku waszego związku, aniżeli dawać szansę, że partner może to odkryć sam jakiś czas później, jeżeli twój chłopak pomyśli o tobie jak najgorzej, to oznacza, że nie postrzega on ciebie takiej jaka jesteś, ale raczej kieruje się fantazjami ciebie dotyczącymi. Tak długo jak nie będziesz go niekorzystnie porównywała ze swoimi wcześniejszymi sympatiami, może się okazać, że będzie to traktował jako komplement. Bądź co bądź wybrałaś go na podstawie doświadczenia.

Pokrewne artykuły