Home
 


do nowicjuszy
miłość
super sex
świat uczuć
poradnik
ciało
zmysły
rozrywka
poznajmy się
forum dyskusyjne
nowości
kontakt

Poradniki:

 • Twój pierwszy raz
 • Pozycje erotyczne
 • Antykoncepcja

 • Instrukcja gry w pokera

  https://agnieszka.com.pl/cgi-bin/agnieszka/web_poker/poker.pl link

  Zakładanie nowego użytkownika:

  Aby mieć możliwość gry w pokera każdy nowy użytkownik musi przed swoją pierwszą grą założyć konto. W tym celu na stronie logowania do gry należy w polu użytkownik nadać nazwę wymyślonego przez siebie pseudonimu, imienia itp. a w polu hasło ustalić swoje hasło dostępowe do konta (dowolne wymyślone przez siebie) oraz po wpisaniu tych danych w polach wcisnąć klawisz: nowe konto

  Jeśli użytkownik o takim nicku jest został już wcześniej zarejestrowany pojawi się okno z komunikatem: W czasie logowania napotkano następujący problem: Użytkownik xxx jest już zarejestrowany, wybierz inny login. Wtedy należy w polu nazwa wpisać inną nazwę użytkownika (wymyślonego przez siebie) który nie zopstał jeszcze zarejestrowany w grze.

  Logwanioe do gry:

  Aby kontynuować grę rozpoczętą wcześniej należy w polu logowania podać swoje (ustalone i zapisane wcześniej dane: użytkownik i hasło) oraz wejść do gry klikąc klawisz wejdź. Stan konta użytkownika jest zapamiętywany w grze na stałe (nawet po wylogowaniu) Jeśli posiada się dużą liczbę punktów zostaje się wpisanym do rankingu w grze. <RANKING>

  Gra - zasady i stawki:

  Po rozpoczęciu gry jako pierwsza stawka początkowa jest liczba (1 punktów) Po rozdaniu kart można dokonać części ich wymiany zaznaczając pod kartą pole <zaznacz do wymiany> karty nie zaznaczone pozostaną po wymianie nie zastąpione innymi. Jeżeli nie chcemy wymiany kart nie zaznaczamy żadnej karty. Klikamy klawisz <wymien/zatwierdz> Na górze strony pojawi sie komunikat czy jest to wygrana czy przegrana i jaka jest stawka płacona lub odebrana z konta. Po nowym rozpoczęciu gry stan konta wynosi 100 punktów - po kolejnym zalogowaniu stan ten wynosi tyle ile się uzyskało poprzednio punktów w grze. Przed każdym rozdaniem ustala się stawkę w grze (tak jak w prawdziwym pokerze) oraz klika klawisz <rozdaj> Pod klawiszem <rozdaj> znajduje się <ranking> oraz <tabela> ranking pokazuje użytkowników którzy najwięcej wygrali oraz najwięcej stracili (przegrali) w tej grze.

  Tabela pokazuje stawki płacone lub odbierane przy wygranej/przegranej

  Niestety w programie nie działa obecnie jedna funkcja (aktualizacja rankingu) Pomimo że próbowałam to naprawić nie udało mi się. Jeśli uda mi się znaleźć kogoś kto będzie potrafił to naprawić (w skrypcie źródłowym perla - cgi) to oczywiście usunę ten mankament.

  https://agnieszka.com.pl/cgi-bin/agnieszka/web_poker/poker.pl link


   
  home mapa