Zabawki do seksu analnego

Gdy masz już doświadczenie w seksie analnym i stymulacja pupy nie jest dla ciebie problemem możesz szukać nowych dróg do przyjemności jakich można czerpać z tego rodzaju seksu. Poniżej przedstawione jest kilka sposobów, aby w wyrafinowany sposób osiągać zadowolenie seksualne.

Spróbuj zabawek erotycznych.

Wibrator można wykorzystać w trakcje seksu, meżczyzna ma tylko jednego penisa, a kobieta ma dwie dziurki lubiące stymulację. Partnerka sama powinna ocenić co woli, wibrator w pochwie, czy w pupie. Może to być ten sam wibrator, powinien jednak być umyty jeśli był on w pupie zanim zostanie włożony z przodu (do pochwy). Wybierając wibrator zastanówcie się wspólnie jaką średnicę wybrać. Istnieją zabawki tak wąskie jak mały palec i aż tak szerokie jak cała dłoń. Do pobudzania analnego najlepiej nadają się wibratory średnicy do dwóch palców.

Tematy z forum:

Popularną zabawką jest tak zwana zatyczka. Jej kształt jest taki, że po włożeniu pozostanie ona samoczynnie na swoim miejscu. Jest to trochę jak wibrator z małym przewężeniem w jednym miejscu, zwieracz odbytu zaciśnie się na tym przewężeniu i uniemożliwi wyśliźnięcie się zatyczki z pupy. Nadaje się ona idealnie gdy kobieta lubi uczucie wypełnienia lub aby rozluźnić pupę przed stosunkiem.

W przygotowaniu do stosunku bardzo dobre są też specjalne kulki (kulki gejszy). Są to dwie kulki na sznurku, które wkłada się do środka, mają one w sobie specjalny mechanizm (mniejszą kulkę wewnątrz większej kulki), tak że w czasie gdy kobieta chodzi, poruszają się lekko w jej odbycie, rozbudzając podniecenie. Można także kupić kulki z wibracją elektryczną, działają one jak wibrator, ale taki który jest w całości w środku (przez pupę wychodzi tylko kabelek do wyłącznika) coś jak wibrujący tampon.

Inne kulki natomiast, mają odwrotne zastosowanie, są to zwykłe kulki, małej średnicy, ale jest ich więcej. Wkłada się je do środka, a następnie pociągając za sznureczek wysuwa powoli jedna za drugą wywołując przyjemność przez stymulowanie zwieracza. Można je włożyć do środka i wyciągać w czasie orgazmu, co szalenie intensyfikuje rozkosz.

Pokrewne artykuły