Co o tym myslicie?Mozecie mnie ukrzyzowac :(( !!!!!!

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

didi_16
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2006, 10:46
Skąd: aaaaaaaa
Płeć:

Postautor: didi_16 » 31 maja 2006, 22:00

Dwa lata temu przechodziłam przez to samo co to, świat się kompletnie zawalił, całymi dniami przesiadywałam u koleżanek i ryczałam.... One robiły wszystko bym zrozumiała, że nie był tego wart... Ja oczywiście nie chciałam i bardzo długo go prosiłam o szanse, ale za tydzien widziałm go już z inną dziweczyną... :( Serce pękło na pół, ale postanowiłam sie pozbierać. Później rozeszliśmy sie do różnych szkół i w ogóle nie widywaliśmy. Od jakiegoś czasu, spotykamy się (ale bardzo rzadko, tak tylko żeby pogadać). I jakiś czas temu dzwonił do mnie i się spotkaliśmy... wiesz co mi wtedy powiedzieł... że z żadną inną dziweczyną nie było mu tak dobrze jak ze mną i w żadnym kolejnym związku nie czuł się tak dobrze jak w naszym....
Większość facetów docenia nas dopiero po tym jak nas stracą.... On jeszcze za Tobą zatęskni... uwierz;) i uśmiechnij się;)
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 31 maja 2006, 22:11

didi_16 pisze:On jeszcze za Tobą zatęskni...

a mnie sie wydaje, ze niestety nie... bo klamstwa to cos o czym nie da sie tak latwo zapomniec i przejsc do porzadku dziennego :|
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 maja 2006, 22:13

mrt pisze:baby się oglądają hobbystycznie - tak to nazwijmy. Faceci dopiero wtedy, jak to napisałam.

Pitolisz Martuś ;P
Zazwyczaj to facet jest opoką związku.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 31 maja 2006, 22:16

No może nie łatwo zapomnieć...ale niekoniecznie musi to być przyczyną rozpadu związku.

Ja miałam to szczęście przyłapać chłopaka na kłamstwie <mlotek> i jeszcze mi się w żywe oczy wypierał.I też początkowo myślałam,że nie chce go znać.

Ale wiadomo,każdemu zdarza się błądzić...wybaczyłam i jest extra <banan>

Czasami warto jest dać komuś drugą szanse :>
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 maja 2006, 22:39

jagunia pisze:Czasami warto jest dać komuś drugą szanse

Ale tylko jedną ;P
Potem to recydywa.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
megane
Maniak
Maniak
Posty: 762
Rejestracja: 22 maja 2006, 13:13
Skąd: z południa
Płeć:

Postautor: megane » 31 maja 2006, 23:25

Poweim szczerze, że ja kiedyś prosiłam faceta, żeby do mnie wrócił. Nie dopuściłam nawet do siebie mysli, że on się nie zgodzi. To się da zrobić i wyjść z tego z twarzą, ale na pewno nie w ten sposób. Po pierwsze trzeba poczekać trochę czasu, przemyśleć pewne sprawy i dać jemu ten czas też, później grunt wybadać...
Po drugie... boshe, gg to przekleństwo dziejszej młodzieży, serio. Do faceta, który w ten sposób chce ze mną rozmawiać o powaznych sprawach zupełnie tracę szacunek.
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 31 maja 2006, 23:32

Mysiorek pisze:mrt napisał/a:
Faceci to nie baby. Z reguły oglądają się za inną, bo coś jest nie tak w związku.

Pierwsze słyszę Wg mnie, to zawsze baby tak robią. A facet stara się ratować jeszcze.
zgadzam sie z mysiorkiem, tyle co ja już sie naczytałem historii na tym forum to wiem że tego nie da sie zaprzeczyć
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 31 maja 2006, 23:37

megane pisze:Do faceta, który w ten sposób chce ze mną rozmawiać o powaznych sprawach zupełnie tracę szacunek.

A do babki? :>
Chyba nie kumasz, że on nie chciał kłapać :|

[ Dodano: 2006-05-31, 23:49 ]
WYNIK tej potyczki słownej w topiku: 88:31
On: Ona
Jakieś wnioski?
<hmm>
Kto przegrał : kto wygrał ?
No ludzie... <regulamin>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2006, 00:24

Rish pisze:ja bym na twoim miejscu sprobowal jeszcze raz
To juz od razu zablokuje CIe na gg ;P
smutna pisze:czy wy tez mieliscie tak,ze caly dzien jest w miare ok,ale nadchodzi taki moment,w ktorym po prostu musicie sie wyplakac??Czy to jest normalne?Kiedy to minie?;/
Nio. Za jakis czas. Miesiac, dwa pol roku 2 lata? To indywidualna sprawa.
smutna pisze:To tak jakby dawal mi niepotrzebna,zgubna nadzieje
Nie to tak Ty odbierasz. Ja w tym zadnej nadzei nie widze.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 01 cze 2006, 08:24

runeko pisze:Nie Ty mnie bedziesz po smierci ocenial wiec.... To taka anegdotka byla

Ale mam prawo teraz, wiec...
mrt pisze:Mysiorek, baby się oglądają hobbystycznie - tak to nazwijmy. Faceci dopiero wtedy, jak to napisałam

Bullshit. Ja sie nigdy bedac w zwiazku nie ogladalem. Zaczalem dopiero, kiedy zwiazek sie skonczyl. Legla Twa teoria Martusia :D
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 01 cze 2006, 08:56

Wiec Hero Twojej lasce należałoby zazdroscic tak wiernego faceta :) Jednak nie wyklucza to że wiekszość facetów mimo zobowiązań jakiś tam oglada się z nódów(?), z przyzwyczajenia(?), alboz przez naturę, która tak panów stworzyła :P
OnlyJusti
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 01 cze 2006, 09:48

onlyjusti pisze:Wiec Hero Twojej lasce należałoby zazdroscic tak wiernego faceta :) Jednak nie wyklucza to że wiekszość facetów mimo zobowiązań jakiś tam oglada się z nudów(?), z przyzwyczajenia(?), alboz przez naturę, która tak panów stworzyła :P

Dokładnie!!!Ci którzy mają trochę oleju w głowie robia to tak żeby ich kobieta o tym nie wiedziała :P.Jesteście wzrokowcami Haro i tego się nie wyprzesz :P
Carpe diem!
npr
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 08 wrz 2005, 15:45
Skąd: polska
Płeć:

Postautor: npr » 01 cze 2006, 10:28

Tak czytam i czytam i nigdzie nie widze, aby gdzies smutna napisala, dlaczego koles chce z nią zerwac? Napisano to gdzies? Bo jesli go zdradzila z kimś innym, a tak wnioskuje z gatki, no to kurka sie nalezalo i nie ma co sie chlopakowi dziwic
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2006, 14:18

npr pisze:dlaczego koles chce z nią zerwac?
Koles juz z nia przed ta rozmowa zerwal, anei dopiero zamierza.
smutna
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2005, 10:25
Skąd: Elbląg
Płeć:

Postautor: smutna » 01 cze 2006, 14:24

dostalam od niego zyczenia urodzinowe...nie odpisuje :/ zal mi na niego kasy <diabel>
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2006, 14:26

Mily gest z jego strony. :) N aplus z pewnoscia :)
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 01 cze 2006, 14:40

smutna pisze:dostalam od niego zyczenia urodzinowe...nie odpisuje :/ zal mi na niego kasy <diabel>

Tak trzymać.Jak koniec to koniec.Poza tym nie musisz odpisywać na życzenia,hehe :)
A i wszystkiego dobrego <browar>
Carpe diem!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2006, 14:44

Moim zdaniem to wypada odeslac chociaz dziekuje. ale moze tylko mnie tak wychowano <niewiem>
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 01 cze 2006, 14:47

Szczerze...to może wyślij mu chociaż sygnałka,że dostałaś.
moon ja jakbym miała odpisywać na wszystkie eski z życzeniami to by mi karty zabrakło :P haha
Poza tym...jeśli chce sprawę zakończyć to lepiej niech się nie odzywa :|
Carpe diem!
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 01 cze 2006, 14:54

KocurekV pisze:Poza tym...jeśli chce sprawę zakończyć to lepiej niech się nie odzywa :|
On tylko zyczenia zlozyl. :| Jak sie spotkaja pryzpadkiem na ulicy tez maja przejsc obok siebie udajac ze sie nei znaja? No ludzie toz z takim zahcowaniem to do piaskownicy :/
Awatar użytkownika
saker33
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 389
Rejestracja: 02 maja 2006, 21:18
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: saker33 » 01 cze 2006, 15:01

ja bym puscil na miejscu smutnej sygnal..

didi_16 pisze:z żadną inną dziweczyną nie było mu tak dobrze jak ze mną i w żadnym kolejnym związku nie czuł się tak dobrze jak w naszym....
Większość facetów docenia nas dopiero po tym jak nas stracą....
ehh ja wlasnie wczoraj docenilem. jednak teraz sam nie wiem na czym stoje.czy to klotnia czy to koniec...boje sie cokolwiek zrobic..
"...dziewczynka, gdy stanie się kobietą, będzie wiedziała, jak poruszać się w świecie."
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 01 cze 2006, 15:05

moon nie przesadzaj z tą piaskownicą.
Dla mnie koniec to koniec i tyle.
Carpe diem!
smutna
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2005, 10:25
Skąd: Elbląg
Płeć:

Postautor: smutna » 01 cze 2006, 15:24

Tego smsa dostalam przed 8,ale bylam w pracy o odebralam go o 14.Jesli teraz odpuszcze mu syg to pomysli,ze znowu cos od niego chce :/
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 01 cze 2006, 15:29

Ja bym odp krótko i rzeczowo - DZIĘKUJĘ i zadnego smska wiecej!! Skończył w końcu znajomość a czymś takim tylko nie pozwala Jej o sobie zapomnieć, czysta głupota, normalnie dziecinne zachowanie z jego strony :/ smutna jak masz żyć od nowa bez niego to nie pozwól sie wciagać w jakieś koleżeńskie smski z byłym, to po prostu nie wypali :/
OnlyJusti
smutna
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2005, 10:25
Skąd: Elbląg
Płeć:

Postautor: smutna » 01 cze 2006, 15:33

onlyjusti pisze:Ja bym odp krótko i rzeczowo - DZIĘKUJĘ i zadnego smska wiecej!! Skończył w końcu znajomość a czymś takim tylko nie pozwala Jej o sobie zapomnieć, czysta głupota, normalnie dziecinne zachowanie z jego strony :/ smutna jak masz żyć od nowa bez niego to nie pozwól sie wciagać w jakieś koleżeńskie smski z byłym, to po prostu nie wypali :/


To prawda...Nie pozwala mi o sobie zapomniec...Po jaka cholere sie odezwal? :/ Jestem na niego zla...Zamierzac rozpoczac nowe zycie...bez jakichkolwiek kontaktow z nim...On sie moze odzywac...Ja bede milczec...
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 01 cze 2006, 15:34

smutna, przede wszystkim wszystkiego najlepszego <browar> tez mam dzisiaj urodzinki :P :) a co do tego smsa, ja mysle, ze powinnas napisac cos w stylu "dzieki paap" zeby zobaczyl ze go olewasz.
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?

Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 01 cze 2006, 15:37

smutna dobrym wyjściem bedzie zmienić numer wtedy nie będzie prowokował Cię do myślenia o nim przez te niepotrzebne smsy, bedziesz spokojniesza, szybciej zapomnisz!! a i właśnie - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ W DNIU URODZIN WAM OBU <kwaitek> :)
OnlyJusti
smutna
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2005, 10:25
Skąd: Elbląg
Płeć:

Postautor: smutna » 01 cze 2006, 15:38

Sasetka pisze:smutna, przede wszystkim wszystkiego najlepszego <browar> tez mam dzisiaj urodzinki :P :) a co do tego smsa, ja mysle, ze powinnas napisac cos w stylu "dzieki paap" zeby zobaczyl ze go olewasz.


Ja Tobie rowniez zycze wszystkiego co najlepsze :*
Wiesz...moim zdaniem pomysli,ze go olewam jesli sie w ogóle nie odezwe <fuckoff>
Awatar użytkownika
KocurekV
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 310
Rejestracja: 14 maja 2006, 13:52
Skąd: Heaven
Płeć:

Postautor: KocurekV » 01 cze 2006, 15:40

onlyjusti pisze:smutna dobrym wyjściem bedzie zmienić numer wtedy nie będzie prowokował Cię do myślenia o nim przez te niepotrzebne smsy, bedziesz spokojniesza, szybciej zapomnisz!! a i właśnie - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ W DNIU URODZIN WAM OBU <kwiatek> :)

Dokładnie.Zmiana numery to idealny pomysł.Jeśli nie chcesz go zmieniać to przecież na pewnno masz możliwość blokowania połaczeń z wybranym numerem hahaha <evilbat>
Dołaczam się do życzeń i ja.Co prawda smutnej już składałam ale Tobie Sasetce jeszcze nie...Wszystkiego dobrego <browar>
Carpe diem!
onlyjusti
Maniak
Maniak
Posty: 519
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:45
Skąd: zeświata
Płeć:

Postautor: onlyjusti » 01 cze 2006, 15:42

Dokładnie KocurkuV z kazdej nawet najbardziej niewygodnej sytuacji jest wyjście :D
OnlyJusti

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 436 gości