Seks hiszpański – miłość hiszpańska

Wrażliwość piersi zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, jest bardzo zróżnicowana - wielkość bywa nieistotna a przynajmniej drugorzędna, podobnie jak w przypadku narządów płciowych.

Niektóre kobiety w ogóle nie reagują erotycznie na pieszczoty piersi. Zdarza się to nawet u kobiet, których nie można posądzać o oziębłość, inne reagują na bardzo lekkie dotknięcia, a jeszcze inne lubią wyjątkowo intensywne pieszczoty. Mężczyźni bardzo często nadal nie mają pojęcia o znaczeniu piersi albo nazbyt pośpiesznie przechodzą do „niższych” partii ciała.

Musicie trochę poeksperymentować. Piersi kobiety to z reguły bardzo wrażliwa erotycznie część ciała. Najlepsza metoda na ich docenienie, to pieszczenie czubkiem języka lub szczytem żołędzi obszaru wokół brodawki sutkowej, delikatne ugniatanie obiema rękami, lekkie gryzienie, muskanie i ssanie jak niemowlę. Kobieta może pieścić podobnie mężczyznę, stosując dodatkowo bardzo lekkie pocieranie czubkami palców, jednakże brodawki sutkowe faceta są bardziej podatne na ból. Jeśli kobieta posiada na tyle duże piersi, że się stykają, można uzyskać sporą obopólną przyjemność ze stosunku między piersiami. Jest to dobra metoda wówczas, gdy np. kobieta ma miesiączkę, albo dla urozmaicenia tradycyjnego stosunku.

Ułóż swoją partnerkę wpół uniesioną na poduszkach, klęknij nad nią z odciągniętym do końca napletkiem. Albo ty, albo ona przytrzymajcie złączone piersi - trzeba je owinąć wokół trzonu członka, a nie pocierać o nie żołędzia. Członek powinien wystawać ponad piersi sięgając prawie do brody kobiety. Orgazm kobiety - jeśli go ona uzyska, jest tak samo „pełny” jak przy normalnym stosunku i odczuwany wewnętrz. Orgazmy uzyskiwane w wyniku lizania i pieszczenia piersi dają wrażenie pośrednie.

Jednoczesna stymulacja piersi, pochwy i łechtaczki podczas stosunku dostarcza niektórym kobietom najintensywniejszych i najszybszych doznań.

Temat z forum:

Pokrewne artykuły

  • Wzajemna rozkosz w łóżku

    Najlepsza na świecie technika seksualna nic ci nie da, jeśli nie będzie połączona z uczuciem miłości i zrozumienia. Poniższe moje propozycje zakładają, że masz jedną partnerkę i naprawdę ją kochasz...

  • Jak utrzymać udany związek

    Przekonaj się, czy twój związek ma wszystko, by trwać długo i szczęśliwie. Jeżeli odkryjesz, że wasza miłość nie rokuje najlepiej, lepiej przeczytaj ten artykuł...