Analny pierwszy raz, jak zacząć seks analny

Budowa pochwy i odbytu są całkowicie różne. By po raz pierwszy odbyć satysfakcjonujący stosunek analny, musisz poświęcić trochę czasu by przygotować do niego ciało swojej partnerki.

W przeciwieństwie do pochwy, wnętrze odbytu potrzebuje dodatkowego nawilżenia by odbyć stosunek. Kolejną różnicą jest to, że pochwa, chociaż płytka, to w porównaniu z odbytem jest rozciągliwa. Przy stosunku pochwowym docierając penisem do sklepienia pochwy, możesz ją rozciągnąć lekko napierając tak, by wejść do końca. Przy stosunku analnym, jeśli kobieta czuje opór, to znaczy, że dotarłeś do końca drogi. Sztuka głębokiego stosunku analnego polega na manewrowaniu tak, by podążać za krzywiznami wnętrza ciała.

Największy kłopot podczas stosunku analnego sprawia pokonanie oporu silnych mięśni odbytu. Bez współpracy ze strony partnerki, to znaczy się rozluźnienia i pozwolenia na penetrację, nie jest możliwe bezbolesne odbycie tej formy zbliżenia. Podstawową rzeczą jest wola partnerki. Twoją rolą jest przygotować swoją ukochaną do stosunku analnego. Pieszczotami i tym, że zapewnisz atmosferę sprzyjającą miłości.

Jeśli to ma być pierwszy raz, to trzeba oswoić kobietę z tym niesamowitym uczuciem, jakie się przeżywa, podczas penetracji odbytu. Można raczej zapomnieć o seksie analnym podczas pierwszego podejścia. Droga do seksu analnego nie jest taka łatwa. Krok za krokiem, od delikatnego masażu odbytu opuszką palca, poprzez penetrację jednym palcem, aż do pełnego stosunku.

Jak zrobić to pierwszy raz

Przede wszystkim porozmawiać z partnerką, uświadomić jej, na co masz ochotę. Gdy otrzyma się zgodę, najlepiej jest przygotowywać ją powoli do pierwszego stosunku. Można na przykład ofiarować jej masaż. Położyć ją na brzuszku, by masować jej ciało oliwką. Rozbudzić ją głaszcząc ramiona, obudzić żar pieszcząc jej srom, a gdy się odpręży zacząć pieścić jej odbyt. Na początku wystarczy, gdy wsuniesz w nią mocno nawilżony palec. Potem można zacząć ruszać palcem w środku, dołączyć podczas następnych sesji drugi palec. Z czasem, gdy oswoisz partnerkę z trzema palcami, można spróbować odbyć pierwszy stosunek. Kobieta powinna pamiętać, że może pomóc partnerowi rozluźniając się, czy prąc tak jakby się wypróżniała. Innym trikiem jest kasłanie. Podczas kaszlu rozluźniamy instynktownie zwieracz. Jeśli nie uda się tobie wsunąć za pierwszym razem do środka, można spróbować dalszych pieszczot. Wszystko powinno być robione z wyczuciem i delikatnością.

Pierwszy raz nie powinien boleć. Jeśli boli, to znaczyło, że się pośpieszyliście. Proszę potraktować seks analny jak przygodę z coraz to nowymi i coraz intensywniejszymi pieszczotami, która zakończy się stosunkiem. Nigdy nie należy się spieszyć.

Tematy z forum:
Odpowiedzi na pytania:
Myślę, że tak. Oczywiście, jeśli trafią na odpowiedniego nauczyciela - partnera i nie mają mocnych oporów moralnych przed tego rodzajem zbliżeń.
Generalnie zaleca się środki na bazie wody, specjalnie stworzone i sprzedawane do tego typu seksu. Są bardziej gęste i bardziej śliskie.
Nie, jest zalecana, jednak przeważnie nie jest konieczna. Zdecydowanie jednak po takim stosunku twoja partnerka i ty powinieneś mieć możliwość umycia się.
Nie, nie powinien boleć. Może pierwsze kilka razy będzie wiązało się z pewnym dyskomfortem, jednak nie z bólem.
Tak, o ile to nie jest pierwszy, czy drugi raz.
Pewnie dla każdej inne. Jednak dla wielu kobiet to bardzo intensywne, erotyczne doznanie.
Zdecydowanie tak, chociaż orgazm wyłącznie pod wpływem ruchów frykcyjnych członka w odbycie jest dość rzadki. Najczęściej kobieta dochodzi do orgazmu, gdy partner przed stosunkiem analnym poświęca sporo czasu na grę wstępną, i gdy do stosunku dochodzi, gdy partnerka leży na brzuchu. Odbytnica dzieli ściankę z pochwą i w odpowiedniej pozycji stymulacja pochwy poprzez jej ścianę jest całkiem intensywna, co w połączeniu ze stymulacją bardzo wrażliwego na pieszczoty odbytu daje wystarczająco dużo bodźców by zapaść się w rozkoszy.
Tak, jak każda forma seksu.
Nie, po stosunku analnym kobieta może odczuwać wprawdzie lekkie uczucie rozciągnięcia i osłabienia zwieracza, jednak tak naprawdę nie powoduje to problemów, uczucie rozciągnięcia szybko znika. Może się zdarzyć lekkie podrażnienie śluzówki a nawet drobne pęknięcia i otarcia. Nie powinno być po tym śladu po jednym, dwóch dniach. Z czasem, gdy partnerka przyzwyczai się do seksu analnego, nie powinno dochodzić do otarć.
Po prostu wygodna! Zależy to od doświadczenia, kondycji i preferencji partnerów. Warto spróbować kilku pozycji, by znaleźć dla siebie te najodpowiedniejsze.
Seks analny, seks w ogóle, to bardzo intymna i indywidualna rzecz. Najlepiej porozmawiać z nią szczerze o seksie analnym. Wiele dziewczyn nie ma nic przeciwko tej formie zbliżenia. Jeśli jednak nie jesteście ze sobą na tyle blisko by poważnie porozmawiać o seksie, by wyznać swoje potrzeby, fantazje, marzenia, to prawdopodobnie nie jesteście też gotowi na ten rodzaj seksu. Podejście do seksu w tym do seksu analnego wiąże się z wychowaniem. Dla niektórych kobiet i mężczyzn odbyt, seks analny, może być tabu. Nie warto wtedy nalegać, gdyż nakłaniając na siłę partnerkę do seksu analnego, nie można oczekiwać niczego innego jak wielkiego rozczarowania i kaca moralnego.

Pokrewne artykuły