Komentarze dotyczące serwisu

Jeżeli uważasz, że swoją informacją chcesz podzielić się z innymi użytkownikami serwisu agnieszka.com.pl, możesz wyrazić swoją opinię, pochwalić, skrytykować, doradzić zmianę itp.
wpisów: 14 na 1 stronach

Julek - Data: czwartek, 27 października 2016 22:32:59
Wiele sie dowiedzialem - dziekuje bardzo :-)

Robert • robert.nogal600@gmail.com • Z Galerii Przemkowa - Data: wtorek, 11 lutego 2014 10:37:29
Witam. Strona pod względem treści oferuje internautom bogatą wiedzę o relacjach międzyludzkich , a do nich przecież należą ; miłość,uczucia ,seks tak nieodzowne w życiu każdego nas. Poruszanie tak rzeczowo istotnych , za razem ciekawych tematów również dla wielu młodych , i niedoświadczonych ludzi jest pewnym wyznacznikiem zdrowego podejścia do tych kwestii życiowego wyboru , i dlatego zasługuje to na moje słowa uznania . Estetycznie witryna jest bardzo miła w odbiorze ,i zasługuje na miłą opinie . Z tego miejsca; Serdecznie oraz Miło Pozdrawiam :) autorkę strony agnieszka.com.pl Robert.

Mariusz i Ania • Opole - Data: piątek, 08 listopada 2013 10:57:25
Informacje w serwisie są bardzo rzeczowe i w większości ciekawe. Na pochwałę zasługuje brak uciążliwych reklam banerowych, które w wielu serwisach wręcz nie pozwalają czytać treści.

Arkadiusz • Dobrzeń - Data: piątek, 04 października 2013 14:36:35
Ja szczerze i gorąco polecam wszystkim którzy rozpoczynają przygodę z seksem. Tak trzymać!!

Bardier • bardier@o2.pl - Data: poniedziałek, 12 listopada 2012 10:19:14
Witam. Dzisiaj przeczytałem zdecydowaną wiekszość artykułów na stronie. Nie wiem czy to wynika z jakichs feministycznych zapędów (bez obrazy), ale mam wrażenie jakby większość spraw łóżkowych u kobiet polegała na tym, że facet ciągle skacze wokół kobiety, a kobieta nie może w zamian za to skakanie odwdzięczyć się kilkoma rzeczami, typu zwykły masaż, seks oralny dla faceta (rozumiem, że nie każda kobieta lubi, ale skoro facet musi uważać na multum rzeczy, byle by tylko kobieta była zadowolona, to nie widzę problemu by mogła się \"przemóc\" i po prostu oddała trochę przyjemności partnerowi bez jakichkolwiek wyrzutów) i czasem prosty sen po seksie. Co do tego ostatniego to jest dla mnie czasem sporna kwestia, bo rozumiem, kobiety potrzebują przytuleń, całusów, rozmowy itd. Ale właśnie czytając te artykuły zacząłem się zastanawiać, gdzie MY faceci jestełmy w tym wszystkim? Musimy zwracać uwagę na tyle rzeczy by było dobrze, a już w momentach gdzie czystą fizjologią reagujemy (zmęczenie i sen), bo tak jesteśmy zbudowani, nie jesteśmy w pełni akceptowani bo po długim mega angażowaniu się we wszystko, chcemy po prostu odpocząć, a wymaga się od nas serii dodatkowych czynności. Jeżeli tak reaguje większość kobiet, a mnie osobiście też czasem daje się to we znaki, to jest to smutne, bo wychodzi na to, że pomimo tego, iż są faceci, którzy nie chcą zaliczać, a po prostu chcą kochać (Ja do takich należę), to kobiety zachowują się całkiem samolubnie. Czy po prostu polega to na \\\"dogadaniu się\\\" z każdą partnerką? Pozdrawiam

ZBYSZEK • zbige@wp.eu • CIESZYN - Data: sobota, 21 lipca 2012 08:38:46
SUPER STRONKA :D BARDZO LUBIĘ WASZĄ STRONKĘ. BARDZO FAJNE ARTYKUŁY o SEKSIE i BUDOWIE KOBIETY. PAN ZBYSZEK z CIESZYNA.

Misiek • kumitemisiek@op.pl - Data: środa, 30 maja 2012 09:45:52
Witam serdecznie , fachowe artykuły , docierające do czytelników oraz mające dobre podstawy , które są uzasadnione. Jako czytelnik mogę to stwierdzić okiem czytelnika. Pozdrowienia.

Olek • olek-rajch@gmail.com - Data: piątek, 04 maja 2012 10:26:38
Droga Pani Agnieszko, Przeczytałem jeden artykuł z Pani strony - ten o zdradzie. Pozwolę sobie go krótko opisać: mężczyźni zdradzają bo: -są zdobywcami -ich ojciec zdradzał -mają kryzys wieku średniego kobiety zdradzają bo: -partner nie traktuje ich już jak należy i zwraca uwagę na inne -partner nie daje im tyle ciepła ile potrzebują -nie są szczęśliwe w małżeństwie tak, jak myślały że będą, innymi słowy mąż nie uszczęśliwia ich tak jak im się marzyło. Jeżeli mogę pozwolić sobie na krótkie podsumowanie, to z artykułu wynika, że wszystkie przyczyny zdrady, bez względu na to czy jest to zdrada popełniania przez mężczyzn czy przez kobiety, są zawarte w mężczyznach. Sam nigdy nie zostałem zdradzony, jak również nie zdradziłem, więc nie wiem jakie to ciężkie uczucie, oczywiście domyślam się, że bardzo ciężkie. Również rozumiem, że jest to strona skierowana przede wszystkim do kobiet. Jednak uważam, że przedstawianie mężczyzn, nawet jeżeli tylko w tej kwestii, jako jedynych winowajców nie pomoże nikomu stworzyć szczęśliwego, dojrzałego związku Pozdrawiam

Joasia • jana-malcs9707@gmail.com • Z Polski rodem - Data: piątek, 16 marca 2012 23:50:59
W wielu artykulach humorystyczne (ale nie ignoranckie) potraktowanie opisywanego tematu jest świetne. Te tresci naprawde lekko i przyjemnie sie czyta. Gratuluje autorowi lub redaktorom.

Natalia • Nowe Miasteczko - Data: wtorek, 14 lutego 2012 10:17:44
Serwis wartościowy i potrzebny w sieci. Zdecydowanie da się go odróżnić od beznadziejnych w treść serwisów które bazują jedynie na reklamach nabijając sobie użytkowników wręcz kretyńskimi artykułami dla nienormalnych ludzi. Uważam że serwis agnieszka.com.pl nie zaginie wśród setek innych tego typu miejsc w sieci. Trzymam kciuki za rozwój!

Kwieciu_89 • Kwieciu_89@poczta.fm • Mielec - Data: poniedziałek, 07 listopada 2011 09:21:42
Wielkie słowa uznania dla Autorki tego serwisu i tych tekstow. Dopiero teraz prawdopodobnie zrozumiem że do kobiety trzeba miec swoistego rodzaju \"dystans\" i dac coś od siebie w wzniosłych chwilach.. Pozdrawiam Autorkę ;)

Gracja • greduszewska.alina@pnet.pl • Miłkowice - Data: czwartek, 03 listopada 2011 09:19:08
Informacji, porad a także ciekawych spostrzeżeń jest tu taka ilość, że serwis można uznać za lekturę na wiele wieczorów. Kawał dobrej roboty :)

Mattai • mattai@poczta.fm - Data: piątek, 21 października 2011 11:23:47
Lata minęły jak pierwszy raz odwiedziłem tą stronę. To już chyba z 15 lat. Czy było warto to czas pokaże. Albowiem mam swoje lata i jest mi bardzo miło iż marka w sieci która jest już tak długo, stanowi nadal synonim pomocy. Szczere gratulacje, to naprawdę spory szmat czasu , który w jakiś tam sposób, niewątpliwie pomógł wielu. Przypadkiem wiem ze nawet psychologom z życiowego przymusu. Jest mi niemiernie miło odwiedzić stronę po jakimś tam czasie i znów dostrzec powołanie które daje oparcie w trudnych tematach i dyskusjach. Mam dwójkę synów i nie przeczę że dyskusja rozwijana na łamach strony jest konstruktywna i rzeczowa, co pomaga zrozumieć innym wielkie mentalne tabu które było wpajana przez tak zniewieściały świat. Gratuluję i wspieram w wieloletnim projekcie który wydaje mi się powstał, w życiowej sytuacji. Jeszcze raz szczere gratulacje i podziękowania Mattai

Grzegorz • gregory_pabienski@wartosz.net.pl • Stolica - Data: piątek, 21 października 2011 11:20:20
Dużo ciekawego materiału do czytania, chociaż artykuły w większości dla młodzieży (Ja mam już prawie czterdzieche) Najbardziej jednak podobał mi się Artykuł \"Do nowicjuszy\" :P