Jak sprawdzić, czy ona jest dziewicą

Dylemat: jest dziewicą, czy nie? trapi mężczyzn od stuleci. Ale są niezawodne metody na sprawdzenie, czy masz do czynienia z uczciwą dziewczyną. Za skuteczność tych mądrości nie można jednak ręczyć bo jak wiadomo każda dziewczyna jest inna, ale spróbuj - nic nie tracisz!

1.

Starszyzna dawnych plemiona indiańskich przyglądała się wargom sromowym. Najważniejszy jest kolor: jeśli są różowe, to dziewczyna jest czysta. Zabarwienie sinawe lub brunatne wskazuje, że że ktoś jej używał.
Wielkość warg sromowych dopełnia diagnozy: duże charakteryzują rozpustnicę, niewielkie i słabo rozwinięte są ozdobą dziewic.

2.

O czystości panny świadczą też włoski łonowe. Proste i jasnozłociste wskazują na to, że dziewczę stroniło od mężczyzn. Runo kudłate i ciemne sygnalizuje, że w tym piecu niejeden już palił. A im bardziej zmierzwione, tym częściej jego właścicielka oddawała się uciechom cielesnym.

3.

Duże piersi i brunatne brodawki to sygnał, że dla tej pani dziewictwo to już wspomnień czar. Nieduży, skromniutki biust przypominający młodzieńczy trądzik - to dziewica jak malowanie!

4.

Pewną metodą sprawdzania, z kim masz do czynienia, jest próba głosu. Jeśli poproszona o recytację lub zaśpiewanie dziewczyna wydaje z siebie głos niski i chrapliwy - to ani chybi latawica. Panna, której głos jest wysoki i czysty, a brzmi jak dzwoneczki kryształowe - to wzór czystości.

5.

Grzesznicę zdradzi nawet nos. Miękkie skrzydełka sygnalizują, że dziewczyna jest „skonsumowana”. Podobnie, gdy jej oczy są matowe, a poci się jak zapaśnik. To oznaka, że dziewucha - jest grzesznicą!

6.

Niektórzy badacze sprawdzają dziewictwo łańcuszkiem. Obcisły i cieniutki łańcuszek zakładają partnerce na szyję. Jeśli się zerwie, a szyja nabrzmieje, znaczy to, że dziewictwo to historia.

Na to, by dziewczynę po prostu spytać dotąd jakoś nikt nie wpadł...

Pokrewne artykuły

  • Jak zadowolić kobietę

    Odczucia seksualne kobiety i mężczyzny są odmienne. Zrozumienie kobiecych upodobań i uprzedzeń może dokonać cudów w sztuce miłosnej. Co zatem sprawia kobiecie największą przyjemność?...