Problem z popędem :/

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Incognito
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 kwie 2006, 15:16
Skąd: wawa
Płeć:

Problem z popędem :/

Postautor: Incognito » 10 kwie 2006, 15:26

Witam

Mam takie dość nietypowe pytanie,czy istnieją jakieś środki medyczne ( bez recepty) ew.naturalne na zmniejszenie popędu seksualnego <hmm> . W moim przypadku "chcica" stała się dużym problemem i zaczyna przeszkadzać w normalnej egzystencji . <zalamka>
Awatar użytkownika
Kageki
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 07 kwie 2006, 08:01
Skąd: Rzeszow
Płeć:

Postautor: Kageki » 10 kwie 2006, 15:55

hahaha :D skad ja to znam... ^^
sory ze sie smieje... to calkiem wkuzajace... :S
lekami nie ma co sie sprzycowac a pewnie bez recepty nie dostaniesz idz do seksuologa proste on Ci poradzi najlepiej :)
a tak pozatym to najlepiej rob cos. nie siedz w miejscu nie mysl o glupotach jak to sie mowi :P
jak sie zmeczysz jakims sportem np. to nic Ci sie nie bedzie chcialo :)
Obrazek
Hotoke-no kao-mo san.
(Cierpliwość ma swoje granice)
jedno zdanie a wszystko wyjasnia :)
Awatar użytkownika
Rebeca2006
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 392
Rejestracja: 07 kwie 2006, 21:14
Skąd: z tąd :)
Płeć:

a moze sport??

Postautor: Rebeca2006 » 10 kwie 2006, 16:06

Mozesprobuj uprawiac sport to bedziesz mial mniej czasu na myslenie o seksie ?? Albo tak jak juz ktos napisal idz do seksuologa albo... znajdz rowniechetna partnerke :)
"Możesz iść szybciej niż niejeden chciałby biec,
możesz tak, tak po prostu znów zapomnieć się,
nowy dzien zawsze daje nowe życie,
słuchaj, zaufaj sobie jeszcze raz "
Awatar użytkownika
Kageki
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 07 kwie 2006, 08:01
Skąd: Rzeszow
Płeć:

Postautor: Kageki » 10 kwie 2006, 16:09

moim zdaniem sport to bardzo dobre wyjscie :) 1 ze nie bedziesz myslal o glupotach wlasnie (jak trenowalem po 4h dziennie to juz o niczym nie myslalem no chyba ze o kompieli i luzeczku :] ) a 2 to ze troche "podpakujesz" a dziewczynki tez na to leca :) to moze wtedy chetna znajdziesz ^^
Obrazek

Hotoke-no kao-mo san.

(Cierpliwość ma swoje granice)

jedno zdanie a wszystko wyjasnia :)
Awatar użytkownika
Incognito
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 kwie 2006, 15:16
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: Incognito » 10 kwie 2006, 16:22

hehe to samo sobie pomyślałem "Mam za dużo wolnego czasu to pewnie przez to głupoty do głowy mi przychodzą" wiec co zrobiłem, siłka + nadgodziny w robocie + nowe zainteresowania = miesiąc spokoju i co??? i nic jak kiedyś wystarczał mi jeden stosunek na miesiąc to teraz musze co tydzień( ale i tak na drugi dzień w głowie to samo "SEX...SEX...SEX") <zalamka> . Jak tak dalej będzie to z torbami pójdę na zieloną trawkę . Nie moge się na niczym skupić ciągle chodzę rozkojarzony i zaczyna mnie to już wnerwiać. <wsciekly> <wsciekly> <wsciekly> <wsciekly> <wsciekly> <wsciekly> <wsciekly> <wsciekly> <wsciekly> <wsciekly>
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 10 kwie 2006, 16:22

Zawsze możesz się zadowolić sam z sobą :) Też jakies wyjście...
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Kageki
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 07 kwie 2006, 08:01
Skąd: Rzeszow
Płeć:

Postautor: Kageki » 10 kwie 2006, 16:29

dobrze chociaz ze na drugi dzien...a nie zaraz po... :)
wiesz... jeszcze jak mialem z kim to robic to mnie meczylo a teraz jestem sam i jakos mi sie tak nie chce :) ... zawsze jakies wyjscie :]
Obrazek

Hotoke-no kao-mo san.

(Cierpliwość ma swoje granice)

jedno zdanie a wszystko wyjasnia :)
Awatar użytkownika
Incognito
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 kwie 2006, 15:16
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: Incognito » 10 kwie 2006, 16:46

BASH nie mam bardzo kiedy tego robić , łatwiej mi wyskoczyc w godz. pracy na jakiś numerek niz. bunkrować się w łazience i klepać niemca. Wieczorem tez odpada ,nawet jak "go" ładnie <wazne> poproszę to nie wstanie .......przychodzi wieczór i cale napięcie ze mnie schodzi. Natomiast rano wszystko zaczyna się od początku !! <wsciekly>
"zycie to szambo i nigdy perfumerią nie bedzie"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 10 kwie 2006, 17:54

Incognito, sport nic nie da. To nie jest sposób na popęd seksualny. Wręcz spowoduje wzrost libido-zdrowy organizm ma ochotę się rozmnarzać. Zapanować nad libido to jak zapanować na hormonem wzrostu. Jeśli nie chcesz iść do lekarza po brom to pozostaje ci tylko jedno. Zoorganizuj sobie osobnika płci przeciwnej (jeśli tak wolisz może byc tej samej co ty <diabel> ) i daj mu odczuć istnienie twojego libido. Po pół roku jak ręką odjął <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.
I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.
/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 10 kwie 2006, 17:56

Jest jedno forum co to ma leczyc problem erotomanii :D
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Incognito
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 kwie 2006, 15:16
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: Incognito » 10 kwie 2006, 18:21

Błażej to nie jest takie proste.....żeby przygarnoc sobie jakiegoś osobnika ( w moim przypadku płci przeciwnej ) to zadurzo zachodu a i tak wynik nieznany a czas stracony .Co do straceń to sam omal oka nie straciłem jak na 3-spotkaniu wywaliłem do dziewczyny cos takiego <pejcz> "Może posunęlibyśmy nasza znajomość trochę dalej , widzę ze masz na mnie ochotę a ja w sumie nie mam nic przeciwko " <walka> <-czy cos w tym stylu już nie pamiętam ale sens zachowałem.(tak mnie parło ze trudno było wytrzymać)
censored
Ale zaczynamy odchodzić od tematu

Potrzebuje tylko jakiś lek tak tylko żebym przez Ok 3mc nie czuł pociągu do kobiet.Mam ważny projekt do zrealizowania i nie chialbym tego zawalić. <wsciekly>

Co do tego bromu to można to kupić w aptece bez recepty i podpowiedz mi jakieś dawkowanie?

TFA erotomanem to chyba nie jestem ale sam nie wiem, może tak to się zaczyna. :?
FAT podaj mi adres tego forum może tam znajdę swoje panaceum.
<pijak>
"zycie to szambo i nigdy perfumerią nie bedzie"
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 10 kwie 2006, 19:02

Incognito pisze:FAT podaj mi adres tego forum może tam znajdę swoje panaceum.
lepiej nie <boje_sie> to psedukatolickie forum. Jeśli wierzysz w uzdrawiające działanie samobiczowania i leżenia krzyżem to podam adres.
Incognito pisze:Co do tego bromu to można to kupić w aptece bez recepty i podpowiedz mi jakieś dawkowanie?
nawet nie próbuj <pejcz> brom jest toksyczny !!!!
Incognito pisze:Potrzebuje tylko jakiś lek tak tylko żebym przez Ok 3mc nie czuł pociągu do kobiet.Mam ważny projekt do zrealizowania i nie chialbym tego zawalić.
nie dostaniesz skutecznego leku na obniżenie potencji. Tylko na receptę. Droga po takową wiedzie przez gabinet seksuologa. Myślę że generalnie są to leki z grupy uspokojających. Możesz więc spróbować z tymi bez recepty (persen np).
Incognito pisze:żeby przygarnoc sobie jakiegoś osobnika ( w moim przypadku płci przeciwnej ) to zadurzo zachodu a i tak wynik nieznany a czas stracony
jak się chce to można. Osobniki takowe chodzą samopas po ulicach. Szukać pod latarniami <diabel>
Incognito pisze:Co do straceń to sam omal oka nie straciłem jak na 3-spotkaniu wywaliłem do dziewczyny cos takiego "Może posunęlibyśmy nasza znajomość trochę dalej , widzę ze masz na mnie ochotę a ja w sumie nie mam nic przeciwko " <-czy cos w tym stylu już nie pamiętam ale sens zachowałem.(tak mnie parło ze trudno było wytrzymać)
aleś wypalił!! Nic dziwnego że dziewczyna posuneła się do działań przymusu bezpośredniego. Trzeba było bez pytania zbadać jej migdałki językiem i powiedzieć raczej:"jeśli nie jesteś gotowa to mogę zaczekać" <diabel>
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Kageki
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 07 kwie 2006, 08:01
Skąd: Rzeszow
Płeć:

Postautor: Kageki » 10 kwie 2006, 20:59

Incognito pisze:łatwiej mi wyskoczyc w godz. pracy na jakiś numerek

nie masz dziewczyny a wyskakujesz na numerki? hum.. moze wcale nie chce znac odpowiedzi...
Obrazek

Hotoke-no kao-mo san.

(Cierpliwość ma swoje granice)

jedno zdanie a wszystko wyjasnia :)
Tyrese
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 15 lut 2006, 19:18
Skąd: Grodzisk Maz.
Płeć:

Postautor: Tyrese » 10 kwie 2006, 22:17

Ale on tu nigdzie niepisał że niema dziewczyny
Awatar użytkownika
kot_schrodingera
Weteran
Weteran
Posty: 2114
Rejestracja: 21 wrz 2005, 10:18
Skąd: z nikąd
Płeć:

Postautor: kot_schrodingera » 10 kwie 2006, 22:59

Tyrese pisze:Ale on tu nigdzie niepisał że niema dziewczyny
sorki ale odczytałem że niema.Gdyby miał nie zapodawałby tekstów lania godnych.
Patrz, Kościuszko, na nas z nieba raz Polak skandował.

I popatrzył nań Kościuszko i się zwymiotował.

/Konstanty Ildefons Gałczyński/
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 10 kwie 2006, 23:03

Rebeca2006 pisze:Mozesprobuj uprawiac sport to bedziesz mial mniej czasu na myslenie o seksie


Byzydura. Ja jakos jestem uzalezniony od sportu i uprawiam go jak dziki osiolek, ile fabryka dala... i jakos mam chcice praktycznie NON-STOP! Trzeba to rozladowac i koniec.
Awatar użytkownika
Incognito
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 13
Rejestracja: 10 kwie 2006, 15:16
Skąd: wawa
Płeć:

Postautor: Incognito » 11 kwie 2006, 11:58

Co do dziewczyny to fakt nie mam aktualnie , ale nie sadze żeby to była przyczyna .Przez ostanie 3 lata byłem sam i wszystko było wporządku-do ostatnich miesięcy oczywiście.Teraz byle gest nawet nieświadomy ze strony dziewczyny powoduje ze zaczynam się spinać i myśleć o jednym. <sex2>
Dałbym chyba wszystko żeby powrócił ten błogi stan umysły jaki miałem podczas studiów.Żadne "muskanie" "chlipanie" oczkami czy zbereźnie żarciki nie wywoływały nic oprócz dobrej zabawy. <buziaczki> <banan>

Co Waszych rad to spróbuje z tym "persenem" co Błażej30 napomknął może pomoże ;) a jak nie to będzie trzeba schować wstyd do kieszeni i iść do lekarza.

Grrrrrrrr.... <wstydnis>
walezypp
Bywalec
Bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 01 kwie 2006, 23:03
Skąd: Z Polski
Płeć:

Postautor: walezypp » 11 kwie 2006, 12:34

powiem tak jedyny naturalny sposób jak nie masz partnerki jest masturbacja - miałem podobny problem. Najlepiej wyeliminować z domu wszystkie zeczy kojażace sie z seksem. Jak wejdziesz na odpowiednie obroty to nie będzie ci się nawet chciało ja miałem tak niedawno tyle że ja mam partnerkę, ale nei zawsze ona chce a ja chce zawsze. Jakiś tydzień robiłem to bardzo często i pomogło teraz jestem pozytywnie nastawiony czyli 3 numerki tygodniowo i mi wystarcza a wcześniej to dziewczyna się wkurzała bo chciałem co dziennie po 2 razy :P
Awatar użytkownika
Kageki
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 07 kwie 2006, 08:01
Skąd: Rzeszow
Płeć:

Postautor: Kageki » 11 kwie 2006, 15:44

ale nioe przesadzaj ze srodkami uspakajacymi bo zasniesz na stojaco :S
Obrazek

Hotoke-no kao-mo san.

(Cierpliwość ma swoje granice)

jedno zdanie a wszystko wyjasnia :)
Ostry 2
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 27 paź 2004, 13:31
Płeć:

Postautor: Ostry 2 » 13 kwie 2006, 14:17

to co piszesz to normalne, bynajmniej ja tez tak mialem i jedno ci pomoze jak juz sie chajtniesz i futerał bedziesz miał ten sam codzien to spadnie ci poped. ale pozniej bedziesz miale inny problem, kobieta ci zacznie mowic ze kiedys mogles 3 4 razy na spotkaniu a teraz cie tv interesuje i ledwo 1 :)
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 13 kwie 2006, 15:54

Incognito, jak tak to z rana wskocz to burdeliku - sciagniesz gacie a jakas pani za jedyne 50zl lub pewnie nawet za darmo przyladuje ci kopa w orzeszki - na caly dizen masz spokoj <evilbat>

ale fak - czasem cisnie w gaciach jak cholera - chyba za lewarek samochodowy moglby robic

jednak to sie dzieje w mozgu wszystko - sam to nawet zauwazyles
a mozg mozna przeprogramowac - albo kopniakami w orzeszki albo samokontrola

czasami jest niemozliwie ciezko ale da sie wytrzymac

<aniolek>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 332 gości