seks bez zobowiązań

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 20 sty 2006, 15:13

TedBundy pisze:sama80 napisał/a:
Ale co dziwniejsze, tacy mężczyźni, z reguły, na żonę i matkę swoich dzieci szukają raczej kobiety "ułożonej", takiej, która siebie szanuje i "nie jest łatwa".


wiesz i to jest stara i ponadczasowa prawda...nawet ta część moich kumpli, która zmienia panienki co tydzień, twierdzi to samo...te, z którymi się bawią nie nadają się w żadnym wypadku na chociażby dłuższe związki...nie ta liga, nie ta klasa.....

Ta a ci Twoi kumple to oczywiscie wyzsza ciezka do zdobycia i "nie latwa" liga, mimo ze to wlasnie oni zmieniaja laski co tydzien i traktuja je instrumentalnie jak sam piszesz. Wniosek jezeli te dziewczyny sa latwe to Twoi kumple sa tak samo latwi lub nawet bardziej bo maja swiadomosc tego, ze bawia sie z latwymi dziewczynami.

[ Dodano: 2006-01-20, 15:19 ]
TedBundy pisze:wiesz, oni naprawdę "przetestowali" panienki z wielu klas i warstw społecznych.

Kolejny dowod na to, ze wg. Twojego rozumowania Twoi kumple sa latwi <lol>
sama80
Bywalec
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 06 sty 2006, 13:13
Skąd: śląsk
Płeć:

Postautor: sama80 » 20 sty 2006, 17:11

moje ukólny w twoją stone i nie martw się życie jest pełne niespdzianek może cie jeszcze mile zaskoczy

Dzięki Baca.
Andrew pisze:na czym polega ospowiedzialne zycie ?

Odpowiedzialne zycie polega m.in. na przyjmowaniu konsekwencji swoich decyzji i czynów...

Andrew pisze:Baca , Ty to piszesz tak , jak by w swoim zyciu spotkala samych facetów którzy myslą tylo fiutem , i chcieli by ją tylko przeleciec , obudz sie to jest nie mozliwe !

Masz rację - nie tylko takich, ale w większości.
”Oczekuj najlepszego, przygotuj się na najgorsze, bierz to, co przychodzi”
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 20 sty 2006, 17:25

KyLu pisze:Wniosek jezeli te dziewczyny sa latwe to Twoi kumple sa tak samo latwi lub nawet bardziej bo maja swiadomosc tego, ze bawia sie z latwymi dziewczynami.


oczywiście, że mają tego świadomość. Tyle tylko,że w ich percepcji nie istnieją inne i jak mówią "przystosowali się do realiów obecnego świata i nie są w stanie ich zmienić". Wiem, że dziwna argumentacja (sam to im mówię), lecz bardzo,bardzo częsta....

[ Dodano: 2006-01-20, 17:27 ]
Andrew pisze: to kobiety se bawiły twoimi kumplami , a nie odwrotnie , zaś oni sa tk durni ze tego nie zauwazają !


raczej odwrotnie, no gdy zaczynali, reprezentowali bardzo podobne podejście do mojego:) jak mówią mi: "z wiekiem zmądrzeli i im przeszło, teraz oni im mówią naraaaa!!! i mają z tego satysfakcję" koniec cytatu :)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 20 sty 2006, 17:37

baca pisze:Najpierw zrywałem laske jak się ugieła to traciłem do niej szacunek

święte twoje prawo, ale ja jak z kimś sypiam, to lubię jak ma mózg oprócz fiuta jeszcze :-)
TedBundy pisze:teraz oni im mówią naraaaa!!! i mają z tego satysfakcję

nie ma to jak dojrzałe powiedzenie 'naraaa' zęby sobie odbić niepowodzenia <hahaha>
sama80 pisze:Odpowiedzialne zycie polega m.in. na przyjmowaniu konsekwencji swoich decyzji i czynów...

a to jakoś wyklucza seks bez zobowiązań? :-) nie sądzę, o ile się wie jak i z kim.
Dzindzer pisze:a nie mozna przyjac zabawy razem, zabawy która obojgu miala dac przyjemność. Nie mozna przyjac ze oboje zrobili to swiadomie, oboje chcieli i ocenic ( jesli juz ktos oceniac musi) jednakowo

pisałam o tym kilkadziesiąt postów wyżej. tylko takie podejście uważam za zdrowe, żadne bawienie się kimś.
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 20 sty 2006, 18:18

TedBundy pisze:Tyle tylko,że w ich percepcji nie istnieją inne i jak mówią "przystosowali się do realiów obecnego świata i nie są w stanie ich zmienić"

tylko, że oni ten swiat tez tworza, a takie tłumaczenie jest z d** za przeproszeniem.

TedBundy pisze:mają z tego satysfakcję"

zmien kumpli, to zwykli cwaniacy, z chorym sposobem traktowania ludzi, przez takich własnie jest coraz gorzej. Oni sa przedstawicielemi tej zgnilizny moralnej przeciw której tak ostro sie wypowiadasz.
Awatar użytkownika
KyLu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 179
Rejestracja: 03 lis 2005, 00:53
Skąd: Slask
Płeć:

Postautor: KyLu » 20 sty 2006, 18:36

TedBundy pisze:KyLu napisał/a:
Wniosek jezeli te dziewczyny sa latwe to Twoi kumple sa tak samo latwi lub nawet bardziej bo maja swiadomosc tego, ze bawia sie z latwymi dziewczynami.


oczywiście, że mają tego świadomość. Tyle tylko,że w ich percepcji nie istnieją inne i jak mówią "przystosowali się do realiów obecnego świata i nie są w stanie ich zmienić". Wiem, że dziwna argumentacja (sam to im mówię),

Za to browar <browar>
Wybacz, ale dziwnych masz troche kumpli :) Wszystko by bylo spoko (no nie do konca, ale bardziej sensowne by to bylo) jakby oni po prostu te dziewczyny wykorzystywali/korzystali z ich "latwosci" czy naiwnosci, ale za grosz mi to nie pasuje, ze oni robia to co robia i na dodatek maja poczucie jakiejs wyzszosci (moralnej?)...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2006, 01:02

Niestety wielu jest takich facetów...

I dzieki bogu..... <aniolek>

sama80 pisze:co dziwniejsze, tacy mężczyźni, z reguły, na żonę i matkę swoich dzieci szukają raczej kobiety "ułożonej", takiej, która siebie szanuje i "nie jest łatwa".

Czyli np mnie :D
Bo jakos dla zdrowego umysłowo człowieka kobieta która lubi sex nie jest od razu łatwa i nieszanujaca sie :]

baca pisze:ie znam jej ale nie wygląda na trywialna osobe co rzuca słów na wiatr a rozważna z szerokimi horyzontami

Serio? <hahaha>



lollirot pisze:a to jakoś wyklucza seks bez zobowiązań? :-) nie sądzę, o ile się wie jak i z kim.

A z tego co do tej poryz wypowiedzi Samej wyczytałam to właśnie tak.

I ja tam nic nie mam do kobiety, ktora bedac starsza ode o 6 lat w życiu chłopa nie miała w łóżku. Ba!Toż moja babcina tez dziewica a 96 latek ma! I co sie pultam?Ni.
Kwestia tego, ze skoro ktos nei wie czym jest sex [bez zobowiazań ,z nimi mniejsza z tym[ to niech mi nie mówi że 17latek uprawiajacy sex to dziecko. Bo póki co to owa 25latka do sexu nie dojrzala a on moze i tak. I nie ma prawa owa dziewica czuc sie od niego lepsza [gorsza tez nie powinna -jak dla mnei jedynei ubozsza w doswiadczenia] ani go poucząc bo póki co to nie jej bajka. Tak przykładowo. ;) Bo te wypowiedzi Samej pamietam akurat. Oczywiscie, ze jak co poniektorych "dojrzalych" do sexu sie czyta to człek z powodu ich głupoty niemal z krzesła spada. Ale nie zawsze.
Wiec generalnie dla mnie to tak jakbym ja sie wypowiadala na temat latania w kosmos i bycia astronauta. A nie na zasadzie wy robicie to czego ja nie robie, bo ja sie szanuje a wy nie i mi sie nalezy podziw i szacunek. Takie ja odnosze wrazenie.
Bo dziwictwo czy niedziewictwo nie jest zadna przesłanka do szacunku wobec drugiej osoby czy jakiegos podziwu. Żadna... To indywidualna sprawa kazdego czlowieka. No i poza rozumiem, ze stojac po dwoch roznych stronach ciezko spojrzec pod innym kontem stad mi ciezko pojac jak mozna w tym wieku nie zasmakowac sexu a komu innemu moze byc ciezko rozumiejac ze 19latka moze uprawiac sex z milosci z pelna odpowiedzialnoscia tego.


A co do kumpli Teda - to idioci. :]
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sty 2006, 11:33

moon pisze:A co do kumpli Teda - to idioci


chociaż z reguły nie akceptuję ich podejścia, to w tym momencie muszę ich bronić:) To różni ludzie - bardziej wykształceni lub mniej, bardziej lub mniej zamożni, ale z reguły nie mają większych problemów by skutecznie zainteresować i "zakręcić" kobietę.Jako to paru moich kumpli kiedyś w rozmowie ze mną podsumowało innego: "widzisz, z jego aparcycją i przystojnością z reguły niewiele musi mówić, by robiły się panienkom maślane oczy." Widziałem go na własne oczy w akcji - i tak właśnie było:) Swoją drogą, sporo się od nich nauczyłem, mimo że całościowe ich podejście do sprawy to zdecydowanie nie moja bajka. Otwartości, cynizmu, dystansu i złośliwości. Dopasowując te cechy do moich wcześniejszych udało mi się wypracować swoje własne metody:) To naprawdę kumaci życiowo i poukładani faceci....Na pewno nie są idiotami, oni po prostu "przestali wierzyć" w idealne, prawdziwe uczucie. Dla nich to bajeczki i niemożliwość. Tylko tyle lub aż tyle....... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sty 2006, 11:47

TedBundy dla czego inaczej oceniasz swoich kumpli a inaczej kobiety z którymi byli ??
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 21 sty 2006, 11:59

TedBundy pisze:oni po prostu "przestali wierzyć" w idealne, prawdziwe uczucie. Dla nich to bajeczki i niemożliwość.

To się kolesie obudzą za parę lat i poczują się bardzo samotni. Tylko, że wtedy może być już nieco za późno żeby cokolwiek zmienić...
Seks bez zobowiązań to fajna sprawa, ale nie może być sposobem na życie. Nie mówię, że to są idioci (jak twierdzi Moon). Mi jest ich po prostu szkoda. Bo co? Niby zakręcenie dziewczyny to taka ciężka sprawa? Sorry ale nie wydaje mi się. Sam się w takie rzeczy bawiłem.
Utrzymanie prawdziwego związku jest zdecydowanie trudniejsze i godne uznania. Bo seks bez zobowiązań to tylko zabawa, nic wielkiego.

Prawdziwe życie zaczyna się nieco później...
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 sty 2006, 16:52

TedBundy pisze:Na pewno nie są idiotami

Tio Twój poglad ja swój wyraziłam. Ścerwa zarówno w męskim jak i w damskim wydaniu nie trawie :) Bo zaliczac dla zaliczania to jest dokłądnie to określenie dla mnie i oni sa warci z tymi dziewczynami tyle samo. -> 0. :]
Co innego spontaniczy i swiadomy sex bez zobowiazan a co innego na durny bajer sie łapianie lub urzadzanie sobie z tego popisowego nr przesd reszta kumpli.
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 sty 2006, 17:40

Co innego spontaniczy i swiadomy sex bez zobowiazan a co innego na durny bajer sie łapianie lub urzadzanie sobie z tego popisowego nr przesd reszta kumpli.

i tu Ci piątkę przybiję. całe szczęście trafiam na fajnych facetów, nie takich gnojków, dzięki czemu niczego nie musiałam jeszcze żałować. trzeba wiedzieć Z kim [nie kim] się bawić <browar>
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sty 2006, 18:56

moon pisze:Tio Twój poglad ja swój wyraziłam. Ścerwa zarówno w męskim jak i w damskim wydaniu nie trawie Bo zaliczac dla zaliczania to jest dokłądnie to określenie dla mnie i oni sa warci z tymi dziewczynami tyle samo. -> 0.


zrozum, u nich to wychodzi całkiem spontanicznie:) Tzn, gdy spotykają się z różnymi dziewczynami, z reguły dochodzi do sytuacji, że one traktują to zabawowo/a oni są "jedynymi z wielu" i kończy się na niezobowiązującej zabawie w stylu "dziś ta, jutro następna". To skomplikowany związek przyczynowo-skutkowy:) Ich zachowania z reguły są skutkiem pewnego podejścia właśnie dziewczyn, z którymi się spotykają....problem jest w nich, a nie w moich kumplach...:D
<aniolek>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sty 2006, 21:06

TedBundy pisze:Ich zachowania z reguły są skutkiem pewnego podejścia właśnie dziewczyn, z którymi się spotykają....problem jest w nich, a nie w moich kumplach...:D
aniołek

a moze postepowanie tych dziewczyn spowodowanie jest traktowaniem ich tak jak to robia kumple.

Prosze odpowiedz dla czego inaczej oceniasz kumpli, oni sa puszczalscy( jesli mozna w stosunku do kobiet tak pisac to do nich tez) jak jasna i ciemna cholera razem wziete
Awatar użytkownika
lollirot
Weteran
Weteran
Posty: 3294
Rejestracja: 02 maja 2005, 00:52
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: lollirot » 21 sty 2006, 21:30

TedBundy pisze:To skomplikowany związek przyczynowo-skutkowy:) Ich zachowania z reguły są skutkiem pewnego podejścia właśnie dziewczyn, z którymi się spotykają....

a ja dziewczyna zacznie zaliczać facetów, żeby móc im powiedzieć 'naraaa' na skutek pewnego podejscia jakiegoś faceta w jej przeszłości, to też ją będziesz usprawiedliwiał? nie, nazwiesz ją k*rwą. więc czemu kumpli nie nazywasz k*rwiarzami? bo są Twoimi kumplami? a gdzie ideały?
pan nie jest moim pasterzem
a niczego mi nie brak
nie przynależę i nie wierzę
i chociaż idę ciemną doliną
zła się nie ulęknę i nie klęknę.
Awatar użytkownika
mrTea
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 64
Rejestracja: 12 sty 2006, 12:25
Skąd: w-wa
Płeć:

Postautor: mrTea » 21 sty 2006, 21:48

Sorry Ted ale Twoje wypowiedzi są zupełnie bez sensu. Ty na prawdę sadzisz, że poderwanie „łatwej dziewczyny” (żeby jej inaczej nie nazwać) to taki wielki problem. A ci Twoi kolosie to jakieś wielkie ideały? Weź się przestań kompromitować. Naprawdę nie ma co się chwalić takimi kolegami, a Ty ich jeszcze idealizujesz. Przesada....
żyj teraźniejszością, dzień wczorajszy przeminął, jutrzejszy może nigdy nie nadejść...
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 sty 2006, 23:36

Dzindzer pisze:Prosze odpowiedz dla czego inaczej oceniasz kumpli, oni sa puszczalscy( jesli mozna w stosunku do kobiet tak pisac to do nich tez) jak jasna i ciemna cholera razem wziete

lollirot pisze:a ja dziewczyna zacznie zaliczać facetów, żeby móc im powiedzieć 'naraaa' na skutek pewnego podejscia jakiegoś faceta w jej przeszłości, to też ją będziesz usprawiedliwiał? nie, nazwiesz ją k*rwą. więc czemu kumpli nie nazywasz k*rwiarzami? bo są Twoimi kumplami? a gdzie ideały?

mrTea pisze:Sorry Ted ale Twoje wypowiedzi są zupełnie bez sensu. Ty na prawdę sadzisz, że poderwanie „łatwej dziewczyny” (żeby jej inaczej nie nazwać) to taki wielki problem. A ci Twoi kolosie to jakieś wielkie ideały? Weź się przestań kompromitować. Naprawdę nie ma co się chwalić takimi kolegami, a Ty ich jeszcze idealizujesz. Przesada....


Nie o to chodzi:) Łatwe?? To z reguły normalne studentki. Z normalnych rodzin, z pasjami i zainteresowaniami. Rozmawiałem również (przy okazji, w knajpie,jak siedzieliśmy etc) sam z kilkoma z nich. W sumie wykazywały duże podobieństwo do siebie. Wszystkie miały niezłą "korbę" w łebku <aniolek> Akurat nie wszyscy z mych koleżków wybierali (i nadal wybierają) sobie "łatwe"...To, że "łatwe" się okazują (nie na pierwszy rzut oka) i nic konkretnego poza lekką zabawę nie uda się z nich wykrzesać (mimo prób), o wierności od razu można zapomnieć, to już inna bajka...w tym cały idiotyzm i perfidia tej sytuacji, nieprawdaż?? Jeżeli trafiają na takie raz, drugi, trzeci i dziesiąty, to coś jest naprawdę nie tak:) Z nimi, nie z mymi ziomkami <diabel>

To właśnie powtarzanie i przeżycie kilkunastu takich samych sytuacji doprowadza do tego, że w niektórych zabija pewne wartości i wiarę w siłę uczuć:) Z jednej strony szkoda mi ich trochę, z drugiej - naprawdę czasem trzeba być takim sukinsynem, jak oni - by nie zgłupieć. By nie dać się wykorzystać. Zadeptać. Wycisnąć jak cytryna...

Cynizm.Cyznim.Dystans.Dystans. Light. Nie traktuj poważnie, bo to się zemści...... czasami to jedyna słuszna metoda... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 21 sty 2006, 23:49

TedBundy pisze:Z nimi, nie z mymi ziomkami


przy ziomkach tez mozna zapomniec o wiernosci.
TedBundy pisze:naprawdę czasem trzeba być takim sukinsynem, jak oni - by nie zgłupieć. By nie dać się wykorzystać.

nigdy nie chcsiałam byc sukinsynem, czy inna wredota, a miałam okazje, miałam okaje odpłacic światu tym czym mnie poczestował.
Nie usprawiedliwiaj ich zachowania, zachowaniem otoczenia. Siła człowieka polega na tym by być silniejszym niz swiat który nas otacza. łatwo miec zasady w jakims miłym zakadku, ale w zetknieciu z brutalna rzeczywistoscia to jest wyzwanie. zobacz jak w innych watkach oceniasz seks bez uczuc, jak oceniasz takie kobiety, skad wiesz, ze nie mysla yak uja Twoi koledzy. Kazdy ma jakies wytłumaczenie, wymówke. To dorośli faceci, to oni decyduja z kim ida do łózka, to nie życie podkłada im pod fiuty te panny. Zobacz, mówie to bez złosliwości, usprawiedliwiasz ich, traktujesz ich inaczej niz wiekszośc kobiet, wiekszośc osób nie zwiazanych z Toba. Przemysl to
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 sty 2006, 09:00

Dzindzer pisze:nigdy nie chcsiałam byc sukinsynem, czy inna wredota, a miałam okazje, miałam okaje odpłacic światu tym czym mnie poczestował.


może to błąd? Ty umiesz tak postępować, ja nie bardzo :)

Dzindzer pisze:Siła człowieka polega na tym by być silniejszym niz swiat który nas otacza. łatwo miec zasady w jakims miłym zakadku, ale w zetknieciu z brutalna rzeczywistoscia to jest wyzwanie. zobacz jak w innych watkach oceniasz seks bez uczuc, jak oceniasz takie kobiety, skad wiesz, ze nie mysla yak uja Twoi koledzy. Kazdy ma jakies wytłumaczenie, wymówke. To dorośli faceci, to oni decyduja z kim ida do łózka, to nie życie podkłada im pod fiuty te panny. Zobacz, mówie to bez złosliwości, usprawiedliwiasz ich, traktujesz ich inaczej niz wiekszośc kobiet, wiekszośc osób nie zwiazanych z Toba. Przemysl to


można by powiedzieć, że to swoisty znak czasów. Takie postępowanie (zarówno tych panienek, jak i kumpli), to w perspektywie czasowej droga donikąd. Jednak KILKA z ich zasad postępowania (jak dystans i lekki cynizm) przydaje się zawsze. O to mi głównie chodziło...
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sty 2006, 09:20

TedBundy pisze:może to błąd? Ty umiesz tak postępować, ja nie bardzo


Też byś umiał, Ted. <browar>
Nie twierdźmy, że masz złych kumpli. Tylko akurat sposób ich postępowania z kobietami nie jest dobrym przykładem dla człowieka poszukującego swej tożsamości. <browar>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sty 2006, 10:07

TedBundy pisze:może to błąd?


moze i bład, moze głupota i naiwnośc, ale nie umiem sie tak przestawic. Nie bardzo umiem zaprzeczać sama sobie. Nauczyłam sie, ze wielu ludzi msci sie na innych za jakies swoje niepowodzenia, za to, ze ktos kiedys mocno dał przysłowiowego kopa, to jest napedem by dla innych nie miec litosci. Ja nie chce nikogo tak napedzac. Kiedys byłam inna, kiedys zemsta była dla mnie wazna. Kiedys mnie to męczyło, powodowało, ze nie rozwijały sie we mnie pewne pozytywne cech. ale to mój wybór.
TedBundy pisze:to w perspektywie czasowej droga donikąd.

dobrze, że to zauwazyłes, ze oni tez nie są wyjatkowi, lepsi.

TedBundy pisze:Jednak KILKA z ich zasad postępowania (jak dystans i lekki cynizm)

mam dystans do wielu rzeczy, to bardzo pomaga pogodzic sie z wieloma rzeczami, bywam cyniczna, taka juz jedna z wielu moich cech. Teraz sprawa jak sie to wykozystuje, czy dystansuje sie od problemów, czy od odczuc ludzi, co pozwala sie nimi bawic. Czy cynizm wykozystuje sie do obrony, do pokazania głupoty, czy do zabawy innymi, cynicznie ich np. porzucajac jak kumple te laski
Imperator pisze:Nie twierdźmy, że masz złych kumpli.

czy sa źli tego nie wiem, wiem że nie podoba mi sie ich postepowanie w paru sprawach. Moze i zaznali jakis krzywd w zyciu, ale nie poradzili sobie z nimi do konca, to postepowanie nie jest przejawem siły, ale to zwykł mszczenie sie by podswiadomie cos w sobie zagłuszyc. moze to leczenie pewnych kompleksów
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 sty 2006, 10:24

Dzindzer pisze:Moze i zaznali jakis krzywd w zyciu, ale nie poradzili sobie z nimi do konca, to postepowanie nie jest przejawem siły, ale to zwykł mszczenie sie by podswiadomie cos w sobie zagłuszyc. moze to leczenie pewnych kompleksów


Wydaje mi się, że to po prostu ich aktualny sposób na życie i egzystencję. Jak kiedyś rozmawiałem z jednym o fakcie, jak długo tak można niezobowiązująco egzystować, dostałem ciekawą odpowiedź - jak będę miał pieniądze, to całe życie. I nigdy nie będę wtedy samotny".....ot, powalający wniosek... <evilbat>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sty 2006, 12:29

TedBundy pisze:jak będę miał pieniądze, to całe życie. I nigdy nie będę wtedy samotny".....ot, powalający wniosek... .evilbat.


raczej nie bedzie sam. samotnosc co tos zgoła innego, wsród panienek które sa dla kasy, wsród fałszywych przyjaciół człowiek dopiero czuje sie samotny. Dziwie sie, że ty tego nie rozumiesz
adamodewy
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 30 lis 2005, 17:11
Skąd: z Piekła
Płeć:

Postautor: adamodewy » 22 sty 2006, 12:44

Ted, zwykle sie z Toba zgadzałem czytaac Twoje posty. ale tym tazem nie mogę - nie wiem dlaczego tak ich bronisz (swoich kumpli). wg mnie są tacy sami jak te łatwe laski i w moich oczach nic tego nie usprawiedliwia. NIC
Awatar użytkownika
Yasmine
Weteran
Weteran
Posty: 5286
Rejestracja: 10 kwie 2005, 18:40
Skąd: stąd ;)
Płeć:

Postautor: Yasmine » 22 sty 2006, 12:56

adamodewy pisze:nie wiem dlaczego tak ich bronisz

bo to jego kumple.Przeciez nie powie,ze jego najlepsi kumple to idioci, nawet jak tak mysli.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 22 sty 2006, 13:45

Dzindzer pisze:Prosze odpowiedz dla czego inaczej oceniasz kumpli, oni sa puszczalscy( jesli mozna w stosunku do kobiet tak pisac to do nich tez) jak jasna i ciemna cholera razem wziet


Z psychologicznego punktu widzenia to jest tzw. podstawowy błąd atrybucji :)

Osobiście uważam, że szmatą może być tak kobieta jak i facet.
Z Tedem zgadzam się, że "puszczalstwo" (nie piszę o wyskoczeniu na raz, bez zobowiązań, dla obopólnej przyjemności) tak w wydaniu males jak i females jest swoistym znakiem czasów...a konkretniej dorastajacego pokolenia...brr...
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 22 sty 2006, 16:40

Dzindzer pisze:samotnosc co tos zgoła innego, wsród panienek które sa dla kasy, wsród fałszywych przyjaciół człowiek dopiero czuje sie samotny. Dziwie sie, że ty tego nie rozumiesz


widzisz cudzysłów ,w jakim to napisałem:) Problem w tym, że moja brygada nigdy tego nie zrozumie, co najwyżej skwituje rżącym śmiechem ;)

adamodewy pisze:wg mnie są tacy sami jak te łatwe laski i w moich oczach nic tego nie usprawiedliwia


one nie wyglądają na "łatwe" na pierwszy rzut oka:) I tu leży pies pogrzebany.....To dopiero wychodzi po 1,2 spotkaniach,hihihi
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 sty 2006, 16:59

TedBundy pisze:one nie wyglądają na "łatwe" na pierwszy rzut oka:) I tu leży pies pogrzebany.....

Ale gdzie jest problem :| chcą kogos do łóżka na chwilkę lub chwilę i tyle.
Żadnej ideologii.
Ostatnio zmieniony 22 sty 2006, 20:46 przez Mysiorek, łącznie zmieniany 1 raz.
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 22 sty 2006, 20:39

TedBundy pisze:one nie wyglądają na "łatwe" na pierwszy rzut oka:) I tu leży pies pogrzebany.....To dopiero wychodzi po 1,2 spotkaniach,hihihi

tu wychodzi stereotyp łatwej, czyli najczęściej wyzywajaco ubrana blondi z pasemkami, tipsami i w kozaczkach. Te panienki nie są łatwe, raczej chetne, chetna na seks, na zabawe, chca tego tak samo jak ci panowie z którymi sie bawia.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 sty 2006, 20:41

Mysiorek pisze:Rzadnej ideologii.

Żadnej! :>:>

Modkiem jesteś, dawaj przykład. Już drugi raz to samo widzę. :> <evilbat>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.

Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.

Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.

Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 120 gości