PYTANIE...

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
mariusz
Weteran
Weteran
Posty: 2405
Rejestracja: 21 lis 2003, 00:14
Skąd: z Polski:)
Płeć:

PYTANIE...

Postautor: mariusz » 14 maja 2004, 16:48

CZEMU TAK JEST, ŻE ŁADNE KOBIETY PRZYCIĄGAJĄ ZAWSZE BEZNADZIEJNYCH GOŚCI??????
Awatar użytkownika
mikołajek
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 12
Rejestracja: 21 kwie 2004, 12:15
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: mikołajek » 14 maja 2004, 17:39

taka już jest natura ładnych kobiet - co prawda nie wszystkich.

Cześć jest zmanierowana, część leci na kasę i tak można mnożyć. Miałem kiedyś w ogólniaku taką koleżankę, która była oczkiem w głowie rodziców - śliczna, mądra. Chcieli dla niej jak najlepiej - trzymali ją w złotej klatce - a ona na złość rodzicom zadawała się z różnymi palantami. Ale to chyba nie reguła.

Poza tym - jak za łatwo się kogoś zdobywa - to się to olewa. Scenka: fajny chłopak stara się o względy ładnej panienki. Stara się za dwóch. On jest fajny, ona wie, że go może mieć w każdej chwili. I jest drugi koleś - beznadziejny, który już się nie stara - i ona idzie za tym drugim, bo to jest bardziej intrygujące. Gotowa jest sporo poświęcić, żeby tego gostka przyciągnąć do siebie. Im bardziej on ją olewa, tym bardziej się ona stara. Tak to mniej więcej zauważam wśród ludzi.

Najlepiej niech się kobiety wypowiedzą na ten temat.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 14 maja 2004, 18:37

ŁADNE KOBIETY PRZYCIĄGAJĄ ZAWSZE BEZNADZIEJNYCH GOŚCI??????


hmmm niech pomysle,nie wiem czy spotkałam sie w moim najblizszym otoczeniu. Ale wiesz jak kobieta jest ładna to sie podoba nie tylko tym beznadziejnym!!! aaaaa własnie sobie przypomniałam ze znam pare takich zwiazków w których jest odwrotnie tj. przystojny mężczyzna jest z beznadziejna dziewczyna!!
Awatar użytkownika
Kemot
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 377
Rejestracja: 06 maja 2004, 20:00
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: Kemot » 14 maja 2004, 18:40

Mi sie wydaje że mamy do czynienia z tzw. LALKAMI BARBIE co wiedza że są piękne ale wiedzą tylko TO.
Awatar użytkownika
Michał
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 05 kwie 2004, 16:56
Skąd: Amsterdam
Płeć:

Postautor: Michał » 14 maja 2004, 19:13

dla mnie lalka barbie kojarzy się z malowaniem, a skoro kobieta musi się malować aby być piękną czy faktycznie jest piekna??????? a to że ktoś jest z kimś beznadziejnym, ale beznadziejnym dla otoczenia może wynikać z miłości, ale też z miliona innych powodów...
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 14 maja 2004, 19:37

Ej Mariusz! Sugerujesz, że jestem beznadziejny? ;)
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 14 maja 2004, 21:42

dla mnie lalka barbie kojarzy się z malowaniem, a skoro kobieta musi się malować aby być piękną czy faktycznie jest piekna???????


michał chyba mylisz pojecia bo co innego gdy sie dziewczyna maluje by zatuszowac jakies mankamenty (kazda z nas je ma) a co innego gdy wali na siebie tony purdów i innych kosmetyków które to rzekomo upiekszaja!
Awatar użytkownika
Duszek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 03 mar 2004, 17:15
Płeć:

Postautor: Duszek » 14 maja 2004, 23:30

piękna kobieta i beznadziejny koleś.. też się nad tym zastanawiam :-) Bardzo często spotykane zjawisko.. może dlatego, że RÓWNOWAGA W PRZYRODZIE BYĆ MUSI ?
Awatar użytkownika
Michał
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 102
Rejestracja: 05 kwie 2004, 16:56
Skąd: Amsterdam
Płeć:

Postautor: Michał » 15 maja 2004, 10:05

agata pisze:
dla mnie lalka barbie kojarzy się z malowaniem, a skoro kobieta musi się malować aby być piękną czy faktycznie jest piekna???????


michał chyba mylisz pojecia bo co innego gdy sie dziewczyna maluje by zatuszowac jakies mankamenty (kazda z nas je ma) a co innego gdy wali na siebie tony purdów i innych kosmetyków które to rzekomo upiekszaja!


masz absolutnie racje, źle ująłem swoją myśl :)
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 15 maja 2004, 10:58

Bardzo często spotykane zjawisko..


kurcze staram sie poszukac w pamieci taki zwiazek "piękna i bestia" ale jakos nie moge hmmm w jakim ja swiecie zyje ?? ;)
Awatar użytkownika
lizaa
Maniak
Maniak
Posty: 712
Rejestracja: 06 sty 2004, 20:53
Skąd: Poznan
Płeć:

Postautor: lizaa » 15 maja 2004, 19:05

a ja znam z swojego zycia taki przyklad.....hehe
ja czyli inaczej mowiac bestia i Maverick czyli piekna :)
no i jak to wytlumaczyc? hehe....
"szczescia nie kupisz gdy klopoty pietrza sie po sufit"
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 15 maja 2004, 19:11

nie wiem dlaczego ale dla mnie wygląd jest zupełnie nie wazny....miałam i mam to w nosie jak ktos wygląda...wiele razy przekonałam się, że większość "piekności" ma pstro w głowie...mysli jedynie jak sie umalować, w co ubrać itp żeby jeszcze piekniej wygladać a w głowie pstro.
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 15 maja 2004, 22:24

Eeeeeeee tam ! niepowazna jestes ! zyje długo i mam inne zdanie , mówisz jak byś była zazdrosna , i pamietaj to jest twój punkt widzenia , wynikający z nieobiektywnej oceny i niemoznosci poznania danej osoby , nie zawsze to co widzimy ma sie tak jak to widzimy !!
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 maja 2004, 08:17

wynikający z nieobiektywnej oceny i niemoznosci poznania danej osoby , nie zawsze to co widzimy ma sie tak jak to widzimy !!


racja ze często oceniamy ludzi tylko po tym co widzimy a czesto sa to oceny zle. Przyłkad z zycia: jestem w drugiej klasie LO i gdy juz sie dobrze z dziewczynami poznałysmy, zaczełysmy sobie opowiadac o naszych przezyciach z pierwszych dni w owej szkole i co sie okazało,ze dziewczyny ktore sa naprawde ładne dostały metke "co za pinda" albo "ta ale musi byc pusta" a jak sie okazuje sa bardzo miłe inteligentne i wcale nie mysla cały czas o tym by sie malowac i stroic :)
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 16 maja 2004, 11:11

hehehehe Agato przypomniałas mi moje szkolne czasy.....tylko troszke inne powiedzenia były :) wtedy się słyszało ...ale lala, ale rura, ale cimdzia.....
a jak sie okazuje sa bardzo miłe inteligentne i wcale nie mysla cały czas o tym by sie malowac i stroic
nie mozna wszystkich sprowadzic do wspólnego mianownika i oceniac ich z góry...cały czas twierdzę jednak, że ważniejsza zawartość od opakowania ;)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 maja 2004, 12:45

cały czas twierdzę jednak, że ważniejsza zawartość od opakowania


no pewnie ze tak :) szkoda tylko ze czasem jak opakowanie nie powala na kolana ludzie nie chca poznac wnętrza........
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 16 maja 2004, 13:44

szkoda tylko ze czasem jak opakowanie nie powala na kolana ludzie nie chca poznac wnętrza........
po prostu nie wiedzą jak wiele tracą ;) ale uwierz mi zbytnie powodzenie jest straszne :/
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 16 maja 2004, 17:00

ale uwierz mi zbytnie powodzenie jest straszne



hmmm nie wiem nidgy tego nie doswiadczyłam wiec pozostaje mi tylko wierzyc ci na słowo ;)

nie wiedzą jak wiele tracą


za to jak poznaja zawartosc owego opakowania to sa dopiero szczesliwi ze nie zraziło ich "pudełko" ;)
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 16 maja 2004, 23:33

za to jak poznaja zawartosc owego opakowania to sa dopiero szczesliwi ze nie zraziło ich "pudełko"
i to jest najwazniejsze :D
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 maja 2004, 11:52

Bzdury ! dla mnie i dla wiekszosci wszystko jest wazne , a juz na pewno opakowanie ! cóz mki po kobiecie inteligentnej madrej itd. jak bedzie po prostu brzydka ! (dla mnie oczywiscie ) bo wiadomo to co dla mnie brzydkie nie musi byc wcale dla innych i tak ma kazdy !! ZAWSZE KTOS DLA KOGOS BEDZIE BRZYDKI albo ładny ! :) opakowanie jest jak najbardziej pozadane to ładne ! mówienie inaczej jest nieporozumieniem ! a jeszcze przez dziewczyny to już zakłamanie !!
tu choć by , odniosę sie do erotycznego opowiadania jakie wspulnie piszecie !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
MKV
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 09 kwie 2004, 15:03
Skąd: okolice wawy
Płeć:

Postautor: MKV » 17 maja 2004, 14:33

opakowanie jest bardzo wazne... ale ja jak widze opakowanie to czasami mnie kusi zeby zajrzec do srodka i na szczescie sie zdarza ze w ladnym opakowaniu jest ladna zawartosc :)

Dziwie sie tylko tym, ktore majak ladna zawartosc w ogóle nie dbaja o opakowanie. Przeceiz w sklepie jakby ruski telewizor zapakowac w ladne pudlo, a nowiutkiego Panasonica w zwykly karton (oczywiscie nie wiemy co jest w srodku) to ktore byscie wybrali ??
"Niezależnie od sytuacji zawsze broń swoich racji
To dla Twojej informacji, reszta jest owiana tajemnicą
Jedni będą krytykować - inni się zachwycą
Jedni będą Cię szanować - drudzy znienawidzą"

Fenomen - Prawda
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 17 maja 2004, 19:06

opakowanie jest jak najbardziej pozadane to ładne ! mówienie inaczej jest nieporozumieniem ! a jeszcze przez dziewczyny to już zakłamanie !!


krzysiek ty zawsze wszystko wiesz najlepiej............
jakie znów zakłamanie??
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 17 maja 2004, 19:20

A co moze nie mam racji ?? jest tak aż na 95% a skoro aż na tyle to o reszcie raczej sie nie mówi! ;)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 20 maja 2004, 08:39

mówienie inaczej jest nieporozumieniem ! a jeszcze przez dziewczyny to już zakłamanie !!
prosiłam Pana juz kiedys żeby Pan uszanował moje zdanie i nie oskarżał mnie po raz kolejny o kłamstwo.
tu choć by , odniosę sie do erotycznego opowiadania jakie wspulnie piszecie !
Opowidanieb bajeczka...a życie to na szczęście dwie rózne sprawy
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 20 maja 2004, 08:54

Opowiadanie , to bajeczka??? moze i tak , ale to Wy je piszecie i w podzwiadomosci piszecie a raczej przelewacie na papier swe moze marzenia to za duze słowo ale ...? wiec Tajemnica wybacz , moze nalezysz do tych 10-15% wiec po co o tym mówic skoro to znaczna mnejszosc a wyjątki sa wszedzie , ale zeby o nich dyskutować ?? po co jak to wyłamy ! ;) Jeszcze łądnej i inteligentnej dziewczyny z brzydkim facetem jak zyle lat 40 nie widziałem :D wiec po co ta gadzka ! darujmy sobie ! ;)!
NIE MUSICIE DO MNIE PISAC PER ---- PAN ! :)
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 20 maja 2004, 12:34

oooooo własnie sobie przypomniałam ! jest jedna taka para co by mozna powiedziec piękna i bestia ;) ona jest taka ani wielka pieknosc ani totalne dno ot co po prostu dziewczyna a on ........monstrum!!!!!!!!! przepraszam ze tak mówie ale tak sie jakos utarło ze cała szkoła dziwi sie im ze sa ze soba....ja nikogo wole nie oceniac bo sama wiem gadanie jedno a zycie drugie :)

widac krzys ze jednak takie pary sie zdarzaja no ale sama przyznam ze długo myslałam zanim sobie jakąs taka parke przypomniałam :)
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 20 maja 2004, 19:47

Jeszcze łądnej i inteligentnej dziewczyny z brzydkim facetem jak zyle lat 40 nie widziałem
mało widziałes :D
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 20 maja 2004, 21:36

mało widziałes


hihihi oj tajemnica cos mi sie wydaje ze dostaniesz od Krzysia reprymende ;)
przeciez on z nas wszytskich widział najwieciej i najwieciej wie ;)

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Tajemnica
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 174
Rejestracja: 28 kwie 2004, 17:31
Płeć:

Postautor: Tajemnica » 20 maja 2004, 21:38

hihihi oj tajemnica cos mi sie wydaje ze dostaniesz od Krzysia reprymende
no cóz ja tylko wyrazam swoje zdanie :) a Krzyś swoje :)
"...Najlepszym przyjacielem jest ten , kto nie pytając o powód twego smutku , potrafi sprawić , że znów wraca radość..."
agata
Weteran
Weteran
Posty: 1636
Rejestracja: 12 lut 2004, 14:31
Skąd: wielkopolska
Płeć:

Postautor: agata » 21 maja 2004, 06:36

no cóz ja tylko wyrazam swoje zdanie a Krzyś swoje



ze tez Krzys ma w wiekszosci wypadków zdanie inne niz cała reszta ;) no ale zboczyłysmy z tematu :)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BarbaraBix, Melodykix i 176 gości