Rok 2012

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Rok 2012

Postautor: Mona » 21 lip 2006, 15:57

Długo zastanawiałam się nad tym, czy założyć ten temat, bo ja ogólnie jestem sceptycznie nastawiona do "końców świata", których już było przecież kilka. Jednak coraz częściej docierają do mnie wieści (znajomi, książki) o tym, co może wydarzyć się w 2012 roku. Powiem, że zaczynam się bać. Już samo to, że w grudniu 2012 układ planet ma być taki sam, jak w czasie dobrze Nam znanego potopu, nie brzmi dobrze.
Rok 2012 nie ma być rokiem, w czasie którego Ziemia przestanie istnieć (koniec świata), ale już sama wizja potopu, nie nastraja optymistycznie i wiadomo, że zginęłaby wtedy ogromna masa ludzi.
Linki dot. tematu -
http://pl.wikipedia.org/wiki/2012
http://hotnews.pl/artnauka-221.html
http://www.nautilus.org.pl/article.php?articlesid=137
Co Wy o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony 21 lip 2006, 16:00 przez Mona, łącznie zmieniany 2 razy.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 lip 2006, 15:58

każdego z nas czeka koniec świata - gdy zamknie oczy i kiedyś zejdzie z tego padołu. "Innego końca świata nie będzie", jak podśpiewywał staruszek, przywiązując pomidory....
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lip 2006, 16:00

Tedek, a może kilka słów o tym, co napisałam? :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 21 lip 2006, 16:04

Wystarczy jedno - bzdurka :D Już tych końców świata miało być kilkanaście <diabel> Jedyny logicznie prawodopodobny to koniec świata jaki można zaobserwować oglądając film "Ostatni Brzeg" (polecam , przy okazji. Wstrząsający)
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow



Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!



http://www.piotrlabuz.pl/

http://michalpasterski.pl/

http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 lip 2006, 16:06

Coz, czytalem o tym duzo, cieszy mnie ze to nie jest kolejna religijna przepowiednia niczym niepodparta, co mozemy zrobic ? tylko czekac, ale ciekawe ze sie o tym nigdzie glosno nie mowi. Osobiscie smieszy mnie troche dokladna data 21 grudnia i godz 11:11 <hahaha> a czemu nie 11:15 ? :) skad mozna tak dokladnie wiedziec, przeciez takich rzeczy nie da sie okreslic nawet z dokladnoscia do miesiaca a co dopiero godziny i to jeszcze takiej "symbolicznej godziny" 11:11, troche przykoloryzowane moim zdaniem.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lip 2006, 16:07

TedBundy pisze:Już tych końców świata miało być kilkanaście

Czytasz dokładnie? W roku 2012 nie ma być końca świata!
TedBundy pisze:"Ostatni Brzeg" (polecam , przy okazji.

Nie omieszkam obejrzeć.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 21 lip 2006, 16:16

Mona, postaram się trochę Ciebie uspokoić :)

Więc tak.
Jednym z argumentów przemawiających za tym, że to ma być koniec świata jest 21 grudnia 2012 roku - ostatni dzień w kalendarzu Majów. Majowie, twórcy cywilizacji, która nagle się rozpadła, "zniknęła bez śladu" a ich opuszczone miasta pochłonęła dżungla. To zniknięcie, oraz tajemniczość Majów bardzo pobudza wyobraźnię XXI-wiecznych ludzi. Prawda jest taka, że opuścili miasta ze względu na choroby, głód, które były spowodowane "przeludnieniem" miast i niewykształconą dostatecznie gospodarką rolną, niewystarczającą do zapewnienia ciągłości dynamicznego rozwoju wielkich miast (wg szacunków w Tikal mieszkało nawet 200 tysięcy osób). Ale do rzeczy - KALENDARZ MAJÓW. Majowie, tak jak i inne cywilizacje Ameryki Południowej (szczególnie Inkowie), oddawali cześć Słońcu, Księżycowi oraz gwiazdom, uznając je za bogów. Poświęcali więc gros swojego potencjału naukowego na badanie zjawisk astronomicznych. Tak więc kasta kapłanów, najwyższa kasta społeczna w hierarchii Majów, spędziła w sumie kilkaset lat na śledzeniu ruchów ciał niebieskich, osiągając w tym zadziwiającą perfekcję - ich świątynie były budowane wg zasad rządzących kosmosem i służyły do dokładnego obliczania wędrówek ciał niebieskich po nieboskłonie. Rzeczywiście wielkim osiągnięciem ich myśli astronomicznej jest dostrzeżenie pewnego zjawiska w 2012 roku - rzadka koniunkcja planet w Układzie Słonecznym zdarzająca się raz na tysiąclecia. Majowie, będąc w sumie prymitywną kulturą, dorobili sobie do tego bajeczkę o końcu świata, uznając takie zjawisko za "przyjście bogów" czy cokolwiek innego :)

Pseudonaukowcy, wizjonerzy i wróżbici wspominają też o zmianie aktywności Słońca, i oddziaływaniu pola magnetycznego na biegunowość Ziemi. Rzeczywiście, takie rzeczy się już w historii Ziemi zdarzały i powodowały np. epoki lodowcowe. Tylko jednego Ci nasi wróżbici zdają się nie widzieć: takie zmiany nie dzieją się nagle, lecz są procesem trwającym całe tysiąclecia. Za dużo hollywoodzkich filmów katastroficznych w stylu "Pojutrze", gdzie stumetrowa fala zalewa Nowy Jork i wdziera się w głąb lądu...

Więc oto głos racjonalisty :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lip 2006, 16:23

damian24 pisze:Więc oto głos racjonalisty

Ooo, już lepiej. Dziękuję Damianie :)
damian24 pisze:lecz są procesem trwającym całe tysiąclecia.

Sądzisz, że ten proces nie trwa już i to od dawna?
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 21 lip 2006, 16:24

Spodziewane wydarzenia w Polsce

* Ukończenie pierwszego etapu II linii warszawskiego metra (B-9 Rondo Daszyńskiego - B-15 Dworzec Wileński).

Rotfl :D

A co do końca świata? Nie wiem, ale będą to moje 34 urodziny i nie życzę sobie żadnych ekscesów w ten dzień :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
damian24
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 409
Rejestracja: 18 wrz 2004, 12:28
Skąd: z pracy
Płeć:

Postautor: damian24 » 21 lip 2006, 16:50

Mona pisze:
damian24 pisze:lecz są procesem trwającym całe tysiąclecia.

Sądzisz, że ten proces nie trwa już i to od dawna?



Trwa, od milionów lat :)

Od ocieplenia do oziębienia...i tak w kółko. Aktualnie jesteśmy na etapie ocieplania klimatu, który zaczął się bodajże jakieś 20 000 lat temu. Trochę go przyspieszamy emitując gazy do atmosfery, ale bez przesadnej paniki :)
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lip 2006, 17:06

Kubek pisze:Rotfl

<hahaha>
damian24 pisze:ale bez przesadnej paniki

Się postaram <browar>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
White Wolf

Postautor: White Wolf » 21 lip 2006, 17:20

Bzdurki, na które sie nabierają jedynie ludzie ze słabiutką psychiką.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 lip 2006, 17:22

a slyszeliscie audycje z tym profesorem ktory ta teorie stworzyl ? znajde to podrzuce.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
alekz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 153
Rejestracja: 26 maja 2006, 16:16
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: alekz » 21 lip 2006, 19:09

Wczorajszej nocy istoty pozaziemskie przeslaly mi fotografię ilustrującą dramatyczne wydarzenia które mają zakończyć istnienie naszego świata w 2012 roku. Osoby niepełnoletnie i o słabych nerwach proszone są o oglądanie tego zdjecia z szeroko zamkniętymi oczami KLIK .

Końców świata było tylu ilu szalonych astrologów czy wizjonerów. Naginanie faktów, subiektywna interpretacja pewnych zdarzeń, szokujaca wiadomosc w gazecie traktujacej o Paranormaliach, powazniejsze media podaja to jako ciekawostke i iii jesli to to zostaje wysylane jako łańcuszek na GG to musi byc prawda ;] W 2010 roku ten temat bedzie tak popularny, ze glupi amerykanie beda wydawac swoje ostatnie pieniądze na...zapasy zywnosci^^ :) Po tym magicznym dniu cala afera ucichnie, ktos odkryje ze jednak zle zinterpretowano Majów i koniec bedzie 2020.
Prawda jest taka, ze kazdy ma swoj koniec.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 21 lip 2006, 20:45

napisane jest "zaprawde powiadam wam , ani aniołowie w niebie nie znają kiedy koniec swiata nastapi "
Czy jakoś tak <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 21 lip 2006, 20:56

Andrew pisze:Czy jakoś tak

Eee tam, Endrjuł - wszak wszystko się zmienia <banan>
<browar> <przytul> <--- to tak w razie czegoś, gdyby Majowie pomylili się i to jutro coś by piardło <hahaha>
Chyba czas z tym tematem na klozet? <hmm>
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 21 lip 2006, 21:03

Andrew pisze:napisane jest "zaprawde powiadam wam , ani aniołowie w niebie nie znają kiedy koniec swiata nastapi "


i bylo tez cos tam "nie sluchajcie falszywych prorokow".
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Ciekawski
Maniak
Maniak
Posty: 688
Rejestracja: 12 kwie 2004, 23:10
Skąd: A to różnie:)
Płeć:

Postautor: Ciekawski » 21 lip 2006, 22:16

damian24 pisze:Rzeczywiście wielkim osiągnięciem ich myśli astronomicznej jest dostrzeżenie pewnego zjawiska w 2012 roku - rzadka koniunkcja planet w Układzie Słonecznym zdarzająca się raz na tysiąclecia. Majowie, będąc w sumie prymitywną kulturą, dorobili sobie do tego bajeczkę o końcu świata, uznając takie zjawisko za "przyjście bogów" czy cokolwiek innego :)

Głos racjonalisty jest nieco zbyt stronniczy, z tego to względu, że tak jak i głosy innych racjonalistów uważa, że właśnie oto osiągamy apogeum rozwoju ludzkości. Żeby było śmieszniej - tak się składa, że nawet wysoko stoimy tylko i wyłącznie pod względem technologicznym, a cała reszta porządnie kuleje. Państwo Majów powinno stanowić wzór dla dzisiejszych przywódców - państwo troszczące się o obywateli, wręcz wzorowe i doskonale zorganizowane. Jedynym mankamentem jest fakt składania ofiar z ludzi - czyli dość brutalnych rytuałów religijnych. Poza tym nie było w cywilizacji Majów aspektu funkcjonowania państwa, który byłby gorszy pod jakimkolwiek względem od obecnych. Wręcz przeciwnie - był dużo lepszy.
Współcześni astronomowie nie posiadają nawet części wiedzy starożytnych dotyczącej kosmosu. Nic dziwnego - trzymając się kurczowo ram nauki odrzucającej wszystko co nieznane, a mogące prowadzić do poznania - robią postępy w niezwykle wolnym tempie.
Bajeczka o "końcu świata" również nie jest do końca zmyślona, ale po kolei - wszyscy spodziewają się, że w trzy dni obrócimy się w pył i po wszystkim, podczas gdy wiele starożytnych przekazów wskazuje na to, iż mają się rozpocząć zmiany: mające raczej podłoże duchowe, aniżeli skrywające potworny kataklizm.

Zawsze byłem przeciwnikiem powszechnie panującej ślepej wiary w naukę. Nauka była omylna i jest nadal, więc nie uważam jej za żaden wyznacznik. Nie łykam także każdej bajeczki, jaką ktoś chce mi wcisnąć na dany temat. Ten świat skrywa tak wiele tajemnic, które aż się proszą o odkrycie, lecz są one najzwyczajniej w świecie ignorowane. Z prostego powodu - nie pasują do obrazu kreowanego przez naukę. Nie przeczę oczywiście prawom fizyki (choć jak wiadomo teoria względności Einsteina okazuje się błędna - aktualnie jest weryfikowana przez grupę naukowców), choć i te płatają figle. Przykładów jest mnóstwo. Akurat amatorsko fascynuję się starożytnymi kulturami oraz tzw. para-nauką, czyli innym spojrzeniem na świat. Nie zmienia to postaci rzeczy, że niektóre "znane" nam zjawiska już na pierwszy rzut oka "trącą myszką".


Pseudonaukowcy, wizjonerzy i wróżbici wspominają też o zmianie aktywności Słońca, i oddziaływaniu pola magnetycznego na biegunowość Ziemi. Rzeczywiście, takie rzeczy się już w historii Ziemi zdarzały i powodowały np. epoki lodowcowe. Tylko jednego Ci nasi wróżbici zdają się nie widzieć: takie zmiany nie dzieją się nagle, lecz są procesem trwającym całe tysiąclecia. Za dużo hollywoodzkich filmów katastroficznych w stylu "Pojutrze", gdzie stumetrowa fala zalewa Nowy Jork i wdziera się w głąb lądu...

Oczywiście, jednak za bardzo generalizujesz. Opcji jest bardzo wiele. Musiałbyś jednak na ten temat poczytać, bo de facto koniec świata zapowiedział co najwyżej Patrick Geryl, autor książki "Proroctwo Oriona na 2012 rok".

Mona pisze:Rok 2012 nie ma być rokiem, w czasie którego Ziemia przestanie istnieć (koniec świata), ale już sama wizja potopu, nie nastraja optymistycznie i wiadomo, że zginęłaby wtedy ogromna masa ludzi.

Z potopem jest bardzo ciekawa sprawa - bazując na znanych nam tekstach, jak np. Biblia, hinduska Mahabharata, czy jedna z najstarszych ksiag: Księga tzw. Indian Hopi, plemienia rdzennie mieszkającego w Ameryce Północnej, wyciągamy wnioski, że miały miejsce już co najmniej 2 potopy. Są również wskazówki - moim zdaniem dość przekonujące - że potopy zdarzają się cyklicznie, tak jak i zagłada ludzkości, a może raczej: oczyszczenie. Księga RA mówi o tym, że ludzkość powstaje po każdym oczyszczeniu, kiedy to staczając się na skraj zepsucia, odradza się w bólach, aby być może tym razem obrać właściwą ścieżkę. Można tak w nieskończoność, więc z chęcią rozwieję wasze wątpliwości co do symboliki roku 2012 :)
Nigdy nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 22 lip 2006, 07:01

Ja przez 5 lat po oglądnięciu programu naukowego, żyłam ze świadomoscią że w 2003 udeży w ziemie kometa. Okazuje się, ze to wszytsko stek bzdur i niepotrzebne zawracanie sobie głowy... Bo co ma być to będzie i tak tego nie unikniemy... Co lepsi zdążą się tylko wyspowiadać...
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 22 lip 2006, 07:50

paula19 pisze:Ja przez 5 lat po oglądnięciu programu naukowego, żyłam ze świadomoscią że w 2003 udeży w ziemie kometa.

Ciekawe jaki to byłl program naukowy... chyba pseudonaukowy... :>
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 22 lip 2006, 15:00

Oto mamy rok 2006 i osoby wierzące w kolejne przepowiednie wieszczące rychły koniec świata.
Takie coś nazywa się "Ciemnogród".
Proponuję pójść dalej i w czasie burzy wystawiać gołe zadki przez okno celem odpędzenia Szatana.

Ja sam przeżyłem już chyba z 10 końców świata, z czego 4 czy 5 w ciągu jednego roku. Jeden koniec świata więcej albo mniej - mi to bez różnicy.
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 22 lip 2006, 15:04

Cynik pisze:i w czasie burzy wystawiać gołe zadki przez okno celem odpędzenia Szatana

Oszalałeś? Piorun kulisty chcesz do mieszkania zwabić? :|
Awatar użytkownika
paula19
Maniak
Maniak
Posty: 536
Rejestracja: 20 maja 2006, 19:33
Skąd: z nikad
Płeć:

Postautor: paula19 » 22 lip 2006, 15:10

Imperator pisze:Ciekawe jaki to byłl program naukowy... chyba pseudonaukowy...


Kto tam to wie dzieckiem jeszcze byłam...:)
... każda dziewczyna powinna nosić głowę wysoko, z tego powodu, że jest kobietą, że była dla Stwórcy doskonale skończoną poprawką do spartaczonego Adama.
SuperMocher
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 17 lip 2006, 18:11
Skąd: Krakow
Płeć:

Postautor: SuperMocher » 22 lip 2006, 15:13

Ja nie wiem po co sie martwic co bedzie za 6 lat to bardzo duzo czasu. Ja tam sie bardziej martwie wojna w Libanie i Izraelu bo to jest blizsze mojej przyszlości a jak donosza wiadomości nie jest tam za ciekawie.
Awatar użytkownika
Cynik
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 12 lip 2006, 21:43
Skąd: Festung Breslau
Płeć:

Postautor: Cynik » 22 lip 2006, 20:02

pani_minister pisze:Oszalałeś? Piorun kulisty chcesz do mieszkania zwabić?


To stary wiejski sposób praktykowany w Polsce do końca XIX wieku.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 lip 2006, 20:35

Niby czemu my mielibysmy miec ten "zaszczyt" zeby koniec swiata doswiadczyc ? to strasznie egoistyczne ze strony ludzi.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 22 lip 2006, 21:11

Cynik pisze:Takie coś nazywa się "Ciemnogród".

Kogo nazywasz ciemnogrodem i kto tu wierzy?
Temat był poddany dyskusji, jak każdy inny, jak np. "czy można zajść w ciążę przez ubranie?" :)
Ciemnogród, to wtedy, gdy nie pytasz, nie próbujesz rozwikłać, a wierzysz ślepo.
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"



Joe Cocker
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 22 lip 2006, 21:31

Mona pisze:Powiem, że zaczynam się bać.

A stygmaty już są ?? <diabel>

Czego się boisz Siostra? Śmierci? Nie uwierzę. Bo przecież wiesz, że jesteś morderczynią!
Rodząc dzieci skazałaś je na śmierć. Niom.

A data... hmm <hmm> To dobra data :) ... czemu nie? <banan>
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 22 lip 2006, 21:40

Skoro w 2012, to juz po olimpiadzie w Londynie? :]
Bo to niby w grudniu, tak? :]
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 22 lip 2006, 21:41

sophie pisze:Skoro w 2012, to juz po olimpiadzie w Londynie? :]
Bo to niby w grudniu, tak? :]


ale za to Polska zdazy byc mistrzem swiata na Mś ktore beda rozgrywane w Polsce i na Ukrainie <banan> <hahaha>
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 312 gości