*tajemnicze zadrapanie*

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 cze 2006, 19:40

betusia pisze:Dla mnie niepojęte jest natomiast to, że ktoś nie uznaje za prawdę tego, że św.Franciszek czy o.Pio mieli stygmaty. A może i mnie coś takiego spotka?
Osobiście nie chciałabym żeby mnie taka łaska dotkneła bo to wielkie cierpienie, ale przed wolą Boga się nie ucieknie, więc nie będe się sprzeciwiać...


A może się zadrapałaś jak upadałaś z tego drzewa na głowę? <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
WrednyPesymista
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2006, 20:45
Skąd: Z Wredności
Płeć:

Postautor: WrednyPesymista » 19 cze 2006, 19:42

Już to widzę <hahaha> <hahaha>
<aniolek> Święta Betusia <aniolek>
Yasmine, ty się nie śmiej, bo jeszcze kościół nałoż naCiebie jakąś klątwe za naśmiewanie się ze świętej... :>
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 19 cze 2006, 20:10

betusia, zrób zdjęcie i wrzuć je tu....
my jesteśmy jak niewierny Tomasz.... nie uwierzymy dopóki nie zobaczymy. (przynajmniej ja).

nie wiem czy moge spytać, aby Cię nie obrazić, ale może ostanio troszkę bardziej zaszalałaś z chłopakiem.... <diabel> i po prostu nie poczułaś, będąc zajętą czymś innym.....
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 19 cze 2006, 20:32

betusia pisze:Tak też zrobiłam... Martwi mnie, że te rany są niewiadomego pochodzenia.
<hahaha>
Oj betusia betusia..a może masz rozwalony materac i cię odrapał albo coś innego..
<browar>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 19 cze 2006, 20:57

Jawka pisze:my jesteśmy jak niewierny Tomasz.


"błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli"

Pegaz pisze:Oj betusia betusia..a może masz rozwalony materac i cię odrapał albo coś innego..


Mam piękne łóżeczko - nie materac.

Jawka pisze:może ostanio troszkę bardziej zaszalałaś z chłopakiem.... <diabel> i po prostu nie poczułaś, będąc zajętą czymś innym.....


Zaszalałam - ale nie aż tak, żeby do rękoczynów dochodziło... On jest spokojny z natury i nie drapie, ani nie gryzie... może kiedyś się rozwinie dopiero.
Natomiast pewne jest - że wczoraj zadrapań nie było - wczoraj kąpałam się w wannie i leżalam tam tak długo - iż na pewno bym spostrzegła te odciśnięte pazurzyska...

Sir Charles pisze:A może się zadrapałaś jak upadałaś z tego drzewa na głowę?
Daruj sobie złośliwosci... Nigdzie nie upadłam - piszę jak jest naprawdę.
Jednak mam wrażenie, że coś mi się mogło z naczyniami krwionośnymi stać - bo nie zaciekawie to wygląda.
Dam do zobaczenia swojemu misiowi - na pewno będzie wiedział - bo jest najmądrzejszy.

WrednyPesymista pisze:Już to widzę <hahaha> <hahaha>
<aniolek> Święta Betusia <aniolek>
Yasmine, ty się nie śmiej, bo jeszcze kościół nałoż naCiebie jakąś klątwe za naśmiewanie się ze świętej... :>


Otóż byłam u spowiedzi. Ale o zadrapaniach nie powiedziałam, bo miałam dużo grzechów do omówienia i fajnie było.....
Jeśli chodzi o to, że będę święta - to szczerze wierze, że będę... I jest to mój cel...
Myślę, że otrzymałam wszelkie atrybuty świętości - (choć stygmatów jeszcze nie mam...) i że dostałam od Boga wszystko by móc zostać świętą i niedługo to się ziści <aniolek>

Takich tajemniczych sytuacji miałam w życiu sporo...
Kiedyś już pisała o moich proroczych snach...
Poza tym miałam kilka sytuacji z duchami szczególnie podczas rocznicy śmierci.
Kiedyś miałam też taką sytuację, że opowiadałam kolezance o zmarłej osobie, a ona poczuła, że duch tej osoby jest w pokoju i zaczęła się trząść ze strachu - a ja za chwilę poczułam to samo... Zaczęłyśmy się modlić (bo ja kiedyś wierząca byłam dość - i w tym samym dokładnie czasie duch odszedł)...
Czuję obecność duchów - podobnie jak czuję obecność Boga.
Nie byłabym zdziwiona tym gdyby mnie naprawdę duch podrapał.
Ktoś powie - ale duch nie ma ciała? Ale przeciez Jezus jak zmartwychwstał to przenikał przez ściany - a jednak miał ciało - bo jadł rybę na przykład...
Sytuacji z duchami mam dużo ze swojego życia.
Dla mnie to są dowody na istnienie życia po życiu, bo ja wierzę w życie pozagrobowe.

Widzę, że niektórzy mają ze mnie polewkę, ale ja jestem całkowicie poważna - chociaż sytuacja tajemniczego podrapania jest dla mnie niesamowiecie intrygująca...
Kazdy problem ma rozwiazanie.
A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 19 cze 2006, 21:13

Tak napisz jeszcze,że Jezus zstąpił na ziemie i drapiąc Cię po ręce Ci się objawił <zalamka> Jestem osobą wierząca,ale to co wypisujesz to jakiś bełkot <pijak> Jakie Ty niby masz atrybuty świętości? <zalamka> <zalamka> <zalamka>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 cze 2006, 21:18

Trzeba przyznać, że sygnaturkę betusia ma adekwatną :]
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 19 cze 2006, 21:19

betusia, ja mam dobrą radę: skoro widzisz, że nikt Cię tu nie traktuje poważnie- odpuść sobie. Chyba już kilka osób uważa Cię za wariatkę... a gdy bedziesz nadal pisac o swych niesamowitych przygodach to ta liczba pewnie wzroście....
pogadaj z przyjaciółką, a jesli rzeczywiście Cię to niepokoi to nawet sobie do tego księdza idź...
i duchów się nie bój: w dzisiejszym świecie bardziej powinniśmy bać sie żywych ludzi, tych z krwi i kości....
ps. ja też wierzę w życie pozagrobowe, ale chyab nie jestem aż taką fanatyczką jak Ty :P
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Ted Bundy
Weteran
Weteran
Posty: 5219
Rejestracja: 16 wrz 2005, 16:29
Skąd: IV RP
Płeć:

Postautor: Ted Bundy » 19 cze 2006, 21:24

betusia - jeżeli coś palisz - przestań :D Dalej się zastanawiam, czy masz z tego niezłą brechę, czy jednak na poważnie :D Bo jeśli to drugie, to <boje_sie> <boje_sie>
http://www.facebook.com/LKSPogonLwow

Reaktywowany w 2009 r. Razem przywróćmy świetność tej historycznej drużynie!

http://www.piotrlabuz.pl/
http://michalpasterski.pl/
http://www.mateuszgrzesiak.pl/
Awatar użytkownika
Bash
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 03 sty 2006, 20:24
Skąd: Sląsk
Płeć:

Postautor: Bash » 19 cze 2006, 21:31

betusia, coś zaczynasz mi przypominac moją była... A to nie dobrze :)
Prawdę trzeba wyrażac prostymi słowami.
Awatar użytkownika
Sasetka
Maniak
Maniak
Posty: 641
Rejestracja: 29 maja 2005, 12:34
Skąd: że znowu
Płeć:

Postautor: Sasetka » 19 cze 2006, 21:32

<hahaha> jak dla mnie to jest temat roku po prostu :P ale popatrzcie na to z innej strony - mamy swoja swieta na forum ;p nie no a powaznie to w sumie od dawna mialam podejrzenia co do osoby betusi a dokladniej jej inteligencji ale teraz juz chyba zaden jej post mnie nie zdziwi.
betusia pisze:dostałam od Boga wszystko by móc zostać świętą i niedługo to się ziści

troche pokory, dziewczyno.....
a w ogóle to przypominaja mi sie te wszystkie opowiesci o matce boskiej co sie na bloku pokazuje <hahaha>
Gdzie jestescie przyjaciele moi? Odplyneli w sinej mgle... Kogo to obchodzi kiedy boli?
Tylko Ciebie... kiedy idzie zle :*
kknd
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 150
Rejestracja: 30 lis 2005, 22:40
Skąd: Olsztyn
Płeć:

Postautor: kknd » 19 cze 2006, 21:49

Skoro misio tego nie zrobil (btw. wymysl cos bo jak zobaczy a ty sie zmieszasz a pozniej wyjedziesz z gatka ze samo sie zrobilo w snie to nabierze podejrzen)

ktos to musial zrobic, jesli nie ty w czasie snu, lub ktos przed to moze ktos na tobie pouzywal (sorry za okreslenie) nie takie numery w akademikach sie dzialy, szmatka pod drzwi nasaczona czyms b lotnym po czym czlowiek zapadal w gleboki sen po 10 min sie wchodzi szmatka na nos ... robia z toba co chca (w tym pazurki) i wychodza, okno lekko uchylone ty sie budzisz nic nie pamietasz ... gdyby nie te zadrapania.
http://aneta.ulotka.biz/ Salon Fryzjerski Aneta W Olsztynie
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 cze 2006, 21:56

kknd pisze: robia z toba co chca (w tym pazurki) i wychodza, okno lekko uchylone
ty sie budzisz nic nie pamietasz ... gdyby nie te zadrapania.


No właśnie właśnie, może teścik ciążowy sobie zapodasz? <aniolek>
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 19 cze 2006, 22:12

Jej... ale się ubawiłem... dawno takiej polewki nie miałem... cały temat chyba wkleję do "Cycatów" zaraz <hahaha>

betusia, a nie przyszło Tobie do głowy, że się sama przez sen podrapałaś (bo na przykład zaswędziało, przebudziłaś się i półprzytomnie walnęłaś dłonią, po czym poszłaś znów spać)?
Przyłóż wpierw swoją łapkę do tych strasznych pazurów na ręce... sprawdź, czy nie jesteś sprawcą <evilbat>

A potem poleć polecieć z kimś pogadać o tym, jak zrobiłaś z tego temat na forum :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 19 cze 2006, 22:13

Kubek pisze:cały temat chyba wkleję do "Cycatów" zaraz
Juz poszedl. Pani Minter wkleiła juz sporo wczensiej :D
Kubek pisze:Przyłóż wpierw swoją łapkę do tych strasznych pazurów na ręce... sprawdź, czy nie jesteś sprawcą <evilbat>
Przeca pisala ze przykladala i pasuja ;P
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 19 cze 2006, 22:21

Sir Charles pisze:No właśnie właśnie, może teścik ciążowy sobie zapodasz?


Nigdy nie robiłam i do 28 roku życia nie zamierzam - jestem zawsze wzorowo zabezpieczona i w akademiku nie mieszkam, spałam sama zamknięta w pokoiku na trzy spusty.

TedBundy pisze:betusia - jeżeli coś palisz - przestań :D Dalej się zastanawiam, czy masz z tego niezłą brechę, czy jednak na poważnie :D Bo jeśli to drugie, to


Tedziu - nie nalezy się mnie obawiać - choć oczywiście chodzi o to drugie.
Jestem jak najbardziej powazna. Oglądali mnie przedstawiciele branży medycznej - i wszyscy zgodnie twierdzą, że to co mam na rączce to jest dziwne...
Bo to wyglada jak zadrapanie pięcioma pazurzyskami - jednak krew jest jakby pod skórą i jeszcze dodatkowo to boli.
Kto wie - może to cierpienie przyczyni się do zbawienia ludzkości?

Sasetka - ja wierzę w objawienia i świętość Matki Boskiej... I niczego śmiesznego w tym nie widzę.. Wiadomo, niektóre są wytworem psychiki - ale nawet jeśli tak jest to świadczą o wierze. Mi na przykład wiele razy śni się, że idę po długim czerwonym dywanie do komunii i piję wino z kielicha - sen religijny -ale oddaje pragnienie wiary i w żaden sposób nie czyni ze mnie wariatki jak to pozwoliłaś sobie mnie nazwać.
Miliony ludzi wierzy w Jezusa w prawdziwość całunu turyńskiego i nikt się z nich nie nasmiewa...
Miałam w dzieciństwie wrażenie, że widzę Matkę Boską w oknie z wyciągniętymi dłońmi z pierścieniami i nawet ją namalowałam - choć to jest warte zaznaczenia nie pochodzę z wierzącej rodziny - w pewnym momencie życia nawróciłam się i uważam moją wiarę za skarb.

Sasetka pisze:mamy swoja swieta na forum

Nie jestem jeszcze święta - sporo mi brakuje ;) ale przyznam, chciałabym być święta.
Mówiąc o wyśmianych przez was atrybutach świętości które posiadam miałam na myśli to, że dostałam od Boga wszystko bym mogła być święta mam rozum, wiarę , dobrą wolę - mogę na świecie zrobić wiele dobrego.
Nie widzę w tym niczego śmiesznego.

Apeluję o odrobinę empatii <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
WrednyPesymista
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2006, 20:45
Skąd: Z Wredności
Płeć:

Postautor: WrednyPesymista » 19 cze 2006, 22:22

betusia, czy ty nie jesteś przypadkiem trochę nawiedzona? <hmm> A może chcesz zostać zakonnicą? :]
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 19 cze 2006, 22:25

betusia pisze:Kto wie - może to cierpienie przyczyni się do zbawienia ludzkości?

<help>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 cze 2006, 22:25

betusia pisze:Miliony ludzi wierzy w Jezusa w prawdziwość całunu turyńskiego i nikt się z nich nie nasmiewa...

No akurat w te rzeczy nikt nie musi wierzyć, bo oba obiekty po prostu istniały :D

betusia pisze: że dostałam od Boga wszystko bym mogła być święta mam rozum,

EKKKHHHMMM <aniolek>

(jak leciał ten dowcip? "zabiło ją"? :D )
Ostatnio zmieniony 19 cze 2006, 22:26 przez Sir Charles, łącznie zmieniany 1 raz.
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
betusia
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 315
Rejestracja: 23 sty 2006, 15:23
Skąd: nietutejsza
Płeć:

Postautor: betusia » 19 cze 2006, 22:25

Kubek napisał/a:
Przyłóż wpierw swoją łapkę do tych strasznych pazurów na ręce... sprawdź, czy nie jesteś sprawcą <evilbat>
Przeca pisala ze przykladala i pasuja


Dokładnie wam tłumaczyłam, że NIE PASUJĄ - i w tym tkwi cały problem :) tak jak mam zrobioną ranę po prostu nie da się reki samemu przyłożyć - to musiałoby być zrobione ta samą rękę na której mam zadrapanie...
Może to i smeszne jest dla niektórych - ale mnie naprawde zaniepokoiło. <aniolek>
Kazdy problem ma rozwiazanie.

A jesli nie ma rozwiazania to nie ma problemu
Awatar użytkownika
WrednyPesymista
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2006, 20:45
Skąd: Z Wredności
Płeć:

Postautor: WrednyPesymista » 19 cze 2006, 22:27

Masz możę jakiegoś krwiożerczego chomika w domu? :? Może to on Cie podrapał? :>
Awatar użytkownika
jagunia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 181
Rejestracja: 29 maja 2006, 21:44
Skąd: ChataZpiernika
Płeć:

Postautor: jagunia » 19 cze 2006, 22:28

gdzie sie znajduje to ZNAMIE z 5 pazurami? :>
monia194
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 68
Rejestracja: 04 kwie 2006, 14:10
Skąd: Kraków
Płeć:

Postautor: monia194 » 19 cze 2006, 22:29

betusia pisze:Kto wie - może to cierpienie przyczyni się do zbawienia ludzkości?


nie wiem czy sie smiac czy plakac.... dziewczyno, jak na swieta to pokory ci brakuje <mlotek> <mlotek>

betusia pisze:Może to i smeszne jest dla niektórych


owszem <aniolek>
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 cze 2006, 22:29

betusia, obfotografuj się, obdukcję jeszcze bym na Twoim miejscu zrobiła :D tylko u dobrego lekarza, żeby w procesie beatyfikacyjnym nie dało się jego świadectwa podważyć :D
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 19 cze 2006, 22:30

betusia,
betusia pisze:Mówiąc o wyśmianych przez was atrybutach świętości które posiadam miałam na myśli to, że dostałam od Boga wszystko bym mogła być święta mam rozum, wiarę , dobrą wolę - mogę na świecie zrobić wiele dobrego.


skoro tyle dostałaś to czemu nie potrafisz zapanować nad swymi rządzami?<lol2> czemu sypiasz z mężczyzną bez ślubu?? <lol2> grzeszne ciało zwyciężyło... <lol2>

przestań pisać już te głupoty, bo ja też jestem wierząca, i zaczyna mnie to po prostu obrazać.... znalazła się Pani Stygmatyk, mająca wizje i prorocze sny.... :/
może czas egzorcyzmy odprawić???
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
WrednyPesymista
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2006, 20:45
Skąd: Z Wredności
Płeć:

Postautor: WrednyPesymista » 19 cze 2006, 22:32

betusia pisze:Może to i smeszne jest dla niektórych - ale mnie naprawde zaniepokoiło.

Dla niektórych? <evilbat> Mi się wydaje, że dla większości... <lol>
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 19 cze 2006, 22:32

pani_minister pisze:żeby w procesie beatyfikacyjnym nie dało się jego świadectwa podważyć


Może by całe forum na świadków wezwać? :D

Betuuusia, błagam <hahaha> Kompromitujesz nie tylko siebie, ale swoją wiarę, wiesz o tym? ;)
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
pani_minister
Administrator
Administrator
Posty: 2011
Rejestracja: 23 kwie 2006, 05:29
Skąd: Dublin
Płeć:

Postautor: pani_minister » 19 cze 2006, 22:33

nie mogłam sie oprzeć:
Obrazek
Awatar użytkownika
WrednyPesymista
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 19
Rejestracja: 17 cze 2006, 20:45
Skąd: Z Wredności
Płeć:

Postautor: WrednyPesymista » 19 cze 2006, 22:35

betusia, czy ktoś Ci już mówił, że masz skłonności do przesady? Podrapałaś się i teraz próbujesz robić z tgo tanią sensacje... :]
Awatar użytkownika
Joasia
Weteran
Weteran
Posty: 998
Rejestracja: 22 sty 2006, 21:17
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Joasia » 19 cze 2006, 22:36

Przeczytałam ten topic i... ej boję się <boje_sie> :P
Obrazek

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 613 gości