Wyraź to. Czymkolwiek to jest.

Tu można wypowiadać się na wszystkie inne tematy jakie przyjdą Wam do głowy.
Posty w tym dziale nie są naliczane.

Moderatorzy: ksiezycowka, modTeam

Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 lip 2009, 21:58

<pijak> coś mnie roznosi od środka...
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lip 2009, 21:59

Pegaz, zgaga?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lip 2009, 21:59

księżycówka pisze: Mam dostać jeszcze większego na urodziny ponoć

O tak, im większy tym lepszy! :D

księżycówka pisze:A bu.

Filip jest bardzo drobiazgowy, ale obiecał fotki na poniedziałek. To dobrze, bo ja czekam na odpowiedź, czy mogę startować w konkursie. Jeśli nie to chyba od razu opublikujemy sesję na stronie :)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 lip 2009, 22:03

księżycówka pisze:Pegaz, zgaga?

Zgaga życia..
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lip 2009, 22:03

Mijka pisze:O tak, im większy tym lepszy! :D
Pewnie! Nie od dziś wiadomo, że rozmiar ma znaczenie :D
Mijka pisze:Filip jest bardzo drobiazgowy, ale obiecał na poniedziałek. To dobrze, bo ja czekam na odpowiedź, czy mogę startować w . Jeśli nie to chyba od razu opublikujemy sesję na stronie :)
No to super. Ja już się nie mogę doczekać strasznie :D Jak już będzie można to te ze strony (bo zakładam, że wybierzecie najlepsze tam) też powrzucam tu i ówdzie ku reklamie firmy. :D

[ Dodano: 2009-07-04, 22:04 ]
Pegaz pisze: życia..
E tam. Sobota wieczór jest. Idźże gdzieś na piwko, zrelaksuj się, pośmiej. :) Letnie noce są magiczne ;)
Ostatnio zmieniony 04 lip 2009, 22:05 przez ksiezycowka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 04 lip 2009, 22:06

Ludzie, nie macie gg albo innego komunikatora? :] ...Ja rozumiem, że temat jest "wyraź to", no ale bez przesady. Ile można pitolić, że ktoś ma komuś jakieś zdjęcia przysłać? <lol>
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lip 2009, 22:06

O już wiem gdzie ja bym poszła sobie. Na randkę mi się zachciało. ;DD
Ciekawe czy B. już wyjechał na mazury? Hm? :?

[ Dodano: 2009-07-04, 22:07 ]
PFC pisze:Ludzie, nie macie gg albo innego komunikatora?
Macie, ale nie lubicie używać w niektórych relacjach. I na szczęście nie musicie Ted ;)
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lip 2009, 22:10

księżycówka pisze:Pewnie! Nie od dziś wiadomo, że rozmiar ma znaczenie

:D

księżycówka pisze:No to super. Ja już się nie mogę doczekać strasznie Jak już będzie można to te ze strony (bo zakładam, że wybierzecie najlepsze tam) też powrzucam tu i ówdzie ku reklamie firmy.

Tak, na stronie będą na pewno tylko te najlepsze - max 100 zdjęć w 4 działach, Twoje zdjęcia, Jarka, wspólne i backstage :) Super, będziemy wdzięczni.

księżycówka pisze:No właśnie mi też nie. Choć dopiero 22 jest to jeszcze może gdzieś wyjdę.

Ja już nigdzie nie pójdę, a szkoda. Za to jutro już wracam, uff. Dziś mam w planach dokończyć jedną książke do pracy i usiąść nad repertuarelm Festiwalu, bo program jest już od kilku dni dostępny, ale za każdym razem jak otwieram kalendarz i mam sobie ułożyć to, które filmy i kiedy zobaczę to już mi się odechciewa. Zdecydowanie za dużo tego.

[ Dodano: 2009-07-04, 22:13 ]
PFC pisze:.Ja rozumiem, że temat jest "wyraź to", no ale bez przesady.

To dobrze, że rozumiesz. Bynajmniej nie jesteś też od wyznaczania jakichkowliek granic tego tematu :]

PFC pisze:Ile można pitolić, że ktoś ma komuś jakieś zdjęcia przysłać?

Będziemy pitolić tyle, ile będziemy chciały, nikt poza nami przecież czytać nie musi :]
Ostatnio zmieniony 04 lip 2009, 22:17 przez Mijka, łącznie zmieniany 3 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
PFC
Weteran
Weteran
Posty: 913
Rejestracja: 21 sie 2006, 19:14
Skąd: Szczecin/Poznań
Płeć:

Postautor: PFC » 04 lip 2009, 22:21

Si tacuisses, philosophus mansisses... Warto to sobie od czasu do czasu do serca wziąć. :D To wszystko z mej strony, a wy róbcie co chcecie. ;)
Ostatnio zmieniony 04 lip 2009, 22:22 przez PFC, łącznie zmieniany 2 razy.
Szczecin Floating Garde 2050 Project.
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 04 lip 2009, 22:26

PFC pisze:Si tacuisses, philosophus mansisses... Warto to sobie od czasu do czasu do serca wziąć.

Warto też czasami swoje własne rady zastosować :D

PFC pisze:a wy róbcie co chcecie.

Będziemy i bez twego przyzwolenia :)

A, robię jutro jabłka pieczone z malinami, miodem i płatkami migdałowymi <zakochany> . Straszną mam ochotą na pieczone jabłka, nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam. No i nie będzie mi taki jeden bluzgał, że od dłuższego czasu nie przejawiam żadnych kulinarnych inicjatyw (co jest poniekąd prawdą i niektórzy się o tym przekonali będąc u nas :P).
Ostatnio zmieniony 04 lip 2009, 22:33 przez Mijka, łącznie zmieniany 3 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 04 lip 2009, 22:35

Mijka pisze:A, robię jutro jabłka pieczone z malinami, miodem i płatkami migdałowymi <zakochany> . Straszną mam ochotą na pieczone jabłka, nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam. No i nie będzie mi taki jeden bluzgał, że od dłuższego czasu nie przejawiam żadnych kulinarnych inicjatyw (co jest poniekąd prawdą i niektórzy się o tym przekonali będąc u nas :P ).
Ej nie no. Nawet masło było! ;DD Ale mi smaka narobiłam.

Dostałam zaproszenie na romantyczny spacer właśnie <hahaha>
Bez jaj. Po drodze chyba wstąpię sobie po piwo i tak przyjdę na spotkanie ;DD
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 04 lip 2009, 22:40

księżycówka pisze:Letnie noce są magiczne ;)

Dlatego ja za niedługi jadę do lasu, no dobra pod las na ognicho.
Awatar użytkownika
Pegaz
Weteran
Weteran
Posty: 2764
Rejestracja: 26 cze 2005, 16:58
Skąd: Kukuryku
Płeć:

Postautor: Pegaz » 04 lip 2009, 22:42

<pijak>
Ile jest wart świat pełen grubych krat?
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 lip 2009, 00:24

księżycówka pisze:Ej nie no. Nawet masło było!

Którego Ty nie jadasz (jak można w ogóle ;)). Nie no, kanapki były? Były ;P

księżycówka pisze:Ale mi smaka narobiłam.

Sobie też :D

księżycówka pisze:Dostałam zaproszenie na romantyczny spacer właśnie

A jak wygląda takie zaproszenie na romantyczny spacer? Bo na spacer to wiem jak ;)

Pegaz, ja wiem, że to jest Wyraź to, no ale bez przesady ;P
Głowa do góry, poradzisz sobie.

Wysłałam tysięc maili chyba, mam nadzieję, że będzie kilka odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2009, 00:33 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2009, 01:25

Mijka pisze:Którego Ty nie jadasz (jak można w ogóle ;) ). Nie no, kanapki były? Były ;P
No właśnie. Mój podstawowy posiłek. Bardzo dobry zresztą. Dziękuję :D
Mijka pisze:A jak wygląda takie zaproszenie na romantyczny spacer? Bo na spacer
to wiem jak ;)
A w sumie to normalnie plus romantyczny bełkot puszczany mimo uszu przeze mnie. Mi się koncepcja spodobała, bo spontan o tej godzinie. Ogarnął gość auto nawet żeby mnie przywieźć. I się okazało, że świat jest mały i on mojego M. zna (nie M., a mojego M.) więc jak go zobaczyłam to spotkanie przeszło w koleżeńskie i skończyło się w 3 osoby. O zła ja <diabel>
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 lip 2009, 01:39

księżycówka pisze: I się okazało, że świat jest mały i on mojego M. zna (nie M., a mojego M.) więc jak go zobaczyłam to spotkanie przeszło w koleżeńskie i skończyło się w 3 osoby. O zła ja

Haha, faceci nie lubią takich akcji na romantycznych spacerach ;P

Właśnie skończyłam z Młodym rozmawiać przez telefon, pół dnia męczył się, żeby uszyć kamizelkę i jest wściekły, że mu nie idzie (tak, tak, robi to pierwszy raz). Będę go musiała uspokajać jutro, bo jest gorszym nerwusem ode mnie.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2009, 01:47

Mijka pisze:Haha, faceci
nie lubią takich akcji na romantycznych spacerach ;P
Wiem, ale to ja dyktuję warunki ;) Wszystko celowe :D
Mijka pisze:bo jest gorszym nerwusem ode mnie.
Słońce Ty mu pod tym względem do pięt nie dorastasz :P
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 lip 2009, 02:01

księżycówka pisze:Wiem, ale to ja dyktuję warunki Wszystko celowe Mijka napisał/a:

Biedni Ci faceci, chyba sami nie wiedzą w co się pakują zapraszając Cię na romantyczny spacer ;P

księżycówka pisze:Słońce Ty mu pod tym względem do pięt nie dorastasz

Oboje pomimo podobieństw w charakterach wściekamy się nieco inaczej, to prawda. Ale Ty przecież widziałaś tylko chrzan-party, a to była wersja light ;). W każdym razie plus jest taki, że szybko go potrafię uspokoić, tylko muszę chcieć ;P A przez rok mieliśmy jedną sprzeczkę, która trwała więcej niż "czas dyskusji", a mój ex np. potrafił się obrażać i z racji tego nie odzywać się do mnie przez tydzień (a bywało, że dłużej, w tym czasie nie odbierał telefonu, nie odpisywał na smsy itp).
Ostatnio zmieniony 05 lip 2009, 02:08 przez Mijka, łącznie zmieniany 2 razy.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2009, 02:12

Biedni Ci faceci
, chyba sami nie wiedzą w co się pakują zapraszając Cię na romantyczny spacer ;P
Samo proponowanie mi czegoś takiego jest już co najmniej dziwnym pomysłem ;DD Ale co tam. Chcą to mają ;P
Mijka pisze:Oboje pomimo podobieństw w charakterach wściekamy się nieco inaczej, to prawda. Ale Ty przecież widziałaś tylko chrzan-party, a to była wersja light
Wiem. I to lekko przeraża :D
Mijka pisze:a mój ex np. potrafił się obrażać i z racji tego nie odzywać się do mnie tydzień...
Skąd ja to znam. Jak ja się kiedyś z moim byłym pociełam i stwierdziłam, że moja wina też w tym jest, ale nie będę łagodzić i pierwsza ręki wyciągać to wyjechał nad morze na 2 miesiące i tyle go widziałam i słyszałam. A jak wrócił to się wkurzyłam, pogadałam i mnie rzucił. Ale wrócił, błagał, przepraszał i się zeszliśmy wtedy.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 lip 2009, 02:19

Kocham misie! <zakochany> <zakochany> <zakochany>

mam się zastanowić nad prezentem? :>

księżycówka pisze:Na mi się zachciało. ;DD

kobieta ma zachcianki :P

Mijka pisze:A, robię jutro jabłka pieczone z malinami, miodem i płatkami migdałowymi <zakochany>

Mijka <robi oczy jak kot w Shrecku 2> dasz troszkę? :>

księżycówka pisze:O zła ja <diabel>

moja Mamcia, a nie zła :P

a widzę, że gadamy o związkach, więc pochwalę się, że sobie z pewną porozmawiałem dzisiaj i wszystko wyjaśniliśmy, walnęliśmy kawę na ławę...i dupa :P ale mimo wszystko, po tej rozmowie jestem w tak dobrym nastroju, że nawet spodziewanego dołka nie złapałem :)

i nie wiem czemu, ale Coma mi się kojarzy z Księżycówką i nie wiem czy dlatego tak polubiłem ten zespół ( ;DD ), czy dlatego, że tak dobrą muzę tworzy :P
Ostatnio zmieniony 05 lip 2009, 02:20 przez Mati, łącznie zmieniany 1 raz.
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 lip 2009, 02:23

księżycówka pisze:Samo proponowanie mi czegoś takiego jest już co najmniej dziwnym pomysłem Ale co tam. Chcą to mają

Złoo ;P

księżycówka pisze:Wiem. I to lekko przeraża

E tam, on się potrafi wściakać tylko o drobiazgi. Do poważnych rzeczy podchodzi spokojnie i rzeczowo :)

księżycówka pisze:A jak wrócił to się wkurzyłam, pogadałam i mnie rzucił. Ale wrócił, błagał, przepraszał i się zeszliśmy wtedy.

No to ja miałam przejścia i wiem jedno - nie dziękuje. Owszem jestem cholerykiem, ale mimo wszystko lubię sprawy załatwiać od razu, nienawidze jak konflikt się ciągnie. Mi szybko przechodzi złość i dążę do kontaktu/załagodzenia konfliktu/rozmowy/przeprosiń jak trzeba i bynajmniej nie zajmuje mi to 2 tygodni czy np. pół roku, jak to też niektórzy mają w zwyczaju. Kompletnie tego nie rozumiem.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2009, 02:28

Mati pisze:mam się zastanowić nad prezentem? :>
Nie, nie. Nie musisz. ;)
Mati pisze:kobieta ma zachcianki :P
I co dziwne - spełniają je <szczerbaty>
Mati pisze:a widzę, że gadamy o związkach, więc pochwalę się, że sobie z pewną porozmawiałem dzisiaj i wszystko wyjaśniliśmy, walnęliśmy kawę na ławę...i dupa
Nie ma synowej?
Mati pisze:Coma mi się kojarzy z Księżycówką i nie wiem czy dlatego tak polubiłem ten zespół ( ;DD ), czy dlatego, że tak dobrą muzę tworzy :P
Ja do niedawna myślałam, że Coma na wokalistkę. I generalnie z tego co słyszałam to nie lubię. Ale nieźle Ci się kojarzy. Lepiej niż Imperatorowi. Jemu ze mną się Rihanna kojarzy ponoć <szczerbaty>
Mijka pisze:E tam, on się potrafi wściakać tylko o drobiazgi. Do poważnych rzeczy podchodzi spokojnie i rzeczowo :)
Typowy choleryk. Mam, a raczej miałam tak samo.
Mijka pisze:No to ja miałam przejścia i wiem jedno - nie dziękuje. Owszem jestem cholerykiem, ale mimo wszystko lubię sprawy załatwiać od razu, nienawidze jak konflikt się ciągnie.
Miałam podobnie. Mojego byłego to szokowało, że po 2 h darcia się, potem godzinie odreagowania ja już cąła happy i nie wiem o co poszło nawet i się dziwię, że on nadalma zwalony humor :|
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 lip 2009, 02:29

Mati pisze:Mijka <robi oczy jak kot w Shrecku 2> dasz troszkę?

To przyjedź ;P

i nie wiem czemu, ale Coma mi się kojarzy z Księżycówką i nie wiem czy dlatego tak polubiłem ten zespół ( ), czy dlatego, że tak dobrą muzę tworzy
_________________

Mi się nie kojarzy, ale ja Comy nie lubię a co więcej, po kilku koncertach w tym roku mam nawet szczerze dość :D

[ Dodano: 2009-07-05, 02:33 ]
księżycówka pisze:Lepiej niż Imperatorowi. Jemu ze mną się Rihanna kojarzy ponoć

Dla mnie jednonacznie z Majorką już :D Ale wcześniej ze Stachurskym <rotfl2>

księżycówka pisze:Miałam podobnie. Mojego byłego to szokowało, że po 2 h darcia się, potem godzinie odreagowania ja już cąła happy i nie wiem o co poszło nawet i się dziwię, że on nadalma zwalony humor

To ja mam podobnie, zwykle też to wszytskich szykuje. Tobie się zmieniło pod tym wzgledem??
Ostatnio zmieniony 05 lip 2009, 02:36 przez Mijka, łącznie zmieniany 1 raz.
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 lip 2009, 02:35

Mijka pisze:Mi szybko przechodzi złość i dążę do kontaktu/załagodzenia konfliktu/rozmowy/przeprosiń

o! to tak jak ja. dogadalibyśmy się ;)

księżycówka pisze:Nie, nie. Nie musisz. ;)

OK! :D

I co dziwne - spełniają je <szczerbaty>

ahhh Ci niewolnicy

księżycówka pisze:Nie ma synowej?

na razie - nie...

księżycówka pisze:Jemu ze mną się Rihanna kojarzy ponoć <szczerbaty>

ble! a fuuuj! tfu tfu!

Mijka pisze:To przyjedź ;P

już mówiłem Mamci, że jak tylko odłożę kasę (czyli jak dobrze pójdzie to w tym roku jak znajdę pracę) to będę w Stolicy ;)

Mijka pisze:ale ja Comy nie lubię i szczerze, po kilku koncertach w tym roku mam nawet szczerze dość :D

ja lubię taką muzykę :) jestem inny, wiem :)
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 lip 2009, 02:37

Mati pisze:już mówiłem Mamci, że jak tylko odłożę kasę (czyli jak dobrze pójdzie to w tym roku jak znajdę pracę) to będę w Stolicy

A co to ma ze mną wspólnego, przecież ja mam do Stolicy daleko ;P

Mati pisze:ja lubię taką muzykę jestem inny, wiem

nie jesteś inny, znam takich więcej :D
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 lip 2009, 02:39

Mijka pisze:A co to ma ze mną wspólnego, przecież ja mam do Stolicy daleko ;P

oj no, dogadamy się jakoś Kochana :) coś się wykombinuje. zawsze przecież mogę pojechać lekko na około ;)

nie jesteś inny, znam takich więcej :D

za to ja - niewielu...
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 lip 2009, 02:42

Mati pisze:oj no, dogadamy się jakoś Kochana coś się wykombinuje. zawsze przecież mogę pojechać lekko na około

W sumie to ja też już strasznie dawno byłam w Wawie i nie powiem, że nie chciałabym się wybrać ;)

Mati pisze:za to ja - niewielu...

To musisz do mnie wpaść, ja mam dwóch wielkich fanów Comy prawie non stop ;P
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.
Awatar użytkownika
Mati
Maniak
Maniak
Posty: 694
Rejestracja: 09 kwie 2007, 15:22
Skąd: Zachód
Płeć:

Postautor: Mati » 05 lip 2009, 02:44

Mijka pisze:W sumie to ja też już strasznie dawno byłam w Wawie i nie powiem, że nie chciałabym się wybrać ;)

noo widzisz. myślę, że wrzesień, październik będzie wstępnie optymalnym terminem :)

Mijka pisze:To musisz do mnie wpaść, ja mam dwóch wielkich fanów Comy prawie non stop ;P

no ja wielkim fanem nie jestem, ale jest to jeden z tych zespołów, które bardzo lubię i z którym na długo się zaprzyjaźnię :]
Fuck it all! Fuck this world!...
Fuck everything that you stand for!...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 05 lip 2009, 02:49

Mijka pisze:Dla mnie jednonacznie z Majorką już :D Ale wcześniej ze Stachurskym <rotfl2>
<boje_sie>
Mijka pisze:To ja mam podobnie, zwykle też to wszytskich szykuje. Tobie się zmieniło pod tym wzgledem??
Tak. Złagodniałam. Wpływ mojego M. On wiecznie na chill oucie jest. Dużo więcej rzeczy mi wisi niż mnie rusza obecnie i po prostu się nie wściekam tak. Teraz jakbym miała strzelać to ja melancholik jestem, a nie choleryk. A miałam duże natężenie kiedyś właśnie w tą stronę osobowości.
ahhh Ci niewolnicy
Bez przesady. ;P Ja mu nawet o tym nie wspomniałam. Sam wyskoczył z tym ;) I gadał coś, że jestem jak brylant :? Ciężki typ <chory>
Mati pisze:ble! a fuuuj! tfu tfu!
Fryzurę ma fajna i zarąbista laska. Głównie dlatego jej klipy oglądam. A w pierwszym miała tak zarąbistą kurtkę! <zakochany> A i do Rehab czy jak to się piszę też mam jakieś ciągoty.
Mijka pisze:nie jesteś inny, znam takich więcej :D
Oj ja tez poznałam :D
Awatar użytkownika
Mijka
Weteran
Weteran
Posty: 2895
Rejestracja: 22 sie 2005, 23:44
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Mijka » 05 lip 2009, 02:50

Mati pisze:noo widzisz. myślę, że wrzesień, październik będzie wstępnie optymalnym terminem

u mnie to raczej październik/listopad (ze względu na cykl urodzinowy :D)
kokieteria to zachowanie, które ma dać drugiej osobie do zrozumienia, że spółkowanie jest możliwe, ale ta możliwość nie może być pewnością.

Wróć do „Wszystkie inne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 529 gości