Czy kiedykowiek?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

zakutyłeb
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 mar 2006, 13:27
Skąd: łodź
Płeć:

Czy kiedykowiek?

Postautor: zakutyłeb » 28 mar 2006, 08:42

Czy kiedykowiek zdarzyło się wam zerwać tylko z powodu seksu tzn. wszystko inne można było zaakceptować a seksu nie .
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 mar 2006, 08:47

Nie , ale zerwał bym z tego powodu , bo to taki sam dobry powód jak inne , głodny nie zamierzam chodzić , spragniony tez nie !
wszystko grac musi
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
karmen
Maniak
Maniak
Posty: 517
Rejestracja: 16 sty 2005, 16:33
Skąd: północ
Płeć:

Postautor: karmen » 28 mar 2006, 10:53

hmmm mnei co prawda trudno powiedzieć cokolwiek na ten temat bo w sprawach sexu to mam jednego stałego partnera i nigdy wczesniej nie współżylam z nikim innym... W obecnym związku jest mi dobrze, na sex nie narzekam... ale znam ,,kiedys pare" która włąśnie zerwała ze soba m.in. z powodu seksu... okazało sie że było wiecej sexu niz czegokolwiek innego :/ wiec widocznie sex to tez powód do zerwania...

bo to taki sam dobry powód jak inne
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 mar 2006, 12:44

zakutyłeb pisze:Czy kiedykowiek zdarzyło się wam zerwać tylko z powodu seksu tzn. wszystko inne można było zaakceptować a seksu nie .
Raczej nie. Ale moze i tak. Tzn niewykluczone ze ktos mnie zostawial m.in z tego powodu ze nie chciałam sie z nim pitolic. ale ja z nikim z powodu sexu nie zrywałam ani dlatego ze bylo go za malo, za duzo czy nie taki jak chcialam. Jednak wiem ze gdyby byl to problem to bym zerwała z tego powodu.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 28 mar 2006, 14:02

Z moja byla dziewczyna kochalem sie tylko raz. Pozniej ine chciala bo cos tam. Bala sie czy cos. Bylem z Nia 3.5 roku. Nie zerwala ze mna bo chcialem. I bynajmniej ja z tego powodu bym nie zostawil.
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 28 mar 2006, 18:21

Brak seksu, a właściwie niedopasowanie się pod względem temperamentów był jednym z głównych powodów rozpadu mojego poprzedniego związku. Niestety, frustrowało mnie to tak bardzo, że nie wytrzymaliśmy ze sobą. W zasadzie po jakimś czasie wszystkie nasze problemy wychodziły z jednego tematu i rzutowały na cały związek. Ale to była naprawdę skrajna sytuacja. Wiecie, 2 lata razem i brak pełnego seksu, mimo wielu rozmów, zapewnień o miłości z obu stron... Szkoda, że tak wyszło, naprawdę szkoda. Ale jedno wiem na pewno - związek bez seksu na dłuższą metę nie ma sensu. Zresztą tak samo jak i związek oparty głównie na seksie. Najlepiej jak wszystko jest wypośrodkowane.

P.S. Haro, widzisz, nawet seksu z nią nie miałeś. Teraz zastanów się jeszcze raz, to była miłość z jej strony?
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
sophie
Weteran
Weteran
Posty: 2726
Rejestracja: 17 maja 2004, 08:13
Skąd: Vaarsaa
Płeć:

Postautor: sophie » 28 mar 2006, 18:34

moon pisze:
zakutyłeb pisze:Czy kiedykowiek zdarzyło się wam zerwać tylko z powodu seksu tzn. wszystko inne można było zaakceptować a seksu nie .
Raczej nie. Ale moze i tak. Tzn niewykluczone ze ktos mnie zostawial m.in z tego powodu ze nie chciałam sie z nim pitolic.
Tez chyba tak mialam...

moon pisze:ale ja z nikim z powodu sexu nie zrywałam ani dlatego ze bylo go za malo, za duzo czy nie taki jak chcialam. Jednak wiem ze gdyby byl to problem to bym zerwała z tego powodu.

Ja tez nie zerwalam, ale nie wiem, czy bym zerwala. W zwiazku sfera seksu z mentalna/duchowa przenikaja sie. I najczesciej albo sie sypie po kolei badz wszystko, albo cos malego nie gra (chociazby cos z seksem), ale sie daje jakos dogadac, albo po prostu jest wszystko ogolnie ok. Nigdy nie trafilam na kogos, z kim seks bylby mordega :]
cubasa
Weteran
Weteran
Posty: 1412
Rejestracja: 15 gru 2004, 01:46
Skąd: VV@r52@vv@
Płeć:

Postautor: cubasa » 28 mar 2006, 18:36

Ja jeszcze nie wiem, czy moglbym zerwać... Ale polecam dwa tematy traktujące o problemie niedopasowania i ewentualnego zrywania z tego powodu:
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=678
http://agnieszka.com.pl/forum_php/viewtopic.php?t=6203
Polecam serwis dla zaginionych i znalezionych zwierzaków http://zaginiony-znaleziony.pl/
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 28 mar 2006, 19:32

nie mógłbym zaakceptować totalnej oziębłości, a jak seks nie do końca nam odpowiada, ale jest, to chyba można nad tym popracować nieprawdaż? Zwłaszcza gdy wszystko inne gra.
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
..::WdOwA::..
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 244
Rejestracja: 08 mar 2006, 08:27
Skąd: Stąd:D
Płeć:

Postautor: ..::WdOwA::.. » 28 mar 2006, 19:49

Zależy co masz na myśli mówiac tak. Jeżeli zrywa ktoś, bo druga strona np nie chce sie jeszcze kochać, o to bzdura. Bo jeśli kocha to poczeka no nie? A jeśli zrywasz, bo nie zaspakaja Cie seksualnie...no wiesz...Każdy ma jakieś tam wymagania:)
Awatar użytkownika
Kermit
Weteran
Weteran
Posty: 931
Rejestracja: 12 sie 2005, 08:51
Skąd: Pl
Płeć:

Postautor: Kermit » 28 mar 2006, 20:17

nei mogl bym byc z oziebla dzielcha... z taka ktora nei chce tego robic, bo nawet jak nie umie a chce to juz jest dobrze :) nauczy sie :)
So understand;
Don't waste your time always searching for those wasted years,
Face up...make your stand,
And realise you're living in the golden years.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 28 mar 2006, 21:04

szopen pisze:jak seks nie do końca nam odpowiada, ale jest, to chyba można nad tym popracować nieprawdaż?
Owszem, ale chyba mowimy tu o przypadku w ktorym "popracowanie" nic nie daje. Chodzi chyba o totalne niezadowolenie z pozycia ktore albo mozna zaakceptowac albo nie.
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 28 mar 2006, 21:43

Arkady pisze:Haro, widzisz, nawet seksu z nią nie miałeś. Teraz zastanów się jeszcze raz, to była miłość z jej strony?


Ale za to pieszczoty byly kosmiczne ;)

Seks to polowa sukcesu w zwiazku. Jak sie cos zaczyna w tej kwestii chrzanic, zaczynaja sie problemy, klotnie - i to juz nawet nie o sam seks, lecz o byle co. Bo kazda inna mala bzdura moze wywolac w nas furie.

Ale ja jakos wytrzymalem :P
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 28 mar 2006, 22:03

Haro a możesz napisać jaki był powód tej jej niechęci do seksu? To też bardzo ważne.
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
Haro
Weteran
Weteran
Posty: 1368
Rejestracja: 24 wrz 2005, 19:49
Skąd: Wałbrzych
Płeć:

Postautor: Haro » 28 mar 2006, 23:29

Pytaj sie mnie a ja Ciebie ;)
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 28 mar 2006, 23:48

Nie rozumiem, tzn. że nie próbowałeś z nią na ten temat rozmawiać? Ja bym nie wytrzymał i ciągnął za język aż do skutku :)
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Grace

Postautor: Grace » 29 mar 2006, 01:05

Bez seksu -teraz -ciezko by bylo. Mam takiego chlopaka,zeby nie odwidzi mu sie seks na 100% wiec nie mam sie co marwic. Nie chcialabym byc w zwiazku bez seksu. Brakowaloby mi czegos naprawde waznego, przeciez seks to tak intymna sprawa, tak wyjatkowa, ktora chce dzielic sie z naprawde najblizsza mi osoba, ktora kocham.
Awatar użytkownika
theBill
Bywalec
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 20 paź 2004, 19:33
Skąd: z Kosmosu
Płeć:

Postautor: theBill » 29 mar 2006, 07:18

Czasami się nad tym zastanawiam , że mogło by być tak i tak , wiem ze tak nie będzie ... Zawsze kończe na tym ze ją kocham i Ciesze się z tego ze jest jak jest .. <przytul> CHyba nie mógłbym zerwać z takiego powodu , wydaje mi się ze jest to jakoś do naprawy .
Z tą panią nie zaczynaj - vódka - ty ją w morde ona Cię na ziemie :>
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 29 mar 2006, 08:25

jak kobiecie diabeł w piecu nie chajcuje ...to przesrane i praca tu nic nie pomoze <aniolek>
chyba ze tą pracą doprowadzisz do tego iz dawac dupy ci bedzie , ale to bedzie na zasadzie dam mu bo chce ! ona jednak bedzie myslami gdzie inndziej podczas aktu , a to chyba nie o to chodzi ?
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 29 mar 2006, 12:38

Andrew pisze:jak kobiecie diabeł w piecu nie chajcuje ...to przesrane i praca tu nic nie pomoze

E tam. Jak się dokłada do pieca to i z iskry może być pożar :D
Trzeba tylko wcześniej zerwać pajęczyny, te "tam", czy te na mózgu ;P
KOCHAJ...i rób co chcesz!
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 29 mar 2006, 13:18

Mysiorek nie życzę Ci trafić na dziewczynę z podobnym podejściem do seksu co moja eks. Uwierz mi, to co napisałeś nijak się ma do rzeczywistości :)
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 mar 2006, 13:25

Arkady, ma sie wiecej niz myslisz. przypuszczam ze Twoja eks nie chciala sie z Toba kochac?To nie znaczy ze z innym płomieni wzniecac nie bedzie ;P
Awatar użytkownika
R1
Maniak
Maniak
Posty: 509
Rejestracja: 20 lis 2005, 17:14
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: R1 » 29 mar 2006, 14:43

moon ja nie twierdzę, że z innym nie będzie, ale przypuszczam, że minie naprawdę sporo czasu, a jej kolejny facet może nie być tak cierpliwy jak ja :) Moja eks nie tylko ze mną po 2 latach nie chciała się kochać. Przede mną była z chłopakiem również ok. 2 lat i też się nie kochali. Zresztą kiedyś sama mi przyznała, że ona po prostu już tak ma, że niezależnie z kim by była, to i tak miałaby takie same opory. Jest to wynik strasznie konserwatywnego wychowania, wg. którego seks to grzech oraz bardzo niskiego temperamentu. Po prostu zdarzają się czasami takie dziewczyny, które seksu nie akceptują i już.
I'm used to eat naughty girls without any eye movement ;)
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 29 mar 2006, 14:55

Mysiorek pisze:
Andrew pisze:jak kobiecie diabeł w piecu nie chajcuje ...to przesrane i praca tu nic nie pomoze

E tam. Jak się dokłada do pieca to i z iskry może być pożar :D
Trzeba tylko wcześniej zerwać pajęczyny, te "tam", czy te na mózgu ;P

E tam. Jak sie dziewczyna urodzi bez chcicy to już sie tego nie zmieni choćby sie na uszach stawało. A nawet jesli to bedzie to tak jak mowi Andrew "dam mu bo tego chce". Tu bardziej chodzi o biologie niż psychike.
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 29 mar 2006, 15:37

tanebo pisze:E tam. Jak sie dziewczyna urodzi bez chcicy to już sie tego nie zmieni choćby sie na uszach stawało. A nawet jesli to bedzie to tak jak mowi Andrew "dam mu bo tego chce". Tu bardziej chodzi o biologie niż psychike


A ja zgadzam sie czesciowo z Mysiorkiem i calkowicie z moon, a mianowicie, kobieta moze byc oziebla z danym facetem, czekac z nim na seks 1-2 lata, a z drugim zrobi to po tygodniu znajomosci. Tak to juz jest. Slyszalem juz o takich z ust facetow: "ozieblych, niesmialych, wrazliwych" co to nie chca seksu itd. a po rozstaniu z tym facetem i poznaniu innego zaczela sie bzykac jak nimfomanka, a tamten wyzywal ja od dziwek, bo z nim nie chciala a z innym chce.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Lawrence
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 301
Rejestracja: 16 kwie 2005, 00:56
Skąd: Melmac
Płeć:

Postautor: Lawrence » 29 mar 2006, 15:45

szopen pisze:nie mógłbym zaakceptować totalnej oziębłości, a jak seks nie do końca nam odpowiada, ale jest, to chyba można nad tym popracować nieprawdaż?


Tak?? A jak starasz sie pracowac, rozmawiasz, masz znamiona zaciekawienia z drugiej strony i niby jest wszystko ok przez 2-3 dni a potem oczekujesz reakcji na to o czym rozmawiales a tam jakby grochem o sciane bo "o co ci chodzi" albo "ale ja nie wiem" lub "nie pamietam" ????

Gdyby mi kobieta powiedziala co, jak, gdzie, z jaka czestotliwoscia lubi to tak wrylo by mi sie w pamiec ze nie sposob usunac do konca zycia.....
Bo z tylu różnych dróg przez życie, każdy ma prawo wybrać źle...
Awatar użytkownika
Augusto
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 461
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:19
Skąd: getting place
Płeć:

Postautor: Augusto » 29 mar 2006, 15:54

TFA pisze:A ja zgadzam sie czesciowo z Mysiorkiem i calkowicie z moon, a mianowicie, kobieta moze byc oziebla z danym facetem, czekac z nim na seks 1-2 lata, a z drugim zrobi to po tygodniu znajomosci. Tak to juz jest. Slyszalem juz o takich z ust facetow: "ozieblych, niesmialych, wrazliwych" co to nie chca seksu itd. a po rozstaniu z tym facetem i poznaniu innego zaczela sie bzykac jak nimfomanka, a tamten wyzywal ja od dziwek, bo z nim nie chciala a z innym chce.

To znaczy że tamten jej w ogóle nie pociągał fizycznie, a jesli jej nie pociągał fizycznie to czy to byla miłość?
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 29 mar 2006, 20:02

tanebo pisze:o znaczy że tamten jej w ogóle nie pociągał fizycznie
Niekoniecznie. Mógł po prostu z niej nie umiec tej "nimfomanki" wydobyć. Nie w sexie juz na stracie, nie dac rady jej uwieść. Ale generalnie tak zapew ne nie pociagał.
tanebo pisze:a jesli jej nie pociągał fizycznie to czy to byla miłość?
To juz głupie. A jesli by pociagał fizycznie to jest miłosc?Moze nie musi przeciez. Jedna z drugim ma niewiele wspolnego.
Awatar użytkownika
Mari*
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 77
Rejestracja: 18 lut 2006, 16:21
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Mari* » 29 mar 2006, 21:04

Może nie zerwałam z facetem z powodu seksu ale to był jeden z ważniejszych powodów, dla którego to zrobiłam.
"My shadow's the only one that walks beside me"
Awatar użytkownika
szopen
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 459
Rejestracja: 17 cze 2004, 00:48
Skąd: Z domku :-)
Płeć:

Postautor: szopen » 29 mar 2006, 21:08

Tak?? A jak starasz sie pracowac, rozmawiasz, masz znamiona zaciekawienia z drugiej strony i niby jest wszystko ok przez 2-3 dni a potem oczekujesz reakcji na to o czym rozmawiales a tam jakby grochem o sciane bo "o co ci chodzi" albo "ale ja nie wiem" lub "nie pamietam" ??

to znaczy ze to slabo pojetna kobieta jest i albo trzeba z nia pracowac duzo intensywniej albo zmienic kobiete. Pytanie tylko czy wobec innych cech jakie ona posiada warto ją zmieniać bo jest mało pojętna w sprawach sexu.
Cuda się zdarzają. Co potwierdzi każdy programista :)



pozdrawiam

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości