"Suchy" seks.....

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 23 sty 2005, 05:49

karol, nie rozumiesz suchego sexu dla samej idei?
A byles kiedys na dyskotece/imprezie kiedy dziewczyna ocierala sie o Ciebie w rytm muzyki albo Ty trzymales ja za biodra od tylu baaardzo blisko siebie i tak sobie pląsaliście :D
Mialam sytuacje "taneczne" kiedy spokojnie mozna byloby je nazwac suchym sexem.
Szal cial :) nie kręci Cie to, samo w sobie, bez niczego wiecej?
Awatar użytkownika
Xavier
Little Pig
Posty: 118
Rejestracja: 12 lut 2004, 11:16
Skąd: Poznań
Płeć:

Postautor: Xavier » 23 sty 2005, 08:31

Mysiorek pisze:Po suchym sexie plama w kroku spodni partnerki miała ok. 100 cm2.
:P :P :P

I to się nazywa "suchy"? :D
Piggy in the garden,
Piggy in the pool.
Swim, now, little pig!
Piggy's looking cool.
Awatar użytkownika
Krystian
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 327
Rejestracja: 19 sty 2005, 12:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: Krystian » 23 sty 2005, 09:59

Fajna sprawa suchy sex. Na sam początek - coś wspaniałego. Najlepsza pozycja dla mnie i mojej małej - klasyczna (ja na niej a ona pode mną). Ciuszki trochę przeszkadzają ale czasami można coś zdjąć. No i najważniejsze, jest to bezpieczne. Tylko ciuchy potem mokre :) Od potu i różnych miłosnych wydzielin :)
yhy;)
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 11 sty 2005, 19:21
Płeć:

Postautor: yhy;) » 23 sty 2005, 11:17

polecam tylko w bieliznie.......dddduuuuzzzzoooo przyjemniej :P
karol

Postautor: karol » 23 sty 2005, 14:30

gracja pisze:karol, nie rozumiesz suchego sexu dla samej idei?
A byles kiedys na dyskotece/imprezie kiedy dziewczyna ocierala sie o Ciebie w rytm muzyki albo Ty trzymales ja za biodra od tylu baaardzo blisko siebie i tak sobie pląsaliście :D
Mialam sytuacje "taneczne" kiedy spokojnie mozna byloby je nazwac suchym sexem.
Szal cial :) nie kręci Cie to, samo w sobie, bez niczego wiecej?


tak , ale w miejscu gdzie co innego jest nie mozliwe bierze sie to co jest mozliwe , (zawsze rezygnuję z tego ocierania , wkuza mnie to po prostu) a tu mowa gdy są sami , nikt im nie przeszkadza , wiec po diabła suchy !
Awatar użytkownika
Krzych(TenTyp)
Weteran
Weteran
Posty: 1848
Rejestracja: 25 lis 2004, 12:51
Skąd: Bydgoszcz
Płeć:

Postautor: Krzych(TenTyp) » 23 sty 2005, 15:14

Karolu w grę wchodzą takie czynniki jak. Samopoczucie po czyli w przypadku Początkujących kac moralny. :/ No niestety czasem tak bywa ze potrzeba jest ale samo zaspokojenie żądzy nie jest czymś co mogło by spełnić oczekiwania drugiej strony :/
H, man runs over a woman in his car, whos fault is?
Well...
Why is the man...
Driveing in the kitchen ?
Awatar użytkownika
Student
Weteran
Weteran
Posty: 828
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:06
Skąd: dolny ślask
Płeć:

Postautor: Student » 23 sty 2005, 22:20

gracja pisze:A byles kiedys na dyskotece/imprezie kiedy dziewczyna ocierala sie o Ciebie w rytm muzyki albo Ty trzymales ja za biodra od tylu baaardzo blisko siebie i tak sobie pląsaliście :D


Uwielbiam jak dziewczyna podczas tancu kreci dupka na moim czlonku , uuuuu yeeeaaah!!! Zmysłowo niczym na hip hopowych teledyskach :064: :581: :064:
Awatar użytkownika
gracja
Maniak
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 22 gru 2003, 00:22
Skąd: z lasu ;)
Płeć:

Postautor: gracja » 23 sty 2005, 22:37

Uwielbiam jak dziewczyna podczas tancu kreci dupka na moim czlonku , uuuuu yeeeaaah!!! Zmysłowo niczym na hip hopowych teledyskach

Nie wiem czemu, ale wlasnie o Tobie pomyslalam, ze mnie poprzesz :556: heh :564:
Awatar użytkownika
Lady_Jesika
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 464
Rejestracja: 06 sty 2005, 19:13
Skąd: Trójmiasto
Płeć:

Postautor: Lady_Jesika » 24 sty 2005, 23:29

eee,takie zaloty w tancach sa super :)

ostatnio jak bylismy na dyskotece,a moj facet siedzial przy stoliku,taczylam specjalnie dla niego i widzialam ze szalal :> tylko potem musiam uciekac przed ta grupka facetow co sie wokol mnie zabrala bo mogloby byc niemilo :P
Awatar użytkownika
jony8
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 90
Rejestracja: 19 sty 2004, 22:09
Płeć:

Postautor: jony8 » 27 sty 2005, 20:27

HiHi :) suchy seks, ja tak mam (częściowo) kiedy przyjeżdżam do mojej Kruszynki i do nicy jeszcze daleko:) Samie rozumiecie że po miesiącu celibatu nie sposób się powstrzymać do tego upragnionego zmierzchu:) wtedy sie przymyka drzwi,łapie się ukochaną za co się da:) i chop na łóżko poprzytulać się,pomiziać i po pocierać się miejscami intymnymi o siebie :) Uwielbiam to robić bo bo jednak bodźce intensywne a pewne barjery natury tekstylnej tylko rozpalają rzadze i fantazję. Całowanka wtedy co nie miara, usta i szyjka uszka,dekolcik, miseczki od staniczka w dół i już cycuszka można skosztować i popieścić. W majteczki nie pozwala wśliznąc się rączką bo boi się że matula wyczuje słodki zapach rozpalonej muszelki ale czymś twardym na brzoskwinkę podziałać można:) Owszem wszystko napięte i wyczulone na maksa i jeśli nie doprowadzić do rozładowania to i jaja boleć mogą:) ja tam zawsze mam możliwość powtórki ale z finałem jak trzeba:) . Kto nie ma takiej możliwości to od czego jest łazienka:)))) ulżyć można i sobie samemu albo i koleżanka może pomóc jak się nie wstydzi dotknąć rączką :) w tym stanie jeden ruch i po kłopocie a woda lecąca z kranu w umywalce nie tylko stłumi hałasy:) ale i ślady pomoże zatrzeć:)
Awatar użytkownika
jaTOja
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 130
Rejestracja: 02 sty 2005, 00:49
Płeć:

Postautor: jaTOja » 06 lut 2005, 20:58

ja zaproponowalem dziewczynie to mnie wysmiala : D ale czasem lubie tak sie poruszac, o tancu nie wspominajac =)

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 593 gości