przyjemność podczas pieszczot

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

przyjemność podczas pieszczot

Postautor: me19 » 12 lis 2004, 16:27

Witam
Mam problem : pieszczoty z moim chłopakiem, z którym jestem od prawie roku i którego kocham , nie sprawiają mi KOMPLETNEJ przyjemności! Tzn. pod względem psychiczym tak –cieszę się z tej bliskości ,czuję się z nim cudownie, ale jeśli chodzi o zadowolenie fizyczne to zero ( i nie chodzi mi tu bynajmniej o orgazm tylko najzwyklejszą przyjemność)!!Kiedy pieści moją łechtaczkę i pochwę nic kompletnie nie czuję ,przy czym wydawałoby się ,że mój organizm mówi : tak ,bo jestem wtedy bardzo wilgotna... :( (nie kochaliśmy się jeszcze) Nie wiem dlaczego się tak dzieje ,czyżby cos ze mną było nie tak??? Widzę ,jak bardzo się stara ,żeby było mi dobrze (próbuje różnych sposobów pieszczot) i by nie sprawić mu przykrości musze go oszukiwać i mówić ,że robi to cudownie... Jest on moim pierwszym partnerem ,jestem jeszcze dziewicą. Czy u Was tez tak było ,czy przyjemność przyjdzie z czasem? Martwię się ,bo słyszałam o czymś takim jak oziębłość....
Awatar użytkownika
DREADMAN
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 345
Rejestracja: 03 sie 2004, 09:58
Skąd: Hotelu[;
Płeć:

Postautor: DREADMAN » 12 lis 2004, 17:10

e tam z czasem bedzie spoko moze to jest spowodowane stresem postaraj sie jakos rozluznic :D
pozdr :564:
Ptaszniki to Moja Pasja :D I mam Kilka nA Sprzedaz [;
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 12 lis 2004, 18:08

wszystkiego trzeba sie nauczyc. Chłopcy rodza sie z przyjemnoscia i orgazmem, natomiast kobiety.... oj to juz zupelnie inna sprawa, JE trzeba nauczyc przezywac orgazm. Moze za krótko trwa Wasza gra wstępna? To nic ze juz jesteś mokra.... Może potrzebujesz wiecej czasu? POstarajcie sie byc wyrozumiali dla siebie. Nie możesz go kłamywac, bo to najgorsze co moze byc. Jedno kłamstwo pociaga za soba drugie, a w łóżku, gdzie jestes z najblizsza Ci osobą nie możesz pozwolic sobie na oszukiwanie. Jeżeli masz odwage rozebrac sie to miej odawage mowic mu ze jest Ci zle, ze nie czerpiesz przyjemnosci fizycznej. BEdzie lepiej. Uszy do góry. Nic tak nie uspokaja i nie leczy jak szczera rozmowa z kims kogo kochasz najbardziej na sświecie. POWODZENIA!
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie
Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon
Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu
Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
Awatar użytkownika
fish
Weteran
Weteran
Posty: 2056
Rejestracja: 14 kwie 2004, 11:47
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: fish » 12 lis 2004, 18:13

A ja myślę, że to coś innego niż napisali przedmówcy. Jesteś z nim od roku to na pewno się już poznaliście, próbowaliście różnych metod i poświęcaliście temu dużo czasu. Może i oni mają rację ale co Ci szkodzi pomknąć do specjalisty i o tym powiedzieć? Rozumiem, że kobieta może nie osiągnąć orgazmu ale żeby nie odczuwała żadnej przyjemności?
"Ludzie twierdzą, że Ziemia jest okrągła. Ale jak nie chcesz, wcale nie musisz im wierzyć." - Forrest Gump
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lis 2004, 18:36

Kasia pomyliła sie w swej wypowiedzi , albowiem tu chodzi o brak odczówanie przyjemnosci a nie orgazm , orgazm jest ich rozładowaniem !
Jesli ona nie czuje przyjemnosci w dotykaniu jej narzadów ze tak powiem erotycznych a w dodatku robi sie przy nich mokra ! to cos jest nie tak , bo to tak samo jak by sie całować ale nie czuc tego cvo sie czuje przy całowaniu , czyli tej przyjemnosci ! i tu wszyscy wiedza o co chodzi !! narzady płciowe , maja bardziej wyczulone receptory na odczówanie przyjemnosci , jesli tego nie ma ??? jest zle , moze byc tak iz jeszcze masz czas , moze sie wszystko zmieni !! jesli nie do specjalisty trza zapukac , moze jakieś chpormony przepisze , nie wiem , ale tak byc nie moze ! bo faktycznie bedziesz oziębłą osobą !
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 12 lis 2004, 18:39

moze powinnas sama poszukac, co sprawia ci przyjemnosc...
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Mysiorek
Weteran
Weteran
Posty: 5887
Rejestracja: 14 lip 2004, 11:22
Skąd: z wykopalisk
Płeć:

Postautor: Mysiorek » 12 lis 2004, 18:45

jolie pisze:moze powinnas sama poszukac, co sprawia ci przyjemnosc...

No właśnie.
Nie masturbowałaś sie nigdy?
Nie sprawiało Ci to przyjemności?
KOCHAJ...i rób co chcesz!
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 12 lis 2004, 18:46

Owszem są ze sobą od roku, ale nie napisala od jak dawna pracuja nad sobą. Ja mam bardzo podobny problem i sądzę, ze "brak odczuwania przyjmności" nie doczytyczy tego, ze Ona w ogole ma jakas znieczulice. Moze to jest nieumiejętne dotykanie? Może po prostu tzrba, zeby On zajrzał a ona swoim palcem pokazała jak jest jej dobrze. Aha i jeszcze jedno... Przyjemnosc nie pojawia sie od pierwszego dotknięcia... Jest to mile uczucie, ale dopiero po pewnym stymulowaniu odczuwa sie własnie tą "przyjemność".
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie

Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon

Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu

Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lis 2004, 18:53

Ale my to wszystko wiemy ! :564: pozostaje pytanie czy sama z sobą ma sie dobrze , ale ./////. skoro o tym nie wspomniala , to moze być tak iż tego nie robi ! moze jak wejdzie sama pod prysznic to cos sie wydazy ???/ właz pod prysznic :547: martwic sie bedziemy potem !! :564:
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 12 lis 2004, 18:59

heheheheh......... No moze faktycznie.................................. Ale z drugiej strony jak juz sobie sama dobrze zrobi, to jakos bedzie musiala to powiedziec parterowi. A JAK SIE WSTYDZI?! Skoro nawet nie ma odwagi mu powiedziec, ze jest jej zle?
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie

Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon

Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu

Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
Awatar użytkownika
dziubek317
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 14
Rejestracja: 08 lis 2004, 18:06
Skąd: slask
Płeć:

Postautor: dziubek317 » 12 lis 2004, 19:02

zgadzam sie z kasia,to raczej nie umiejetne dotykanie.krzys tez ma racje-pod prysznic i sama sprobuj. :galy:
Awatar użytkownika
me19
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 252
Rejestracja: 09 paź 2004, 12:22
Skąd: Ziemia Obiecana
Płeć:

Postautor: me19 » 12 lis 2004, 19:55

szczerze mówiąc to próbowałam wiele razy zabawiać się sama- ale jest to dla mnie bez sensu! to tak ,jakby samemu się łaskotać -wiadomo ,że nikt się nie roześmieje...
zapomniałam dodać :ochotę na igraszki mam i to czasami bardzo sporą ,ale co z tego kiedy nic nie wychodzi... :(
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 12 lis 2004, 20:22

Acha !! czyli istnieje mozliwosc, iż robi to nie tak ! jest delikatny ??? i co tak faktycznie robi / moze to opiszesz ! a piesci Cie oralnie (jezyczkiem ) ????
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 12 lis 2004, 20:54

Widac ze chyba nie masz dos iebie samej cierpliwosci. Spróbuj jeszcze raz sie podotykac, ale starannnie i zapamietaj dobrze te miejsca w ktorych bedziesz COŚ czuła. Pamietaj, zeby było ślisko:P Potem Musisz z Twoim chlopcem pogadac i to jak najszybciej! A jesli to nie pomoze no to chyba trzebaby sie wybrac naprawde do jakiegos specjalisty.
Buziaki 3mam kciuki
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie

Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon

Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu

Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
Awatar użytkownika
jolie
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 125
Rejestracja: 08 paź 2004, 20:09
Skąd: Posen
Płeć:

Postautor: jolie » 13 lis 2004, 01:38

niekoniecznie porozmawiac...jak juz odkryje sie te miejsca, ktorych pieszczenie przynosi rozkosz, wystarczy wziac reke partnera i tam ja poprowadzic...
I would go to heaven cause of the climat, but I will go to hell cause of the company.
Awatar użytkownika
Maverick
-#
-#
Posty: 7683
Rejestracja: 04 sty 2004, 21:49
Skąd: Eden
Płeć:

Postautor: Maverick » 13 lis 2004, 01:41

Moze troche pikantniej?
KASIA
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 91
Rejestracja: 09 lis 2004, 16:56
Skąd: Wrocław
Płeć:

Postautor: KASIA » 13 lis 2004, 10:36

hmmmmmmmmmmmmmmmmm.... Nic nie leczy i nie pomaga tak jak rozmowa. Szczeraz rozmowa. Z poprowadzeniem reki partnera tez nie jest tal łatwo... Przynajmniej mi:P
Idzie ulicą jakby tańczyła na baletowym popisie

Uśmiecha się do dziecka w wózku do wróbla który stracił ogon

Te kropki na sukience myśli mają kolor jego oczu

Od rana powtarza najmilsze imię i wychodzi z domu w jednej pończosze
Sweety
Bywalec
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 27 gru 2003, 17:59
Płeć:

Postautor: Sweety » 13 lis 2004, 15:09

ehh z sama autorkatego tematu godzic sie musze...samemu to nic nie daje:( ale problem to ma wielki moze rzeczywiscie wybierz sie do jakiegos specjalisty? zebyto przeszlo jak najszybciej bo zyc z tym to chyba koszmarne prawda??Chociaz jesli to Ci nie sprawia przyjemnosc to moze sprobujcie czegos wiecej?? moze dopiero wtedy uda Ci sie przezyc mile chwile?? Wiesz nie wiem sama...coCi doradzic:( ale mam nadzieje ze wszystko sie ulozy pa 3maj sie cieplo:*

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 517 gości