Pierwszy raz

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 01 wrz 2006, 09:46

Mysiorek pisze:
Andrew pisze:Nie ma jednak orgazmów pochwowych i łechtaczkowych, jest jeden ORGAZM !

A ten znowu swoje <hahaha>
Nie. Są dwa! Dochodzi się do nich różnymi drogami i odczucia są inne.
Panie dr. Freundrjuł, nie wie Pan, że wszystko się zmienia i już obalono Twoją teorię jednego orgazmu? :D

odczucia sa inne ? odezwala sie kobieta <aniolek>
JEST JEDEN !
a co do odczuc to jak pisalem - inne masz odczucie jak masz orgazm (tu o facetach teraz pisze) a inne gdy ten sam orgazm jest wspomagany stymulacją gruczołu prostaty !
Zatem faceci w Mysl tego co piszesz Mysior , mają orgazmy "prostatowe" <hahaha> i zwykłe ?
Odczucia ! beda inne jezeli piescisz kobiecie sama łechtaczkę i dostanie orgazmu , inne jesli piescisz łechtaczkę i paluszkami stymulujesz ..penetrujesz pochwe ! , inne gdy piesisz łechtaczkę i piescisz brazowe oczko , i inne gdy piescisz łechtaczke i stymulujesz i oczko i pochwe ....wreszcie inne gdy stymulujesz punkt G i inne gdy stymlujesz punkt G i piescisz brazowe oczko . Kazdy orgazm bedzie inny , jednak taki sam

Samo zwalenie sobie konia , mozna zrobic tak by odczucia i intensywnosc orgazmu była znacznie rózna , ale orgazm to orgazm !

WIELCY TEGO SWIATA W TEJ DZIEDZINIE , PISZą WYRAZNIE ORGAZM JEST JEDEN ale dróg do niego wiele
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Kubek
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 411
Rejestracja: 14 maja 2006, 23:37
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Kubek » 01 wrz 2006, 21:20

@Andrew

Porównaj orgazm w partnerce do orgazmu poza nią... (gdy ona robi to Tobie ustami/rączką lub gdy sam sobie ulgę sprawiasz).

Jest różnica?
Ale przecież Twoim zdaniem to jeden Orgazm :D
Wraz z końcem ostrzeżenia, niski poziom moderacji uprawiany przez użytkownika Maverick będzie napiętnowany w delikatniejszej już formie.
lukeboss
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2006, 15:18
Skąd: Przemysl
Płeć:

peeting po pierwszy razie i krew...

Postautor: lukeboss » 11 wrz 2006, 10:25

Witam, tydzien temu przezylam swoj pierwszy raz ze swoim chlopakiemi poszlo wszystko po naszej mysli, moj chlopak mial gumke (wtedy nie pojawiła sie krew) Wczoraj tj. 10 wrz. uprawialismy z chlopakiem peeting... tez bylo wszystko dobrze. Jak juz bylam w domu to moj chlopak napisal mi smsa ze zobaczyl ze mial czerwone palce z krwi... no i wtedy ja zobaczylam, ze moje majtki sa tez z krwi. Czy moj chlopak mogl przerwac mi blone dziewicza podczas peetingu? ktora nie zostala przebita podczas pierwszego razu? Czy peeting na krew moze nie miec w ogole znaczenia tylko nie udany pierwszy raz i juz oznaki ciazy? Prosze o pomoc bo sie denerwuje. z góry dziekuje
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 11 wrz 2006, 11:37

Czy moj chlopak mogl przerwac mi blone dziewicza podczas peetingu? ktora nie zostala przebita podczas pierwszego razu?


tak jest to mozliwe

juz oznaki ciazy?


Oznak ciąży ne ma "z dnia na dzień" więc spokojnie :)

Niczym się nie martw Wg mnie wsio jest ok :)
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 11 wrz 2006, 13:38

gogusinski pisze:Oznak ciąży ne ma "z dnia na dzień" więc spokojnie


A po drugie:krew nie jest oznaką ciąży. A czułaś ból albo pieczenie podczas pettingu?Zgadzam się z poprzednikiem, a druga możliwość, to nie do końca wygojona ranka po przerwaniu błony przy pierwszym razie, albo krótkotrwałe plamienie przedokresowe.
Wyluzuj i możesz spać spokojnie.
Kochać i być kochanym
Trelele:)
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2006, 00:29
Skąd: Warszawa
Płeć:

Jak "zakończyć" pierwszy raz?

Postautor: Trelele:) » 12 wrz 2006, 00:43

Witam!!!Moze wyda sie to troche dziwne ale mam pewne pytanie na ktore nie moglam znalezc odpowiedzi na zadnym forum...moze wiec tutaj:)
...otóż z moim chlopakiem planujemy współżycie i to w juz niedlugim czasie:) ale nie wiemy w jaki sposób ma sie zakończyć stosunek...tzn czy on ma skonczyc "we mnie"(w ramach wyjasnien biore tabletki antyukoncepcyjne i ginekolog powiedzial mi ze nie potrzeba juz uzywac prezerwatywy aby uniknac ciazy)...bo wydaje mi sie to takie troche...nieestetyczne...jesli pomysle jeszcze o moim krwawieniu to juz w ogóle:/...prosze pomozcie mi!!! no a jesli tak to...co ja mam od razu po wytrysku isc sie...umyc?;) no i jeszcze jedno...czy podlozyc pod posladki recznik zeby nie zaplamic poscieli?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Anula
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 272
Rejestracja: 05 maja 2006, 22:52
Skąd: Śląsk
Płeć:

Postautor: Anula » 12 wrz 2006, 02:35

Trelele:) pisze:nie wiemy w jaki sposób ma sie zakończyć stosunek...tzn czy on ma skonczyc "we mnie"
Trelele:) pisze:bo wydaje mi sie to takie troche...nieestetyczne

Mi to się wydaje podniecające, ale ja to truskawki cukrem... ;)
Trelele:) pisze:co ja mam od razu po wytrysku isc sie...umyc?;)

Chcesz to idź, nie chcesz to se poleż ;)
Trelele:) pisze:czy podlozyc pod posladki recznik zeby nie zaplamic poscieli?

Nawet wskazane.
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 12 wrz 2006, 07:30

Trelele:) pisze:co ja mam od razu po wytrysku isc sie...umyc?;
A jak Ty chcesz? :|
Ja nie biegam mimo ze ze mnie sperma wycieka sie myc, bo mi to nie przeszkadza zwyczajnie. Jesli Tobie tak to sie wytrzyj umyj czy co innego.
Trelele:) pisze:czy podlozyc pod posladki recznik zeby nie zaplamic poscieli?
Mozesz podlozyc.
Awatar użytkownika
Hardcore
Weteran
Weteran
Posty: 1327
Rejestracja: 20 wrz 2004, 23:31
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Hardcore » 12 wrz 2006, 17:15

Trochę głupie jest jak baba odrazu po stosunku idzie myć psiochę... takie conajmniej mało romantyczne :P
When you dream there are no rules. People can fly, anything can happen. (...)
You may think you can fly, but you'd better not try. People can fly

Obrazek
Awatar użytkownika
Candy Killer
Uzależniony
Uzależniony
Posty: 431
Rejestracja: 17 sie 2005, 17:14
Skąd: wro
Płeć:

Postautor: Candy Killer » 12 wrz 2006, 19:22

no dziwnie tak troszke:)ja nigdy nie lecialam od razu sie myc:)mozesz sie wytrzec ale polez z chlopakiem..nacieszccie sie soba:)
Awatar użytkownika
Olivia
Weteran
Weteran
Posty: 3859
Rejestracja: 17 wrz 2004, 23:03
Skąd: Z kontenera
Płeć:

Postautor: Olivia » 13 wrz 2006, 00:18

Dziewczyno, podczas pierwszego razu morze czerwone aż tak nie wylewa, żebyś się miała cała ubrudzić. Podczas okresu można bać się krwi, ale z pierwszego razu... Bez przesady.
Tak, może od razu skończyć w Tobie. Po to chyba bierzesz tabletki?
"Miarkuj złość.
Po gniewu cienkim lodzie nie kręć się
Bo on za chwilę może trzasnąć"
Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 wrz 2006, 06:21

Sorry, ale czarno widzę wasz pierwszy raz. A to dlatego, że wszystko tak jest wyreżyserowane i zaplanowane. Z jednej strony się nie dziwię, że już na długo przed... chcesz wszystko wiedzieć, ale jak już jesteś zabezpieczona, to wg. mnie najlepiej będzie jak wszystko odbędzie się spontanicznie, jednak w warunkach zapewniających pełną intymność i bezpieczeństwo-bez pośpiechu.
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 13 wrz 2006, 08:57

Jarek pisze:A to dlatego, że wszystko tak jest wyreżyserowane i zaplanowane
Oczywiście, że czarno.... lepiej nie wiedzieć nic. Tak jak większość użytkowników. Po stosunku zadawać setki pytań: a czy mogę przenieść spermę na palcu, a jak się liczy dni płodne, nie było wytrysku ale czy moge być w ciąży itd, itd....
Lepiej zaplanować i nie miec przykrych niespodzianek.
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 wrz 2006, 10:00

Jawka pisze:Lepiej zaplanować i nie miec przykrych niespodzianek


Wszystkiego i tak nie da się zaplanować, najważniejsze, że dziewczyna wie jak się zabezpieczyć i to robi, więc niespodzianek naq tyle % ile wynosi skuteczność tabletek być nie powinno. Myślę też, że dziewczyna do widoku krwi w tym miejscu jest przyzwyczajona. Z resztą nie ma jej tyle ile zazwyczaj podczas okresu.
Po drugie spontan ma tę zaletę, że później nie będzie rozczarowań, że czegoś się nie przewidziało i zaplanowało. Życzę powodzenia i śmiało do dzieła!
Kochać i być kochanym
Awatar użytkownika
Jawka
Weteran
Weteran
Posty: 1046
Rejestracja: 13 maja 2006, 14:14
Skąd: innąd
Płeć:

Postautor: Jawka » 13 wrz 2006, 10:06

Jarek pisze:Myślę też, że dziewczyna do widoku krwi w tym miejscu jest przyzwyczajona. Z resztą nie ma jej tyle ile zazwyczaj podczas okresu.
Ja te myślę, że jest przezwyczajona ale jej facet pewnie nie i pewnie pyta się o jak zrobić tak aby ich pierwszy raz bł czysciutki i estetyczny. Dziewczyny przezd pierwszym stusunkiem czesto zaprzątają sobie głowę masą szczegółow... póżniej im to z głowy wylatuje :)
"(...) pomyśl... co za głupiec z niego-
mówi, że umiera z mego powodu....
zupełnie jakbym była chorobą"

Awatar użytkownika
Jarek
Weteran
Weteran
Posty: 2194
Rejestracja: 23 sty 2004, 13:36
Skąd: z krainy elfów
Płeć:

Postautor: Jarek » 13 wrz 2006, 10:34

Na pewno będzie czyściutki i estetyczny jak zrobią to w domowych, komfortowych warunkach, a nie np. w dyskotekowej toalecie. Jeśli chwilowo takich warunków nie ma, to warto poczekać, żeby nie pozostał uraz na dalsze życie intymne. Wiem, że łatwo się mówi jak już się chce, ale co nagle to po diable. Było nie było, to ważny moment szczególnie w życiu dziewczyny.
Kochać i być kochanym
anikasO
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 06 cze 2006, 11:36
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: anikasO » 13 wrz 2006, 13:26

Jednak lepiej jest jak coś się podłoży, aby pościeli nie pobrudzić. Poza tym pigułki załatwiają sprawę więc daj trochę radości facetowi i pozwol mu skończyć w środku
Awatar użytkownika
Jasta20
Maniak
Maniak
Posty: 578
Rejestracja: 17 lut 2005, 15:12
Skąd: Z WeNuS :):)
Płeć:

Postautor: Jasta20 » 13 wrz 2006, 13:28

Jezeli biezresz pigułki to chyba włąsnie po to aby kochac sie bez gumki i konczyc w srodku.
Jednak uwazam ze recznik bedzie zbędny, najwyzej przescieradło wrzucisz do pralki i po klopocie.
Miłość to nie staw, w którym można znaleźć swoje odbicie. Miłość ma
przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okrety, zatopione miasta,
ośmiornice i skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 13 wrz 2006, 17:54

Olivia pisze:Po to chyba bierzesz tabletki?
Mi sie wydaje ze po to zeby w ciaze nie zajsc. A jej problem polega na tym ze sie brzydzi wyciekajacej zniej potem spermy. Czego jeszcze bardziej nie rozumiem :|
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 13 wrz 2006, 20:26

no to koreczek - albo niech nie zlazi z niego - to wyciekac nie bedzie :]
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
pocahoka
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 wrz 2006, 23:31
Skąd: internet
Płeć:

Re: Nie było krwawienia przy pierwszym razie...

Postautor: pocahoka » 22 wrz 2006, 00:10

bartus1987 pisze:Witam wszystkich... Jestem tutaj nowy i przepraszam,jesli juz byl taki temat.Niestety jak go nie znalazlem :( albo nie umiem znalezc.

Problem polega na tym,ze przy pierwszym razie z moja dziewczyna nie bylo krwawienia i bolu(chyba) moze sie nie przyznala.Powiedziala mi,ze jestem pierwszy i jej wierze.I tutaj zadaje moje pytanie "czy jest mozliwe,ze nie ma krwawienia"??? bo z tego co sie orientuje i co czytalem to tak.Slyszalem,ze jest mozliwe samoczynne przerwanie blony np przez uprawianie sportu itp... Moj Aniolek trenuje wspinaczke... Prosze o odpowiedz


Ja bylam takim przypadkiem. Bolalo mnie ulamek sekundy przy samym wejsciu, krwi zero :]
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Re: Nie było krwawienia przy pierwszym razie...

Postautor: hathor » 22 wrz 2006, 00:21

bartus1987 pisze:Witam wszystkich... Jestem tutaj nowy i przepraszam,jesli juz byl taki temat.Niestety jak go nie znalazlem :( albo nie umiem znalezc.

Problem polega na tym,ze przy pierwszym razie z moja dziewczyna nie bylo krwawienia i bolu(chyba) moze sie nie przyznala.Powiedziala mi,ze jestem pierwszy i jej wierze.I tutaj zadaje moje pytanie "czy jest mozliwe,ze nie ma krwawienia"??? bo z tego co sie orientuje i co czytalem to tak.Slyszalem,ze jest mozliwe samoczynne przerwanie blony np przez uprawianie sportu itp... Moj Aniolek trenuje wspinaczke... Prosze o odpowiedz


A to szczęściara... Moje doświadczenia są zupełnie odmienne. Udało się dopiero za czwartym razem, bolało jak diabli i polała się krew... :/
Anecunamun

ten pierwszy raz

Postautor: Anecunamun » 02 paź 2006, 17:05

Witam serdecznie, mam 18 lat, jestem ze swoją dziewczyna 1,5 roku, niedawno postanowiliśmy zrobić to pierwszy raz, czekamy tylko na dogodną chwile, wolna chata i te sprawy. Mam kilka obaw:

1. na pewno był już tu poruszany temat wielkości członka, no ale spytam, czy wielkość ma znaczenie, ja mam 13,5 cm długości i 12 szerokości, nie za dużo dlatego strasznie się krępuje, takze prosiłbym kobiety o opinie co o tym sądzą

2. Chce kupić prezerwatywy, gdzie najlepiej to zrobić. Strasznie boje sie pytania ekspedeintki: " jaki rozmiar prezerwaty pan chce" no bo chyba są różne z tego co wiem.

3.CHyba najgorsza sprawa, panicznie sie boje przedwczesnego wytrysku, bedzie to nasz pierwszy raz, jak sie mam zachować po nim, a wiem, że na pewno tak sie to skończy

Pozdrawiam, naprawde fajne forum, mam nadzieje ze mi pomozecie
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 02 paź 2006, 17:24

1. Powinno wystarczyc. I nie 12 szerokosci, tylko 12 obwodu, jesli juz.
2. W aptece. Nikt sie nie pyta o rozmiar, mowisz ze chcesz normalne prezerwatywy i tyle. Przynajmniej mnie nikt nigdy o to nie pytal, jesli juz to o rodzaj nie o rozmiar.
3. W gumce nie powinno byc z tym problemu, ale to juz chyba indywidualna sprawa. Mi np. w gumce zawsze opadal, a co dopiero wytrysk :P

[ Dodano: 2006-10-02, 17:28 ]
Pozatym, o wszystkim bylo na forum :]
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
aniołek88
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 30 wrz 2006, 13:21
Skąd: :)
Płeć:

Postautor: aniołek88 » 02 paź 2006, 17:51

najwazniejsze nie myslec o tym jakiego sie ma:d dla dziewczyny naprawde jets to nieistotnem... ona zapewne tehs sie bedzie denerwowac wiec wskazane rozluznienie i czerpanie samej przyjemnosci choc za 1 razem to nie wiem czy to bedzie takie przyjemne:P
pozdrawiam
Miłość jest najbardziej dzwieczna ze wszystkich harmonii:)
yale
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 11
Rejestracja: 17 mar 2006, 22:59
Skąd: Kraków
Płeć:

Re: ten pierwszy raz

Postautor: yale » 02 paź 2006, 18:04

Anecunamun pisze:1. na pewno był już tu poruszany temat wielkości członka, no ale spytam, czy wielkość ma znaczenie, ja mam 13,5 cm długości i 12 szerokości, nie za dużo dlatego strasznie się krępuje, takze prosiłbym kobiety o opinie co o tym sądzą

2. Chce kupić prezerwatywy, gdzie najlepiej to zrobić. Strasznie boje sie pytania ekspedeintki: " jaki rozmiar prezerwaty pan chce" no bo chyba są różne z tego co wiem.

3.CHyba najgorsza sprawa, panicznie sie boje przedwczesnego wytrysku, bedzie to nasz pierwszy raz, jak sie mam zachować po nim, a wiem, że na pewno tak sie to skończy


Ad.1 Ona jeszcze nie ma porównania, a poza tym nie o wielkość tu chodzi :)
Ad.2 Jeśli tak palisz się ze wstydu, to proponuje sklep samoobsługowy :) mówię całkiem serio, powybierasz sobie jakie będziesz chciał, proponuje na początek Durexy IMHO łatwo się nakładają....
Ad.3 No to podłamę Cię :) licz się nawet z tym i dlatego potraktujcie swój pierwszy raz na luzie na zasadzie "pierwsze koty za płoty" nie wiążcie głębszych nadzieji że będzie super a może właśnie wtedy będzie <banan> .

Głowa do góry nie ma się co bać nie taki diabeł straszny <browar>
Awatar użytkownika
hathor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 298
Rejestracja: 17 wrz 2006, 19:36
Skąd: ***
Płeć:

Postautor: hathor » 02 paź 2006, 21:09

Anecunamun pisze:na pewno był już tu poruszany temat wielkości członka, no ale spytam, czy wielkość ma znaczenie, ja mam 13,5 cm długości i 12 szerokości, nie za dużo dlatego strasznie się krępuje, takze prosiłbym kobiety o opinie co o tym sądzą

dla młodej i niedoświadczonej dziewczyny rozmiar nie będzie miał znaczenia... a tak na przyszłość, to ważniejsza jest umiejętność używania go, a nie sam rozmiar :P
Anecunamun pisze:Chce kupić prezerwatywy, gdzie najlepiej to zrobić. Strasznie boje sie pytania ekspedeintki: " jaki rozmiar prezerwaty pan chce" no bo chyba są różne z tego co wiem.

idź do hipermarketu na rekonesans, bo w aptece farmaceuta/tka zapyta o rodzaj, a jak nie będziesz wiedział, jakie są, to spalisz cegłę :P albo polecam serwisy durexa lub unimila, tak, żeby się dowiedzieć czegoś o rodzajach gumek... na pierwszy raz chyba najlepsze byłby pogrubione i dodatkowo nawilżone...
Anecunamun pisze:CHyba najgorsza sprawa, panicznie sie boje przedwczesnego wytrysku, bedzie to nasz pierwszy raz, jak sie mam zachować po nim, a wiem, że na pewno tak sie to skończy

jak będziesz o tym myślał i myślał, to możesz być pewien tego, że tak będzie... podejdź do sprawy na luzie, a jak się nie uda, to przecież to nie jest koniec świata... zawsze można spróbować kolejny raz... ;)

i jeszcze jedna rzecz, żebyś wiedział, jak masz "postępować" z partnerką podczas inicjacji, przeczytaj poradnik na stronie Agnieszki... może to coś ci rozjaśni, tak żeby skrócić jak najbardziej chwile ewentualnego bólu...

powodzenia :P
Awatar użytkownika
theBlueSky
Bywalec
Bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2006, 10:44
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: theBlueSky » 02 paź 2006, 21:34

1. jest naprawde ogromny :D
2. biorąc pod uwagę punkt 1 weź rozmiar XXXL
3. jesli dobrze władasz kondonami to nie ma się o co bać ;P
"Dodajecie tylko soli moim raną... mój świat, mój triumf... wszystko odeszło..."
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 02 paź 2006, 22:15

Anecunamun pisze:czy wielkość ma znaczenie, ja mam 13,5 cm długości i 12 szerokości

z reguly nie ma , masz w normie
Anecunamun pisze:Chce kupić prezerwatywy, gdzie najlepiej to zrobić

w super marketach przy kasie lapiesz paczke i rzucasz na tasme , nie ma problemu z pytaniami .
Anecunamun pisze:panicznie sie boje przedwczesnego wytrysku

paniczny strach czesto jest przyczyna braku wzwodu , zatem juz masz jeden powod wiecej by sie bac - ze w ogóle Ci nie stanie :]
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Anecunamun

Postautor: Anecunamun » 03 paź 2006, 08:33

Anecunamun pisze:panicznie sie boje przedwczesnego wytrysku

paniczny strach czesto jest przyczyna braku wzwodu , zatem juz masz jeden powod wiecej by sie bac - ze w ogóle Ci nie stanie :][/quote]

O to sie akurat nie martwie praktycznie przez caly czas chodze z czlonkiem na bacznosc tak mnie nosi <fuckoff> . Dzieki za wszelkie rady i podczymanie na duchu, na pewno poczytam troszeczke o tych sprawach na stronie agnieszki, chociaz juz takich roznych stron mam juz za soba, acha no i oczywiscie to byl obwod nie szerokosc <lodzik>

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 210 gości