Krwawienie poza miesiączką

Forum służące do wymiany opinii i doświadczeń na tematy związane z antykoncepcją i ciążą.

Moderator: modTeam

Favourites
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 paź 2006, 22:17
Skąd: Sokołów Podl.
Płeć:

Krwawienie poza miesiączką

Postautor: Favourites » 21 lut 2007, 14:36

Mam problem. Biorę od pół roku Logest a dziś (4 dni przed miesiączką) wystąpiło u mnie lekkie krwawienie. Czy może mieć to związek ze stresem lub z tym, że przyjmuję antybiotyk na drobnoustroje w drogach oddechowych? Bardzo się denerwuję...Prosze o radę.
Awatar użytkownika
gogusinski
Entuzjasta
Entuzjasta
Posty: 70
Rejestracja: 12 wrz 2005, 16:56
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: gogusinski » 21 lut 2007, 15:31

Pamiętam, że u mojej byłej partnerki było podobnie - tylko z innymi tabletkami. Też sie niepokoilismy ale wszystko bylo tak jak byc powinno wiec glowa do gory:)
Favourites
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 17 paź 2006, 22:17
Skąd: Sokołów Podl.
Płeć:

Postautor: Favourites » 21 lut 2007, 16:00

Dzięki za słowa otuchy :) Myślę że to może mieć związek ze stresem a poza tym zapomniałam dodać że mam spore problemy z jedzeniem ( rodzaj bulimii ) co też może miec wpływ...
Awatar użytkownika
ksiezycowka
Weteran
Weteran
Posty: 12688
Rejestracja: 13 paź 2004, 13:17
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: ksiezycowka » 21 lut 2007, 16:59

Tak to wszystko moz emiec wplyw, a zwykle plamienia maja tez normalne kobiety bez pgulek, antybiotykow, stresow i bulimii.
kajot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 284
Rejestracja: 16 maja 2006, 09:17
Skąd: Poland
Płeć:

Postautor: kajot » 02 kwie 2007, 21:55

my mamy podobny problem,
moja dziewczyna bierze również pigułki i w sumie plamienia nie występują, ale po każdych mocniejszych lekach (głównie antybiotykach) dostaje 3-5 dni wczesniej okresu!
teraz ma go już 6 dzień, a powinien się dopiero zacząć, wcześniej się zmniejszył a teraz znów jest bardziej intensywny!

czy któraś z Was miała podobną sytuację??
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 03 kwie 2007, 05:03

Pamietaj, ze jezeli masz bulimie, to tabletki nie zawsze zdarza sie wchlonac, jezeli zwymiotujesz za wczesnie po jej wzieciu.
Wiec jestes nie tylko niezabezpieczona, ale i rozregulowujesz cykl, jesli tak jest.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 07 gru 2007, 20:23

Witam, dawno mnie nie bylo ale milo wrocic :)


Ja bym sie chciala podpiac do tematu bo dzis tez dostalam jakby lekkiego plamienia, tabsy zostaly mi 2 na dzis i jutro. Tabletki biore od ponad 2 lat, przez pierwszy rok okres dostawalam w sumie z zegarkiem w reku, pozniej jakies przesilenie wiosenne czy cus i sie popsulo.... zaczelam dostawac dzien pozniej, dwa, lub wczesniej ale nigdy przed zakonczeniem opakowania :/
W poniedzialek mykam do lekarza lecz wolalabym zeby ktos napisal czy takie sytuacje sie zdarzaja :) i nie sa niczym niepokojacym :) z gory dziekuje


EDIT: bole mam takie jak przy normalnej miesiaczce, wydzielina jest kolory brazowego ale taka jest od zawsze :roll:
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*
Awatar użytkownika
runeko
Weteran
Weteran
Posty: 1457
Rejestracja: 29 gru 2005, 21:31
Skąd: Chicago
Płeć:

Postautor: runeko » 08 gru 2007, 00:32

Skoro idziesz do lekarza to się zapytaj. Mi też się czasem zdarza, przy antykoncepcji tak jest, że można plamienia dostawać czasem.
Ainsi sera, groigne qui groigne.
Grumble all you like, this is how it is going to be.
Awatar użytkownika
casaa
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 262
Rejestracja: 20 maja 2005, 16:48
Skąd: pd-zach
Płeć:

Postautor: casaa » 10 gru 2007, 21:40

Lekarz stwierdzil, iz nie mam sie czym przejmowac, bo ten miesiac mialam w sumie dosc obciazajacy organizm (dieta, bezsennosc, stres + zatrucie pokarmowe, ktorego skutkiem byly wymioty, fakt, ze ok 5 godzin po wzieciu tabsa ale ponoc nie wszystko moglo sie wchlonac) i mam obserwowac jak dalej bedzie przy nastepnym opakowaniu tabsow :)


Pozdrawiam :)
Till the end of world my Sweetheart. Kocham Cię :*

Wróć do „Antykoncepcja oraz ciąża”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości