101 pozycji do przeczytania - co można robić z kobietą

Oczywiście, nie wszystkie pomysły mogą się tobie i twojej partnerce spodobać, dlatego po części potraktuj ten tekst z przymrużeniem oka. A teraz miłej lektury.

1. Zaskocz mnie śniadaniem do łóżka. Tylko pamiętaj, miodem masz posmarować moje ciało, a nie bułkę.

2. W sklepie, przy kasie, szepnij mi do ucha, że zaraz zerwiesz ze mnie majtki, bo już nie możesz wytrzymać. Na poparcie swoich słów bodź mnie dyskretnie w pośladki swoim twardzielem. Na pewno zapomnę o reszcie.

3. Witając się ze mną lub żegnając w obecności osób postronnych, błyskawicznie wepchnij mi między wargi czubek języka. Nie odgryzę...

4. W towarzystwie, na przyjęciu, w kinie, w Lublinie dyskretnie chwytaj mnie za pośladki, sięgaj pod spódnicę, niby przypadkiem dotykaj moich piersi.

5. Chwyć mnie mocno w talii i całuj po czole, karku i rękach - nie będę szukać oparcia.

6. Gdy czytam lub siedzę przed komputerem, podejdź do mnie z tyłu, chwyć pełnymi dłońmi za piersi i całuj po karku.

7. Zaatakuj, gdy kończę robić makijaż przed wyjściem na przyjęcie, jest to wyjątkowo korzystna chwila, gdyż - przekonana o swoim pięknym wyglądzie (pracowałam nad nim w końcu przez ostatnie dwie godziny!) - jestem pewna siebie i otwarta na najwymyślniejsze igraszki.

8. Podczas gry wstępnej masuj palcami szczególnie okolicę mojego pępka. Ośliń ją, liż, lekko ssij, kąsaj wargami i zębami - to niedoceniany hot spot kobiety. Zmień to...

9. Jeżeli mieszkam sama, przyjedź w środku nocy, wyrwij ze snu gwałtownym dzwonkiem i już w przedpokoju zrywaj ze mnie i siebie ubrania. Wpuszczę na pewno...

10. Kochaj mnie na podłodze, na dywanie, nawet quicky na kamiennej posadzce w łazience jest przyjemny. Zapomnę, że nie jestem ścierką...

11. Podczas kochania przewiąż mi oczy jedwabnym szalikiem albo połóż ręcznik czy rąbek kołdry na moją twarz. Nigdy gazetę!...

12. Zwiąż mnie na X, czyli tak, abym nie mogła złożyć nóg ani rąk - bezsilność zwolni mnie z atawistycznego obowiązku obrony przed samcem i całkowicie oddam się rozkoszy.

13. Przy kochaniu nie zdejmuj mi majteczek, tylko je odsuń. To samo zrób z biustonoszem, wyłuskując delikatnie z niego piersi.

14. Przygotuj ciepłą kąpiel z aromatycznymi olejkami, myj moje ciało, uważnie omijając erogenne strefy. Potem wytrzyj, wyfroteruj i natrzyj pachnącym mleczkiem. Tak rozpieszczona, będę domagać się więcej.

15. Chuchaj i całuj wnętrze dłoni, po jej grzbiecie delikatnie przesuwaj kciukiem.

16. Włóż język między mój środkowy i serdeczny palec, patrząc mi przy tym wymownie w oczy.

17. Ssij i lekko gryź każdy palec stopy, mocniej ugryź piętę. Jeżeli włożysz palce ręki między palce moich stóp, poczuję się tak, jakbyś szeroko rozłożył mi nogi. A o ile mniej wysiłku!

18. Przesuwaj ustami po wewnętrznej stronie nóg, od kostki aż do ud, centymetr po centymetrze, jakbyś wdrapywał się po drabinie, mój ty ogniomistrzu!

19. Całuj wzdłuż pachwin, masuj, dmuchaj, ale nie dotykaj waginy. Na pewno dostanę gorączki z niecierpliwości. No, dotknijże wreszcie!...

20. Połóż płasko dłoń między moimi oiersiami i przesuwaj w górę i w dół, w górę i w dół, w...

21. Całuj wokół piersi, spiralnie zbliżając się do brodawek.

22. Masuj piersi całą dłonią, jakbyś wałkował ciasto na kluski. Wybaczę, że nie masz pojęcia, jak to się robi.

23. Zmieniaj siłę ucisku piersi - mocniej, delikatniej... Wszystkie kobiety lubią czuć się lekko uciskane.

24. Delikatnie masuj brodawki, weż je w dwa palce i przekręcaj. Im bliżej orgazmu, tym mocniejsza może być pieszczota.

25. Brodawki lubią być ssane, lizane, delikatnie gryzione i potrącane językiem.

26. Całuj między piersiami (moimi!), przyciskając je obie do policzków.

27. Weź piersi w ręce tak jak się bierze kubki z lodem i liż brodawki całą powierzchnią języka.

28. Połóż moją głowę na kolanach i głaszcz po twarzy; nie wymagaj niczego, to ma być pieszczota dla pieszczoty - otworzę się dla ciebie jak róża dla promieni słonecznych.

29. Palcami czesz moje włosy, masuj mi opuszkami palców skórę głowy, a poczuję ciepło i potrzebę mechanicznych bodźców w kroczu.

30. Składaj ciepłe pocałunki na mojej szyi, ale nie za lekkie, bo zacznę chichotać (może nawet dość głupio).

31. Pieść wargi sromowe i łechtaczkę bez najmniejszego ucisku, skup się tylko na kontakcie opuszków twoich palców z powierzchnią mojej skóry (no, skup się!).

32. Daj mi do ręki CKM lub włącz TV i zacznij delikatnie bawić się moją waginą - takie pieszczoty "od niechcenia" potrafią doprowadzić do szału; zalecane są szczególnie dla kobiet nie potrafiących zrelaksować się w czasie seksu.

33. Miejsca pod moimi pośladkami, z tyłu kolana i w zagięciu łokcia polej jogurtem i tak przyrządzone - liż.

34. Całując, obejmij wargami moje usta i lekko ssij, językiem drażnij kącik moich ust.

35. Stymuluj koniuszkiem języka mocno i rytmicznie miejsce zaraz za moimi zębami, na podniebieniu; stąd pójdą fale ciepła bezpośrednio do łechtaczki.

36. Jej Wysokość łechtaczkę traktuj jak skrzydełko motylka - tylko tak delikatnie wolno ją pieścić.

37. Językiem lub opuszkami palców przeciągaj wokół łechtaczki, między wargami sromowymi większymi i mniejszymi.

38. Weź łechtaczkę razem z kapturkiem i wszystkimi chroniącymi ją fałdkami w zęby i delikatnie gryź wokoło.

39. Chwyć łechtaczkę razem z jej jaskinią między palec środkowy i wskazujący, i poruszj kolistym ruchem całąskórę wzgórka łonowego.

40. Rozłóż obie wargi sromowe i zataczaj opuszkiem palca kręgi po ich wewnętrznej stronie, nie zapominając co chwilę zwilżać palec.

41. Wargi sromowe lubią być nie tylko rozkładane, ale również zaciskane, masowane, naciągane, delikatnie gryzione. Lubią facetów z inwencją.

42. Językiem lub palcem masuj miejsce wokół cewki moczowej - fal sejsmicznych rozchodzących się po moim ciele nie obejmi skala Richtera.

43. Połóż na wzgórku łonowym kostkę lodu; po 30 sekundach topniejący lód doprowadzi łechtaczkę do wrzenia.

44. Weź w usta łechtaczkę i wargi sromowe, i ssij, ssij, ssij...

45. Pieszcząc łono ustami naciąginj skórę waginy do góry w kierunku wzgórka łonowego - to wzmaga podniecenie.

46. Palce wskazujące obu rąk (przy większym podnieceniu wskazujące i środkowe) wsuń do szparki, po czym delikatnie rozciągaj wejście. Uważaj aby nie sprawić mi bólu.

47. W czasie mojego orgazmu gładź palcami ścianki pochwy i pieść ustami łechtaczkę. Przedłużysz rozkosz w nieskończoność (uważaj, bo mogę ci podrapać plecy).

48. Masuj, pieść, całuj, ssij i gryź moje krocze między wejściem do pochwy a anusem.

49. Sfilmuj nasze sceny miłosne, prywatny pornos będzie niezawodnym afrodyzjakiem dla obojga. Taśma zostanie u mnie - czując się bezpiecznie, zawsze chętnie zagram w następnym twoim filmie.

50. Złóż hołd punktowi G - nie bez powodu jest taki sławny. Znajdziesz go na przedniej ściance waginy, zaraz za kością łonową; wyczujesz go jako wzniesienie wielkości groszka na gładkiej tkance. Głaszcz delikatnie.

51. Pomasuj też Anterior Fornix Erotic Zone, czyli punkt A. Szukaj nie w słowniku, tylko za punktem G - znajdziesz tam gładką, wrażliwą na dotyk powierzchnię.

52. Złap mnie za włosy na potylicy i lekko ciągnij, prowokując jednocześnie do sprośnych rozmówek. Może się okazać, że zawsze o tym marzyłam.

53. Zaprezentuj na moim ciele, jak uwodziłeś inne kobiety - możesz zmyślać.

54. Daj klapsa; dla wielu "niegrzecznych dziewczynek" jest to niesłychana podnieta, by jeszcze bardziej nabroić.

55. Onanizuj się na moich oczach; po kilku chwilach zrobię ci to sama.

56. Przeciągnij kilka razy palcem przez rowek między moimi pośladkami - szczególnie podniecająco podziała na mnie palec zwilżony aromatycznym olejkiem (ale, na Boga, nie silnikowym!).

57. Wyreżyseruj pozycję 6/9, ale w ubraniu (niekoniecznie roboczym).

58. Kochaj mnie w niezwykłych, niebezpiecznych miejscach. Na krześle elektrycznym raczej się nie da, ale może... w parku, w pociągu, w windzie...

59. Przypomnij mi emocje pierwszych dotknięć; całuj i pieść mnie w samochodzie na parkingu albo w kinie.

60. Zatańcz ze mną tango w ogrodzie.

61. Zajrzyj mi głęboko w oczy, powiedz, jak bardzo mnie pożądasz, po czym zacznij mnie rozbierać, nie zwracając uwagi na protesty.

62. Kucnij, załóż sobie moją nogę na ramię i rozpieszczaj mnie ustami.

63. Przed wtargnięciem do środka zatrzymaj się na progu; główką wykonuj takie ruchy, jakbyś się wahał, czy wejść. To wzmaga podniecenie.

64. Pocieraj trzonem członka o wnętrze waginy.

65. Połóż dłoń na wzgórku łonowym, palcami w kierunku krocza, tak by palec środkowy przykrył łechtaczkę. Niech palce serdeczny i wsakzujący zajmą pozycję po jej prawej i lewej stronie, a kciuk i mały usiłują zaciskać wargi sromowe większe. Jeśli cała dłoń wykonywać będzie przy tym ruchy faliste - wkrótce sama zacznę falować.

66. Downspeding! W przeciwieństwie do ciebie nie preferuję zwiększającego się tempa - pieść i kochaj rytmicznie, ale powoli.

67. W pozycji "po bożemu" wprowadź członka głęboko i nie ruszaj się. Pod twym ciężarem, marząc odrobinę o umięśnionym murarzu z przeciwka, mikroruchami bioder sama wywołam trzęsienie ziemi.

68. Krótko przed moim orgazmem włóż mi palec do anusa.

69. Wypróbuj metodę: siedem powolnych, delikatnych pchnięć i jedno mocniejsze, sześć powolnych i dwa mocniejsze i tak dalej. Tylko nie pomyl się w liczeniu...

70. Nie wyciągaj całego penisa przy ruchach frykcyjnych, lecz dopychaj coraz głębiej - swoją kością łonową stymulujesz moją łechtaczkę.

71. Jeżeli nie posiadasz zbyt grubego członka, to skorzystaj z mojego alternatywnego końca - został wymyślony ku uciesze olbrzymów mniejszego formatu.

72. Złap mnie za nadgarstki i przyduś ręce do poduszki nad moją głową; będziesz mocnym, władczym samcem, nawet jeśli jesteś wagi piórkowej.

73. Kochaj mnie na zmianę członkiem, palcami i językiem.

74. Wibratory & Co. są OK, ale mnie bardziej podniecają przedmioty codziennego użytku, takie jak świece, butelka po wypitym szampanie, ogórek - zdecydowanie bardziej nieprzyzwoite w tej roli.

75. Przypasaj sobie sztucznego członka i - wypełniając obie dziurki naraz - podaruj mi seks stulecia.

76. Jeżeli wystarczy piersi, każ mi zrobić dodatkową szparkę prze dociskanie ich do siebie; kochając w ten sposób, dajesz najwiarygodniejsze świadectwo tego, że mój biust cię podnieca. Tym mnie uszczęśliwisz.

77. Tryskaj na brzuch, względnie piersi i rozprowadzaj spermę dłonią na mojej skórze. Uwaga - niektóre kobiety nie znoszą tryskania na twarz.

78. Zażądaj seksu na pustej klatce schodowej; każ mi się schylić, podnieś spódnicę, weź mnie od tyłu.

79. Podczas kolacji w eleganckiej restauracji dyskretnie zdejmij mi, mimo protestów, majtki - zobaczysz, że moje oczy będą biły blaskiemsilniejszym niż świece.

80. Pieść nagie ciało sznurem pereł; muskaj powierzchnię skóry, owijaj wokół piersi, pozwól kuleczkom wpaść w zagłębienia mojego ciała.

81. Spraw mi masaż, używając pachnących olejków.

82. Czytaj głośno urywki z literatury erotycznej i dokładnie naśladuj poczynania bohaterów.

83. Ogól mi wzgórek łonowy.

84. W czasie menstruacji zażądaj po kąpieli, abym ci pozwoliła wsunąć tamponik - po wstępnym szoku bardzo mnie to podnieci.

85. Rozrzuć płatki róż na łóżku i kochaj mnie, kochaj, kochaj...

86. Sięgnij mi do dekoltu, gdy nad umywalką piorę ci koszulę (potem napraw wreszcie pralkę!).

87. Pocałuj mnie nagle w pełnej saunie lub na przyjęciu.

88. Czy wiesz, jak pięknie kołyszą polskie pociągi? Poszukaj pustego przedziału i posadź mnie sobie na kolana, nabijając na członka.

89. Podczas przyjęcia w ogrodzie zaciągnij mnie w krzaki lub za pień drzewa i kochaj ustami.

90. Baw się włosami wzgórka łonowego; szczególnie cenię sobie czesanie.

91. Weź do ust całą moją pierś, ile tylko zmieścisz.

92. W Tucholskich Borach, w modrych falach Dunaju czy w zaspach śnieżnych wpychaj mi palce do pochwy - ile zmieścisz i jak się da głęboko, świeże powietrze, niebo nad głową i wypęłniona pochwa to dla kobiety raj na Ziemi.

93. Wracając wieczorem do domu przyciśnij mnie gdzieś do muru i całuj namiętnie, jakbyśmy mieli po 16 lat.

94. W czasie gry wstępnej daj mi swą rękę - będę się nią masturbować. To samo zrobię chętnie podczas podróży autostradą. Uważaj tylko na patrole!

95. Gdy leżę na brzuchu, połóż się na wznak między moimi udami, unieś lekko moje biodra, po czym wsuń swoją twarz pod moją pupę.

96.Rano zatrzymaj mnie, już w drzwiach, na 3 minuty i podliż się królowej łechtaczce, nie wywołując orgazmu - wieczorem wrócę do domu na skrzydłach.

97. Kochając - mocno rozciągaj moje pośladki.

98. Usiądź na moich piersiach, gdy leżę na wznak i podłóż mi poduszkę pod głowę - twój penis znajdzie się na wprost moich ust.

99. Wciągnij mnie w ubraniu pod ciepły prysznic, rozbierz, pieść i kochaj oralnie.

100. Pokrop mnie musem truskawkowym od góry do dołu, po czym wędruj językiem truskawkowym szlakiem.

101. Poproś, żebym włożyła ci na członka prezerwatywę. Moja nieporadność ciebie rozczuli, a mnie podnieci.