napletek?

Zagadnienia związane ze sferą fizyczną (cielesną), a także z problemami dotyczącymi tematów współżycia i kontaktów cielesnych. Pozycje seksualne - wymiana doświadczeń.

Moderator: modTeam

toya

napletek?

Postautor: toya » 27 lip 2006, 12:23

Witam,

Wspolrzyje z moim chlopakiem od ok pol roku, w czasie mocniejszych pchnieć (zdazylo sie to ok 3 razy) moj chlopak odczul bol (raz silny raz mniej bolesny ) a po chwili zaczyna sie mu lac krew tak jakos jak napletek jest sciagniety i powstaje ranka, pozniej goi sie przez pare dni, macie pomysl co to moze byc ?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
TFA
Weteran
Weteran
Posty: 3055
Rejestracja: 01 wrz 2005, 00:57
Skąd: litwini wracają
Płeć:

Postautor: TFA » 27 lip 2006, 12:27

Naderwal wedzidelko, pewnie ma przykrotkie.
Ręce me do szabli stworzone, nie do kielni.
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 27 lip 2006, 12:42

zdaza sie , bym sie raczej nie przejmował , widac za mało mokra jestes , choć mogę sie i mylic . <aniolek>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Rish
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 277
Rejestracja: 30 maja 2006, 21:57
Skąd: ...
Płeć:

Postautor: Rish » 27 lip 2006, 12:47

wedzidelko poszlo sie censored..no sami wiecie
To w sumie nic nadzwyczajnego...zdarza sie ale szybko sie goi.Trzeba lepszego poslizgu
Obrazek
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 27 lip 2006, 15:37

Jak poprzednicy-wedzidełko. <diabel>
toya

Postautor: toya » 27 lip 2006, 16:13

czytalam, ze trzeba to operacyjnie " naprawiac" <boje_sie>


???
*qbass*
Weteran
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: 21 sty 2006, 23:39
Skąd: zewsząd :)
Płeć:

Postautor: *qbass* » 27 lip 2006, 16:15

czytalam, ze trzeba to operacyjnie " naprawiac"
Krótki zabieg hirurgiczny polegający na "ciapnięciu" wędzidełka. Później tydzień przerwy od seksu i wszystko...
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 27 lip 2006, 18:30

wielokrotne jego nadrywanie może prowadzić do zbliznowacenia, w efekcie czego wędzidełko może się skrócić więc polecam wizyte u lekarza.
Awatar użytkownika
Gt10
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 283
Rejestracja: 29 gru 2005, 09:11
Skąd: Lublin
Płeć:

Postautor: Gt10 » 28 lip 2006, 00:08

ja wlasnie jestem po takim zabiegu i naprawde nie jest to nic strasznego, nieprzyjemne byla dezynfekcja tylko, zabieg byl wczoraj...i juz nic mnie nie boli, tylko jak ruszam napletek to mnie kluja jeszcze szwy, dostalem samorozpuszczalne, wiec za tydzien normalnego mycia wszystko zniknie i luz, mozna szalec:)
Obrazek
Awatar użytkownika
JAREK2
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2006, 20:36
Skąd: TORUŃ
Płeć:

Postautor: JAREK2 » 28 lip 2006, 00:33

dasz se rade , grunt to zdrowie!!!
HEJ!!! ZYCIE JEST PIEKNE!!
zadurzona
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 196
Rejestracja: 11 lip 2006, 15:33
Skąd: planeta Wenus
Płeć:

Postautor: zadurzona » 28 lip 2006, 07:59

nie wime co to mogło być, ale bym ufała moim przedmówcą bo tez wydaje mi sie że to wędzidełko... ale w sumie takie doświadczenie to chayb nic przyjemnego... ? ja byłam bym pewnie przerażona... :)
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 28 lip 2006, 08:27

Nie raz nie dwa to sobie naderwałem i sie obeszło . zyje , jestem sprawny do dzis , ale UWAGA inni mogą miec inaczej , wiec nie neguje lekarza <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 28 lip 2006, 14:25

zadurzona pisze:ja byłam bym pewnie przerażona... :)

taki stan jest spowodowany przez brak wiedzy
tego typu zabiegi to nic wielkiego, za to po nim moze mocno odmienic sie Wasze zycie seksualne, oczywiscie na lepsze , bo trudno jest czerpac ze zblizenia przyjemnosc, kiedy cos boli, krwawi i sprawia ogolny dyskomfort i stres
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
leeloo
Bywalec
Bywalec
Posty: 45
Rejestracja: 07 cze 2006, 18:35
Skąd: spod byka
Płeć:

Postautor: leeloo » 28 lip 2006, 16:42

no jest to na pewno dużo więcej niż wyrwanie zęba.. u mnie akurat zakonczyło się niepowodzeniem, uszkodzone zostały jakieś nerwy w efekcie czego znacznie spadła wrażliwość, a w jednym miejscu pozostał mały punkt bardzo wrażliwy, powodujący nie przyjemne uczucie w przypadku dotyku. o tym, że lekarz zaczął działać zanim zadziałało znieczulenie to już prawie zapomniałem.. Zyczę paniom, które wypowiadają się w temacie, twierdząc, że to drobnostka, podobnych doznań na żywca :]
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 28 lip 2006, 16:49

leeloo pisze:no jest to na pewno dużo więcej niż wyrwanie zęba.. u mnie akurat zakonczyło się niepowodzeniem, uszkodzone zostały jakieś nerwy w efekcie czego znacznie spadła wrażliwość, a w jednym miejscu pozostał mały punkt bardzo wrażliwy, powodujący nie przyjemne uczucie w przypadku dotyku. o tym, że lekarz zaczął działać zanim zadziałało znieczulenie to już prawie zapomniałem.. Zyczę paniom, które wypowiadają się w temacie, twierdząc, że to drobnostka, podobnych doznań na żywca :]

moje opinie opieram na podstawie wypowiedzi Panow dotyczacych stulejki, wedzidelka i generalnie klopotow z penisem w tych okolicach ,dla kazdego komfort z jakim moga uprawiac teraz seks jest wart tego poswiecenia, a Ty zaczales temat bledu w sztuce lekarskiej i niekompetencji lub rzeznickiego podejscia :] pech :)
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 lip 2006, 06:00

toya, ja proponuje, zeby Twoj facet tu napisal co mu dokladnie jest :)
soul of a woman was created below
lady.26

Postautor: lady.26 » 29 lip 2006, 13:54

A co myslicie o takie sytuacji gdy penis jest bardzo wrażlywi, do tego stopnia, ze w czasie pieszczot( zwłaszcza dłonia czy ustami) główka penis musi być przykryta napletkiem. Inaczej jakiekolwiek manipulacje są dla faceta przykre. Słyszałam, ze napletek można usunąć operacyjnie. W zasadzie przy łóżkowych zabawach trzeba dbać ot o by napletek był na swoim miejscu.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 29 lip 2006, 14:18

lady.26 pisze:A co myslicie o takie sytuacji gdy penis jest bardzo wrażlywi, do tego stopnia, ze w czasie pieszczot( zwłaszcza dłonia czy ustami) główka penis musi być przykryta napletkiem.

nie spotkalam sie z takim przypadkiem, chyba ze podczas nieumiejetnych pieszczot
na mysl przychodzi mi tylko kolejny juz raz poruszany problem stulejki , kiedy po prostu zsuwanie napletka z zoledzi sprawia bol , dlatego wydaje sie , iz jest ona nadwrazliwa
lady.26 pisze:Słyszałam, ze napletek można usunąć operacyjnie.

nie rozumiem co to ma wspolnego z nadzwyczaj czula glowka penisa, o ktorej wspomnialas
lady.26 pisze:W zasadzie przy łóżkowych zabawach trzeba dbać ot o by napletek był na swoim miejscu.

no rozumiem, ze nie mozna go zapomniec zalozyc, bo moze sie zgubic :> :> :>
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
Awatar użytkownika
Bender
Weteran
Weteran
Posty: 859
Rejestracja: 06 lis 2004, 17:25
Skąd: ds
Płeć:

Postautor: Bender » 29 lip 2006, 14:49

Wstreciucha od kiedy z ciebie taka ... ornitolog ? <aniolek>
Cyniczny zlosnik i przesmiewca (C)
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 29 lip 2006, 14:50

Bender pisze:Wstreciucha od kiedy z ciebie taka ... ornitolog ? <aniolek>

uzywam ptakow, to sie nimi interesuje
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
lady.26

Postautor: lady.26 » 29 lip 2006, 15:11

To nie jest ból tylko nieprzyjemne uczycie(mocne tarcie).
Wstreciucha, "nie spotkalam sie z takim przypadkiem" no to twraz się spotkałaś.
Jeśli usunie sie napletek, to główka penisa przestaje być tak wrażliwa. Taka informacja obiła mi sie o uszy i chcę się dowiedzieć czy to prawda.Wstreciucha, nie jestem tak wszystkowiedząca jak Ty.
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 29 lip 2006, 15:26

lady.26 pisze:To nie jest ból tylko nieprzyjemne uczycie(mocne tarcie).

bo ptaka najlepiej "meczy sie " z poslizgiem
lady.26 pisze:no to twraz się spotkałaś.

to ze to opisalas, jeszcze nie znaczy ze sie spotkalam, bo opis jest na tyle lakoniczny, ze nie bardzo moge tutaj zalapac o co naprawde chodzi , czasem wrazliwosc penisa moze byc nieznacznie wieksza od "normalnej", ale kochanka moze byc nieumiejetna.
Czy jesli"ten ktos" piesci sie sam, to ten dyskomfort tez wystepuje ?
lady.26 pisze:Wstreciucha, nie jestem tak wszystkowiedząca jak Ty.

nie jestem, kieruje sie tylko logika i tym co wiem w danym temacie oraz doswiadczeniami

lady.26 pisze:Jeśli usunie sie napletek, to główka penisa przestaje być tak wrażliwa

tak to prawda, ale nie musi tak byc. To ze zoladz po obrzezaniu jest odkryta przez caly czas, sprawia , iz mocno przyzwyczaja sie do ciaglego kontaktu z np bielizna, a cos co staje sie powszechnoscia zaczyna na nas dzialac w mniejszym stopniu. Jednak to nie znaczy, ze musi to byc jakis problem w zadowoleniu obrzezanego mezczyzny, zdecydowanie jednak moze wydluzyc czas "dochodzenia".
Mysle, ze najlepsze bylyby informacje z pierwszej reki, wiec moze niech wypowiedza sie Panowie , ktorzy sa obrzezani .
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.
lady.26

Postautor: lady.26 » 29 lip 2006, 15:56

Wstreciucha, chodzi o to, ze żaden z moich poprzednich partnerow nie miałtak wrażliwego penisa jak mój obecny facet. I wydawało mi się że umiem obchodzić się z "najlepszym przyjacielem" mojego faceta.
Nie umiem go ( brzydko mówiąć) "rogryźć". Zaopatrzyłam się w duużą tube lubrykantu, może to pomoże.
Awatar użytkownika
Sir Charles
Weteran
Weteran
Posty: 3146
Rejestracja: 02 wrz 2004, 11:38
Skąd: sponad chaosu
Płeć:

Postautor: Sir Charles » 29 lip 2006, 16:01

lady.26 pisze:A co myslicie o takie sytuacji gdy penis jest bardzo wrażlywi, do tego stopnia, ze w czasie pieszczot( zwłaszcza dłonia czy ustami) główka penis musi być przykryta napletkiem. Inaczej jakiekolwiek manipulacje są dla faceta przykre.


No ja tak mialem w wieku bodaj 6 lat. Facet chyba nie wie dokladnie co ma w gaciach? ;) :D
soul of a woman was created below
Awatar użytkownika
Wstreciucha
Weteran
Weteran
Posty: 2646
Rejestracja: 14 wrz 2005, 11:48
Skąd: Warszawa
Płeć:

Postautor: Wstreciucha » 29 lip 2006, 16:06

Sir Charles pisze:Facet chyba nie wie dokladnie co ma w gaciach? ;) :D

dlatego dziwi mnie problem, bo jesli cos czyni moj sex niekomfortowym, to pokazuje i mowie jak chce byc pieszczona
Te same fakty dają jednym wiele do myślenia, innym tylko do gadania.

Wróć do „Seks, kontakt fizyczny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Agnieszka i 274 gości