Jak zaskoczyć dziewczynę ?

Zagadnienia związane ze sferą uczuciową, a także z problemami dotyczącymi tematów miłosnych oraz kontaktów emocjonalnych z płcią przeciwną.

Moderator: modTeam

Owen
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2008, 21:51
Skąd: WWA
Płeć:

Jak zaskoczyć dziewczynę ?

Postautor: Owen » 08 kwie 2008, 22:13

Witam

tak jak w temacie chcialbym sie dowiedziec jak mozna zaskoczyc dziewczynę z którą się jest, zaimponować zrobić coś co zrobi na niej wrażenie coś takiego żeby podbudować związek, by poczuła sie wyjątkowa bo na pewno każdy ma taki moment w związku kiedy on powoli jest taki monotonny z dnia na dzien taki sam. Chce zeby wzdychala i mowila kolezankom ,,ahhh ale on jest romantyczny" :D mam kilka swoich sposobow bo w sumie to jestem romantyczny tylko ze szukam czegos nowego i moze Wy mi w tym pomozecie ;) dlatego prosze o pomoc w tej sprawie :) Za odpowiedz z gory dziekuje ;)
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2008, 22:29 przez Owen, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Xavi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 216
Rejestracja: 20 maja 2007, 18:37
Skąd: PL
Płeć:

Postautor: Xavi » 08 kwie 2008, 22:49

Moze najpierw napisz jakie sa te twoje sposoby, zebysmy sie nie powtarzali ;p
Owen
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2008, 21:51
Skąd: WWA
Płeć:

Postautor: Owen » 09 kwie 2008, 00:28

duzo jest roznych :D za duzo pisania na pewno kazdy ma co innego do sprobowania a jezeli sie powtorza tzn ze są dobre i warto sprobowac :P
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 09 kwie 2008, 00:54

Ja np. wchodzę na forum i używam opcji "szukaj".
Owen
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 08 kwie 2008, 21:51
Skąd: WWA
Płeć:

Postautor: Owen » 09 kwie 2008, 08:09

no spoko... ale ja takich odpowiedzi nie oczekuje...
Awatar użytkownika
Samurai
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Samurai » 09 kwie 2008, 08:58

Ostatnio gdzieś na necie widziałem bardzo fajny filmik jaki chłopka zrobił dla swojej dziewczyny, nie było to może na miarę Oskara ale efekt wydaje mi się ze osiągnął. Filmik był krótki jakieś 4 min i pokazywał jak wygląda zwykły dzień bez jego ukochanej, czyli że jest szary, ponury i smutny :) Spróbuj może tak.
Awatar użytkownika
Mona
Weteran
Weteran
Posty: 2944
Rejestracja: 16 lis 2004, 13:34
Skąd: Gdynia
Płeć:

Postautor: Mona » 09 kwie 2008, 09:29

Wyskoczyć zza rogu... Ehehe... <diabel>
Kurcze, nie znamy Twojej dziewczyny, jej marzeń etc.
Napisz coś o niej :)
"Cause we all have wings, but some of us don’t know why"

Joe Cocker
Awatar użytkownika
broken18
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 264
Rejestracja: 17 wrz 2005, 11:48
Skąd: koniec świata
Płeć:

Postautor: broken18 » 09 kwie 2008, 10:09

Powiedz jej że pytałeś na forum - będzie zaskoczona ;)
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 09 kwie 2008, 10:35

Owen pisze:no spoko... ale ja takich odpowiedzi nie oczekuje...

Ale forum oczekuje, że tak postąpisz <regulamin>
Poza tym forum nie powinno podsuwać gotowców, gdyż ze swej natury będą one nieoptymalne.

Jeśli dwa powyższe argumenty Ci nie przeszkadzają ( <mlotek> ) to proszę, powałkujmy Twoje zależne w pełni od społeczności internetowej postępowanie. Pójdźmy jednak na kompromis: podaj swój pomysł, my go wrzucimy do magicznego kociołka z napisem "How to get a score" i przedstawimy Tobie do zastosowania.

Krócej:
Mona pisze:Kurcze, nie znamy Twojej dziewczyny, jej marzeń etc.
Napisz coś o niej
Awatar użytkownika
Samurai
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:32
Skąd: Katowice
Płeć:

Postautor: Samurai » 09 kwie 2008, 11:36

Mona pisze:Wyskoczyć zza rogu... Ehehe... <diabel>

gorzej jak będzie miała gaz pod ręką i po oczach pojedzie :PP
Awatar użytkownika
Dzindzer
Moderator
Moderator
Posty: 7882
Rejestracja: 16 lis 2005, 20:01
Skąd: Z Twoich Snów
Płeć:

Postautor: Dzindzer » 09 kwie 2008, 12:39

Filmik był krótki jakieś 4 min i pokazywał jak wygląda zwykły dzień bez jego ukochanej, czyli że jest szary, ponury i smutny :)

od razu by mi sie takiego faceta odechciało

może spełnij jakieś jej marzenie. Przecież to Ty powinieneś wiedzieć co sprawi radość Twojej dziewczynie, co ja pozytywnie zaskoczy.
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 09 kwie 2008, 20:15

Owen, zasada jest prosta- wsluchuj sie w to, co ona mowi. jesli np wspomni, ze cos jej sie podoba, film jakis chcialaby obejrzec, ksiazke przeczytac, miejsce odwiedzisz- a Ty po tygodniu czy dwoch jej to zapewnisz- z pewnoscia bedzie mile zaskoczona. i to jest tyle, co mozna Ci napisac, zanim napiszesz nam cos konkretnij o niej. czyli w skrocie to, co napisala dzindzerka- spelnic od czasu do czasu jej marzenie.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,
pogodnie, bosko świadomym."
Henry Miller
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 kwie 2008, 20:21

zielony kot pisze: jesli np wspomni, ze cos jej sie podoba, film jakis chcialaby obejrzec, ksiazke przeczytac, miejsce odwiedzisz- a Ty po tygodniu czy dwoch jej to zapewnisz- z pewnoscia bedzie mile zaskoczona. i to jest tyle, co mozna Ci napisac, zanim napiszesz nam cos konkretnij o niej. czyli w skrocie to, co napisala dzindzerka- spelnic od czasu do czasu jej marzenie.


eeeee albo uzna, ze nic od siebie wymyslec nie potrafi , zaskoczyc , wymyslec itd.
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 09 kwie 2008, 21:02

ja tam np sama najlepiej wiem, co by mi frajde sprawilo- a nie zaden facet, wiec lepiej, jakby informacje czerpal u zrodla 8) a poza tym- w koncu jedno nie przeczy drugiemu- jesli on chce dac mi kwiaty a ja mam ochote na czekoladki kokosowe- to, dobrze juz dobrze, ostatecznie moge przyjac jedno i drugie [:D]
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
Andrew
Weteran
Weteran
Posty: 12396
Rejestracja: 23 lis 2003, 14:38
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Andrew » 09 kwie 2008, 21:05

To jakies smutne musi Byc te Twe zycie [:D] żadnych pozytywnych niespodzianek ?! wszystko przewidziane ?albo w zasiegu ? niczym Cie zaskoczyc nie idzie ? poza tym co masz ustalone ? i w co ewentualny kawaler trafi >?
nie wierze !! <browar>
poszukuje radia CEZAR - QUADRO unitry diora
Awatar użytkownika
shaman
Weteran
Weteran
Posty: 2261
Rejestracja: 16 cze 2005, 15:30
Skąd: Polska
Płeć:

Postautor: shaman » 09 kwie 2008, 21:42

Andrew pisze:To jakies smutne musi Byc te Twe zycie żadnych pozytywnych niespodzianek ?! wszystko przewidziane ?albo w zasiegu ? niczym Cie zaskoczyc nie idzie ? poza tym co masz ustalone ? i w co ewentualny kawaler trafi >?
nie wierze

Przecież kiedy facet się dopiero stara o kobietę, ba, dopiero stara się jej pokazać, że jest nią zainteresowany, takie "spełnienie marzenia" jest właśnie niespodzianką, right?

Ale fakt, że lepiej pomyśleć za kobietę w większości przypadków <aniolek>
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 10 kwie 2008, 10:01

no wlasnie.moze niejasno sie wyrazilam- jesli np rozmawiam z kolezanka, ze mi sie np dane perfumki podobaja, on to podsucha, i za dajmy na to miesiac czy dwa dostane od niego, to to bedzie niespodzianka. poza tym mysle, ze w codziennych rozmowach duzo jest takich informacji, ze cos sie kobiecie podoba, i ona nie oczekuje, ze zaraz to dostanie, wiec jesli za jakis czas rzeczywiscie tak sie stanie, to jest mila zaskocza. ja tam jestem za spelnianiem marzen, i tyle.

Andrew oczywiscie nie mialam do czynienia z takimi znawcami damskiej psychiki, jak Ty, i dlatego mi sie wydawalo, ze sama najlepiej wiem, co lubie ;)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2008, 10:07 przez zielony kot, łącznie zmieniany 1 raz.
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 10 kwie 2008, 22:22

raczej takie codziennosci jak perfumy czy inne tego typu drobnostki, ze tak powiem, to chyba niewielka niespodzianka :> ale w sumie nikt tu nie mowil dokladniej o co chodzi, wiec --->

do autora: jesli masz mozliwosc, zabierz swoja wybranke poza miasto, na jakies wzniesienie, gdzie jest cicho, spokojnie i przytulnie, a przede wszystkim widac te wszystkie swiatla i gwarek miasta z gory... ;)
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2008, 22:23 przez joj_sport87, łącznie zmieniany 1 raz.
Luminary - Amsterdam \o/

-----> Nakarm glodne dzieci <-----

==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
zielony kot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 200
Rejestracja: 07 lut 2005, 18:59
Skąd: kolwiek bądź
Płeć:

Postautor: zielony kot » 10 kwie 2008, 22:32

ja bylam kiedys z prawdziwym mistrzem niespodziewajek, i najfajniejsze pomysly, jakie mial to- zabranie mnie na dach wiezowca, i wina mojego ulubionego oraz dwoch kieliszkow; permamentne zostawianie mi kwiatow na parapecie (mieszkalam na parterze) kiedy mnie nie bylo w domu; wydanie calej kasy, ktora dostal od mamy na kurtke, na wymarzonego kroliczka dla mnie wraz z calym zaopatrzeniem. potem chodzil cala wiosne w cieplym swetrze <dajeserce>

to byly czasy...
"Celem życia jest żyć. To znaczy być świadomym - zazdrośnie, do upojenia,

pogodnie, bosko świadomym."

Henry Miller
Awatar użytkownika
Imperator
Moderator
Moderator
Posty: 2789
Rejestracja: 22 mar 2004, 13:45
Skąd: znienacka
Płeć:

Postautor: Imperator » 10 kwie 2008, 22:47

Ja kiedyś do mojej przyjechałem w wielką śnieżycę. Na pewno nie spodziewała się tego, że przyjadę, bo mieszkała na totalnym zadupiu, za kombinatem gdzieś tam, gdzie w zimie nikt dróg nie odśnieża i śniegu jest po pas. :D
Żyję tym co czuję, z życia biorę to, co mi smakuje.
Szukam i znajduję. Nie dołuję, kiedy mi brakuje.
Lubię, siebie lubię, co chcę robię i co myślę mówię.
Prostą idę drogą i niczego już nie boję się.
Awatar użytkownika
joj_sport87
Maniak
Maniak
Posty: 514
Rejestracja: 03 sie 2006, 23:30
Skąd: Zamość
Płeć:

Postautor: joj_sport87 » 11 kwie 2008, 11:44

to juz jak tak kazdy wspomina to... ja kiedys zabralem swoja byla w jej urodziny, ktore obchodzi raz na 4 lata, na gorke nad miasto (a mowilem, ze do lasu ja wywoze :) ) ladne widoki, cisza, spokoj... tym bardziej, ze myslala, ze zapomnialem o jej urodzinach, po otwarciu schowka miala mala niespodzianke :) :P
Luminary - Amsterdam \o/



-----> Nakarm glodne dzieci <-----



==> Nakarm glodnego wampira <==
Awatar użytkownika
mrt
Weteran
Weteran
Posty: 3354
Rejestracja: 31 lip 2004, 22:44
Skąd: Wawa
Płeć:

Postautor: mrt » 14 kwie 2008, 11:16

Rany, niespodzianek może być pełno. Kolacja przy świecach też może być zaskoczeniem.

Jakiś czas temu wspomniałam, że zjadłabym truskawki w czekoladzie, ale pewnie nie ma takich. W sobotę, po zakazie wstępu do kuchni, dostałam... truskawki zalane gorącą czekoladą (rozpuszczona tabliczka). Małe coś, a jaka radocha!

Słuchaj uważnie, kiedy wspomina, co by chciała. Potem notuj i jakiś czas później realizuj - będzie niespodzianka, która sprawi jej wielką przyjemność.
Awatar użytkownika
Nica
Zaglądający
Zaglądający
Posty: 21
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:16
Skąd: z domu
Płeć:

Postautor: Nica » 15 kwie 2008, 16:58

romantyczna wycieczka.. hmmm? czemu nie.. nawet na rowerach.. ale ważne że to Ty zaproponowałeś...:) Cokolwiek... Co byś nie zrobił.. to i tak będzie romantyczne bo od Ciebie dla Niej...:)

Wróć do „Miłość, uczucia, problemy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 371 gości